vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

324 επισκέπτες, 10 χρήστες
Jorge, dkostas, liabovas, dvelev, KORG N364, manoslykos, djfloor, grag, Thankin, Stedorian93

Twitter

Αποτυχημένες προσπάθειες, δεν τόκοψα το ρημάδι (παρά τρίχα)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Σταυρο μιλαμε στην πραγματικοτητα αλλος ανθρωπος. Δεν ειχα νιωσει ποτε ετσι. Μονο οταν βγηκα απο χειρουργειο και αναρωσα πιστεψα τον Γιατρο μου (στο οτι γεννηθηκα ετσι). Εινε τωρα 5 χρονια φιλε. Εμαθα πως μπορει να αναπνευσει ο ανθρωπος.

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Μου είπαν ότι πάνω απ τα 50 ( διάβαζε Σταύρος) έχει μειωμένη αποτελεσματικότητα
Ειχα προγραμματιστεί όταν ήμουν φαντάρος για την επέμβαση , αλλά πέρναγα εκπαίδευση για υπαξιωματικός και δεν πήγα ( μεγάλη ηλιθιότητα) απο τότε δεν το ξανακοίταξα με αποτέλεσμα να μπορώ να κοιμηθώ μόνο απο την δεξιά πλευρά , αν κοιμηθώ απο την αριστερή , φράζει η μύτη μου και αναπνέω απο το στόμα  :idiot1: :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Και γω εκανα πριν 3 χρονια με επιτυχια . Ανασανε ο εγκεφαλος μου !! Απιστευτη διαφορα . Εχει λιγη ταλαιπωρια αλλα σε αποζημιωνει με τεραστιο τοκο !! Το συνιστω .

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Κι εγω εκανα επιστροφη στο κ.τ.  :'( :'(
Επι 2 μηνες εκανα μονο η.τ. ...αλλα μετα δν ξερω γιατι :-[ :idiot1: ξεκινησα να κανω τρακα κανα κτ. απο μια φιλη μου...περνωντας οι μερες...πηρα και το πρωτο μου πακετακι...κρυφα απο το γιο(10ετων)και τον συτροφο..κι αυτο ποιο πολυ για να μην το ξαναρχισω κανονικα...Μεχρι που εφτασα την Μ.Δευτερα νομιζω και αρχισα να καπνιζω και μπροστα τους :thumpdown: :-[
ΒΑσικα δεν εχω γυρισει στην παλαιοτερη μου χρηση προ η.τ. στα 2μισι πακετα..ειμαι γυρω στο ενα με εναμισι το πολυ...ο η.τ. πηγε στην ακρη...απο την πρωτη αγορα πακετου!!!ακομα κι αν εφτανα τα 10-15 κ.τ στην αρχη...!!!
Ομως παραδοξως..αυτες τις μερες με χαλασε και το κ.τ...Νιωθω την γλωσσα μου σαν καμενη(μαλλον αισθηση οτι χανω την γευση μου) και μου βρωμαει τσιγαριλα!!!! :confused1:πως γινεται αυτο?????
Τεσπα...θελω να προσπαθησω να το ξαναδιωξω το ατιμο...αλλα..πλεον δν νιωθω και τοσο δυνατη οσο την πρωτη φορα.. :(
Να προσθεσω οτι ..μαζι με το η.τ. εκοψα και το φορουμ :-[ :-[ προφανως απο ντροπη... :tongue_smilie:

Προσπάθησε να βρείς θετικά για το ΗΤ και αρνητικά για το ΚΤ. Αυτό θα σε βοηθήσει να το κόψεις οριστικά. Γενικά θέλει tricks με το μυαλό η όλη διαδικασία. Προσπάθησε να λες συχνά τα αρνητικά του ενός και τα θετικά του άλλου. Το να ακούμε έστω και τα δικά μας λόγια πολλές φορές βοηθάει. Αυτό κάνω εγώ τουλάχιστον και πιάνει μέχρι αυτή τη στιγμή.
Αν το συνδυάσεις και με αλλαγή στο τρόπο ζωής σου, τότε δύσκολα ξαναγυρνάς στο ΚΤ. Εννοώ δίαιτα, αθλητισμός, μακριά από καπνιστές κλπ :)

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Προσπάθησε να βρείς θετικά για το ΗΤ και αρνητικά για το ΚΤ. Αυτό θα σε βοηθήσει να το κόψεις οριστικά. Γενικά θέλει tricks με το μυαλό η όλη διαδικασία. Προσπάθησε να λες συχνά τα αρνητικά του ενός και τα θετικά του άλλου. Το να ακούμε έστω και τα δικά μας λόγια πολλές φορές βοηθάει. Αυτό κάνω εγώ τουλάχιστον και πιάνει μέχρι αυτή τη στιγμή.
Αν το συνδυάσεις και με αλλαγή στο τρόπο ζωής σου, τότε δύσκολα ξαναγυρνάς στο ΚΤ. Εννοώ δίαιτα, αθλητισμός, μακριά από καπνιστές κλπ :)

 :thumpup: :thumpup: Δεν εχω παρα να συμφωνησω απολυτα!!!!!Κι αυτο για 2 λογους...πρωτον γιατι πιστευω πολυ στην ανθυποβολη και 2ον γιατι ετσι εγινε στην αρχη!!!!!
Τωρα γιατι χαλασε στην πορεια δεν ξερω...ισως..η παρεα με καπνιστες...ισως κιολας οτι πηρα πολλες γευσεις πολυ γρηγορα..ισως επισης γιατι εχω αυτοκαταστροφικο προφιλ κι οταν στραβωνω.τα κανω ολα ριμαδι...και δεν προσεχω τον εαυτο μου...δεν ξερω... ::) :confused1:
Αυτο που ξερω ειναι οτι θελω να ξαναπροσπαθησωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!Αλλα εχω το μειωνεκτιμα πλεον της δυσπιστιας...απεναντι μου..στο οτι θα τα καταφερω... :thumpdown:
 :'( :'(

Το τσιγάρο είναι πραγματικά καθαρά θέμα σκέψης. Το να κρατάς και να ατμίζεις ένα ΗΤ είναι πραγματικά πολύ καλύτερο από την βρωμιά του ΚΤ. Το ΚΤ έχει αποδεδειγμένα πολύ καλύτερη γεύση. Το ΗΤ έχει αποδεδειγμένα πολύ καλύτερη γεύση. Νομίζω ότι δε βρήκες γεύση να σε ικανοποιήσει. Κάνε μου τη χάρη και δοκίμασε ένα RY4 υγρό, της nobacco ας πούμε. Έχω διαπιστώσει ότι οι "δύσκολοι" όπως εσύ, το βρίσκουν ικανοποιητικό λόγω της έντονης γεύσης "τσιγαρίλας" θα έλεγα.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 29, 2011, 13:55 από ankouts »

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Δοκίμασε με παραπάνω νικοτίνη. Μειώνεται εύκολα στη συνέχεια.
Συχνά μπαίνω και 'γω στον πειρασμό του ΚΤ.
Ιδιαίτερα επικίνδυνο είναι όταν υπο ορισμένες συνθήκες κάνεις  ΚΤ, γίνεται πολύ εύκολα συνήθεια.
Πχ έχεις μια δραστηριότητα με καπνιστή τακτικά μια συγκεκριμένη ώρα και μέρα της βδομάδας. Του κάνεις μια τράκα και καθιερώνεις κάθε φορά που τον βλέπεις να καπνίζεις 1 τσιγάρο.
Είναι ότι χειρότερο.

Εντωμεταξύ μη σκέφτεσαι συνέχεια ότι πας να κόψεις το ΚΤ, απλά ξεκίνα το ΗΤ και βρες εσύ τα θετικά του. Αυτο θα σε βοηθήσει να μην έχεις την πίεση στο μυαλό σου με την διακοπή, κάτι που γυρνάει αντίστροφα πολλές φορές.

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Το ΚΤ έχει αποδεδειγμένα πολύ καλύτερη γεύση.

Αναρωτιεμαι πως εχει αποδειχθει αυτο  :hmmm:
Ημουνα χρονια μανιωδης καπνιστης, και αν και κοντευω τα 2 χρονια που κανω η.τ., κανω που και που κανενα κ.τ. Προς το παρων μπορω και το ελεγχω, δηλ. και 1-2 κ.τ. να κανω, δεν γυριζω σε αυτο. Οχι ομως οτι εχει και καλυτερη γευση! Το η.τ. εχει πολλες γευσεις, αρκετες απο αυτες ειναι πολυ πιο καλες απο αυτην του κ.τ.
Το κ.τ. εχει αλλες ουσιες που σε κανει να το αναζητας. Οχι ομως η γευση του :)

Ώπα γράψε λάθος, γλώσεψα τη μπέρδα μου!!! Το Ητ έχει καλύτερη γεύση ήθελα να πω!

Καλησπέρα φίλοι και από μένα μετά από ένα μεγάλο διάστημα απουσίας. Προσωπικά είχα παραγγείλει τα Green Smoke εξ Αμερικής. Η περίοδος που άτμιζα υπήρξε ένας περίπου μήνας με ΚΤ στο ενδιάμεσο σε εξόδους κτλ. Τα green smoke δεν με κράτησαν τελικά στο HΤ. Ωστόσο σήμερα ένα χρόνο μετά και με περισσότερο προηγμένη τεχνολογία μπήκα δυναμικά στο παιχνίδι με EGO-T. Είμαι αποφασιμένος πλέον to keep it this way  :D

Αποσυνδεδεμένος steven_creta2

  • **
  • 187
  • Φύλο: Άντρας
Keep it this way  :thumpup:
τι υγρά ατμίζεις?

Ηalo Purity freedom 18mg  :)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9584
  • Φύλο: Άντρας
Ηalo Purity freedom 18mg  :)
Με eGo-T , ατμοποιητή LR και Halo Freedom (στα 18 ή 24 mg) μπορείς να είσαι βέβαιος για την επιτυχία  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 29 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8751 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34269 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537742 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60220 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238424 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16536 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137374 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085788 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35707 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro