vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

102 επισκέπτες, 3 χρήστες
Tem, Jorge, Mimhsdr

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #765 στις: Απριλίου 10, 2012, 16:08 »
Οι καπνιστές στο μπαλκόνι ...

Αποσυνδεδεμένος menelaos007

  • *
  • 51
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΟΣ vs ΚΑΠΝΟΣ...1-0
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #766 στις: Απριλίου 10, 2012, 16:12 »
Όσο υπομονή και να κάνει ο άνθρωπος μετά θέλει  :fight_fryingpan: :fight_fryingpan:
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

ΥΓ Η Αλέκα έχει δίκιο  :thumpup:

 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #767 στις: Απριλίου 10, 2012, 16:56 »
σε λιγο κλεινω 4 μηνες και να μην πω μεγαλη κουβεντα νομιζω οτι τελειωσε το κεφαλαιο κτ για μενα,μονο μια μερα εφαγα ενα ζορι πριν 1 μηνα αλλα αντεξα,βεβαια εχω βρει και ενα υγρο που το γουσταρω πολυ και ειναι σημαντικο αυτο,το κακο ειναι οτι εχω την γυναικα μου που κανει 3-4 την μερα αλλα ευτυχως οχι μπροστα μου,την εβαλα στο ητ αλλα δεν θελει με τιποτα να κοψει και το κτ :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος KoreYdro

  • **
  • 429
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Zagadka..
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #768 στις: Απριλίου 10, 2012, 23:43 »
Αυτά που λές τα άκουσα με μεγάλη προσοχή δλδ τα διάβασα ναι? Πάντα διαβάζω αυτό το νήμα κ προσέχω όλα όσα τα παιδιά λένε.

Μιλάς πολύ σωστά κ συμφωνώ μαζί σου!!!  :yes: :yes:  Απλά να πώ ότι το κτ δεν είναι αστείο που το σταματάμε κ το αρχίζουμε όποτε εμείς θέλουμε.
Είναι μια "πόρτα" που αν την κλείσουμε κ πετάξουμε το κλειδί μόνο τότε σωνόμαστε!!!!!!!!!! Ο δυνατός για μένα δεν είναι αυτός που λέει ....για να καπνίσω να δώ το ξεπέρασα? ο δυνατός είναι αυτός που λέει ..........Το ξεπέρασα το ξέχασα κ δεν έχω καμία ανάγκη να μου το αποδείξω!  ;) ;)

EDIT: Από περιέργεια πολλοί φίλοι μου άρχισαν κ πάλι να καπνίζουν κ κοιτάζουν εμένα κ γελάνε που ακόμα δεν γύρισα στο κτ!!!! Προσοχή λοιπόν στην περιέργεια !


Αγγελικουλα μου θελοντας να βοηθησω την Λεμονια εκεινο το βραδυ ισως ακουστηκα υπερβολικα σιγουρη για τον εαυτο μου αθελα μου..
σιγουρα δεν ειμαι απολυτη σε οτι λεω..παντα αφηνω περιθωριο γιατι ανθρωποι ειμαστε και ολα μπορουν να συμβουν..
επειδη ομως πιστευω πολυ στην αυθυποβολη προσπαθω να αυθυποβαλω και τον εαυτο μου σε αυτο..ειπα τσιγαρο τελος και θελω να ειναι τελος..το να με διαψευσω θα ηταν απογοητευση οχι απο τους αλλους αλλα πρωτα απο μενα την ιδια..
μετα απο 6 μηνες το τσιγαρο που αναψα δεν ηταν για να με "τεσταρω".. ηταν για να δω πως θα το γευτω.
Η απεχθεια μου και απο τον καπνο των γυρω μου αλλα και της απαισιας γευσης που γεμισε το στομα μου απλα με χαροποιησε γιατι δεν ενιωσα νοσταλγια απο την παλια συνηθεια παρα λαχταρησα την νεα...
αυτο εννοουσα οταν ειπα οτι το ξεπερασα.
αλλωστε οπως ειπα οταν πρωτομπηκα σε αυτο το φορουμ "δεν μου αρεζε ποτε το τσιγαρο.." οσο και αν ακουγεται περιεργο.. η κινηση ηταν το προβλημα μου..αυτην δεν μπορουσα να κοψω..

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #769 στις: Απριλίου 11, 2012, 15:20 »
 :) :)  Εσύ "ρίσκαρες" κ όμως κατάφερες να δείς ότι έχεις τελειώσει οριστικά με το κτ!!!! :yes: :yes: :yes: 
 Φοβάμαι τα άλλα παιδιά που ίσως το προσπαθήσουν αυτό κ κολλήσουν με το κτ ξανά. Πόσοι δεν την έπαθαν έτσι?  :hmmm:

Εγώ δυστυχώς κάποιες φορές είμαι υπερβολικά σίγουρη ειδικά όταν κάνω κάτι για το καλό μου . Δεν πίεσα εμένα να μην ξανακαπνίσω μα όταν για πρώτη φορά κράτησα το ητ είπα απλά σε μένα δίχως φόβο.... Κανονικό τσιγάρο Τέλος  :) :)

Πέρασαν 6 μήνες κ κατάλαβες ότι έχεις τελειώσει με το κτ κ αυτό το πιστεύω κ θα δείς ότι ποτέ δεν θα έρθει η στιγμή να αγγίξεις κτ ούτε καν για να το γευτείς ξανά!!!!! Φαντάζομαι κ την έκπληξή σου όταν διαπίστωσες ότι πραγματικά δεν σου άρεσε ποτέ το κτ!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #770 στις: Απριλίου 11, 2012, 16:14 »
Giannis είπες μεγάλη κουβέντα! Partagas!

Όλα τα τεστ τα έχει περάσει το η.τ., πρωινός καφές, βραδινό ποτό, δουλειά στο γραφείο, μοναχικό αλκοόλ στο σπίτι, γκομενοθέμα με άσχημη κατάληξη, όλα!

Μόνο αυτό δεν έχει γίνει: να μου προσφέρει κάποιος ένα ας πούμε Cohiba Esplendido παλαιωμένο, με το σπίρτο του το σωστό και με το κατάλληλο αφέψημα (κάτι σε Remy) ας πούμε από δίπλα.

Εκεί αλήθεια δεν ξέρω πως θα αντιδράσω συνφορουμίτες/ίτισες!!!!

Είναι σαν εκεί που αποφασίζεις να κόψεις τα γκομενάκια για χάρη μιας γυναίκας, να εμφανίζεται ο ανεκπλήρωτος έρωτάς σου! (Χωρίς παρεξήγηση για τις εδώ θηλυκες παρουσίες).

Τι κάνεις τότε μάγκα μου????

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #771 στις: Απριλίου 11, 2012, 16:22 »
Αμαρτάνεις ΜΙΑ φορά, δεν το λες πουθενά και μετά σαν γνήσιος άντρας την άλλη μέρα το έχεις ξεχάσει φίλε μου!  :))

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #772 στις: Απριλίου 11, 2012, 16:37 »
ΜΙΑ φορά.

Σωστός.

Ουκ εν το πολλώ το ευ....

Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #773 στις: Απριλίου 11, 2012, 17:06 »
Μόνο αυτό δεν έχει γίνει: να μου προσφέρει κάποιος ένα ας πούμε Cohiba Esplendido παλαιωμένο, με το σπίρτο του το σωστό και με το κατάλληλο αφέψημα (κάτι σε Remy) ας πούμε από δίπλα.
Εκεί αλήθεια δεν ξέρω πως θα αντιδράσω συνφορουμίτες/ίτισες!!!!
:respect:
Για κάτι τέτοιες στιγμές θα κάνεις λίγο ...μια μικρή παραχώρηση ( διάλειμμα )  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Makis S

  • **
  • 196
  • Φύλο: Άντρας
  • provari mini + trap tank
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #774 στις: Απριλίου 12, 2012, 10:52 »
όπως τα περιγράφεις θα την έκανα 100% την αμαρτία χωρίς δεύτερη σκέψη...την άλλη μέρα όμως  :nope:

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #775 στις: Απριλίου 12, 2012, 11:09 »
Κανένας  πειρασμός δεν είναι άξιος να μας πάει από εκεί που ξεινήσαμε!!!!  :nope: :nope: :nope:

Το έχω δεί πολύ εγωιστικά με το κτ κ δεν θα του δώσω ποτέ την χαρά να με "κοιτάξει" με ειρωνεία κ να μου πεί..........."είδες? εμένα υπηρετείς για άλλη  μια φορά"!!!!  ;)

Η μια φορά που θα  είναι υπέρ του εχθρού ...φτάνει να μας κάνει υποσυνείδητα να νιώσουμε αδύναμοι.  :yes:

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #776 στις: Απριλίου 12, 2012, 11:30 »
Ο Cruizer μιλάει για την εμφάνιση του ανεκπλήρωτου έρωτα όμως...

"Αλλά τι νόημα έχει τ' όνειρο χωρίς μικρές νοθείες;" που λέει κι ο ποιητής...  ;)

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #777 στις: Απριλίου 12, 2012, 11:33 »
Ο πειρασμός λένε.......έχει πολλές μορφές.... ;)

Αποσυνδεδεμένος iceberg

  • **
  • 223
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #778 στις: Απριλίου 12, 2012, 11:39 »
Και οι Αγγελικές του μορφές είναι και οι πιο επικίνδυνες...και αυτές για τις οποίες αξίζει να αμαρτήσει κανείς!  :)

Αποσυνδεδεμένος aristidis540

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #779 στις: Απριλίου 21, 2012, 11:21 »
να πω κι'εγω την γνωμη μου,ειχα κανει μια προσπαθεια πιο παλια αλλα δεν μετραει γιατι απο εκει που πηρα το τσιγαρο μου ειχαν δωσει υγρα χωρις νικοτινη και ετσι το εγκατεληψα.
Τωρα δευτερη φορα πηρα εναν i-mist,πολυ καλη λειτουργια ντουμανια φουλ και πηρα τα καλυτερα υγρα που εχουν ψηφιστει εδω σε διαφορες ποσοτητες νικοτινης.
Δυστηχως ακομη μια φορα δεν μπορεσα να κανω κατι,οταν πινω ενα καφε η ποτο το στριφτο τσιγαρο μου δινει μια ευχαριστηση που δεν βρισκω στο HT.
Λεω στριφτο διοτι το κανονικο το εχω κομμενο 10 χρονια και δεν μπορω να κανω με τιποτα.
Το καλο σε εμενα ειναι οτι κανω κανα 2 τσιγαρα με τον καφε η το ποτο,δηλαδη μπορει να περασουν 2-3 μερες και να μην κανω καθολου και δεν με απασχολει.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 19872 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192081 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1027 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4123 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1106783 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 178840 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 23917 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 287795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70465 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro