vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

532 επισκέπτες, 9 χρήστες
dkostas, Chris66, Ηρακλης, Tazz, manoslykos, Jorge, kostasklf, Koggiot, Tsimio

Twitter

Νεο συστημα ατμοποιησης??

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #30 στις: Μαΐου 10, 2012, 12:36 »
Τους ρωτησα ηδη ,και το μονο που εκαναν ηταν copy & paste αυτα που εγραφαν στο σαιτ τους και την φωτο που ειδες παραπανω.
Μπορει να ειναι κινεζικο μυστικο και να μην θελουν να διαρρευσει!! :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #31 στις: Μαΐου 10, 2012, 12:39 »
Αν τον πάρουμε στα χέρια μας δεν θα διαρρεύσει ?
Όπως και να χει σαν καινοτομία φαίνεται περίεργο τώρα αν έχει και ακόλουθα αποτελέσματα
προς όφελος των ατμιστών αυτό θα είναι το καλύτερο

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #32 στις: Μαΐου 10, 2012, 12:43 »
Εγω λεω να περιμενουμε λιγο κανενα ξενο φορουμ να παρει κανεις να κανουν review να δουμε .

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #33 στις: Μαΐου 10, 2012, 12:44 »
ενα απλο καρτομιζερ ειναι.η εγγυηση ειναι στο περιβλημα και οχι στον ατμοποιητη.....
η μονη αλλαγη ειναι οτι εχει βιδωτο καπακι.....
δεν ξερω γιατι τοσος ντορος για το τιποτα.
με μια απλη παρατηρηση μπορει να το καταλαβει καποιος ευκολα.

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #34 στις: Μαΐου 10, 2012, 12:46 »
Πως ειναι καρτομαιζερ βρε king??
Ουτε υλικο εχει μεσα στο σωληνακι που εχουν τα καρτο και το φυτιλι προεξεχει στο κατω μερος που αυτο δειχνει οτι δεν ειναι καρτο. :dontknow: :dontknow:

Τελικα μας δουλευουν οι κινεζοι :wall:
Μολις μιλησα μαζι του και μου ειπε οτι  το heating board ακομα το δοκιμαζουν :eyesplash: :eyesplash: αυτος ειναι με αντισταση κατω και φυτιλι ,κατι σαν CS3. Μου αρεσει που στο τελος μου ειπαν οτι το δοκιμαζαν με heating board και μετα αποτυχαν οι δοκιμες αλλα συνεχιζουν να το διαφημιζουν :wall: :wall:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 10, 2012, 13:14 από greekn1c »

Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #35 στις: Μαΐου 10, 2012, 13:14 »
Παρατηρώ κάτι περίεργο με τις φωτογραφίες  :confused1: στο κάτω μέρος που είναι το φιτίλι
αλλού υπάρχει ένα δακτυλίδι που αγκαλιάζει το φιτίλι και σε άλλη δεν υπάρχει αυτό κάνω λάθος  :hmmm:


Τελικα μας δουλευουν οι κινεζοι :wall:
Μολις μιλησα μαζι του και μου ειπε οτι  το heating board ακομα το δοκιμαζουν :eyesplash: :eyesplash: αυτος ειναι με αντισταση κατω και φυτιλι ,κατι σαν CS3. Μου αρεσει που στο τελος μου ειπαν οτι το δοκιμαζαν με heating board και μετα αποτυχαν οι δοκιμες αλλα συνεχιζουν να το διαφημιζουν :wall: :wall:
ααααα καλά  ::) ::)

Αποσυνδεδεμένος greekn1c

  • **
  • 422
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #36 στις: Μαΐου 10, 2012, 13:15 »
Μουφα ειναι Γιαννη κοιτα ακριβως πανω απο το μηνυμα σου

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #37 στις: Μαΐου 10, 2012, 13:17 »
Πως ειναι καρτομαιζερ βρε king??
Ουτε υλικο εχει μεσα στο σωληνακι που εχουν τα καρτο και το φυτιλι προεξεχει στο κατω μερος που αυτο δειχνει οτι δεν ειναι καρτο. :dontknow: :dontknow:

Καρτο οπου η τροφοδοσια γινεται με φυτιλι προς το σφουγγαρακι και απο εκει στην αντισταση? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #38 στις: Μαΐου 10, 2012, 13:30 »
Οπότε είναι τελικά (για την ώρα ελπίζω) ενας CE2 αλλα με περιβλημα καρτο και ετσι χανεις και ωφελιμο χωρο απο υγρό!!!!


ΖΗΤΩ Η ΚΙΝΑ!!!!!!!!!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #39 στις: Μαΐου 10, 2012, 14:42 »
Αυτός ο ατμοποιητής δεν είναι και εδώ ο ίδιος? :dontknow:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9998.msg368835/topicseen.html#msg368835

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #40 στις: Μαΐου 10, 2012, 15:15 »
Ναι ο ίδιος είναι!

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #41 στις: Μαΐου 11, 2012, 01:05 »
Πως ειναι καρτομαιζερ βρε king??
Ουτε υλικο εχει μεσα στο σωληνακι που εχουν τα καρτο και το φυτιλι προεξεχει στο κατω μερος που αυτο δειχνει οτι δεν ειναι καρτο. :dontknow: :dontknow:

Τελικα μας δουλευουν οι κινεζοι :wall:
Μολις μιλησα μαζι του και μου ειπε οτι  το heating board ακομα το δοκιμαζουν :eyesplash: :eyesplash: αυτος ειναι με αντισταση κατω και φυτιλι ,κατι σαν CS3. Μου αρεσει που στο τελος μου ειπαν οτι το δοκιμαζαν με heating board και μετα αποτυχαν οι δοκιμες αλλα συνεχιζουν να το διαφημιζουν :wall: :wall:
ειδες που ειχα δικιο......?
εγω περιεγραψα αυτο που βλεπω.
το heating board ειναι τελειως αλλη τεχνολογια και ειλικρινα δεν παει το μυαλο μου πως θα μπορουσε να δουλεψει σε ατμοποιητη.
ενα δειγμα heating board ειναι αυτο


βεβαια τιποτα δεν ειναι αδυνατον.αρκει να δουμε σε εικονα η βιντεο το πως θα δουλευει.
το φυτιλι που εξεχει το εξηγω σαν προσθηκη για να μαινει το υγρο καλυτερα ?.....μηπως κατι επρεπε να βαλουν ωστε να μπερδευτουμε? δεν ξερω......... ας περιμενουμε.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #42 στις: Μαΐου 11, 2012, 08:29 »
Το να εχει αντικατασταθει το σύρμα της αντίστασης δεν σημαίνει οτι αντικαταστάθηκε και το φυτίλι!
Η δικη μου υπόθεση ειναι μεταλλικο ελασμα αντι συρματος, και παλι με φυτίλι κανονκα.
Οπως βαζουμε ενα στρίπ απο πλέγμα αντί για σύρμα στους επισκευάσιμους!

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #43 στις: Μαΐου 16, 2012, 14:36 »
Εγώ πιστεύω πως αν κατασκευάζουν έναν τέτοιο ατμοποιητή δεν θα βγεί το μυστικό τους στην επιφάνεια πριν την κυκλοφορία του.

Γιατί ασφαλώς δεν θάθελαν κάποιοι ανταγωνιστές τους να τους αντιγράψουν και να καταφέρουν να βγάλουν στο εμπόριο και αυτοί έναν
παρόμοιο ατμοποιητή πρίν ή έστω μαζί με αυτούς.
Οπότε περιμένουμε την κυκλοφορία του και τότε θα λυθούν οι απορίες μας.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Νεο συστημα ατμοποιησης??
« Απάντηση #44 στις: Μαΐου 16, 2012, 14:46 »
Ναι, μονο που στην προκειμένη, μας είπαν οτι κυκλοφόρησε, το διαφημίζουν ως τέτοιο, και αν παραγγείλεις ή αν ρωτήσεις σου λένε οτι ΔΕΝ ειναι τετοιο, και ειναι νορμαλ και το "καλο" είναι ακομα σε πειραματικό σταδιο!
Ντράντνζικ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8331 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180633 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33966 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536264 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59787 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237481 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15647 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136133 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085327 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35417 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10251 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12