vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

124 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, SEB, ZoeM, bloodlessz

Twitter

Επίσημη κατάθεση υποψηφιοτήτων για τη Διοίκηση του Συλλόγου

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Από την ποσότητα και την ποιότητα των υποψηφίων είμαι ικανοποιημενος και ανεβαίνω Αθήνα με φόρα. 
Τα λέμε στην κάλπη 
:respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
H αλήθεια ειναι ότι στεναχωρήθηκα λίγο που δεν είδα πουθενά τον προσωρινό μας πρόεδρο και γιατρό Κατωπόδης Παναγιώτης (takkat).

Σοβαρά τώρα τι τους έχετε κάνει αυτόν και τον estrifan ;
Που τους έχετε;
Που έχουν μπλέξει ;
Tρώνε καλά; Tι συμβαίνει ; :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Αγαπητέ κύριε savo,
ευχαριστούμε που απευθυνθήκατε στην Υπηρεσία για τις απορίες σας.
Η Υπηρεσία σας διαβεβαιώνει πως οι κ.κ. takkat και estrifan είναι σώοι και ασφαλείς.
Οι φήμες πως βρίσκονται στα υπόγεια της Υπηρεσίας και ανακρίνονται συνεργάζονται με τους υπαλλήλους μας, είναι ανακριβείς.
Επίσης, σας πληροφορούμε πως η Υπηρεσία νοιάζεται τόσο πολύ για εσάς που σας καταγράφει όλο το 24ωρο -πάντα για την ασφάλειά σας. Και διαθέτει και τις φωτογραφίες από... ξέρετε εσείς!
Μην διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας για κάθε μελλοντική απορία σας.
Με χαρά θα σας εξαφανίσουμε ξεναγήσουμε στα γραφεία μας κάποιο κρύο βράδυ.

Η Υπηρεσία
 ;D

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Επιβεβαιώνω και εγώ, μέχρι τελευταίας, τα γραφόμενα του από πάνω μου (Υπηρεσίας)!! :thumpup: :yes:
Θα χαρούμε να λύσουμε τις απορίες και να ξεναγήσουμε, όλους όσους ενδιαφέρονται!!! ;D :fight_knuppel:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Αφού οι θέσεις των κακών "μπάτσων" είναι ήδη πιασμένες, μπορώ εγώ να είμαι ο καλός?  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
 :nope:

Δεν έχει καλούς η ΕΕ... Κάτσε με το καλό να έρθει η Δευτέρα και να έχουν αποφασίσει οι (σλουρπ σλουρπ) αγαπητοί ψηφοφόροι την συμμετοχή μου στα τακτικά της μέλη, και θα στείλω και στους υπόλοιπους το πρόγραμμα εκπαίδευσης της αμερικάνικης IRS... 

Μετά το πέρας της διετίας καλοί μου ελεγκτές, θα είστε περιζήτητοι από ΣΔΟΕ και από το ΣΟΕΛ... Μπορεί και από καμία πικραμένη σύζυγο που θεωρεί ότι ο λεβέντης της τηρεί διπλά βιβλία για το νοικοκυριό... :ninja_hide: :palios:

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Από την ποσότητα και την ποιότητα των υποψηφίων είμαι ικανοποιημενος και ανεβαίνω Αθήνα με φόρα.
Τα λέμε στην κάλπη
:respect_hat:
Με τη vespa έρχεσαι;;;;;;;;;;;;;; :laugh1:
Edit.Θα χαρώ να γνωριστούμε και από κοντά. :yes: Φέρε και κανένα λίτρο τσικουδιά. :yes: Βάσεις έχουμε στοκάρει δε θέλουμε.  :nope:


Edit 2.
Τι του λέω αν ανεβαίνει μάλλον είναι στο καράβι τώρα. :hmmm: :)

Θάχει πάρει τσικουδιά μαζί. :( :dontknow:



Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Τρύφωνα, τρέχω να στείλω βιογραφικό στην E&Y.

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
To zantac έχει έλλειψη καιρό τώρα, πάρτε lumaren :P
Καλή επιτυχία στον Σπύρο στον Άγι και στον Γρηγόρη, σιδεροστόμαχοι !
Θά πήγαινε Ά-γούρι αν δέν έκλεβα τήν δήλωση του Γιάννη .


Αλλά αν δέν ήταν επιβεβλημένο να τήν κλέψω ,σιγά μην έλεγα και στόν μπλέ καλές επιτυχίες κλπ περίεργα.
Τό σιδεροκέφαλος πού τούς εύχονται πάντα με έσκιαζε ,οπότε αυτό θα του ευχόμουν τού Spyros !
Αλήθεια γιατί το λένε? Θά πέσουν πολλά ?........ Ντόινκκκκκ  Ντόινκκκκκκ  ντόινκκκ.....γιατί τότε καλό ειναι να κάνουν, και μιά καλή καβάτζα Algon.....( υπάρχουν αυτά ακόμα  η' είναι ληγμενογενοσημόκλωνα στήν πιάτσα ? )..

...............Υπάρχει ,Υπάρχει.

Ok Thanks φίλος ....

ΙΙΙΙχχχχχχχχχχχ....

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Ρε που φτάσαμε, να κάνουμε συζήτηση για φάρμακα... Λες να μεγαλώσαμε?  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Atoner

  • **
  • 298
  • Φύλο: Άντρας
  • Σοβαρος ΝΑΙ σοβαροφανης ΠΟΤΕ!!!
Μωρέ δέν ξέρω αν μεγαλώσαμε Γιάννη μου ,αλλά εμένα όταν μου λένε καλή επιτυχία στίς Εξετάσεις ,σίγουρα ΔΕΝ εννοούν τίς Πανελλήνιες.

Από τριγλικερίδια και πάνω πάει το ..καλές.

Υ.Γ δεύτερο offtopic.

Κάνω υπέρηχο προχθές στήν χοληδόχο ,και μου λέει η ΕΤΣΙ,η υπερηχοβλεπούσα κοπελιά( σειρά είμαστε ,άντε λιγάκι παραπάνω αυτή ).

........Τσαφ νά παίρνεις ΤΣΑΦ σέ ενέσιμη μορφή..

Τί λές μορσί καρακαηδόνα τίς λέω τρελάθηκες?

........Βρέ ακου με μου λέει....
......Αν δέν πάρεις ,οι πέτρες στήν χολή σέ συνδυασμό με άτσαφη στέκα ,τήν Έσκισαν τήν "τσόχα" και θα έχουμε τρεχάματα λιέεεεμε..
Άγαλμα ο Γιώργης.
Μετά με έβαλαν και σέ ενα άλογο,μού φόρεσαν και ένα καπέλο ΝΑ ,και έγινα Μνημείος ο Αμνημόνευτος.

Αποσυνδεδεμένος vasma

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Δεν ξέρω για εσάς... αλλά εγώ συγκινήθηκα με την χθεσινή ομιλία του "Προέδρου", ειδικά στο σημείο που μιλούσε για τους "χιλιάδες" φίλους που προσπαθούσαν να τον μεταπείσουν να αλλάξει γνώμη και να βάλει υποψηφιότητα...

Καλές εκλογές να έχετε και μην ξεχάσετε να ψηφίσετε αυτούς που σας πρότεινε χθες ο "ιδρυτής"... ::)

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Η μικροπρέπεια όρια δεν έχει.

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Δεν ξέρω για εσάς... αλλά εγώ συγκινήθηκα με την χθεσινή ομιλία του "Προέδρου", ειδικά στο σημείο που μιλούσε για τους "χιλιάδες" φίλους που προσπαθούσαν να τον μεταπείσουν να αλλάξει γνώμη και να βάλει υποψηφιότητα...

Καλές εκλογές να έχετε και μην ξεχάσετε να ψηφίσετε αυτούς που σας πρότεινε χθες ο "ιδρυτής"... ::)
Μωρέ θέλω πολύ να πάρω το μήνυμά σου στα σοβαρά, αλλά μου λείπει μια φάτσα και ένα ονοματεπώνυμο. Τουλάχιστον, εκείνου τα είδα και τα δυο. Ένα cartoon που ατμίζει, πόσο σοβαρά να το πάρω?

Αποσυνδεδεμένος Liana

  • *
  • 16
  • Φύλο: Γυναίκα
Καλημέρα & καλές επιτυχίες στην εκλογή της πρώτης Διοίκησης του Συλλόγου Ατμιστών!

Μόλις χτες βράδυ μπήκα στο Φόρουμ και πρόσεξα για τον Σύλλογο, υποψήφιους κλπ
καθώς κι ότι οι εκλογές είναι σήμερα ...

Μα ούτε μια γυναίκα ωρέ παιδιά; . . . . . . . 
Άντε, ας πάνε για την άλλη φορά! 
::)


Καλή επιτυχία να έχει η κίνηση,
με δραστηριότητες & οφέλη υπέρ της συλλογικότητας των Ατμιστών!
 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7071 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20381 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 193655 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1270 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107993 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179460 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1685 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1225 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24529 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211895 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos