vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

54 επισκέπτες, 4 χρήστες
Jorge, john67, tibolaso, I.P

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1365 στις: Μαρτίου 03, 2013, 07:40 »
Θα το γράψω εδώ αν κ είμαστε εκτός μα καλό είναι όλοι να το ξέρουν ότι μπορεί κάποιος να ξεφύγει από το κ.τ.
αλλά από τον ναργιλέ θα πρέπει να έχει κάνει συμβόλαιο με τον Διάβολο για να φύγει......
Αυτοί που είναι ειλικρινείς με τον εαυτό τους κ εξαρτημένοι από τον ναργιλέ με καταλαβαίνουν απόλυτα!

Πεθαίνουν εκατομμύρια άνθρωποι στην γη από τον ναργιλέ.  :)
Μείνετε μακριά παιδιά από τον ναργιλέ που δίχως υπερβολές  το κ.τ. μπροστά του γίνεται αθώο!
:yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1366 στις: Μαρτίου 04, 2013, 12:19 »
τελικα τα καταφερα το απεφυγα το περιπτερο.εκανα ενα ry4 εικοσαρι και ολα καλα. :respect:
Μάλλον κάτι τέτοιο μου χρειάζεται και μένα σήμερα.... Ψήνομαι να κάνω τράκααααα...........
Κάθε Δευτέρα μου είναι δύσκολη...... αλλά σήμερα... παράγινε :wall:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1367 στις: Μαρτίου 04, 2013, 12:26 »
Σενια... τραβα  μερικες καλες τζουρες... να γεμισουν τα πνευμονια σου ατμο οταν εχεις τετοιες σκεψεις για τρακα.. Φανταζομαι στο υγρο εχεις καταληξει σε καποιο αγαπημενο... Τραβα γερες τζουρες απο το αγαπημενο σου υγρο..και φυσα την σκεψη του τσιγαρου μακρια...

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1368 στις: Μαρτίου 04, 2013, 12:42 »
Κάθε ΣΚ καπνίζομαι αρκετά σπίτι. Το υγρό που έχω είναι φλωρέξ. Με αποτέλεσμα κάθε Δευτέρα νιώθω ότι μου.... λείπει το κτ. Αλλά και στη δουλειά είναι πανεύκολο να το βρω, καθότι πολλοί οι καπνιστές και εδώ. Έτσι η δυσκολία ακόμα μεγαλύτερη καθώς μπορώ να το βρω πάντα και παντού μπροστά μου....  :wall:
Και πριν κάμποσο καιρό, σε συνδυασμό με κάτι άλλες αναποδιές, κόντεψα να ξαναρχίσω το κτ. Και δε θέλω....
Σκέφτομαι να πάρω και κάνα υγρό με νικοτίνη, να έχω μέσα σε κάποιο ατμόπ μαζί μου, για τα ΣΚ και για κάτι τέτοιες στιγμές. Δε ξέρω αν θα βοηθήσει αλλά ίσως πρέπει να το δοκιμάσω..... Απτην άλλη φοβάμαι μήπως μετά δε μου κάνει το φλωρέξ για τις υπόλοιπες μέρες και απλά θα παιδεύομαι...... :'(


Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1369 στις: Μαρτίου 04, 2013, 12:44 »
Καλύτερα να χεις υγρό με νικοτίνη παρά να πάρεις τσιγάρα!  :yes:
Φοβάσαι μήπως κάνεις υγρό με νικοτίνη, φόβο μην ξεκινήσεις το κ.τ. δεν έχεις ?

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1370 στις: Μαρτίου 04, 2013, 12:51 »
Όχι, δε φοβάμαι μήπως κάνω υγρό με νικοτίνη, φοβάμαι ότι θα παιδεύομαι περισσότερο τις μέρες που τώρα κάνω μηδενικό χαλαρά και άνετα. Λυπάμαι ότι θα πάει χαμένος ο κόπος που έκανα για να γυρίσω στο φλωρέξ. Σίγουρα θα πρέπει να το δοκιμάσω υγρό με νικ, και απορώ πως δε το σκέφτηκα νωρίτερα...
Απλά στη δουλειά, no problem, χαλαρά λέω όχι στα πακέτα που ξεφυτρώνουν μπροστά μου προσφέροντας μου ένα κανονικό. Αλλά μετά το ΣΚ που είμαι συνέχεια σπίτι και καπνίζομαι..... οι Δευτέρες είναι κομματάκι δύσκολες.....
Ευτυχώς έχω εσάς εδώ στο forum.........
Ευχαριστώ πολύ ! Βρίσκω ότι έχω συμπαράσταση....
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 04, 2013, 13:02 από Σένια »

Αποσυνδεδεμένος domaze

  • ***
  • 922
  • Φύλο: Άντρας
  • Say Hello to my little friend!
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1371 στις: Μαρτίου 04, 2013, 13:02 »
Και συνεχίζοντας τη σκέψη του συνονόματου (Γιάννη) καλύτερα να πάει χαμένος ο κόπος για το φλωρέξ παρά για την διακοπή του τσιγάρου...

Αποσυνδεδεμένος Red Led

  • **
  • 135
  • Φύλο: Άντρας
  • To be a rock and not to roll
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1372 στις: Μαρτίου 04, 2013, 13:03 »
Εγώ που είμαι σχεδόν μήνα στο φλορεξ, καμιά φορά κάνω με 0.9mg (για να τελειώσουν τα υγρά που μου έμειναν ) και μου φαίνεται βαρύ πλέον . Ούτε λόγος για Κ.Τ
Πραγματικά το απολαμβάνω το 0%.
Όταν ήμουν στο Κ.Τ θυμάμαι που έλεγα ( να υπήρχε ένα τσιγάρο που να μην τελειώνει ποτέ !! )   ε!!! να που υπάρχει τελικά  :))

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1373 στις: Μαρτίου 04, 2013, 13:03 »
Σωστόοοος!!!!
Άρα το συντομότερο, αγορά υγρού με νικοτίνη...........

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1374 στις: Μαρτίου 04, 2013, 13:12 »
Εγώ δυστυχώς είμαι συνέχεια με τη μυρωδιά του κτ .... είτε σπίτι είτε δουλειά....
Και τώρα που σας γράφω, κτ μυρίζω.....
Λογικό δεν είναι κάποιες στιγμές να μου είναι δύσκολο; Αντίθετα και κάποιες άλλες στιγμές δε μπορώ και δεν αντέχω τη βρώμα του...!!;;
Αλλά τα σκ καπνίζομαι πολύ και όλη την ώρα..... Και που έχω φτάσει εδώ, πραγματικά το θεωρώ άθλο για μένα..... Και θέλω να πιστεύω ότι αυτός ο άθλος θα συνεχιστεί και θα γίνει και μεγαλύτερος....
Και θα επαναλάβω, ευτυχώς που έχω κι εσάς εδώ.... Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ!
Βρίσκω καθοριστική τη συμπαράστασή σας - πέρα από τα χίλια μύρια που μαθαίνω....

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1375 στις: Μαρτίου 04, 2013, 13:41 »
Αν σου συμβαίνει να ζεις μια κατάσταση που σου θυμίζει το κ.τ. τότε να είσαι σίγουρη ότι είναι απλά ένα παιχνίδι που σου κάνει το μυαλό σου!
Δεν θα κρατήσει για πολύ όταν γράψεις από την αρχή ότι τα Σαββατοκύριακα απλά ατμίζεις !!!!!!

