vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

515 επισκέπτες, 7 χρήστες
Eizomar, dkostas, bloodlessz, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

Γνωμη για το Gamucci-micro ή παρόμοια

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Αποψεις και γνωμη για το Gamucci-micro
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 12, 2011, 06:47 »
ουαουουου!!!!!!!!!!.πως να μην καταλαβω με τοσο λεπτομερης αναλυση!!! :-[ χιλια ευχαριστω.. :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος XristosK

  • ***
  • 899
  • Φύλο: Άντρας
  • Γειά σου ρε Gojira, με τις τζούρες σου
Απ: Αποψεις και γνωμη για το Gamucci-micro
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 13, 2011, 01:10 »
Ως καινούργια στο άθλημα, ξεκίνα με ελαφριά πηδηματάκια. Και αυτό είναι το ego, σκέτο.
Είμαι στο κόλπο πάνω από 1,5 χρόνο και ακόμα να πάω στο ovale-t

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Αποψεις και γνωμη για το Gamucci-micro
« Απάντηση #17 στις: Ιανουαρίου 13, 2011, 09:18 »
χμμμμ....μπορει να χεις δικιο... αλλα μ αρεσουν κ οι προκλησεις :tongue_smilie:
εχω ακομα κανα 2 αποριες...οσον αφορα το ovale οταν δν το χρησιμοποιουμε υπαρχει περιπτωση διαρροης..???Εφοσον δν λειτουργει με ''βαμβακι'' στο φιλτρο του αλλα με αμπουλα??? :hmmm:
Και απορια No2... οσον αφορα τους φορτιστες των μπαταριων πως καταλαβαινω ποιος κανει για ποιον>??? πχ. ο φορτιστης των gamucci κανει για ολες τις μπαταριες??? παει ανα εταιρια...??? :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Αποψεις και γνωμη για το Gamucci-micro
« Απάντηση #18 στις: Ιανουαρίου 13, 2011, 09:50 »
Όχι δεν υπάρχει περίπτωση διαρροής υπό φυσιολογικές συνθήκες.

Ο φορτιστής που έχεις δεν κάνει για τις Ego μπαταρίες.

Αποσυνδεδεμένος girlplay

  • **
  • 338
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Μη κλεβετε!Η κυβερνηση σιχαινεται τον ανταγωνισμο!
Απ: Αποψεις και γνωμη για το Gamucci-micro
« Απάντηση #19 στις: Ιανουαρίου 13, 2011, 10:52 »
διατυπωσα λαθος την ερωτηση μου... sorry :-[ εννοουσα αν ο φορτιστης της gamucci micro κανει και για τις αλλες μπαταριες της ιδιας εταιριας...πχ..gamucci classic :hmmm: :respect:

Αποσυνδεδεμένος parpen

  • ****
  • 1006
  • Φύλο: Άντρας
  • A-2 + PP by Craven.gr + VV +Rc_mizer by Sokin
    • Parpen's e-liquid calculator
Απ: Αποψεις και γνωμη για το Gamucci-micro
« Απάντηση #20 στις: Ιανουαρίου 13, 2011, 11:00 »
Για αυτό, υπέβαλε ερώτημα στον αντιπρόσωπο. Δεν γνωρίζω

Απ: Αποψεις και γνωμη για το Gamucci-micro
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 24, 2011, 10:55 »
Καλημερα δεν ξερω αν γραφω στο σωστο θεμα βλεπω οτι το θεμα ειναι αρκετα παλιο....
ξεκινησα την πρωτη μου επαφη με το η.τ. με το gamucci micro deluxe(το πηρα πριν 3 μερες) αλλα επειδη πηρα το starter kit δεν εχει κανενα cartomizer μεσα για ανταλλακτικο!ψαχνοντας το περισσοτερο βρηκα οτι τα 3 cartomizer κανουν 12e αλλα δεν ξερω ποσες μερες κραταει το 1! επισης ειδα οτι οσον αφορα τις γευσεις που εχει ολες εχουν νικοτινη 1,6.δεν βρηκα πουθενα με λιγοτερη νικοτινη!
Υπαρχει καποιος που εχει το συγκεκριμενο η.τ. για ναμε βοηθησει με τις αποριες μου γιατι ειμαι στη φαση που η παιρνω ανταλλακτικα για αυτο η παιρνω απο την αρχη καποιο αλλο η.τ με ολα τα παρελκομενα....

Αποσυνδεδεμένος Tosman12

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γνωμη για το Gamucci-micro ή παρόμοια
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2012, 03:08 »
Πήρα το gamucci πριν 6 μήνες περίπου για την μάνα μου μπας και κόψει το Κ.Τ , αλλά ήταν μέγα σφάλμα μιας και άπειρος στο Η.Τ έκανα πολύ κακή επιλογή γιατί στην ουσία απλά πήγα και το πήρα με κλειστά μάτια ... πρώτον οι μπαταρίες κρατούσαν μισή μέρα .... δεύτερον και κυριότερο είχε μέσα η συσκευασία έτοιμα ποτισμένα με υγρό 3χφιλτράκια τα οποία δεν ξέρω τι είχαν μέσα , υποθέτω κάποιο υλικό σαν βαμβάκι η τύπου τανκ για να κρατούν το υγρό . + ένα ακόμα κακό είναι ότι αυτά τα 'φιλτράκια' εμ τα έχουν τα φαρμακεία στην τιμή αν θυμάμαι καλά τα 3 12ευρώ σε κάποιες γεύσεις αλλά ΜΗ νικοτινούχα... τέλος βρήκα ένα κατάστημα από εξωτερικό που τα πουλούσε με νικοτίνη κτλπ αλλά τότε η μάνα μου το πέταξε στην άκρη και μου λέει ίσως κάποια άλλη φορά . Το είχε καμιά 2-3 μέρες με τα δικά του φιλτράκια μη νικοτινούχα με κάποια γευση δεν θυμμάμε ποιά ήταν αυτή, αλλά δεν της έκανε ούτε σε χτύπημα ούτε οι μπαταρίες γιατί κρατούσαν μόνο μισή μέρα και γενικά δεν της άρεσε το όλο concept.. Εγώ που το δοκίμασα για αρχικό πακέτο είναι ψηλό καλό αν βέβαια βρεις κάποιο κατάστημα να προμηθευτείς τα κατάλληλα φιλτράκια , και αν καπνίζεις γύρο στο ένα πακέτο τότε θες 2χ μπαταρίες για όλη την μέρα αυταααα....


Υ.Γ. Είδα ότι το θέμα είναι παλιό , απλά ήθελα να πω τις εντυπώσεις μου και sry αν κούρασα
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 27, 2012, 03:43 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γνωμη για το Gamucci-micro ή παρόμοια (Προεπισκόπηση)
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2012, 03:51 »
Πρόκειται για μια συσκευή από το παρελθόν ή (για να το θέσω καλύτερα) του παρελθόντος.Προκειμένου να μη δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις αξίζει νομίζω να αναφερθεί ότι οι μπαταρίες της συγκεκριμένης συσκευής δεν έχουν διάρκεια μισής μέρας , όπως γενικότερα δεν μπορεί να έχουν αντίστοιχη διάρκεια μπαταρίες των 180 ή 240 mah.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 27, 2012, 03:56 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Tosman12

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γνωμη για το Gamucci-micro ή παρόμοια
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2012, 13:31 »
Ρε φίλε το λέω με την έννοια οτί η μάνα μου που καπνίζει ένα πακέτο περίπου την μέρα ήθελε 2 μπαταρίες ... άντε μια μισή στην καλύτερη.. δεν ξέρω πόσα mah κτλ είναι γιαυτό δίνω αυτό το παράδειγμα.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Γνωμη για το Gamucci-micro ή παρόμοια
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 27, 2012, 14:07 »
H διάρκεια της μπαταρίας σε ώρες ή μέρες είναι απόλυτα ενδεικτική.
Ούτε το πόσο κάπνιζε κάποιος αποτελεί απαραίτητα μέτρο σύγκρισης.
Αλλοι έκαναν 2 πακέτα των 16mg και τώρα ατμίζουν 2 μλ με 12 mg
κι άλλοι έκαναν ένα πακέτα lights και τώρα ατμίζουν 4μλ με 18mg.

Αλλά το σίγουρο είναι ότι αυτό το η.τ. αντικειμενικά υπολείπεται μπροστά στα νέα μοντέλα.

Αν η μητέρα σου θέλει οπωσδήποτε κάτι κοντά στο μέγεθος του κ.τ.
μοντέλα όπως το mini&more, το 510Τ ή το καινούριο egoC ecab θα τη βοηθήσουν να μην αντιμετωπίζει το η.τ. ως αξεσουάρ του ... συρταριού.
Για σένα, αυτό θα σημαίνει λιγότερα χρήματα για ανταλλακτικά και υγρά και αγορές από φυσικά ή ηλεκτρονικά καταστήματα χωρίς την ταλαιπωρία του να ψάχνεις φαρμακείο.


Αποσυνδεδεμένος Tosman12

  • *
  • 87
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Γνωμη για το Gamucci-micro ή παρόμοια
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2012, 16:25 »
Δίκιο έχεις petra αλλά αυτήν την στιγμή για δικούς της λόγους δεν θέλει να ξαναπροσπαθήσει απλά λέω ότι θα έπρεπε να το είχα ψάξει πριν πάω και πάρω το gamucci , αν είχα πάρει κάποιο άλλο ίσως τώρα να ήταν με Η.Τ δικό μου λάθος... απλά εκείνο το διάστημα που το είχε πάρει απόφαση να κόψει το κανονικό δεν ήμουν μέσα στα 'πράγματα' και μόλις είχα αρχίσει το ηλεκτρονικό και δεν είχα και τον χρόνο να ψαχτώ και για αυτήν ... συγκεκριμένα μια βδομάδα μετά από μένα . Πάντως σε ευχαριστώ που ενδιαφέρθηκες και απάντησες :)

Απ: Γνωμη για το Gamucci-micro ή παρόμοια
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 28, 2012, 16:28 »
αμα δεν..δεν!
 ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180604 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536230 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59780 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237447 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136127 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35411 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12