vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία

Αποσυνδεδεμένος danys620

  • **
  • 265
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #15 στις: Νοεμβρίου 07, 2011, 00:58 »
Petra αν και νομιζω ημαστε λιγο οφ απο το θεμα αλλα νομιζω δεν χρειαζεται να ανοιξω καινουργιο...
Ειμαι απογοητευμενος με την ποσοτητα και ποιοτητα ατμου λιγακι το κυριοτερο ειναι μια ασχημη γευση που φερνει σαν απο πλαστικο..

Αποσυνδεδεμένος Φουγάρο

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #16 στις: Νοεμβρίου 07, 2011, 01:05 »
έχω μια τέτοια μπαταρία και 4 κάρτο που περίσσεψαν από το κουτάκι των 5 που πήρα.
Η μπαταρια είναι ψόφια σε δύναμη και κρατάει όσο αυτή του hybrid (τη μια φορά που άντεξα να τη χρησιμοποιήσω ως το τέλος)Οχι περισσότερο.
ασε που έχει κι εναν μπλε φάρο στην άκρη
Οι καρτοποιητές είναι της ίδιας ποιότητας με το hybrid, δηλαδή ... άστα να πάνε!
Αν νομίζεις ότι σου κάνουν, με χαρά να στα δώσω.

Ναι φίλε με ενδιαφέρει το πακετάκι , τουλάχιστόν μέχρι να δω τι θα κάνω με κάποιο τούμπανο που πρέπει να βρω γιατί τελικά για τι χρήση που κάνω (πιπίλα, το έχω συνέχεια στο στόμα) το hybrid είναι λίγο....
πες μου τιμούλα και πώς θέλεις να γίνει η διαδικασία, είμαι από Αθήνα.

Ευχαριστώ και πάλι

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 12, 2011, 11:30
Φίλε Petra  τα παρέλαβα σήμερα, σε υπέρ ευχαριστώ και δημοσίως όχι μόνο για τη προσφορά , για την οποία ΔΕΝ δέχτηκες οικονομικό αντάλλαγμα, αλλά και για την ταχύτητα της εξυπηρέτησης.  :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 12, 2011, 11:30 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος pitspanos

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
  • γινομαστε ολο και πιο πολλοι!!!
    • η μακεδονια ηταν,ειναι και θα ειναι ελληνικη
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #17 στις: Νοεμβρίου 12, 2011, 06:45 »
φιλε φουγαρο παντα οταν πας να φορτισεις μια μπαταρια hybrid να σκουπιζεις παντα τους πολους με ενα χαρτι γιατι κραταει καταλοιπα.τωρα γι αυτο που λες οτι δεν φορτιζει η σου την δειχνει φορτισμενη δοκιμασε με ενα τσιμπηδακι η με κατι αιχμηρο να σηκωσεις τον πολο του ανταπτορα που βιδωνει η μπαταρια.αυτο λογικα φταει γιατι δεν κανει επαφη.

Αποσυνδεδεμένος Φουγάρο

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #18 στις: Νοεμβρίου 16, 2011, 14:59 »
Τελικά κατάφερα να ανοίξω μια από τις 2, δεν ήταν και τόσο δυσκολο όσο φαινόταν στην αρχή.... με μια πρώτη ματιά το πλαστικό που περικλείει την μπαταρια είχε μια αρκετά υγρή αίσθηση!!!!
 :-[


edit again....2


αρκετό υγρό μέσα τελικά... λογικό να παίξει το σύστημα. 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 17, 2011, 10:17 από Φουγάρο »

Αποσυνδεδεμένος stavrele

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
  • Η αξία του νικημένου δίνει αξία στο νικητή.
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #19 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 16:39 »
Ξέρει κανείς τι τύπου μπαταρίες έχει το Hybrid?

Αποσυνδεδεμένος notos

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #20 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 16:43 »
Ξέρει κανείς τι τύπου μπαταρίες έχει το Hybrid?

901
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 17, 2011, 16:47 από Geraki »

Αποσυνδεδεμένος stavrele

  • **
  • 156
  • Φύλο: Άντρας
  • Η αξία του νικημένου δίνει αξία στο νικητή.
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #21 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 17:01 »
Δεν λέω για το βίδωμα,μέσα  τι μπαταριά έχει.....

Αποσυνδεδεμένος cbf_dim

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #22 στις: Νοεμβρίου 17, 2011, 17:03 »
13600D 3.7V  :)) :)) :)) :))

Αποσυνδεδεμένος Φουγάρο

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #23 στις: Νοεμβρίου 18, 2011, 15:52 »
αυτή είναι φίλε



Βασικά πρέπει να τα έπαιξε η μπαταρία από το υγρό που είχε τραβήξει μέσα, (δείτε τι άφησε στο χαρτί παρόλο που τη σκούπισα κιολας).  το θέμα είναι ότι τώρα που την άνοιξα λέω να βάλω μια άλλη αλλά μεγαλύτερη, έχει δοκιμάσει κανείς? ποια είναι η μέγιστη που μπορεί να μπει ? πρέπει να είναι αυστηρά 3,7 ή μπορώ να βάλω και ποιο μεγάλη τα mha ξέρω ότι μπορούν να είναι περισσότερα αλλά τα βόλτ Θα μπορούσαν? Και αν ναι ποιες μπαταρίες θα μπορούσα να βάλω ?

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #24 στις: Νοεμβρίου 25, 2011, 16:43 »
Χθες παρέλαβα Hybrid kit με 2 μπαταρίες η μια ήταν χαλασμένη.

Μίλησα με τον τεχνικό από την Nobacco ο οποίος και θα μου στείλει αντικάτάσταση αυτής και θα την έχω αύριο !!! :yes:
Πρακτικά την ίδια στιγμή που ανέφερα το πρόβλημα και έγινε η απομακρυσμένη διάγνωσή, έβαλε την μπαταρία για να μου τη στείλει.

Οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ για την άμεση εξυπηρέτηση. Συγχαρητήρια !! :respect:

Αποσυνδεδεμένος bitzimon

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 02, 2011, 13:05 »
Σε εμένα σήμερα συνέβη κάτι πολύ παράξενο .  :confused1:

Εδώ και τρεις μέρες χρησιμοποιώ κάρτο Μ&Μ με μπαταρίες hybrid . Το πρωί ο Μ&Μ δεν έβγαζε ατμό με την μία μπαταρία , ενώ έβγαζε με την δεύτερη .  :wall:

Έβαλα κάρτο hybrid και δούλευε και με τις δύο μπαταρίες . :hmmm:

Μπορεί να πει κανείς καμμιά ιδέα για το τι συμβαίνει ;

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 02, 2011, 13:08 »
έχει να κάνει με την επαφή του καρτό με την μπαταρία.Κάνεις τον πόλο της μπαταρίας προσεχτικά ελάχιστα επάνω κ θα δουλέψει

Αποσυνδεδεμένος bitzimon

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 02, 2011, 13:13 »
Ευχαριστώ πολυ Φάνη . Είχες δίκιο .

Αποσυνδεδεμένος BARBADONIS

  • **
  • 317
  • Φύλο: Άντρας
  • There is always the other side
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 00:08 »
Καλησπέρα.
Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με τις μπαταρίες του Hydrid.
Στο starter kit που αγόρασα με 2 μπαταρίες στα 1100ml, η μια "την  έπαιξε" από την πρώτη βδομάδα και μου την άλλαξαν από NOBACCO
 με μια 650 ml.( Αυτή πρός το παρόν δουλεύει χωρίς ιδιαίτερο πρόβλημα.) Η δεύτερη τώρα 1100άρα μου παρουσιάζει συνεχώς το εξής πρόβλημα.
Ανάβει χωρίς να τραβάω τζούρα. Υπ' όψιν ότι σκουπίζω συνεχώς τις επαφές διότι τις χρησιμοποιώ με ego-t ατμοποιητές και "σουρώνουν".
Είναι κι' επικίνδυνο διότι το βάζω στο τσεπάκι μου και ξαφνικά με καίει.
Τα φώτα σας !!!

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Απ: Μπαταρίες Hybrid...Ανατομία
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 07:55 »
Επιστροφή όπως είναι και πες τους να σου στείλουν δυο 1100. Αυτο δεν έχεις παραγγείλει?
Ας κρατήσουν και λίγο στον δεν χάλασε ο κόσμος . :hmmm:
Μιλά με τον τεχνικό τους είναι πολυ καλο παιδί και εξυπηρετεί. Βέβαια είναι κομματάκι δύσκολο να τον πετύχεις με τόσο δουλειά που έχει ο άνθρωπος, αλλά ο επόμενων νικά φίλε μου  :thumpup:
Καλη επιτυχία και περιμένουμε νέα σου. :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 1 21 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:38
από chkontog
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 86 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20378 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280205 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207797 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65204 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173857 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13625 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124426 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4128 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix