vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

499 επισκέπτες, 5 χρήστες
treloneritis, dkostas, sakissalonika, Eizomar, camber

Twitter

Γενικά για τις δημοσιεύσεις και τις έρευνες γύρω από το ηλεκτρονικό τσιγάρο

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Είναι προφανές πως ο καθένας κατάλαβε ότι ήθελε από το βίντεο αυτό.
Δεν υπάρχει κάτι καινούργιο εδώ. Συμβαίνει πάντα. Κατά το δοκούν. Και παντού.

Βέβαια το ότι κάποιος:
α) βλέπει τόσο τρομερά σενάρια συνομωσίας γύρω του
β) σχολιάζει "τον τρόπο" των άλλων, χωρίς όμως να κοιτάει τον δικό του *
γ) προσβάλει και με χαρακτηρισμούς αλλά και με ευθείες κατηγορίες **
δ) σέβεται τον γιατρό και δέχεται τις συστάσεις του, αλλά τη σύστασή του περί μη συνέχισης της ανώφελης τούτης κουβέντας την κάνει γαργάρα...
παραμένει ένα άλυτο μυστήριο για μένα, το οποίο βέβαια ουδόλως ενδιαφέρομαι να λύσω.


Παραθέτω:
* "δομική ανοησία", "δομική αήθεια", "την καφρίλα μου", "μαγκιές...", "κακομαθημενιές", "αδόκιμο υπερεγώ του καθενός"

** "απεγνωσμένη προσπάθεια αναχαίτισης", "ένεκα προσωπικού οφελους", "καλά κρυμμένο όφελος"

Που να μην είμεθα και εγκρατείς δηλαδή... :lotpot:

ΕΥΤΥΧΕΙΤΕ 

Αποσυνδεδεμένος zerom

  • **
  • 260
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Αι αμ ε γκερλ νταμ ιτ!
Ευτυχούμε μην ανησυχείτε!

Επίσης άλλο ο τρόπος που εκφράζεται κάποιος σε ένα νήμα ενός φόρουμ, άλλο στο παρεάκι του που μπορεί να παίζει και καρπαζές και άλλο σε "δημόσιο λόγο"
Οπου εκεί δεν είναι κακό να υπολογίσει κάθε feedback που προκαλεί, μπορεί ως και καλύτερο να τον κάνει. Αν δεν του λέει κάτι βέβαια ας το αγνοήσει.
Η σύσταση του γιατρού προς εμένα προσωπικά ήταν να μην είμαι τόσο σκληρή και μόνο. Δε μου ζήτησε κάτι άλλο. Κι εγώ απάντησα πάνω σε αυτό.
Αν ποτέ για οποιονδήποτε λόγο με προκαλέσεις (που το απεύχομαι ειλικρινά)για ευθεία βολή προς το πρόσωπό σου , τότε θα καταστεί τελείως σαφες το τι εστί όντως ευθεία βολή :) Και αυτό δεν είναι προσωπικό, είναι γενικό. Προς οποιοδήποτε πρόσωπο δηλαδή.

Απο κει και πέρα ας κριθεί έκαστος για το εγκρατειόμετρό του και σε ποιές συνθήκες του αλλάζει μονάδες μέτρησης και εύρους
Ανταποδίδω το "ευτυχείτε" και σε σένα :love_hearts:
Το τι είναι προφανές ας το αφήσουμε να αιωρείται αφηρημένα. Εχει περισσότερη γοητεία έτσι.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 21, 2019, 10:51 από zerom »

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
....εποχές ιμπραήμ....
οι επαναστατημένοι τρωγόντουσαν και ο μπραίμης αλώνιζε στον μωριά.....
"μας φάγαν το οφίτσια" έλεγε ο παπαφλέσσας....
...πάλι με έξωθεν δυνάμεις θα σωθούμε....
βράδυ είναι, χαλαρωστε το λίγο βρε παιδιά... :love_hearts:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Ιστορική παρένθεση. Το σπαθί του Ιμπραήμ "στομωσε" μονάχα μετά το "Φωτιά και τσεκούρι στους προσκυνημενους" από τον Γερο του Μοριά. Κλείνει η ιστορική παρένθεση και μπορείτε να συνεχίσετε την συζήτηση σας.

Παρεμπιπτόντως το ποπ κορν ειναι θεσπέσιο

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος tzavardin

  • ***
  • 545
  • Φύλο: Άντρας
Βέβαια ο Ιμπραήμ μετά τους Μύλους και την προσωρινή ήττα το 1825 "ξεστόμωσε", πήρε το Μεσολόγγι(1826), μέχρι που ήρθαν οι Γάλλοι (1828 ) να εφαρμόσουν τη Συνθήκη του Λονδίνου, και τον έδιωξαν.. Τελικά οι ξένοι μας έσωσαν.

Καλά όλα αυτά, αλλά δεν κατάλαβα ποιος είναι ποιος...

ΥΓ:Εγώ δεν θέλω να κάνω τον Κολοκοτρώνη πάντως. Η δασκάλα μου, μου είχε πει ότι είναι κοντός. Άμα θέλετε κάνω τον Ιμπραήμ. Νομίζω ήταν ομορφάντρας  :tongue_smilie:


Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Τον σκηνοθέτη να πλευρίσεις για τους ρόλους. Είναι κολλητός του μπαρόκου.

Εμένα με έχει στην μπούκα και μου έδωσε τον ρόλο του Καμπουράκη, να λέω το "μια σταγόνα ιστορία", δεν ξέρω κάτι παραπάνω  :))

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Βρε παιδιά, εντάξει, το _ και ψόφησε. Πιο ξεκάθαρος δεν θα μπορούσε να είναι ο κύριος Φαρσαλινός, τουλάχιστον αυτό φωνάζουν όλοι, και που τόσο τον αγαπάμε, αμέ. Αν έχω απορίες, κενά ή τέλος πάντων κάτι που δεν κατάλαβα, έρχομαι και ρωτάω. Όλες αυτές οι τάχα επαναστάσεις γιατί; Δεν θα έπρεπε στη συζήτηση, στο βίντεο, να βρεθεί κάποιος απέναντί του; κάποιος από εμάς; τι καλύτερο από κάποιον που είχε θεσμική θέση στο άτμισμα, με ονοματεπώνυμο, με αποδεδειγμένη συμμετοχή/δράση/παρουσία, κι όχι φωτοβολίδας; [/justify]

[justify]Ξαφνικά, ο μάγκας Joe, με 30 χρόνια κάπνισμα, κράζει το σατανικό Ni80 σαν Λουκά θεούσα ή τον-τους χι συνομιλητές τού αγαπητού γιατρού, επειδή τόλμησαν να θέσουν ενστάσεις, ακόμα ακόμα και ανυποχώρητες ενστάσεις. Μπλέξαμε το “δεν πλερώνω γιατί είμαι μάγκας αλανιάρης” το “και χωρίς ΚΕΑ, και πάλι μάγκας είμαι” μέχρι το “ακούω μόνο τον αγαπητό γιατρό γιατί διαφορετικά θα πιάσω παιδί, και θα ‘ναι νόθο”. / Ρώτα τον Joe, ρε συ, πόσες δημοσιεύσεις παύλα έρευνες διάβασες, έστω φωτογραφικά, μέχρι σήμερα; χμ, 'ουυ, πολλές πολλές'. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
τους "νοικοκυραίους" ξεχνας βρε joe..
...πάντα στην απ' εξω τους έχεις....τυχαία θα μου πείς... ;D

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Αλλάχ ου ακμπάρ


Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω

Δεν υπάρχει πιο αξιόπιστο σάιτ από το κουζουλό τζι αρ. Να τα λέμε αυτά. ::)

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Το έχουν δημοσιεύσει κι αλλού σήμερα...θα πεθάνουμε όλοι ...

Τελευταία μου επιθυμία πριν πεθάνω είναι να πείσω τον κόσμο να μην δίνει κλικ σε σάιτ που δημοσιεύουν οποιαδήποτε έρευνα χωρίς σύνδεσμο στην ίδια την έρευνα :'(

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171774 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275819 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13982 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9324 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42885 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35190 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558076 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182281 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9327 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364