vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

534 επισκέπτες, 4 χρήστες
manoslykos, white varadero, Jorge, tapantari

Twitter

1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 20:51 »
Θα μου επιτρέψετε να δώσω λίγες απαντήσεις σε ορισμένους φίλους πρώτα.
Σχολιασμός για το Live αργότερα.

[justify]στην ουσία ως τουρίστας[/justify]
Αγαπητέ Joe, το ξέρεις πως αυτό αλλάζει εύκολα και γρήγορα, σωστά;  ;)


εγω που δεν είμαι μέλος
Αγαπητέ Γιάννη, το ξέρεις πως αυτό αλλάζει εύκολα και γρήγορα, σωστά;  ;D



εμενα με κούρασε πολύ το χθεσινό
ήθελα να ακούσω από τα παιδιά 3 πράγματα
Αγαπητέ πρόεδρε της καρδιάς μας,  ;D
το καταλαβαίνεις πιστεύω πως αυτο είναι κάτι που ήθελες εσύ προσωπικα, ε;
Κάποιος άλλος ήθελε κάτι άλλο, και 200 άτομα χοντρικά θα ήθελαν περίπου 200 πράγματα.

προτιμώ να γίνετε ένα video και να μεταδίδεται μαγνητοσκοπημένο, και εφόσον στα σχολεια του video υπάρχουν ερώτησης-προτάσεις τότε να μαζευτούνε αυτές οι ερωτήσεις-προτάσεις και να απαντηθούν η να συζητηθούν
Αυτό ακριβώς (ή περίπου) θα γίνεται στο μέλλον. Το ανακοινώσαμε εχθές.  :thumpup:

δεν βλέπω κανέναν λόγο να υπάρχει ένα chat σε μια τέτοια συζήτηση που να μπορεί να πετάγεται ο κάθε κάφρος, και να πρέπει εσείς να τον απαντήσετε
Ο λόγος του χθεσινού ήταν ακριβώς αυτός. Να υπάρχει ένα τσατ. Να εγκαινιαστεί ένας διάλογος.
Αλλιώς θα κάναμε Συνέντευξη Τύπου, όχι δημόσια συζήτηση με συμμετοχή.
Από τη στιγμή που υπάρχει τσατ, δεν μπορείς να επιλέξεις εσύ ποιος θα πεταχτεί και ποιος όχι.
Αυτό που επιλέγεις είναι το σε ποιον θα απαντήσεις και σε ποιον όχι, και αυτό ακριβώς κάναμε εχθές. Τίποτα δεν έγινε τυχαία.



Τελος ας αναλαβουμε και τα υπολοιπα μελη τις ευθυνες μας. Εγω που ειμαι αποκομμενος στην επαρχια χωρις ατμιστικο κυκλο και χωρις ιδιαιτερως εξωστρεφη καταστηματα ηδη σκεφτηκα καποιον φιλο συνατμιστη να του προτεινω να γραφτει. Ως τωρα δεν ειχε περασει καν απο το μυαλο μου. Δεν εχει μονο το δσ υποχρεωσεις. εχουμε κ εμεις. δεν πληρωνουμε για να μπορουμε να κανουμε κριτικη σε 5 ατομα. πληρωνουμε για συγκεκριμενο σκοπο κ αυτος ειναι να αποκτησει περισσοτερα μελη ο συλλογος για να εχει πιο δυνατη φωνη.
Αυτό ακριβώς.  :thumpup:
That's the spirit που λένε και στο χωριό μου.
Ας κάνουμε όλοι μια προσπάθεια να υλοποιηθεί.

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 21:28 »
Προσωπικά, περίμενα πολύ περισσότερη καφρίλα.
Και άλλοι, όχι μόνο εσύ. Εγώ όχι.  ;) Και θα σου πω γιατί.
Διότι ο κύριος βαθμός της "καφρίλας" εξαρτάται και από τους κανόνες που βάζεις, και από τη δική σου στάση, και από πολλούς άλλους παράγοντες. Είμαι σίγουρος πως τα γνωρίζεις αυτά ήδη. Πιστεύω πως η συνολικότερη (μετριοπαθής) στάση μας, και η μη λογοκρισία/διαγραφή σχολίων, βοήθησε στο να κρατηθεί η καφρίλα σε ανεκτά επίπεδα. Και την επόμενη φορά θα είναι ακόμα καλύτερα.


Θέλω να ελπίζω ότι παρέα με το Γιάννη (και άλλους), βοηθήσαμε κάπως την κατάσταση απαντώντας σε πιο "ανούσια" πράγματα και γλιτώνοντας τα παιδιά από το να πρέπει να απαντήσουν και αυτά.
Φυσικά και βοηθήσατε  :thumpup: Και είναι κάτι που εκτιμούμε μόνιμα. :thank_you2:


Μία και μοναδική πρόταση: πιο συχνή επικοινωνία με τον κόσμο.
That's the concept.  :yes:
Θα το προσπαθήσουμε. Το χθεσινό ήταν η αρχή.
Δεν ορκιζόμαστε πως θα το καταφέρουμε. Υποσχόμαστε πως θα το προσπαθήσουμε.


οπως εγραψα και στο chat. αν θελετε να κανετε το επομενο live με μια καμερα και ενα μικροφωνο εδω ειμαι
Άγη σε ευχαριστούμε ιδιαίτερα για αυτό. :thank_you2:
Θα το συζητήσουμε σύντομα.



Πόσα μέλη ήμασταν το 1ο μήνα και πόσα αυτήν την στιγμή μετά από 1 χρόνο?
220 και περίπου 270 αντίστοιχα.
9 μήνες = 50 μέλη.



Τέλος, συμφωνώ με κάθε λέξη που έγραψε ο τρένος.
Θα προσθέσω μερικές ακόμα αργότερα.

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 22, 2017, 11:49 »
καθησα και το ειδα κονσερβα μετα,απλα θα πω μην πυροβολουμε αυτους τους ανθρωπους που προσπαθουν να κανουν κατι,σιγουρα θα εχουν γινει λαθη εκτος απο τα σωστα,αλλωστε λαθη δεν κανουν μονο αυτοι που δεν δουλευουν πανω σε κατι,οι ανθρωποι δεν ειναι επαγγελματιες συνδικαλιστες,τα καλυτερα ευχομαι απο μενα,επισης χρονια πολλα και καλες γιορτες σε ολους

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180354 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8274 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33898 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 534776 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237237 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 554 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14197 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085180 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35317 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10119 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12