vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Vision Aurora BFT

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Vision Aurora BFT
« στις: Σεπτεμβρίου 30, 2013, 16:36 »
[youtube]0iG0Ln2PSEs[/youtube]




Αποσυνδεδεμένος Farmax

  • **
  • 198
  • Βαριεμαι που Ζεις
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #1 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2013, 17:15 »
Yποτιθεται οσο περναει ο καιρος πρεπει να γινοντε λιγοτερο κακογουστες οι συσκευες..


 :bye:

Αποσυνδεδεμένος alkaz77

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
  • «Αλίμονο στους λαούς που έχουν ανάγκη από ήρωες».
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #2 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2013, 19:43 »
το έβαλες κ πάνω στο svd κ ύστερα φταίνε οι άλλοι που μας λεν ότι κάνουμε...κλαρίνα  :laugh1: .
¨οντως πάντως , κακάσχημος

Αποσυνδεδεμένος BABIS1098

  • *****
  • 1981
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #3 στις: Σεπτεμβρίου 30, 2013, 22:26 »
Μπραβο gewre!!!!ακομα μια καταπληκτική παρουσίαση!!! :thumpup:

αν ειδα καλα οι κεφαλές έχουν κεραμικό μέσα,μήπως κάνουν τα κεραμικακια και στις κεφαλες του protank ? :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος geminimax

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 01, 2013, 00:27 »
Αντι να βάλουν μια σοβαρή ομάδα τεχνικών για  να εξελίξουν το στάδιο ατμοποίησης, κάνουν ο,τι βλακεία τους περάσει απο το μυαλό μονο και μονο για να εχουμε ενα καινούριο gadgetακι στην συλλογή μας.  Ατμοποιητής με τρόμπα! Γι' αυτο δεν μας πέρνουν οι αλλοι στα σοβαρά και μας λένε οτι προκαλεί καρκίνους κλπ.  Χαλάει ολη την μαγεία και την απολαυση του ατμισματος...  Λυπαμαι.

Αποσυνδεδεμένος ROD

  • **
  • 221
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 01, 2013, 01:42 »
Εγώ πριν δω το βίντεο, μόνο με τις εικόνες δηλαδή, νόμισα οτι μιλάμε για ένα μικρό mod!! Μετά κατάλαβα οτι πρόκειται για ατμοποιητή σε μέγεθος μικρού mod... :))  Ειναι πολύ μεγάλο νομίζω. Τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα. Αλλά απο εμφάνιση, η άποψη του καθενός ειναι σεβαστή. Σίγουρα μιλάμε για κάτι διαφορετικό, που προσωπικά δεν θα το προτιμήσω λόγω μεγέθους και μόνο.

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 01, 2013, 02:07 »
Έψαξα αλλά βρήκα που έχω . Καλά, όχι πως μ'αρέσει, αλλά εκείνο έκανε και μια κατοσταριά δολάρια..


Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 01, 2013, 12:06 »
 :dontknow: Η μανουρα του να τρομπαρεις το υγρο με φουσκα  :))  και υστερα να τραβας τα περισευματα, θα αξιζε ισως μονο αν η γευση/χτυπημα/ντουμανι ηταν ασυγκριτα με οτιδηποτε κυκλοφορει... Τωρα μαλλον...  :thumpdown: 

Αποσυνδεδεμένος lefthedef

  • **
  • 103
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμίζειν εστί φιλοσοφείν
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 01, 2013, 15:46 »
Καλη η παρουσιαση του προιοντος αλλα σαν προιον πιστευω οτι ειναι fail...


καταρχας σκεψου να εχω ενα σωληνα mod και με το ενα χερι να κραταω την μπαταριοθηκη και με το αλλο να τρομπαρω υγρο...εεε δεν θα με παρουν για κλαρινητζη ????


υστερα δεν ειναι για νεους ατμιστες φαντασου καποιος που παει να ξεκινησει το Ηλεκτρονικο τσιγαρο εκτος απο το παιδεμα του τρομπαρισματος, να πινει και υγρα... με την μια τον βλεπω να αναβει κανενα princακι.....


καλη η σκεψη το να υπαρχει ενας λιγο πιο ευκολος τροπος για dripping αλλα μονο σαν ιδεα ειναι καλη,οχι με αυτο το συστημα.Ισως με καποιον αλλο ατμοποιητη.


κατα την γνωμη μου το βγαλανε για να βγαλουν κατι...

Αποσυνδεδεμένος pfsmoker

  • *
  • 88
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #9 στις: Νοεμβρίου 25, 2013, 02:38 »
Αντιθέτως με τους προλαλήσαντες μου είναι αρκετά ενδιαφέρων η όλη λογική. Σαφώς και είναι άσχημο δεν θα διαφωνήσω σε αυτό αλλά η απόδοση έχεται αρκετές φορές σε σύγκρουση με την εμφάνιση.

Κατά καιρούς έχω πάρει ατμοποιητές πολύ πιο ακριβότερους, με τα ποιο τέλεια υλικά που υποτίθεται θα ήταν το no1 στο άτμισμα αλλά το αποτέλεσμα δεν δικαιολογούσε ούτε την τιμή τους αλλά ούτε και την φήμη τους, οπότε θα μου επιτρέψετε να πω ότι αυτό είναι πολύ περισσότερο άσχημο!
Συγχωρέστε με αλλά αρχίζω μετά από αρκετό καιρό στο χώρο να κρίνω τα προϊόντα σύμφωνα με την δική μου λογική άσχετα με την εμπορικότητά τους και στην συγκεκριμένη περίπτωση βλέπω μια λογική απαλλαγμένη από κάρτο, τανκς, καμπάνες, ανάποδες πιέσεις και άλλα πολλά ενώ αντιθέτως τείνει στο dripping. Μετά από όσα έχω τραβήξει, όσο και άσχημο να είναι νομίζω αξίζει μια ευκαιρία.

Gewre κάποιες ερωτήσεις (γιατί απ' ότι καταλαβαίνω μόνο εσύ θα το έχεις από εδώ μέσα :)) )
-Μου κάνει απορία πως μεταφέρετε ο θετικός πόλος, δεν έχω καταλάβει από φωτογραφίες.
-Επειδή έχω σκοπό να το παραγγείλω, μπορείς να μου πεις αν μπορεί να συνεργαστεί με bcd κεφαλές με αλλαγή του pin?

Ευχαριστώ

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #10 στις: Νοεμβρίου 27, 2013, 18:42 »
O Θετικός πόλος μεταφέρεται εσωτερικά με διπλό τοίχωμα στο tank
Κεφαλές BDC δεν έχω δοκιμάσει αλλά λογικά, ακόμα και να βιδώνουν, θα κρατάει πολύ υγρό το υλικό που τις περιβάλει και δε θα λειτουργούν σωστά.
Θα κάνω δοκιμή όταν βρω χρόνο και αν προκύψει κάτι καλό θα το γράψω.

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Vision Aurora BFT
« Απάντηση #11 στις: Νοεμβρίου 28, 2013, 15:14 »
κουραστικο το βρηκα......σαν προιον
χαρας το κουραγιο σου να του κανεις παρουσιαση...........!!!!!!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180400 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8280 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33907 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535129 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59716 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237253 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 557 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14556 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085201 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35328 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10144 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12