vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C

Αποσυνδεδεμένος NIMAN

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #180 στις: Ιουνίου 22, 2012, 13:50 »
Συνατμιστές δείτε αυτό.

Γνήσιοι Joyetech ατμοποιητές και βάσεις σε τιμές καλύτερες και από την Κίνα!

http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=489
http://www.funstore.gr/index.php?target=products&product_id=490

Η προσφορά ισχύει μέχρι  την εξάντληση των αποθεμάτων.
Το Funstore.gr  κόντρα στην κρίση!

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #181 στις: Ιουνίου 22, 2012, 14:08 »
πολυ καλη τιμη! με pay pal δεν μπορουμε να αγορασουμε? γιατι λεει για εκτος ελλαδος επιβαλεται pay pal!

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #182 στις: Ιουνίου 22, 2012, 14:10 »
Παρε τους τηλέφωνο. Ρώτα τους επίσης τι γίνεται με την έκπτωση του φόρουμ, ποια είναι η τελική τιμή μ΄αυτήν. κανονικά δίνουν -15% σε μας, δεν ξέρω όμως αν ισχύει τώρα που είναι σε προσφορά το προιόν.
Πάντως όσες φορές πήρα από αυτούς, έκανα κατάθεση σε τράπεζα.

Αποσυνδεδεμένος yiannisoooo

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #183 στις: Ιουνίου 22, 2012, 14:33 »
Εγω που εκανα παραγγελια πλήρωσα με paypal...και εχει και την εκπτωση για τα μελη...αν δε κανω λαθος γιατι πηρα και κατι ακομα που ειχε σιγουρα εκπτωση και δεν ειναι σε προσφορα.

Edit: Ναι κανονικα και η εκπτωση και στους c.

Αποσυνδεδεμένος geomos

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #184 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:27 »
εκανα και εγω παραγγελεια 10 κομματια,πραγματικα φοβερα χαμηλη τιμη!! Παντως ελπιζω να ισχυει η περιγραφη (γνησιοι joytech!)

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #185 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:32 »
ναι θα σου ερθουν σε κουτακι τζοιτεκ και θα ειναι πενταδα σε θηκες μεσα.πηρα πριν 2 μηνες απο φαν.LR

Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #186 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:48 »
Μάκη μόνο το κουτάκι λέει Joyetech ? δεν γράφουν επάνω οι κεφαλές λογότυπο Joyetech ?

Συνδεδεμένος lagoudakis

  • *****
  • 2374
  • Φύλο: Άντρας
  • ρουφαμε και τα λεμε...Γιαννης ο κλαρινογαμπρος
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #187 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:52 »
χτυπησα και εγω 5 κουτακια των 5,τους πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν ειναι γνησιοι joyetech,λογικα μεχρι το βραδυ δεν θα υπαρχει τιποτα :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 22, 2012, 20:52 από lagoudakis »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #188 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:52 »
Γιάννη, ότι κι αν έχει κατά καιρούς ειπωθεί για τον φανστορ, για τα τζοι του δεν έχει ακουστεί ποτέ τίποτα.

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #189 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:54 »
Μάκη μόνο το κουτάκι λέει Joyetech ? δεν γράφουν επάνω οι κεφαλές λογότυπο Joyetech ?
απ οτι ειδα στην φωτο γραφει και το λογοτυπο πανω ,τωρα ποιος ξερει  :dontknow:

Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #190 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:55 »
Δεν θέλω να αμφισβητήσω τίποτε δεν έχω εξάλλου κανέναν λόγο απλά μου έκανε εντύπωση που λέει ο Μάκης για το κουτάκι και όχι για το λογότυπο επάνω στις κεφαλές που είναι σήμα καταταθέν στις C Joyetech κεφαλές. Σαν τιμή πάντως είναι ότι καλύτερο έχω δει  :yes:

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #191 στις: Ιουνίου 22, 2012, 16:58 »
Μάκη μόνο το κουτάκι λέει Joyetech ? δεν γράφουν επάνω οι κεφαλές λογότυπο Joyetech ?
δεν τους ανοιξα ακομη γιαννη.ειναι σε πλαστικη συσκευασια οπως οι ovale.και εχω ακομη 6 ovale και 3 totally.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #192 στις: Ιουνίου 22, 2012, 17:04 »
Πλάκα έχουμε. Συνήθως, ότι βγάζει ο καθένας σε εγκο C με δυο ευρώ, δεδηλωμένα ΜΗ τζοιτεκ, δεν κοιτάμε αν είναι σαβούρι, παρά εκθειάζουμε το πόσο φτηνός είναι. Κι ας έχουμε φωτορεπορτάζ μέλους για τις τεράστιες διαφορές που υπάρχουν μεταξύ κάποιων νονειμ εγκο C με τους τζοι-οβαλ και καλούς νονέιμ.
Τώρα μας έπιασε η ευαισθησία αν είναι τζοιτεκ;; Που είναι πιο φτηνό από τα πιο φτηνά μη τζοι;;

Σε παλιό κατάστημα που αν ΔΕΝ είχε τζόι, θα τον είχαν αναφέρει προ πολλού οι ανταγωνιστές;;

BTW πήρα τους τζαμπέ εγκοC συμβατούς με τζοι από το timeeast. Mε πληρωμή μόνό τα 8,5 $ των μεταφορικών. Ηταν για φίλη που θα τους δοκιμάσει μόλις αποφασίσει να χαλάσει ένας τζοι LR της καμπίνας που έκλεισε ήδη ακάθεκτος το 15/θήμερο. Θέμα πρώτο: από καμπίνα τους είχε πάρει με την προσφορά. Οι δυο πρώτοι δεν άντεξαν πολύ, ο τρίτος είναι θηρίο.
Θέμα δεύτερο: οι πρώτες εντυπώσεις από timeeast απογοητευτικές. Αποστολή από Αγγλία με ακριβά μεταφορικά (κάτω από 10 γραμμάρια ο φάκελος, με 8,5 δολάρια έπρεπε να έρθει στη βδομάδα, έκανε δυο βδομάδες) Το κουτάκι χειρότερα συσκευασμένο από χελθ και χεβεν, ήταν στραπατσαρισμένο σαν να έκατσε κάποιος πάνω του. οι κεφαλές είχαν πιο μακρυ καρφάκι από τζοι, δεν ήταν σε μπλίστερ, αλλά χύμα σε σελοφάν μη σφραγισμένο, μια μια. Από μέσα δεν είχαν υγρό, δηλαδή δεν ήταν τεσταρισμένες αν δουλεύουν.
Αυτή η τσαπατσουλιά εκ πρώτης όψης με προιδέασε αρνητικά. Να δούμε αν στη συνέχεια διαψευστώ από την απόδοση των άτμο

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #193 στις: Ιουνίου 22, 2012, 19:03 »
Δεν θέλω να αμφισβητήσω τίποτε δεν έχω εξάλλου κανέναν λόγο απλά μου έκανε εντύπωση που λέει ο Μάκης για το κουτάκι και όχι για το λογότυπο επάνω στις κεφαλές που είναι σήμα καταταθέν στις C Joyetech κεφαλές. Σαν τιμή πάντως είναι ότι καλύτερο έχω δει  :yes:
To λογότυπο υπάρχει κανονικά επάνω στις κεφαλές Γιάννη. Πολύ καλή τιμή για original Joyetech  :thumpup:
Πόσο μάλλον όταν υπάρχουν καταστήματα που διαθέτουν μη original στην τιμή των original (5 €/κεφαλή).

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Φθηνότεροι ατμοποιητές για eGo-C
« Απάντηση #194 στις: Ιουνίου 22, 2012, 19:44 »
Πιστεύω ότι είναι μία πολύ καλή τιμή και αξίζει τον κόπο για κάποιον να τους αγοράσει όταν σε αυτή την τιμή πωλούνται από διάφορα
καταστήματα ατμοποιητές c  noname.

Εγώ θα τους έπαιρνα χωρίς κανένα πρόβλημα αλλά κοιτάζοντας το συρτάρι μου υπάρχει τόσο απόθεμα από διάφορους ατμοποιητές
ούτως ώστε αν τους πάρω δεν ξέρω πότε θα μπορέσω να τους χρησιμοποιήσω, ;D ;D

Δυστυχώς εμείς οι παλαιότεροι έχουμε το κατοχικό σύνδρομο (κληρονομιά από τους γονείς μας) και μαζεύουμε πολλλά προιόντα τα
οποία πολλές φορές δεν χρησιμοποιούμε. :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:


 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 326 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 249 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21695 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283082 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208930 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67543 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175752 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314539 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14961 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125923 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94820 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4813 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix