vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

193 επισκέπτες, 4 χρήστες
maprix, dkostas, I.P, camber

Twitter

Δεν την παλέβω με τα atomizer!!

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #45 στις: Ιουλίου 15, 2011, 15:30 »
Εφοσον εχεις 2 ωρες που τους πηρες γιατι το ψαχνεις και δεν κανεις χρηση της εγγυησης ;
Τυχαινει βεβαια αρκετες φορες συχνα αλλα οχι και 2 ωρες. Εννοειτε οτι τους ξεκινησες οπως εχουν πει τα παιδια πριν.

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #46 στις: Ιουλίου 25, 2011, 18:07 »
βάλτε κάνα link ρε παίδες από που να αγοράσουμε αυτόν τον A2.στα ελληνικά site που ψάχνω δεν τον έχω δει..να τον αγοράσω και εγώ να σωθώ..βάζο τον hybrid δεν έχει διαρροές αλλα δεν βγάζει και τόσο ατμό..μετά από κάποιες μέρες..βάζο εγώ-t βγάζει ατμό...alla klaiei :)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #48 στις: Ιουλίου 26, 2011, 00:13 »
μια μικρή μετατροπή που έκανα στο tank του εγώ-t για να μην έχει διαρροές είναι : μέσα στο tank έβαλα 2-3 κομμάτια πολυεστέρα από "φιλτρακια" που μου είχαν μείνει από το evo που "ατμιζα" παλιά.υπέβαλα τον atomizer σε pooolllyyy σκληρή δοκιμασία για να τον kano να στάξει ...τίποτα.επιπλέον βελτιώθηκε η γεύση και μάλλον έχω και οικονομία στα υγρά.επιπλέον δεν κινδυνεύω να φάω καμμένο γιατί μεσολαβεί ο πολυεστέρας που είναι και μακριά οποτε δεν υπάρχει κίνδυνος να καεί.όταν στεγνώσει δεν βγάζει ατμό....μικρό mod αλλα για μένα τουλάχιστον ως τώρα χρήσιμο.. :)

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #49 στις: Ιουλίου 26, 2011, 00:21 »
και τώρα μετά από 30 λεπτά άρχισε να στάζει :( ... @@ τίποτα δεν έκανα :( ...krima tin xara :(

Αποσυνδεδεμένος Abet

  • *****
  • 3073
  • Φύλο: Άντρας
  • Ατμιζω απο 9/9/09 τυχαίο ?
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #50 στις: Ιουλίου 26, 2011, 00:48 »
Η τοποθέτηση υλικού μέσα στο tank δεν έχει να κάνει με το κάψιμο, κατά τη γνώμη μου είναι άχρηστη.
Ο egoT θέλει συνεχή και καλή τροφοδοσία για να μην έχει καμμένο
Τελευταίες 5 μέρες είμαι αποκλειστικά με egoT  (λόγω του ότι έπεσα σε κακή παρτίδα 901 LR - 10 κομμάτια, τα κλαίω!) δεν είναι άσχημος ατμοποιητής, αλλά έχει πολύ κουραστική γεύση ρε παιδιά  :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος Inps123

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #51 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 22:54 »
Συνατμιστες βοήθεια.Εχω τεραστειο προβλημα.Νεος στο ατμισμα.
Το σαββατο εκαψα τον πρωτο μου ατμο.Και απο εκει ξεκινα το προβλημα.Διαβαζοντας εδω στο φορουμ.Λεω οκ.Θα παω να παρω εναν ego-t lr της ovale και ουτε γατα ουτε ζημια.Πηρα λοιπον το νεο ανταλακτικο και πηγα χαρουμενος σπιτι να το δοκιμασω.Εσταξα και 3 σταγονες πριν το ανοιξω.Το αποτελεσμα γευση καμενου.
Πηγαινω ξανα στο μαγαζι μου λεει ο ανθρωπος εκει πως δεν εχουν εγγυηση.Οκ λεω κατανοητο για μια τετοια συσκευη.Και αποφασιζω για να μην μπλεκω με φυτιλια κτλ να παρω κιτ μετατροπης σε ego-c.Ξανα χαρουμενος σπιτι με το νεο μου παιχνιδακι.Δοκιμαζω τον πρωτο ατμοποιητη.Καρβουνο.Δευτερος το ιδιο.Τριτος το αποτελεσμα γνωστο. :angry_orange:
Εχω διαβασει τα παντα με τους ego-c-t.αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη.Θα μπορουσε καποιος να μου δωσει καποια ιδεα του τι μπορει να φταει?Τα ανοιξα τα καθαρισα τα εβρεξα.Αλλα τπτ. help συνανθρωποι  :wall:
Υγρο χρησιμοποιω virginia natura.βοηθεια σας παρακαλω...Θα πέσω πάλι στο prince και δεν θελω. :confused1: :'( :thumpdown:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #52 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:00 »
φιλε Inps123
δωσε μου εν link να δω τι ατμοποιητες εχει γιατι εδω με της ονομασιες τα κανουμε σαλατα και να δω αν μπωρω να βοηθησω φιληκα μανολης  :bye:

Αποσυνδεδεμένος stam

  • ***
  • 637
  • Φύλο: Άντρας
  • 23 Οκτώβριου 2011 εκανα το τελευταιο μου τσιγαρο
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #53 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:05 »
δεν γινετε 5 ατμο κ οι 5 να εχουν καμενο φυτιλι...κατι αλλο παιζει..δοκημασες αλλο υγρο μηπως αυτο ειναι που σου βγαζει εσενα γευση καμενου?

Αποσυνδεδεμένος capable

  • ***
  • 599
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #54 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:06 »
δεν νομιζω να ηταν καμενοι και εκεινοι που αγορασες μετα. απλα μαλλον πρεπει τους δουλεψεις λιγο μεχρι να καθαρισει και να φυγει ενα εργοστασιακο υγρο που περιεχουν.. αυτο συνεβει πολλες φορες σε εμενα.

Αποσυνδεδεμένος Inps123

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #55 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:11 »
ovale ego-t normal http://www.ovale.gr/product.php?id=3
ovale ego-t lr http://www.ovale.gr/product.php?id=15
ovale ego-c κιτ

Δεν ξερω.Με αλλο υγρο το δοκιμασα.Υπαρχει περιπτωση να φταιει που εχω φυτικο υγρο και να καιγονται?Αλλα και αυτο παραλογο μου φαινεται οταν ο πρωτο κρατησε ενα μηνα και ο δευτερος της συσκευασιας δουλευει ακομα.

Αποσυνδεδεμένος L.G.

  • **
  • 217
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+IATTY+RAM + ΟΔΥΣΣΕΑΣ + KILLER 705 = <3
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #56 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:21 »
Oταν πηρες καινουργειους τους ατμοποιητες σου τους φυσηξες λιγο απο την ατιθετη μερια που ατμιζουμε ωστε να φυγει το εργοστασιακο υγρο που ειχαν μεσα ? εαν οχι αυτο ειναι το προβλημα σου .. και σε καθε περιπτωση ατμισε λιγο .. μηπως και στρωσουν οι καινουργοι...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΝΟΛΙΣΣΜΥ83

  • ***
  • 560
  • Φύλο: Άντρας
  • 私は彼ら蒸気よ
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #57 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:23 »
αν δεν κανω λαθος οι απουλες που μπενει το υγρο εχουν προστασια απο κατω οταν ειναι καινουργιεα και τρυπανε οταν μπενουν στον ατμοποιητη μηπως δεν εχουν τρυπησει καλα και δεν παει υγρο στον ατοποιητη και σου μυριζουν καμενω δες αυτα το link μπωρει να σε βοηθήσει
:thumpup:
αλλιως οτι σου λεει ο L.G.

Αποσυνδεδεμένος Inps123

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Δεν την παλέβω με τα atomizer!!
« Απάντηση #58 στις: Δεκεμβρίου 12, 2011, 23:36 »
Ο Τριτος απο το κιτ ego-c δουλεψε.  :D Οι υπολοιποι 4 που δοκιμασα ακομα καμενο δινουν.Αλλα δεν θα παρω κτ για αυριο.  :thumpup: Αυριο θα δω και τους αλλους που δινουν καμενο.ευχαριστω για την βοηθεια παιδια.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 370 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34655 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8869 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538562 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60559 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238925 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1682 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12