Ξέχασε ότι έχει να κάνει με τις παλιές σου συνήθειες κ φυσικά άρχισε να ατμίζεις υγρό με νικοτίνη γιατί τον πρώτο σου εχθρό
δεν τον νίκησες!! Αυτήν την μάχη την κερδίζουμε όχι μια κ έξω!!! Πρώτα κάνουμε πέρα το κ.τ. σιγουρευόμαστε κ μετά
τα βάζουμε κ με τους υπόλοιπους εχθρούς μας!! Έναν -έναν την φορά!  ;)

Η νικοτίνη δεν είναι αυτή που θα σε πάει πίσω αλλά το άναμμα ενός κ.τ.!!
Τα περάσαμε αυτά που περιγράφεις κ ναι σε νιώθουμε όλοι μας !!!!!!
Έχεις την δύναμη να αντισταθείς κ φυσικά αυτό θα κάνεις!!!

Λίγες μέρες μετά θα χαμογελάς γιατί θα έχεις νικήσει εσύ !!!!!!!  :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1376 στις: Μαρτίου 04, 2013, 15:11 »
Έχεις δίκιο. Και να σκεφτείς ότι το είχα γυρίσει στο μηδενικό από ... Ιούλιο (ούτε που θυμάμαι ακριβώς πότε). Απλά το τελευταίο 4μηνο, είμαι συνέχεια σε χώρους όπου καπνίζουν. Συνέχεια με καπνό. Δεν είναι οι καταστάσεις που μου θυμίζουν το κτ. αλλά η μυρωδιά και ο ίδιος ο καπνός, δηλαδή το ίδιο το κτ.   Και σπίτι ... δεν έχω και τόση κατανόηση - όχι τουλάχιστον όση θα ήθελα.... (Με εξαίρεση μια φορά, όπου εκεί ήταν και οι καταστάσεις.... αφού δεν το ξανάρχισα τότε, πραγματικά μπράβο μου).
Νομίζω όμως ότι το μυαλό και γενικά ο οργανισμός πάει απίστευτα εύκολα πίσω.......
Θα πάρω 9άρι να το ανακατέψω με το μηδενικό... θα σας πω νεώτερα... Πάντως για την ώρα έβγαλα ότι είχα εδώ, έκανα το ητ μου πιπίλα και καλά κρατώ αυτή τη στιγμή!!!!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1377 στις: Μαρτίου 04, 2013, 15:23 »
γνωμη μου: παρε κατι με μεγαλυτερη ποσοτητα νικοτινης.
εχε το παντα μαζι σου για τις δυσκολες στιγμες.
προσθεσε κ λιγο στη μηδενικη σου, για να χεις μια μικρη εστω δοση νικοτινης στο ελαφρυ σου υγρο.
δεν ειναι ευκολη δουλεια το μηδενισμα.
δυο φορες που δοκιμασα να ατμισω κατω απο 12, μου ρθε η επιθυμια για κ.τ.
το αυξησα στην 20αρα κ μετα τις πρωτες τζουρες αναψα κ κανονικο...
εκει καταλαβα την αηδια της γευσης.

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1378 στις: Μαρτίου 04, 2013, 16:03 »
δεν σας κανω την αγια,αχ αμαρτησα
για μια νυχτα παρανομη,αχ καπνισα :laugh1: :laugh1: :laugh1:

προχθες βγηκα σε ενα μπατσελορ παρτυ.ειχα τον eternity και το vamo. ατμιζα,ατμιζα ωσπου βλεπω διπλα μου το σακουλακι με τον καπνο....δειλα δειλα αρχισα να στριβω...εκανα 2 τελικα,ηθελα κατι βαρυ εκεινη την ωρα και με το ατμιζμα δεν καταλαβαινα τιποτα,αερας!
την επομενη μερα ομως μου ερχοταν μια αιδια,ενας κομπος στο λαιμο,ενα μπουκωμα  :shock_sick_02:!μετα απο τοσο καιρο που ειχα να κανω,το σιγουρο ειναι οτι δεν θα το ξανα επιχειρησω :nope:

Αποσυνδεδεμένος vagskarm

  • ****
  • 1468
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #1379 στις: Μαρτίου 04, 2013, 17:32 »
φέρτο βάμο εδώ βρε

το μαγάρισες  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 19989 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192317 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1104 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4209 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107060 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179012 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1134 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24078 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288023 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211327 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70607 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro