vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tazz, dvelev, thebull, ΨΗΛΟΣ, Milarepa, Jorge, fratz8

Twitter

επιθυμία για κ.τ.

Αποσυνδεδεμένος m.a.x.

  • ***
  • 710
  • Φύλο: Άντρας
  • το ΠΑΟΚίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #90 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 00:06 »
ανέβα για λίγο σε νικοτίνη και μετά βλέπεις.

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #91 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 00:09 »
σε δικη μου περιπτωση, καθαρα απο περιεργεια κ οχι απο αισθημα ελλειψης, αναψα ενα κ το σιχαθηκα ακομη πιο πολυ !!! κ πηρα τρεχοντας το η.τ. μου τραβηξα δυο τζουρες κ τις καταευχαριστηθηκα  ;)
δοκιμαζεις οτι κ οπως θελεις, κανεις δεν θα σου πει τι ΝΑ κ τι να ΜΗΝ κανεις :nope:

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #92 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 00:21 »
Πάρε ego-w να βρείς την υγεια σου και να το απολαμβάνεις κιόλας... :thumpup:
Και ζεστός ατμός, και έντονος και καλό χτύπημα!  :D
Οπότε έτσι νομίζεις οτι καπνίζεις, αλλα στην ουσία ατμίζεις!  :laugh1:
Τέρμα η επιθυμία για ΚΤ...

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #93 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 00:26 »
εγω ειμαι στην τεταρτη μερα...και εχω επιθυμια για τσιγαρο... μου εχει κολλησει ρε γμτ...τραβηκσα κατι τζουρεσ  απο τον γιγαντα  αλλα και παλι....
με εχει πιασει τρελα... τι τηα γινει τις επομενεσ μερεσ??/
φοβαμε..
Ανέβασε νικοτίνη και τα λέμε  ;)
Τουλάχιστον 24mg/ml

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #94 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 00:30 »
ψαξου να βρεις και ενα καλο τσιγαρισιο υγρο, εγω αυτο εκανα στην αρχη, οταν μου γυρναγε το μυαλο ειχα φορτωσει και τους δυο γιγαντες και απο το ρουφα ρουφα ειχαν παρει φωτια δεν μπορουσα να τους πιασω :) :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #95 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 00:44 »
Ενα τσιγαράκι που και που δεν μου είναι πρόβλημα, μετά ήρεμα κι ωραία επιστρέφω στο ΗΤ.
Δεν το συνιστώ όμως όταν είμαστε λίγες μόνο μέρες με το ΗΤ.
Υπομονή και κουράγιο, για σκεφτείτε να το κόβατε με τίποτα τσίχλες, κομπολόγια, ποντικοφάρμακα και άλλες αηδίες ?

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #96 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 01:11 »
Μάλλον δεν παίρνεις σωστή τζούρα...
Πάτα το κουμπί...
περίμενε ένα δευτερόλεπτο...
ρούφα για τρία δευτερόλεπτα, αλλά στο τελευταίο μην πατάς το κουμπί...
Αυτό πρέπει να είναι...

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #97 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 01:33 »
Ακριβώς!  :thumpup:

Στον εναν ατμοποιητη έχω καλό χτύπημα, έντονο ατμό κτλ..
Στον δευτερο ατμοποιητη εχω μείωση στο 50% σε σχεση με τον πρωτο, αν και τον δουλεύω 2-3 ημέρες...

Οπότε κάνω αυτό ακριβώς που λές φίλε μου και έτσι εχω αποτέλεσμα όπως με τον πρώτο ατμοποιητή!  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 05, 2011, 07:05 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος stavros76

  • **
  • 123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #98 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 01:52 »
Δεν ξερω το γραφω και μου φαίνεται παράξενο  καπνιζο εδω και 22 χρονια τσιγαρο σαν παλαβος και εδω και 5 μερες με το ητ δεν το ζητάω καθολου

Αποσυνδεδεμένος ego-witis

  • *
  • 59
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #99 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 02:06 »
όλα απο τον εγκέφαλο ξεκινάνε...ο εγκέφαλος διεγείρεται και διασύρεται στην  ουσια, με το να κρατάει το χέρι μας κάτι, με το να βγάζουμε καπνό ή ατμο απο το στόμα και να νοιώθουμε το χτύπημα στο λαιμό...την πρώτη ημέρα φιλε Σταύρο το σκεφτόμουν και το έβλεπα παραξενα επίσης, αλλα με τις ημέρες βλέπω την ουσία...

Αποσυνδεδεμένος atloupa

  • **
  • 497
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #100 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 02:22 »
Ενα τσιγαράκι που και που δεν μου είναι πρόβλημα, μετά ήρεμα κι ωραία επιστρέφω στο ΗΤ.
Δεν το συνιστώ όμως όταν είμαστε λίγες μόνο μέρες με το ΗΤ.
Υπομονή και κουράγιο, για σκεφτείτε να το κόβατε με τίποτα τσίχλες, κομπολόγια, ποντικοφάρμακα και άλλες αηδίες ?

Σταύρο εγώ την πάτησα. Μετά από 2 χρόνια χωρίς ούτε ένα τσιγάρο, χωρίς να το καταλάβω, έφτασα πάλι να κάνω σχεδόν ένα πακέτο την ημέρα.  :wall: (Μη με ρωτήσεις το πως. Δεν έχω ιδέα...)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #101 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 02:34 »
Κι εγώ τα ίδια, για μια εβδομάδα, μέχρι προχτές...

Αύξησα τη νικοτίνη στα υγρά μου...
Δεν ξαναπήγα στο περίπτερο, για κανένα λόγο...

και... όλα καλά.

Δυστυχώς, το ΚΤ δεν είναι ο εχθρός που τον βλέπεις στα μάτια.
Μάλλον ο Ρασπούτιν είναι...

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #102 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 02:59 »
Από τότε που ξεκίνησα με το ΗΤ, τις πρώτες 10 μέρες όταν έφευγα από το σπίτι έπερνα πάντα και τον αναπτήρα μαζί μου... :idiot1: και συνεχώς ψαχούλευα τις τσέπες μου!

Όταν καθόμουν στο PC έψαχνα ασυναίσθητα τα στριφτά μου να στρίψω...

Συνειδητοποίησα πως πιο πολύ μου έλειπε η διαδικασία του στριψίματος παρά το τσιγάρο!

Κ αυτό το πράμα με τον αναπτήρα ρε παιδιά τι συνήθεια και αυτή, μέχρι που τους καταχώνιασα κάπου να μην τους βλέπω.

Επιθυμία είχα για τσιγάρο αλλά από 29 Οκτωβρίου μέχρι και τώρα άναψα μόνο ένα και αυτό επειδή μου είχε τελειώσει η μπαταρία και δεν είχα δεύτερη (starter kit).

Πιστεύω πως εκτός από τον εθισμό που είχα στο τσιγάρο και τις ουσίες του έπαιζε πολύ σημαντικό ρόλο το μυαλό μου και η δύναμη της συνήθειας.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #103 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 07:40 »
Kαλημέρα, βλέπω τελικά οτι κάποιοι απο εμάς  θέλουν τον χρόνο τους για να αποβάλλουν " εγκεφαλικά" το κτ.

Δεν με δυσκόλεψε ψυχολογικά καθόλου  η διακοπή του κτ γιατί πρώτα το απέριψα εγκεφαλικά! Άν αυτό είναι το μυστικό? τότε το προτείνω σε όλους. Αν ρωτήσετε τον τρόπο θα σας πω απλά οτι μια μέρα είπα ότι για εμένα δεν υπάρχει πλέον το κτ ακόμα κ όταν ξέμεινα απο ητ δεν σκέφτηκα ότι μπορώ να ανάψω ενα κτ!!!!!

Ακούω που λέτε οτι μετά απο χ μήνες (όσοι ξεκινάνε τώρα δικαιολογείστε  ;)) έχετε επιθυμία για κτ κ μου κάνει εντύπωση γιατί αυτό ποτέ δεν τον έννοιωσα. Έχω ενα καταπληκτικό ητ κ τα υγρά που με καλύπτουν εκατό τοις εκατό γιατί να νοιώσω επιθυμία για κάτι κατώτερο?  :dontknow: Εδω θα πούμε με σιγουριά ότι έχει να κάνει με το υποσυνείδητο τελικά κ μπράβο σε αυτούς που δεν υπέκυψαν να ανάψουν κτ!

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: επιθυμία για κ.τ.
« Απάντηση #104 στις: Δεκεμβρίου 05, 2011, 10:53 »
Σε λίγο καιρό θα έχω 2 χρόνια με το ΗΤ, εκτός από 1-2 εξαιρετικές περιπτώσεις δεν αισθάνθηκα την ανάγκη για ΚΤ και ακόμα και σε αυτές τις ''εξαιρετικές περιπτώσεις'' καταλάβαινα ότι είναι εντελώς περιστασιακό το 1 τσιγάρο και δεν θα υπάρξει 2ο και έτσι ήταν. Υπόψη ότι ατμίζω σταθερά στα18mg νικοτίνης.
Προ 2μήνου περίπου μια καθυστερημένη παραγγελία σε υγρά με αναγκάζει να ατμίζω 2-3 μέρες smooth 8 το οποίο είχα πάρει για δοκιμή (30 ml) και το πήγα συρτάρι άμεσα (για μένα ότι πιο φρικτό σε υγρό). Σε κάποια φάση στη δουλειά δεν άντεξα, κατέβηκα και πήρα 1 Camel μαύρο -και μιλάμε μ'άρεσε- και την άλλη μέρα ένα 2ο και είπα πάει το χάσαμε το παιχνίδι. Ευτυχώς με την άφιξη της παραγγελίας ξαναμπήκα γερά στο παιχνίδι, αλλά νομίζω αν δεν φτάσω να ατμίζω 0% για κανένα 6μηνο τουλάχιστον δεν μπορώ να πω ''το κοψα ''

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 19904 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 192159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1055 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1106856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 178910 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1098 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 23984 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 287882 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211228 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 70516 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro