vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

173 επισκέπτες, 7 χρήστες
Jorge, Tem, camber, Milarepa, manoslykos, nXtLs, itinenkoaz

Twitter

ECOpure από την Intellicig

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #15 στις: Ιουνίου 09, 2009, 14:37 »
Καλα και εγω δεν εννοω τρεχει σαν ποταμι  :))  Το παραξενο ειναι πως το παθαινω μονο με την vg με την pg τιποτα

Αποσυνδεδεμένος nikdnik

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #16 στις: Ιουνίου 23, 2009, 12:16 »

Με την πρόσφατη παραγγελία μου υγρών Ecopure, τα φιαλίδια  που παρέλαβα δεν αναγράφουν πλέον τη λέξη Tobacco:
Ο διαχωρισμός είναι RICH-low-med-high, MILD-low-med-high κλπ.
Επίσης σε κάποια έχει αλλάξει και η περιεκτικότητα, ενώ δεν διατίθεται το "σκέτο" Τοbacco, τουλάχιστον με το παλιό του όνομα. 
Κε Περικλή μήπως μπορείτε να μας ενημερώσετε σχετικά;

Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #17 στις: Ιουνίου 23, 2009, 14:42 »
Καλησπερα σας,
το σκετο tobacco εγινε [mild] και το rich tobacco [rich]
Αλλαγη δεν εγινε στο προιον, μονο στην ονομασια του!
Οι περιεκτικοτητες πλεον ειναι πεντε.
Με εκτιμηση
Π.Μωραιτης

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #18 στις: Ιουνίου 26, 2009, 11:46 »
Να πω κ εγω πως εδω και 3 μερες ατμιζω ecopure rich tobacco medium
Καλο  throat hit,πολυ ντουμανι,αλλα γευση απο ουδετερη εως ασχημη  :(

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #19 στις: Ιουνίου 26, 2009, 15:12 »
Λοιπον πηρα τα regular φιλτρακια απο intellicig high
Πολυ καλο throat hit(μαλλον γιατι πρωτη φορα παιρνω high) ωστοσο απο γευση χαλια  :P :P
Πηρα για πρωτη φορα και το Rich Tobacco σε medium παλαιοτερα ειχα παρει το Tobacco το οποιο ειχε μια δοση μεντας αποτι θυμαμαι.Ειναι εντελως αγευστο!!Δεν ξερω γιατι μπορει να εχω συνηθισει σε εντονες γευσεις στο ατμισμα(camel,ry3)αλλα ειλικρινα δεν καταλαβα τιποτα απο γευση  :thumpdown:
Κατα τα αλλα throat hit ικανοποιητικο και πολυ ντουμανι.Αλλα τι να το κανεις??

Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #20 στις: Ιουλίου 06, 2009, 10:37 »
Καλημερα . Σημερα πηρα τοECOpure απο intellicig και απανω στο μπουκαλακι εχει αυτοκολητα που λενε πολλυ τοξικο , βλαπτει το περιβαλον και αλλα τετοια ωραια . Μηπως υπαρχει προβλημα με αυτα τα υγρα και δεν πρεπει να τα χρησιμοποιουμε , ξερει κανεις κατι παραπανω ?

Αποσυνδεδεμένος atmistis

  • ****
  • 1462
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #21 στις: Ιουλίου 06, 2009, 10:42 »
Ειναι απο τα καλυτερα που κυκλοφορουν, μην ανησυχεις :) (και διαβασε λιγο καλυτερα το φορουμ - θα βρεις απαντησεις σε αυτο)
Ειναι υποχρεωση τους να βαζουν αυτες τις ετικετες ;)

Αποσυνδεδεμένος tolisd

  • *
  • 43
  • Φύλο: Άντρας
  • Άντε... και καλό άτμισμα μάγκες!
    • BAUER ENERGY
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #22 στις: Ιουλίου 06, 2009, 10:46 »
Λοιπον πηρα τα regular φιλτρακια απο intellicig high
Πολυ καλο throat hit(μαλλον γιατι πρωτη φορα παιρνω high) ωστοσο απο γευση χαλια  :P :P
Πηρα για πρωτη φορα και το Rich Tobacco σε medium παλαιοτερα ειχα παρει το Tobacco το οποιο ειχε μια δοση μεντας αποτι θυμαμαι.Ειναι εντελως αγευστο!!Δεν ξερω γιατι μπορει να εχω συνηθισει σε εντονες γευσεις στο ατμισμα(camel,ry3)αλλα ειλικρινα δεν καταλαβα τιποτα απο γευση  :thumpdown:
Κατα τα αλλα throat hit ικανοποιητικο και πολυ ντουμανι.Αλλα τι να το κανεις??

Είναι σίγουρα το ότι ατμίζεις άλλες γεύσεις εδώ και καιρό. Εγώ ξεκίνησα με Ecopure Mild High, πήρα μετά το Rich Medium, είχα πάθει πλάκα τις πρώτες φορές που άτμισα, αλλά με το που πήρα το B & H High, είναι σαν το Ecopure να έχει χάσει τη γεύση του εντελώς... Βγάζει όμως το καλύτερο ντουμάνι μέχρι στιγμής  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος lights

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #23 στις: Ιουλίου 06, 2009, 10:48 »
Καλημερα . Σημερα πηρα τοECOpure απο intellicig και απανω στο μπουκαλακι εχει αυτοκολητα που λενε πολλυ τοξικο , βλαπτει το περιβαλον και αλλα τετοια ωραια . Μηπως υπαρχει προβλημα με αυτα τα υγρα και δεν πρεπει να τα χρησιμοποιουμε , ξερει κανεις κατι παραπανω ?

Επειδή είναι "καθαρή" νικοτίνη, είναι υποχρεωμένοι να το αναγράφουν. Άμα για παράδειγμα, κάποιος καταπιεί το περιεχόμενο την πάτησε.

Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #24 στις: Ιουλίου 06, 2009, 15:33 »
Καλημερα . Σημερα πηρα τοECOpure απο intellicig και απανω στο μπουκαλακι εχει αυτοκολητα που λενε πολλυ τοξικο , βλαπτει το περιβαλον και αλλα τετοια ωραια . Μηπως υπαρχει προβλημα με αυτα τα υγρα και δεν πρεπει να τα χρησιμοποιουμε , ξερει κανεις κατι παραπανω ?

Ρε παιδιά ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω πολλές φορές...
Το να καταναλώνετε υγρά που δεν αναγράφουν ΤΙΠΟΤΑ στη συσκευασία πέραν της υποτιθέμενης γεύσης  το θεωρείτε σωστό?
Αν μη τη άλλο τα συγκεκριμένα υγρά κυκλοφορούν σε συσκευασία με όλες της πληροφορίες που θα έπρεπε να ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ όσοι εμπορεύονται υγρά αναπλήρωσης.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 06, 2009, 17:12 από liquidx »

Αποσυνδεδεμένος Undertaker

  • *****
  • 709
  • Φύλο: Άντρας
  • Undead, Undefeated, UNDERTAKER!
    • Το Blog του Undertaker
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #25 στις: Ιουλίου 06, 2009, 16:50 »
Ρε παιδιά ειλικρινά δεν σας καταλαβαίνω πολλές φορές...
Το να καταναλώνετε υγρά που δεν αναγράφουν ΤΙΠΟΤΑ στη συσκευασία πέραν της υποτιθέμενης γεύσης  το θεωρείται σωστό?
Αν μη τη άλλο τα συγκεκριμένα υγρά κυκλοφορούν σε συσκευασία με όλες της πληροφορίες που θα έπρεπε να ΑΝΑΓΡΑΦΟΥΝ ΟΛΟΙ όσοι εμπορεύονται υγρά αναπλήρωσης.

ΣΩΣΤΟΣ!!!!!!!!
Αν μη τι άλλο, η πρακτική της Intellicig θα έπρεπε να είναι ο κανόνας, και όχι η εξαίρεση!!

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #26 στις: Ιουλίου 06, 2009, 16:56 »
Σωστοι κ οι 2 προλαλησαντες  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #27 στις: Ιουλίου 06, 2009, 17:59 »
παρέλαβα καί εγώ το rich, καί ... ανταμοίφθηκα. εξαίσιο.
το mild με είχε αφήσει αδιάφορο -το κρατάω γιά ρεζέρβα.

(όσο γιά την γεύση -σε σχέση με το b&h ας πούμε, εξαρτάται τι θες. εγώ πάντα -καί στα τσιγάρα ήθελα καπνό χωρίς καθόλου άρωμα. καί έτσι, η γεύση πού μού δίνει το rich -καί σε medium καί σε high είναι αυτή πού θέλω. δεν θα το αλλάξω.)

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #28 στις: Ιουλίου 07, 2009, 00:37 »
με ενα μπουκαλακι των 20ml μεχρι ποσα φιλτρακια γεμιζουμε; (αν θυμαμαι καλα ριχνουμε 6 σταγονες καθε φορα)

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: ECOpure από την Intellicig
« Απάντηση #29 στις: Ιουλίου 07, 2009, 00:56 »
Αυτό είναι κάτι που αναρωτιόμουν κι εγώ.Βασικά πόσες μέρες κρατάει ένα μπουκαλάκι.Θα μου πεις είναι στη χρήση που κάνει ο καθένας αλλά μπορούμε να βγάλουμε κάποια συμπεράσματα έτσι.Εγώ το έχω τώρα εδώ και 10 μέρες και γεμίζω πάνω από 4 φορές τη μέρα και ακόμα κρατάει.Τι να πω? :confused1: :confused1: :confused1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21832 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283319 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209272 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67939 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 176037 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15043 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94975 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4923 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix