vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Αποτυχημένες προσπάθειες, δεν τόκοψα το ρημάδι (παρά τρίχα)

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Μια χαρά! Πρόσθεσε και ένα Torque 56 στην επόμενη παραγγελία σου (για ποιο τσιγαρίσιο άρωμα) και απόφευγε για δυο τρεις μέρες το κτ και σίγουρα θα τα καταφέρεις  :yes:

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Εγω ειμαι στον εναμισυ μηνα στο η.τ και δεν μπορω να πω οτι ειχα δοκιμασει και τα καλυτερα υγρα αλλα το κ.τ ακομα δεν το εχω βαλει στο στομα μου και ουτε μου εχει λειψει.Λετε να συμβει πιο μετα?
Επι τι ευκαιρια απο εχτες δοκιμασα υγρα halo και oasis και οντως ατμιζω κατι αξιολογο!!

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9583
  • Φύλο: Άντρας
αν πετύχεις ένα υγρό που σου αρέσει , πολύ δύσκολα γυρίζεις πλέον στο ΚΤ. Τα προβλήματα μπαταρίας έχουν ξεπεραστεί εδώ και πολύ καιρό.

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Αφού την πάλεψες μεχρι τώρα χωρίς κτ είσαι ΟΚ  :thumpup:. Δύσκολα θα ξαναγυρίσεις πίσω (εκτός αν το επιδιώξεις :fight_knuppel: )
Εγώ στον πρώτο μήνα που ξαναδοκίμασα κτ μου φάνηκε αηδία  :P

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Αφού την πάλεψες μεχρι τώρα χωρίς κτ είσαι ΟΚ  :thumpup:. Δύσκολα θα ξαναγυρίσεις πίσω (εκτός αν το επιδιώξεις :fight_knuppel: )
Εγώ στον πρώτο μήνα που ξαναδοκίμασα κτ μου φάνηκε αηδία  :P

Το μονο προβλημα που αντιμετωπιζω ειναι οτι εχω το Ego T(1 εβδομαδα) μου αρεσει αλλα μου την χαλαει με τους ευαισθητους ατμοποιητες .Ηδη μια εβδομαδα και τα επαιξε ο πρωτος.Δεν ειμαι και της υπομονης να αλλαζω φυτιλια οποτε με βλεπω να του κοτσαρω 510 η 901 ατμοποιητες μπροστα αντι να πληρωνω 10ευρω καθε εβδομαδα!!

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Πάρε 510.  ο 901 θέλει προσαρμογέα δεν ταιριάζει απευθείας με EGO

Αποσυνδεδεμένος xiroxiyo

  • **
  • 366
  • Φύλο: Άντρας
αν θέλεις δοκίμασε και   http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=271, εγώ είμαι ευχαριστημένος.3 μήνες τον δούλευα, τώρα πήρα τον Α2.     

Αποσυνδεδεμένος Tsikis

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Θα μπορούσες επίσης να χτυπήσεις ατμο από τους κινέζους στο ένα τρίτο της ελληνικής τιμής...  εγώ έτσι λέω να κάνω.

Κι αν ψηθούμε κάνουμε και μια ομαδική κατα το παράδειγμα του parpen

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9583
  • Φύλο: Άντρας
Θα μπορούσες επίσης να χτυπήσεις ατμο από τους κινέζους στο ένα τρίτο της ελληνικής τιμής...  εγώ έτσι λέω να κάνω.

Κι αν ψηθούμε κάνουμε και μια ομαδική κατα το παράδειγμα του parpen
+1.  Σε εποχές κρίσης επιβάλλεται να αναζητούνται οι πιο συμφέρουσες τιμές. Σε ομαδικές παραγγελίες έχουμε σίγουρα χαμηλότερες τιμές.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 19, 2011, 23:54 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Και οχι μονο ατμοποιητες  ;D

Αποσυνδεδεμένος stefbystef

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα κι από μένα!

Ξεκίνησα το ΗΤ στις 13 Νοεμβρίου, αλλά μετά από 5 μέρες έπρεπε να ταξιδέψω για Ελλάδα και ξέχασα στην Γερμανία (όπου και διαμένω) τις μπαταρίες και το τροφοδοτικό. Αναγκαστικά κάπνισα κανονικό τσιγάρο.

Όταν ξαναγύρισα, ξαναξεκίνησα το ΗΤ και ομολογώ πως χάρηκα πολύ. Αυτό ήταν καλό σημάδι. Το είδα σαν ένα υποκατάστατο που θα με βοηθούσε να απαλλαγώ από τη μπόχα του ΚΤ.

Από τότε δεν ξανακάπνισα κανονικό.

Μετά από λίγες εβδομάδες, η γεύση και η όσφριση άρχισαν να γίνονται πιό έντονες, ενώ τα πνευμόνια απέκτησαν λίγο όγκο παραπάνω. Η αναπνοή είναι πλέον κανονική. Πρίν, είχα σφυρίγματα το βράδυ όταν πλάγιαζα για ύπνο, και δυσκολευόμουν να κοιμηθώ.

Αυτά

Αποσυνδεδεμένος sakis1709

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Καλημερα παιδια ειμαι ο Σακης θα ελεγα σχετικα μελος στο φορουμ εδω και κανα χρονο ξεκινησα με το bl αλλα ματεα δεν με εφταναν οι μπαταριες παρολο που ειχα και ταπακιερα φορτισματος και ξανααρχισα το κ.τ
Εδω και λιγες μερες κανω δευτερη προσπαθεια με το bl αλλα σκεφτομαι να παρω το ego t θα ηθελα την γνωμη σας ειναι σωστη επιλογη για εμενα που κανω πολλη?
ευχαρηστω ελπιζω να εχω κανει post στο σωστο forum

Αποσυνδεδεμένος sakis1709

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Καποιως μια βοηθεια στο παραπανω ερωτημα?

Αποσυνδεδεμένος ggero

  • ***
  • 613
  • Φύλο: Άντρας
Καλώς ήρθες sakis ...Γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά εδώ : http://e-kapnisma.gr/index.php/board,8.0.html


Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Ναι είναι πολύ καλή επιλογή...πάρε όμως και έναν ατμοποιητή (ή δύο) LR τύπου Β και θα είσαι οκ κατά την γνώμη μου...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8729 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181194 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34251 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60196 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238366 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 701 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16513 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136902 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085745 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35685 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10571 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12