vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

627 επισκέπτες, 9 χρήστες
tibolaso, Jorge, manoslykos, zalaros, Blackwolf, grag, Milarepa, camber, Tem

Twitter

YOUDE GOBLIN MINI 3ml

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #300 στις: Φεβρουαρίου 01, 2016, 19:06 »
κυκλοφόρησε μαύρος αρκετά αργότερα. Τα ριβιού έγιναν όταν πρωτοκυκλοφόρησε, γι΄αυτό και δεν τον συναπάντησες πουθενά σε μαύρο.

Σαφέστατα και να προτιμήσεις την βερσιόν 2, από τη στιγμή που έγιναν βελτιώσεις.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #301 στις: Φεβρουαρίου 01, 2016, 19:37 »
@sobi1984, καλησπέρα.
Προφανώς ό,τι λέει η petra παραπάνω ισχύει, (εγώ δεν τον ξέρω καθόλου, και τον έχω στο κουτί ακόμα). Απλώς ν' αναφέρω πως από κατάστημα Atmosfaira έκανα την αγορά και μάλιστα μου είπαν εάν ήθελα τον μαύρο, αλλά δεν ήθελα (ούτε που τον είδα). 


Παρεμπιπτόντως, να κάνω κι εγώ μία ερώτηση.
Τώρα διαβάζω για τις όποιες βελτιώσεις (διαβάζω για παράδειγμα γέμισμα από πάνω, διαφορετικό σχήμα στο μικρό κομμάτι σιλικόνης ή και στην εισαγωγή αέρα), αν είδα και καλά, μικρές αλλαγές σε κάποιες λεπτομέρειες στο σχήμα του. Τελικά, αυτός ο μαύρος που μου ανέφερε το κατάστημα ήταν v2 ή όχι; (εγώ πάντως σίγουρα έχω τον πρώτο κι όχι τον νέο).


Άλλη μία σημείωση να κάνω. Όπως τους βλέπω τώρα σε εικόνα προτιμώ τον δικό μου. Βλέπω για παράδειγμα εγκοπές εξωτερικά της βάσης ή και εσωτερικά άλλες διαστάσεις (ακόμα και το γέμισμα από πάνω δεν με ενδιαφέρει).
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 01, 2016, 20:07 από JoeBarTeam »

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #302 στις: Φεβρουαρίου 01, 2016, 23:53 »
Χτύπησα σήμερα τον goblin mini V2. Δεν έχω τον πρώτο goblin καθώς ο τρόπος γεμίσματος δεν μ'αρέσει, έτσι δε μπορώ να συγκρίνω αν έχει διαφορά σε γεύση κτλ.
Στα θετικά του, γέμισμα από πάνω, πλέον το πάνω μέρος της τάπας που κλείνει την μια τρύπα εισροής αέρα είναι από κεραμικό (τα ποδαράκια παραμένουν σιλικονούχα). Η ρύθμιση ροής αέρα πλέον μπορεί να γίνει και από τις δύο πλευρές.
Πρώτο στήσιμο δεν δυσκολεύτηκα όσο περίμενα αν και απ'ότι φαίνεται έβαλα λίγο παραπάνω βαμβάκι.  Αντίσταση 0,75 Ω, σε 2.5mm πυρήνα, UD 26AWG Kanthal, με υγρό 70% VG. Ωραία γεύση, μπόλικο ντουμάνι.
Απίστευτα μικρός όπως και ο προκάτοχος του.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #303 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 00:56 »
Ωραία νέα, φίλε Kikas.
Εγώ παιδιά τώρα τελείωσα. Έφαγα το καμένο της ζωής μου. Μετά από μισό χιλιόμετρο σύρμα (ni200), 300 κοπάδια πρόβατα βαμβάκι (τι λέω δεν ξέρω), επιτέλους. Έστησα κι εγώ.

 
(το καμένο έφτασε στις πατούσες, φτύνω κάρβουνο...)


χαχαχα ξέχασα το καλύτερο. Δεν έχω γεύση χαχα χα, ό,τι κι αν ατμίσω μυρίζει καμένο.
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 02, 2016, 01:05 από JoeBarTeam »

Αποσυνδεδεμένος Kikas

  • ****
  • 1037
  • Φύλο: Άντρας
  • Έχω ξεφύγει λέμε..!
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #304 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 12:29 »
Τότε έκαψες την αντίσταση.  Απ'ότι κατάλαβα δεν πρέπει να αφήσεις βαμβάκι στις τρύπες εισροής υγρού, δες λίγο κάνα βιντεάκι από youtube. Επίσης ξύσε το βαμβάκι με καμιά τσιμπίδα ή κούρεψε το από κάτω.

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #305 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 13:34 »
@Kikas, καλημέρα.
Ναι, έκαψα τ' αυτιά μου χθες, για τρελό μπαρούτι μιλάμε. Είχα μπει διαβασμένος με πολλά βιντεάκια στησιμάτων, αλλά κυρίως, είχα ξετινάξει το φόρουμ με τις γνώμες όλων των παραπάνω φίλων, να σκεφτείς πως ήμουνα απόλυτα σίγουρος. Τελικά, σε κάθε πράγμα η εμπειρία δεν πληρώνεται με τίποτα. Αυτό που διαπίστωσα, θέλει σταθερό δούλεμα και λίιιγο παραπάνω ηρεμία στα δυο τρία πρώτα βήματα, μετά έρχεται η χαρά της επιτυχίας.

 
Το δικό μου επαναλαμβανόμενο λάθος (8, 9, ούτε που θυμάμαι πόσα στησίματα), ήταν το παραπάνω βαμβάκι -κι εδώ ήθελε ψύχραιμη σκέψη-, στο μάτι ήταν ελάχιστο, καλοκουρεμένο, αφράτο, όμορφο. Τη μία φορά ακουμπούσε αρμονικά στα λούκια μέχρι κάτω, τη 2η φορά έβγαινε έξω, την 3η φορά ίσα σερνόταν έξω απ' την καμπάνα, την 4η ήταν αρκετά ψηλά, κ.ο.κ. 

 
Τελικά:
Σύρμα ni200, 0,3mm σε πυρήνα 2,5mm, 7σπείρες, 0,12Ω στους 205°C. 
Η αντίσταση στο ύψος υποδοχής ακροδεκτών και στη μέση (και ελάχιστα προς τ' αριστερά, όπως τη κοιτάζω). Το μεγάλο μυστικό στο βαμβάκι, να μην ακουμπάει μέχρι κάτω (μιλάμε τώρα για υπόθεση ούτε χιλιοστού). Βίδωσα γλυκά την καμπάνα και από τις 2 εισόδους του υγρού έβλεπα το βαμβάκι (το οποίο έστρωνα απαλά με μία χοντρή βελόνα). Ουσιαστικά, αυτό που διαπίστωσα, θέλει λίγη ψυχραιμία παραπάνω στο τελικό στρώσιμο τού βαμβακιού (δηλ. να καταλαβαίνει νοητά το μάτι πώς η διαδρομή του υγρού μέσα απ' αυτό θα είναι ιδανική, χωρίς το παραμικρό εμπόδιο).

 
Τώρα με αυτόν ατμίζω και ήταν επίτηδες το 3ο συνεχόμενο στήσιμο με απόλυτη επιτυχία. (σήμερα ευτυχώς υποχώρησε η βαμβακίλα απ' το στόμα...).

 
Μία ακόμα γενική μου εντύπωση. Είναι όντως ατμοποιητής που αγαπά τον παραπάνω αέρα, είδα όμορφο ντουμανάκι, ακόμα και με τη μία αντίσταση που στήνω. Τον λειτουργώ με ένα κλικ ανοιχτό τον αέρα και είναι απόλαυση. Αν και μέχρι τώρα είμαι συνηθισμένος σε λίγο πιο σφιχτή τζούρα, είναι όλα χάρμα. Σε μέγιστο άνοιγμα αέρα έβαλα τα γέλια, παιχνίδι και σύννεφο πάνω απ' το κεφάλι μου. Ένα αρνητικό που πρέπει κι εδώ να παραδεχτώ είναι η τρελή βίδα γεμίσματος υγρού. Τη χάνεις για πλάκα, όπως επίσης πως αν τύχει και χρειαστεί να γεμίσω όταν είμαι έξω, θα είναι θέμα (μικρή και σπαρταράει).

 

 

 

Αποσυνδεδεμένος Kourkmantan

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #306 στις: Φεβρουαρίου 02, 2016, 23:15 »
Χτύπησα σήμερα τον goblin mini V2. Δεν έχω τον πρώτο goblin καθώς ο τρόπος γεμίσματος δεν μ'αρέσει, έτσι δε μπορώ να συγκρίνω αν έχει διαφορά σε γεύση κτλ.
Στα θετικά του, γέμισμα από πάνω, πλέον το πάνω μέρος της τάπας που κλείνει την μια τρύπα εισροής αέρα είναι από κεραμικό (τα ποδαράκια παραμένουν σιλικονούχα). Η ρύθμιση ροής αέρα πλέον μπορεί να γίνει και από τις δύο πλευρές.
Πρώτο στήσιμο δεν δυσκολεύτηκα όσο περίμενα αν και απ'ότι φαίνεται έβαλα λίγο παραπάνω βαμβάκι.  Αντίσταση 0,75 Ω, σε 2.5mm πυρήνα, UD 26AWG Kanthal, με υγρό 70% VG. Ωραία γεύση, μπόλικο ντουμάνι.
Απίστευτα μικρός όπως και ο προκάτοχος του.
Μπορείς να μου πεις από που τον αγόρασες γιατι θέλω να τον παραγγείλω και εγω; Υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα;

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #307 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 22:55 »
Επιστρέφω στον μικρούλη για συνέχεια τής πρώτης παρατήρησης. Βέβαια έχουν ήδη ειπωθεί και πολύ πιο σωστά στην παρουσίαση από την petra, όμως τώρα βλέπω κι εγώ τις όποιες ιδιοτροπίες του. Πρώτα απ' όλα, είδα πως δεν συγχωρεί λάθη, ούτε καν υποψία λάθους. 

 
Έστησα λοιπόν ξανά τον Goblin, με ni200 (0,3mm, 8 σπείρες, πυρήνας 2,5mm, 0,13Ω, 200°C). Όλα καλά όλα ανθηρά όλα απροβλημάτιστα. 



Ξεστήνω και βάζω kanthal (0,36mm, 8 σπείρες, πυρήνας 2,5mm, 1Ω, 15w στα 4,00V). Τώρα όμως με τσίτα κλειστές σπείρες κι από την 1η τζούρα όλα θαυμάσια, (μικρές μπουρμπουλήθρες ήρθαν στην επιφάνεια κι αυτό ήταν όλο).



Όμως, μετά από αρκετή ώρα και τζούρες, άρχισε να εμφανίζεται υποψία καμένου, όπως γρήγορα ερχόταν έτσι κι έφευγε. Το περίεργο ήταν πως ούτε διαρροές υπήρχαν αλλά ούτε και καμένο αποτέλεσμα. Δεν ξέρω κατά πόσο φαίνεται καλά στην παραπάνω θολή εικόνα (στράβωσα και το βαμβάκι κατά το λύσιμο), όταν τον άνοιξα όλα ήταν φυσιολογικά, μαυρισμένη μεν η αντίσταση αλλά το βαμβάκι απείραχτο, μουσκεμένο χωρίς ίχνος αρπάγματος. 

 
Τώρα, καθάρισα τα κομμάτια, άφησα την ίδια αντίσταση και με νέο βαμβάκι έστησα με τον ίδιο τρόπο και ίδια νούμερα. Ίσως η αιτία να ήταν πάλι η ιδιαιτερότητα στην τοποθέτηση του βαμβακιού. Τώρα, όλα καλά και κρατάω μόνο τα θετικά πως ασφαλώς και πρέπει να κάνουμε τη ζωή μας εύκολη όμως ακόμα κι αν κάτι είναι σύνθετο ή ιδιότροπο, σου δείχνει πάρα πολλά. Καλύτερους και πάνω απ' όλα σωστούς χειρισμούς κι αντιμετώπιση μελλοντικών δυσλειτουργιών, σε οποιοδήποτε ατμιστικό υλικό, τμήμα ή συσκευή. 

Αποσυνδεδεμένος ikaros1

  • **
  • 267
  • Φύλο: Άντρας
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #308 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 23:16 »
Eτσι οπως το λες,και σε μενα δινει καποιες φορες υποψια καμενου,που ερχεται και φευγει
Και το γουργουρητο στην τζουρα καποιες φορες,θελει σκουπισμα η βαση του γυαλινου drip tip,μαλον απο κει ειναι,και απο τα σταγονιδια που μαζευονται στη βαση του 510, το γουργουρητο.Εκανα ενα στησιμο τωρα 0,30 1,1ωμ, μονο κοιλ ,κον-τζεν-ντο-cotton,και το βαμβακι να ακουμπαει στη βαση,οχι να κατεβαινει στα λουκια,καθολου γουργουρισμα μεχρι στιγμης και καμενο.Oi σπειρες δε θα ελεγα οτι ειναι τελεια ενωμενες.Γευση απο τη πρωτη τζουρα με  greedy scratch-diy.Με παιδευει στο στησιμο,αλλα ατμιζει τουλαχιστον ανω του μετριου

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #309 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 23:26 »
@ikaros, καλησπέρα.
Στις ίδιες σκέψεις είμαι κι εγώ, βέβαια δεν μπορώ να δώσω απαντήσεις, υπάρχουν έμπειρα μέλη που θα πουν κάτι παραπάνω. Τώρα που μιλάμε, παίζω με το αέρα γιατί βλέπω π.χ. πως όχι μόνο αγαπά τον αέρα ο goblin αλλά αποδίδει -πιο ομαλά να το πω- ένα κλικ πιο ήρεμα. Με κλειστό τον αέρα βλέπω να αντιδρά λίγο. Δεν ξέρω.


Πάντως έχει πολύ όμορφο μικρό ντουμανάκι και πυκνό. Από γεύση το ίδιο, όλα όμορφα. Θα έλεγα επίσης πως μου άρεσε όπως αντιδρά στα λάθη μου.

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #310 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 23:40 »
Όμως, μετά από αρκετή ώρα και τζούρες, άρχισε να εμφανίζεται υποψία καμένου, όπως γρήγορα ερχόταν έτσι κι έφευγε. Το περίεργο ήταν πως ούτε διαρροές υπήρχαν αλλά ούτε και καμένο αποτέλεσμα. Δεν ξέρω κατά πόσο φαίνεται καλά στην παραπάνω θολή εικόνα (στράβωσα και το βαμβάκι κατά το λύσιμο), όταν τον άνοιξα όλα ήταν φυσιολογικά, μαυρισμένη μεν η αντίσταση αλλά το βαμβάκι απείραχτο, μουσκεμένο χωρίς ίχνος αρπάγματος. 


Από ό,τι βλέπω, το βαμβάκι σου είναι πολύ για τον Goblin. Αυτός δηλαδή είναι και ο μόνος λόγος που έχεις υπόνοια "καμμένου".
Και βασικά, ΔΕΝ είναι υπόνοια, αλλά πας στα όρια του dry hit. Αν δοκιμάσεις να κάνεις απανωτές πολλές τζούρες, τότε θα φας "καμμένο" σίγουρα!
Τσέκαρέ το αν θες...


Δυστυχώς ή ευτυχώς, είναι ατμοποιητής όπου δουλεύει στα όρια διαρροών ως προς την ποσότητα βαμβακιού, θέλει ελάχιστο βαμβάκι, καλοκομμένο καλλιτεχνικά και ίσα-ίσα όπου απλά να καλύπτει τα λούκια από πάνω, αλλά χωρίς να επιτρέπει το βαμβάκι να περάσει το υγρό πιο μέσα στο deck και τουτέστιν, προς τις τρύπες της εισαγωγής αέρα.
Παίξε-παίξε με δοκιμές, θα το βρείς πάντως το πού και πόσο πρέπει.


Ίσως κάποια στιγμή να ανεβάσω κι εγώ μια φωτό όταν έρθει η ώρα να αλλάξω τα βαμβάκια, μπας και πάρεις/πάρετε μια ιδέα και μια βοήθεια παραπάνω...

Αποσυνδεδεμένος leftk14

  • **
  • 250
  • Φύλο: Άντρας
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #311 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 23:55 »
Πρωτα απ ολα παιζει παρα πολυ ρολο στο στησιμο το βαμβακι που θα βαλεις.. Αν χρησιμοποιεις ας πουμε ff no1 τοτε θελει λιγο περισσοτερο, αν βαλεις pads τοτε θελεις ελαχιστο.Εδω αν θυμαμαι καλα εχω ff no2

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #312 στις: Φεβρουαρίου 03, 2016, 23:56 »
@Thorin13, καλησπέρα.
Δεν μπορώ να διαφωνήσω γιατί δεν έχω τα στησίματα που απαιτούνται για κάτι τέτοιο. Δεν ξέρω κατά πόσο θα γίνω πιστευτός όμως το έκανα ήδη αυτό, δηλ. απανωτές μακρόσυρτες τζούρες, μέχρι που το ξελίγωνα το μοντάκι. Η ποσότητα βαμβακιού που βλέπεις, ήταν η ίδια μέχρι τώρα, σε όλα τα επιτυχημένα στησίματα. Ήταν δε χαρακτηριστικό πως όταν δεν είχα υποψία καμένου, οτιδήποτε κι αν του έκανα δεν είχε τίποτα καμένο. Από την άλλη, όταν είχα υποψία καμένου, είχα υποψία καμένου. Μέχρι εκεί, τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο.

 
Επίσης, κάπου το αναφέρει και στην αρχή η petra, πως δεν σηκώνει πολλά ζοριλίκια ο μικρός (απανωτό ξελίγωμα). Παρ' όλ'  αυτά θα κρατήσω όσα λες γιατί τον ξέρεις καλύτερα από εμένα, οπότε θα επιμείνω σε αυτά που λες, όταν εμφανιστεί ξανά το λάθος μου. 


@leftκ14, καλησπέρα.
Το ff 01 χρησιμοποιώ από την αρχή που ατμίζω. Βέβαια, δεν το ξέρω ούτε αυτό που λες (άσχετα αν θα μπορούσα τώρα να σε έχω σύμμαχο και να “πατήσω” επάνω σε αυτό και να πω πως άρα καλά έκανα με την ποσότητα βαμβακιού). 

 
Στα πρώτα δε στησίματα (τα 8, 9 συνεχόμενα αποτυχημένα), αν έβαζα φωτογραφία θα ήταν για καλλιστεία. Η απόλυτη αρμονία. Αν θέλετε μπορώ να βάλω και τώρα που μιλάμε, όμως το ατμιστικό αποτέλεσμα δεν θα ήταν το ίδιο. 
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 04, 2016, 00:09 από JoeBarTeam »

Αποσυνδεδεμένος ioan

  • **
  • 185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #313 στις: Φεβρουαρίου 04, 2016, 06:59 »
Μηπως η υποψία καμμένου που αναφέρθηκε οφείλεται στο κομμάτι που κλείνει τη μια θέση αντίστασης?
Το λέω γιατι όσο καιρό τον είχα με διπλές αντιστάσεις δεν είχα ποτέ καμμένο ίσα ίσα που είχα πολύ καλή και πλούσια γεύση. Ενώ σήμερα που μετά από αρκετό καιρό τον έστησα με μονή δεν εχω τοσο καθαρη γευση και πάνω από τα 10-12w μου δίνει αυτή τη γεύση του καμμένου. Υποψιάζομαι ότι φταίει το σιλικονενιο κομμάτι που κλείνει την μια πλευρά για μονή...

Αποσυνδεδεμένος leftk14

  • **
  • 250
  • Φύλο: Άντρας
Απ: YOUDE GOBLIN MINI 3ml
« Απάντηση #314 στις: Φεβρουαρίου 04, 2016, 12:01 »
Σχεδον παντα με μια αντισταση τον δουλευω και δεν εχω γευση καμμενου(πραγμα που το βλεπω κιολας οταν αλλαζω αντισταση). θελει οπως σας εδειξα και σε video 1-2 σελιδες πριν και οπως ειπε κ ο φιλος thorin , ελαζιστο βαμβακι που ακουμπαει στα καναλια του υγρου χωρις να κατεβαινει, αρκετα αφρατο. Μ αυτο τον τροπο κανεις συνεχομενες τζουρες και σε πολλα βατ και δεν υπαρχει υποψια καμμενου..Θα το βρειτε με τον καιρο μονοι σας.. ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1101223 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176504 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 334 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22191 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209467 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68511 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315380 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15497 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126686 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95163 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem