vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

194 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, highland, pngtszs1976, grag, gigelis78, ramon, vag21

Twitter

MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1020 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 20:31 »
Δεν έχω όλοι την σειρα σε istick αλλά έχω το 30 ρι και το 50 ρι + 2 vtc mini και ενα evic vt 60 watt .... τώρα στο θέμα διαφοράς  των ohm με σύρμα  SS 316L αντίσταση 0.84 ohm έχω  την ίδια ένδειξη και στα 2 vtc 0.9  και στα 2 istick λογικό γιατί δείχνει ανα ενα ohm  το μοναδικό μοντ που μου δείχνει μια διαφορά είναι το evic vt 60 wat και μου δείχνει 0.7 ποιο χαμηλά δλδ στα 0.77 ohm αλλά αυτή η διαφορά είναι παντα σταθερή σε οτι σετάπ και να κάνω ....  τώρα το αν κάποια ατομα βρίσκουν η όχι διαφορά στα ρεύματα του ενός μοντ με το άλλο δεν μπορώ να το ξέρω ..οποίος είναι κάτοχος και των 2 ασ κανει ενα τεστ με των ίδιο ατμό και στα 2 μοντ και ο τρόπος είναι απλούστατοσ  στα  πόσα  δευτερόλεπτα θα χρειαστεί για μια   ικανοποιητική τζούρα που κανει συνήθως..σε δικο μου τεστ με το istick χρειάστηκαν 7 δευτερόλεπτα και  με το vtc μόλις 4  με πληρη φόρτιση και στα 2 μοντ και με ίδιο ατμό ..

ΥΓ..δεν έχω αντιπάθεια ουτε εμπάθεια σε κανένα μοντ απο αυτά που είμαι κάτοχος η σε άλλα
και αυτά που γράφω  είναι απο προσωπικές μου εμπειρίες  και μονο..   

Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1021 στις: Φεβρουαρίου 22, 2016, 14:12 »
Για οικονομικο μοντακι λιγο πανω απο 20 ευρω τι θα προτεινατε? Αρχικα ειπα για το vtc που πηρα και εγω αλλα ξεφευγει λιγο. Μετα σκεφτηκα για istick 30 που απο οτι ειδα ειναι πιο αξιοπιστο απο το 40. Κατι αλλο παιζει σε αυτα τα λεφτα? Απο fasttech προφανως θα γινει η αγορα.

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1022 στις: Φεβρουαρίου 22, 2016, 14:35 »
Δες και αυτό:
Authentic Kangside KSD Mini 25W 1600mAh VV/VW APV Mod

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1023 στις: Φεβρουαρίου 23, 2016, 11:46 »
Εχω ολα τα στικακια εχω και VTC mini. Η μονη διαφορα που ειδα αλλαζοντας ατμοποιητες απο το ενα στο αλλο μοντ ειναι η λαθος μετρηση της αντιστασης στο vtc mini.


 :eyesplash:  Το ακούσαμε και αυτό  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1024 στις: Φεβρουαρίου 23, 2016, 13:01 »
Ποια είναι η ένστασή σου, καλέ μου;

Δε μετράει λάθος τις αντιστάσεις το vtc mini?
Ενα μοντ που μετράει λάθος τις αντιστάσεις μέχρι και 15% μπορεί να δουλέψει άψογα σε tc?

Προφανώς και όχι.

Δεν είναι κακό το μοντ, ίσα ίσα. Για τα λεφτά του είναι μια χαρά. Λίγο κουμούτσα για μίνι, αλλά αυτό είναι και λίγο προσωπικό γούστο.
Μια αστάθεια στην απόδοση σε tc την έχει. Πότε λειτουργεί άψογα και πότε βρίσκεσαι να παίζεις με τους βαθμούς.
Περίπου τα ίδια με το στικάκι δλδ.
Εχει περισσότερες λειτουργίες TC. Νικέλιο και τιτάνιο το στικάκι, επιπλέον SS το vtc. Ελα όμως που αν διαβάσεις τα νήματα εδώ, οι περισσότεροι που δουλεύουν ss, θα σου πούνε ότι προτιμούν να το δουλεύουν σε power mode.
Για τα 10 ευρώ που ζητάει παραπάνω το vtc mini προσφέρει κάτι αρκετά παραπάνω σε δυνατότητα λειτουργιών.
Ολα καλά μέχρι εδώ. Είναι διασκέδαση να βλέπεις στην οθονη ομ, puff meter, puff time, βολτ μπαταρίας.

Πρόσεξε όμως τι είπα, διότι αναφερόμουν στις κοινές τους λειτουργίες και στην ουσία όλων. Τι αντιλαμβάνεσαι αλλάζοντας μοντ στον ίδιο ατμοποιητή. Ατμιστικά δεν κατάλαβα ικανοποιητικότερο ρεύμα.

Εκανα το τεστ σε tc Και power mode. Στο power mode έκανα το τεστ και με τον cubis, βάζοντας και το kbox nano μέσα, το οποίο έχασε τον cubis. Τερμάτισα τα βατ για να μου δώσει στα 50 το ίδιο αποτέλεσμα που μου έδιναν vtc και istick στα 25-28W.
Φαντάζομαι ότι αν έβαζα στο τεστ dna, provari και dani (που δεν έχω) τότε οι διαφορές που θα περιέγραφα θα ήταν περισσότερες.

Αυτά λοιπόν είναι τα δικά μου επιχειρήματα έναντι των δικών σου δυο  :eyesplash::eyesplash:

Ευχαρίστως να ακούσουμε και τα δικά σου.
Είπαμε, οι γνώμες μας δεν είναι ευαγγέλιο, αλλά όταν είναι σωστότερα τεκμηριωμένες από την παράθεση φατσούλας Χ 2 σίγουρα βοηθάνε.

 

Αποσυνδεδεμένος alexis36

  • ***
  • 669
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1025 στις: Φεβρουαρίου 23, 2016, 13:33 »
Εγώ πάντως σαν εμπειρία ατμίσματος δεν παρατήρησα διαφορές ανάμεσα στα δύο. Προτίμησα το evic γιατί έχει αποσπόμενη μπαταρία και ρύθμιση των βατ σε tc mod και νομίζω αυτές είναι και οι πιο ουσιαστικές διαφορές τους.

Αποσυνδεδεμένος dikos

  • ***
  • 690
  • Φύλο: Άντρας
  • Δεν έχω χόμπι το Η.Τ.
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1026 στις: Φεβρουαρίου 23, 2016, 14:49 »
Petra, τι να κάτσω να σου εξηγήσω γιατί το vtc mini είναι καλύτερο απο το istick;
Θα καταλήξω γραφικός καλέ.
Αυτή τη στιγμή το vtc mini κοντράρει άνετα αξιόπιστα μοντ μεγάλων εταιριών και εσύ την μόνη διαφορά την εντοπίζεις στην οθόνη.
Όλοι εμείς που δεν θυμόμαστε σε πιο συρτάρι έχουμε καταχωνιάσει τα istick και ατμίζουμε με vtc mini για την οθόνη το κάνουμε;
Απάντησα κάτω από το μήνυμά σου όπου έλεγες ότι σαν εμπειρία ατμίσματος δεν παρατήρησες διαφορές ανάμεσα στα δύο, τι φατσούλες να έβαζα;


Φιλικά  ;) .

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1027 στις: Φεβρουαρίου 23, 2016, 15:33 »
Εντοπίζω ένα μεγάλο σφάλμα του vtc mini στην ανάγνωση των αντιστάσεων και κατά συνέπεια στο ρεύμα που δίνει.
Νομίζω ότι αν πας στα νήματα του dna, dani και αναφέρεις ότι τα κοντράρει στα ίσια, θα σου εξηγήσουν οι κάτοχοί τους γιατί είσαι υπερενθουσιώδης.
Συγκρίνοντας όμως φτηνά μοντ, νομίζω ότι θα μπορούσες να μας εξηγήσεις πώς μια εσφαλμένη κατά πολύ ανάγνωση αντίστασης δίνει ποιοτικότατο ρεύμα.

Στο power mode μπορεί να μην παίζει μεγάλο ρόλο. Δίνεις κάτι παραπάνω ή πιο λίγο σε βατ και το ισοσταθμίζεις.
Αλλά σε TC, η εσφαλμένη μέτρηση της αρχικής αντίστασης οδηγεί σε επίσης λανθασμένη μέτρηση μεταβολής της λόγω αύξησης θερμοκρασίας. Αν το σφάλμα στη δεύτερη μέτρηση δεν είναι ισότιμο, ώστε να το αντιμετωπίσεις με διόρθωση των βαθμών, τότε αντίο πολύ καλό άτμισμα.


Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1028 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 03:26 »
Όταν ένα επαγγελματικό πολύμετρο έχει 100-150 ευρώ.. νομίζω πως έιναι υπερβολή να έχουμε απαιτήσεις ακριβείας απο mods.
η δουλειά του tc είναι να μη σου καεί το βαμβάκι. Αν τα καταφέρνει, ακόμα και με λάθος ρυθμίσεις, όλα καλώς.
Νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να τσκωθούμε για το ποιό mod είναι καλύτερο.. περισσότερο είναι θέμα γούστου...
και άνθρωποι που βαριούνται εύκολα μπορεί να ατμίζουν και με κάποιο mod που δεν είναι το καλύτερο της συλλογής τους
...σε δουλεια να βρισκόμαστε δηλαδή.. και με τα mods και τους ατμοποιητές

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1029 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 03:47 »
Δεν ξερω αν υπαρχει καλυτερη απαντηση....
Σωστος ο ASTEGOS.

Ψαχνετε για το καλυτερο μοντ  ;;;;;
Ειναι πολυ απλη η απαντηση...
Το καλυτερο ειναι αυτο που μου αρεσει ειτε το λενε DNA , ειτε το λενε LAVA LRider που ειναι και κλωνος κατα μια αποψη......
Οποτε ακυρο το οτι το καλυτερο μοντ ειναι αυτο ή εκεινο...

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1030 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 11:07 »
Θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω στα σημεία:
Όταν ένα επαγγελματικό πολύμετρο έχει 100-150 ευρώ.. νομίζω πως έιναι υπερβολή να έχουμε απαιτήσεις ακριβείας απο mods.
Δεν έχουμε απαιτήσεις υψηλής ακρίβειας, αλλά όταν βάζεις μια αντίσταση σε 5 μοντ και στη διαβάζουν 0.98-1.02 και μετά τη βάζεις σε ένα 6ο, που τη διαβάζει 1.15 τότε έχουμε κάθε λόγο να πούμε ότι το 6ο μοντ έχει θέμα, ενώ τα άλλα 5 έχουν λογικό περιθώριο σφάλματος. 
η δουλειά του tc είναι να μη σου καεί το βαμβάκι. Αν τα καταφέρνει, ακόμα και με λάθος ρυθμίσεις, όλα καλώς.
Την ίδια δουλειά κάνει και το μάτι. Και το διαφανές τανκ. Κι όπως λέει για τον Εβίβα ο shado, ακόμη και με το ss τανκ καταλαβαίνεις πότε τελειώνει το υγρό. Η δουλειά του tc είναι εν μέρει να αντικαθιστά ένα τεμπέλικο μάτι, αλλά κυρίως ή εξίσου σημαντική είναι η δουλειά του να δίνει ομοιόμορφο και ασφαλές άτμισμα, που δεν ξεπερνά κάποια όρια "Ασφαλείας" δίνοντας καμμένο στη διάρκεια της άτμισης. Σαφέστατα ένα μοντάκι που διαβάζει λάθος την αντίσταση δεν μπορεί να πληρεί αυτή την προυπόθεση. Κάποιες στιγμές θα σου δώσει αναιμικό άτμισμα και κάποιες φορές θα σε κάψει. Το έχω πάθει με μοντάκι που έχει πιο χοντρό θέμα από το vtc και μου έκαψε 2 φορές σύρμα - όχι απλά βαμβάκι. Αυτό κάποιος το δικαιολογεί επειδή κάποια πολύμετρα ακριβείας κάνουν 150 ευρώ, κάποιος άλλος θα πει ότι όσο υπάρχουν πολλά και φτηνά μοντ που δεν το κάνουν, τότε δεν δικαιολογείται. 
Νομίζω πως δεν υπάρχει λόγος να τσκωθούμε για το ποιό mod είναι καλύτερο.. περισσότερο είναι θέμα γούστου...
Δε μαλώνουμε, ούτε καν το θέμα μας είναι ποιο είναι το καλύτερο για το γούστο μας μοντ. Η συζήτηση είχε να κάνει περισσότερο με ένα τεχνικό θέμα των μοντ. Οταν λοιπόν βγαίνουν τα πολύμετρα, παύει να είναι θέμα γούστου. Στο νήμα του vtc η μεγαλύτερη έγνοια όταν βγήκε χτες το νέο firmware ήταν αν διορθώνει τη λάθος ανάγνωση αντίστασης. Το θέμα είναι υπαρκτό και δεν είναι θέμα γούστου. Μου αρέσει το vtc, αλλά αναγνωρίζω το ελάττωμά του αυτό. 

Πέραν τούτου, σαφέστατα και συμφωνώ ότι η επιλογή μοντ είναι πρωτίστως θέμα γούστου. 
Εντοπίζω μόνο τη διαφορά στο να πει κάποιος "επιλέγω το χ μοντ, διότι μου αρέσει μαζί με τα προτερήματα και τα ελαττώματά του" σε σχέση με το "αφού επέλεξα το χ μοντ που μου αρέσει, άρα αυτόματα αυτό έγινε σε μια νύχτα το σούπερ ντούπερ μοντ με τα τέλεια τεχνικά χαρακτηριστικά"
ΥΓ Shado, σού'ρχομαι στο νήμα των μπαταριών, να σου γράψω ότι οι καλύτερες μπαταρίες είναι οι putfire, επειδή αυτές μου αρέσουν. 

Αποσυνδεδεμένος xxpistoss

  • **
  • 197
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1031 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 11:16 »
Δώσε 80 + ευρώ πάρε ένα Yihi Board, πάνε μια βόλτα στο modmaker.co.uk διάλεξε τα περιφερειακά καλούδια της πλακέτας σου, βρες ένα μάστορα και έκλεισες από mods. 

Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1032 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 11:54 »
Θα μου επιτρέψετε να διαφωνήσω στα σημεία:Δεν έχουμε απαιτήσεις υψηλής ακρίβειας, αλλά όταν βάζεις μια αντίσταση σε 5 μοντ και στη διαβάζουν 0.98-1.02 και μετά τη βάζεις σε ένα 6ο, που τη διαβάζει 1.15 τότε έχουμε κάθε λόγο να πούμε ότι το 6ο μοντ έχει θέμα, ενώ τα άλλα 5 έχουν λογικό περιθώριο σφάλματος.

Cuboid και ipv2 mini βλέπουν την αντίσταση 1,2ω και το πολύμετρο 1,4-1,5ω
http://www.acdcshop.gr/digitalmultimeterlcdvdc200m220200600vvac200500v-p-15816.html  (18 ευρώ)
Θα μου πεις.. ποιο είναι το σωστό? Θα σου απάνταγα, αν είχα αυτό το πολύμετρο:
http://www.skroutz.gr/s/4484426/Fluke-113.html (115 ευρώ) ..και δεν σε πήγα στην ακριβή σειρά!!
Πως να χωρέσει (οικονομικά) το κόστος της πλακέτας του fluke στο mod?

Υποπτεύομαι πως για το vtc είναι θέμα εξαρτημάτων πλακέτας και όχι update. Ίσως κάποια κομμάτια (παρτίδες) ήταν ελαττωματικά, για αυτό και κάποιοι δεν έχουν παράπονο.
Μπορεί να είχαν κάνει λάθος στα πρώτα κομμάτια και να το διόρθωσαν στη πορεία. Μπορεί να τη διαβάζει λάθος, αλλά ο αλγόριθμος να δουλεύει σωστά...
άβυσσος η ψυχή της πλακέτας!!

Πέραν τούτου, σαφέστατα και συμφωνώ ότι η επιλογή μοντ είναι πρωτίστως θέμα γούστου.
Εντοπίζω μόνο τη διαφορά στο να πει κάποιος "επιλέγω το χ μοντ, διότι μου αρέσει μαζί με τα προτερήματα και τα ελαττώματά του" σε σχέση με το "αφού επέλεξα το χ μοντ που μου αρέσει, άρα αυτόματα αυτό έγινε σε μια νύχτα το σούπερ ντούπερ μοντ με τα τέλεια τεχνικά χαρακτηριστικά"

Εδώ συμφωνούμε στο θέμα γούστου και στο ότι δεν πρέπει να θεοποιούμε τίποτα.. αλλά και ο άλλος είναι καλό να πει τη δική του εμπειρία για να έχουμε μια στατιστική.
Μπορεί να μην είναι όλα ελαττωματικά... αν δεν ανταλλάξουμε απόψεις και εμπειρίες δεν θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια!!
Τη καλύτερη δουλειά την έκανε ο Γιώργος κατά τη γνώμη μου..  είπε τις εμπειρίες του για να βοηθήσει και κράτησε αποστάσεις απο φανατισμούς.
(κοιτα που κολλήσαμε τώρα..που να παίρναμε ποσοστα!!)

καλημέρα στο πανελ

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1033 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 19:52 »
Η δουλειά του tc είναι εν μέρει να αντικαθιστά ένα τεμπέλικο μάτι, αλλά κυρίως ή εξίσου σημαντική είναι η δουλειά του να δίνει ομοιόμορφο και ασφαλές άτμισμα, που δεν ξεπερνά κάποια όρια "Ασφαλείας" δίνοντας καμμένο στη διάρκεια της άτμισης. Σαφέστατα ένα μοντάκι που διαβάζει λάθος την αντίσταση δεν μπορεί να πληρεί αυτή την προυπόθεση. Κάποιες στιγμές θα σου δώσει αναιμικό άτμισμα και κάποιες φορές θα σε κάψει. Το έχω πάθει με μοντάκι που έχει πιο χοντρό θέμα από το vtc και μου έκαψε 2 φορές σύρμα - όχι απλά βαμβάκι.

Λοιπόν με αφορμή αυτό, σκέφτηκα να κάνω τους υπολογισμούς σύμφωνα με τα TCR κάθε σύρματος για να δω τις διαφορές με τις λάθος μετρήσεις της αντίστασης απο τα mod στο TC, ώστε να δω αν όντως επηρεάζει σε κάτι.
Το δικό μου VTC mini μετράει πάντα τις αντιστάσεις κατά 0.02 παραπάνω με γνώμονα άλλο mod και το steam-engine αν πούμε οτι αυτά τα δύο είναι ακριβή.
Κανονικά αν έχω μια αντίσταση στα 0.20Ohm Ni200, φτάνοντας τους 220 βαθμούς που θα του βάλω σαν όριο, η αντίσταση μεταβάλλεται κατά 0.24Ohm. Αν το mod μου την ανεβάζει κατά 0.02 και μου την κάνει 0.22Ohm, στα 0.24Ohm που είναι κανονικά η μεταβολή της έχω 202 βαθμούς. Φτάνοντας λοιπόν τους 220 βαθμούς, η μεταβολή της αρχικής αντίστασης έχει ανέβει στα 0.26Ohm. Τα 0.26Ohm όμως μεταβολή στα 0.20Ohm που είναι κανονικά η αντίσταση, μου δίνουν 236 βαθμούς. Οπότε για να έχω το ίδιο ατμιστικό αποτέλεσμα με την κανονική αντίσταση, πρέπει να βάλω 202 βαθμούς.

Έκανα υπολογισμούς με τέσσερα διαφορετικά TCR,  Ni200, τιτάνιο, ατσάλι και NiFe. Πάντα, χρησιμοποιώντας τα ίδια νούμερα, η διαφορά έβγαινε ίδια. Πάντα δηλαδή για να έχω το ίδιο ατμιστικό αποτέλεσμα έπρεπε να βάζω 202 βαθμούς.

Αποσυνδεδεμένος athkatla

  • **
  • 476
  • Φύλο: Άντρας
Απ: MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #1034 στις: Φεβρουαρίου 24, 2016, 20:53 »
μου αρεσει που εχω 2 vtc mini και πληροφορηθηκα οτι βγηκε καινουριο firmware απο αυτο το νημα!  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2110 310870 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:02
από Buliwyf
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207040 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278940 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13090 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93086 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3955 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173312 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15640 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias