vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

540 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, grag, Jorge, Sergios, camber

Twitter

1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ

1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« στις: Δεκεμβρίου 19, 2017, 12:14 »
Την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου στις 10 το βράδυ
θα μεταδοθεί ζωντανά η πρώτη συνέντευξη όλων των μελών του Δ.Σ. του συλλόγου μας.





Στην πραγματικότητα θα είναι περισσότερο μια συζήτηση με όλους όσους παρακολουθήσουν την εκπομπή, παρά μια συνέντευξη.

Τα μέλη του Δ.Σ. θα απαντήσουν σε ερωτήσεις που γίνονται συχνά, θα τοποθετηθούν σε σημαντικά ατμιστικά θέματα,
θα κάνουν ανακοινώσεις για το μέλλον του συλλόγου και θα απαντήσουν σε ερωτήσεις όσων παρακολουθούν ζωντανά.


Κατά τη διάρκεια της εκπομπής θα υπάρχει live chat στο οποίο μπορούν να συμμετέχουν όλοι.
Οι συντονιστές του τσατ θα μεταφέρουν τις ερωτήσεις στα μέλη του Δ.Σ. και εκείνοι με τη σειρά τους θα απαντούν.

Συμμετέχοντες:
  • Σπύρος Τσιμούρης (Πρόεδρος)
  • Άγις Λυμπερόπουλος (Αντιπρόεδρος)
  • Κώστας Φουρτούνης (Γενικός Γραμματέας)
  • Μανώλης Σουβατζής (Ταμίας)
  • Γιάννης Τσαφάς (Σύμβουλος)




Σας καλούμε όλους να παρακολουθήσετε την εκπομπή ζωντανά.

Φυσικά θα υπάρχει η δυνατότητα να την δείτε και όποια άλλη στιγμή θέλετε.
Η διαφορά είναι πως κατά τη διάρκεια του live μπορείτε να συμμετέχετε με τις ερωτήσεις σας στον διάλογο.

Εξετάζουμε ακόμα και τη δυνατότητα να βγουν "στον αέρα" όσοι έχουν να κάνουν κάποια σημαντική παρέμβαση.
Θα επανέλθουμε με λεπτομέρειες  αργότερα, εφόσον δούμε πως αυτό είναι εφικτό.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 11, 2024, 01:53 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #1 στις: Δεκεμβρίου 19, 2017, 12:24 »
Φανταστικά. Θα είμαι διαθέσιμος online αν χρειαστεί κάτι.

Αποσυνδεδεμένος s.i.jerefos

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #2 στις: Δεκεμβρίου 20, 2017, 08:04 »
Θα χαρούμε να σας παρακολουθήσουμε και να παρεμβουμε σε οτιδήποτε θεωρήσουμε σκόπιμο, αφού όλα τα μέλη του συλλόγου έχουν φωνή με αποτερο σκοπό..

Sent from my SM-N915FY using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #3 στις: Δεκεμβρίου 20, 2017, 19:23 »
Τη συζήτηση μπορείτε να την παρακολουθήσετε κι από εδώ,
κάνοντας απλά κλικ στο video παρακάτω (σήμερα στις 10 το βράδυ):



Για να συμμετέχετε όμως στο live chat (και την συζήτηση αυτή καθεαυτή)
θα πρέπει να μεταβείτε στο YouTube υποχρεωτικά.
Δεν υπάρχει η δυνατότητα συμμετοχής μέσα από άλλα links.
Κάνετε κλικ πάνω στην εικόνα, και αμέσως μετά πατάτε στο λογότυπο του YouTube κάτω δεξιά.

Αποσυνδεδεμένος mpari

  • ***
  • 632
  • Φύλο: Άντρας
  • Δυο λαλούν και τρείς χορεύουν
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #4 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 07:22 »
Φτου ρε γμτο τώρα το πήρα πρέφα

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #5 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 09:33 »
Πολύ καλά τα είπαν τα μέλη του ΔΣ. Εξήγησαν τι έχει γίνει έως τώρα, αιτιολόγησαν μέσω στοιχείων γιατί φάνηκε οτι ο σύλλογος δεν έκανε αρκετές δράσεις ως τώρα, παραδέχθηκαν κάποιες αδυναμίες στην οργάνωση / εκτέλεση και έδωσαν το στίγμα για τις επόμενες κινήσεις.

Υπήρξαν ως συνήθως οι 2-3 κλασσικοί συμμετέχοντες στο chat του live, τους οποίους παρ' ότι δεν τους αφορά ο σύλλογος είτε γιατί δεν συμμερίζονται τις απόψεις του είτε γιατί θεωρούν ότι δεν μπορεί να ωφελήσει, έχουν και απαιτήσεις!!! αλλά και ασχολούνται με αρνητική διάθεση κάνοντας κριτική εκ του ασφαλούς, για να μη πω καταστροφολογία. 
Νομίζω ότι την καλύτερη απάντηση σε αυτούς, την έδωσε ο Μανώλης  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #6 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:00 »
[justify]Καλημέρα σε όλους τους φίλους. Πραγματικά, το πιστεύω κι εγώ απόλυτα, στην ουσία ως τουρίστας, πως δύσκολα θα υπήρχαν ικανότεροι ατμιστές ώστε να χτίσουν κάτι τόσο χρήσιμο και αντιπροσωπευτικό για την ατμιστική κοινότητα, και κακά τα ψέματα, δεν γεννηθήκαμε ατμιστές, προέκυψε ύστερα από μία σοβαρή μας εξάρτηση, όταν πλέον συνειδητοποιείς πως η υγεία είναι το σοβαρότερο αγαθό μας.[/justify]

[justify]Αν θυμάμαι καλά, ο αγαπητός Αντιπρόεδρος αναφέρει σε κάποιο σημείο πως δεν θα μπορούσε να γίνει διαφορετικά, αν δεν έχεις νομική υπόσταση δεν πας πουθενά, κι εγώ θα συμπλήρωνα πως όλοι εμείς οι καναπεδάτοι (και ως μέλη του Συλλόγου), οφείλουμε, τουλάχιστον, να παραδεχτούμε πόσο κωλοτούμπες, παρτάκιδες, ξερόλες, αλλά και βολεμένοι είμαστε, (λίγοι τρέχουν, πολλοί κάθονται).  [/justify]

Αποσυνδεδεμένος johnkrv7

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #7 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:02 »
Ηταν καλή πρωτοβουλία το live. εγω που δεν είμαι μέλος κ είδα(οσο μπόρεσα) κατάλαβα οτι είναι 5-10 ατομα που προσπαθουν να οικοδομισουν κατι καλό κ νομιμο χωρις φαμφαρες κ αερολογιες για να προσελκύσουν μέλη. Ελπιζω να ξαναγινει κάτι παρόμοιο σύντομα γτ θα έχει απήχηση στον ατμιστικό κόσμο. 
υ.γ. κληρωση μοντακι την επόμενη φορά κ καμιά "γλαστρα" σαν τις ξανθιές που είχε κάποτε ο Μικρούτσικος κ εκεί να δεις λαός που θα μαζευτεί 😂

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #8 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:04 »
εμενα με κούρασε πολύ το χθεσινό
ήθελα να ακούσω από τα παιδιά 3 πράγματα

τι κάναμε
τι έχουμε σκοπό να κάνουμε
που κολλήσαμε και γιατί δεν έγιναν κάποια πράγματα

μου πείρε 3 ώρες και κάτι για να ακούσω μέσα σε αυτές τις ώρες το δεκάλεπτο που με ενδιέφερε
όλο το υπόλοιπο εγώ προσωπικά δεν θα το ξανά παρακολουθήσω
προτιμώ να γίνετε ένα video και να μεταδίδεται μαγνητοσκοπημένο, και εφόσον στα σχολεια του video υπάρχουν ερώτησης-προτάσεις τότε να μαζευτούνε αυτές οι ερωτήσεις-προτάσεις και να απαντηθούν η να συζητηθούν
δεν βλέπω κανέναν λόγο να υπάρχει ένα chat σε μια τέτοια συζήτηση που να μπορεί να πετάγεται ο κάθε κάφρος, και να πρέπει εσείς να τον απαντήσετε

άποψη μου

Αποσυνδεδεμένος johnkrv7

  • **
  • 145
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #9 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:07 »
Σε αυτο είσαι πολύ σωστος! μπορουσε να γίνει τοποθετηση θεσεων του Δ.Σ. για μια ώρα και μετά να δοθει μισή ωριτσα για ερωτησεις. κ live θα ήταν κ πιο μαζεμένο

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #10 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:09 »
παρακολουθησα κ εγω ολοκληρη τη συζητηση.ειπωθηκαν ενδιαφεροντα πραγματα.προταθηκαν κ καποια ενδιαφεροντα που αξιζει να συζητηθουν ακομα κ αν κριθουν ως αδοκιμα.
το πιο σημαντικο ειναι μεσα απο τετοιες προσπαθειες να δημιουργηθει σιγα σιγα μια δυναμικη.
Επισης ηρθα ουσιαστικα για πρωτη φορα σε επαφη με το δσ κ πιστευω οτι ειναι ολοι τους πολυ αξιολογοι παρα την απειρια σε αντιστοιχες διαδικασιες.
Σε πρωτη φαση σημασια εχουν οι καλες προθεσεις για τις οποιες εγω εχω πειστει 100%.Ας δωσουμε εμεις τη δυναμικη που πρεπει και ολα θα βελτιωθουν.Με το καλημερα υπερβολικες απαιτησεις ουσιαστικη βοηθεια απο κανεναν αλλο το μονο που θα κατορθωσουν ειναι να πνιξουν την προσπαθεια.
Τελος ας αναλαβουμε και τα υπολοιπα μελη τις ευθυνες μας.Εγω που ειμαι αποκομμενος στην επαρχια χωρις ατμιστικο κυκλο και χωρις ιδιαιτερως εξωστρεφη καταστηματα ηδη σκεφτηκα καποιον φιλο συνατμιστη να του προτεινω να γραφτει.Ως τωρα δεν ειχε περασει καν απο το μυαλο μου.Δεν εχει μονο το δσ υποχρεωσεις.εχουμε κ εμεις.δεν πληρωνουμε για να μπορουμε να κανουνε κριτικη σε 5 ατομα.πληρωνουμε για συγκεκριμενο σκοπο κ αυτος ειναι να αποκτησει περισσοτερα μελη ο συλλογος για να εχει πιο δυνατη φωνη.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #11 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:17 »
εμενα με κούρασε πολύ το χθεσινό
ήθελα να ακούσω από τα παιδιά 3 πράγματα

τι κάναμε
τι έχουμε σκοπό να κάνουμε
που κολλήσαμε και γιατί δεν έγιναν κάποια πράγματα

μου πείρε 3 ώρες και κάτι για να ακούσω μέσα σε αυτές τις ώρες το δεκάλεπτο που με ενδιέφερε
όλο το υπόλοιπο εγώ προσωπικά δεν θα το ξανά παρακολουθήσω
προτιμώ να γίνετε ένα video και να μεταδίδεται μαγνητοσκοπημένο, και εφόσον στα σχολεια του video υπάρχουν ερώτησης-προτάσεις τότε να μαζευτούνε αυτές οι ερωτήσεις-προτάσεις και να απαντηθούν η να συζητηθούν
δεν βλέπω κανέναν λόγο να υπάρχει ένα chat σε μια τέτοια συζήτηση που να μπορεί να πετάγεται ο κάθε κάφρος, και να πρέπει εσείς να τον απαντήσετε

άποψη μου
το λάθος στην συνέντευξη ήταν ότι ένω στην αρχή ειπώθηκε ότι θα πει το συμβούλιο τι πως ποιός και μετά θα απαντηθούν ερωτήσεις, τελικά οι ερωτήσεις αρχισαν να απαντιούνται από την αρχή.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #12 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:21 »
Συμφωνώ απόλυτα.Δεν έπρεπε να απαντήσουν στο chat καθόλου στο πρώτο μέρος

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #13 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 10:22 »
ποίες απαντήσεις όμως ρε σι γιάννη?
γιατί η συνδρομή είναι 20 ευρώ?
γιατί το καταστατικό είναι χαλια?
ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ ΛΕΦΤΑ?

δεν έχω καμια όρεξη να κάθομαι να ακούω τα ίδια και τα ίδια επειδή κάποιοι πάντα θα υπάρχουν να ρωτάνε τα ίδια και τα ίδια

Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #14 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 11:14 »
Δωστε πιστωση κ θετικη ενεργεια στην προσπαθεια. Μην τρελαινεστε τοσο ευκολα. Δυστροπιες παντα ια υπαρχουν. Το θεμα ειναι να υπαρχει σταδιακη βελτιωση. Δεν ειναι εμμισθες οι θεσεις. Πρωτο σταδιο ειναι. Για να υπαρξει δευτερο συντομα δωστε ελαφρυντικα. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180482 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8293 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33911 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535896 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59735 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237293 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 571 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15363 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085246 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35359 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10189 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12