vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

515 επισκέπτες, 5 χρήστες
dkostas, giorgos1999, Tazz, ZoeM, manoslykos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για έτοιμα υγρά που δεν κυκλοφορούν στην Ελλάδα

Αποσυνδεδεμένος IEROFANTIS

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
Εβαλα και εγω παραγκελια σε nicoticket μονο ομως το virus h1n1 εκμεταλλευόμενος το 50% ελπιζω να ερθουν κατ αρχήν σώα και να ειναι και καλα τα παιδια που εχουν παραγκηλει εαν εχουν δοκιμασει / παραλάβει ας πουν καμια αποψη

Αποσυνδεδεμένος joss rossi

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Είχα αγοράσει προ 6 μηνών απο nicoticket.
Grandmas cinnamon Danish :ίσως το καλύτερο του είδους του!!!απιστευτες ισορροπίες  καραμελωμενης βουτηρενιας ζυμης donuts & κανελλας !!
Custards last stand:η δεύτερη καλυτερη custard που εχω ατμισει....!!!!
Παίδες αγοράστε κ δεν θα απογοητεύτειτε!!!
Οι τιμές ειναι χώμα για τέτοια ποιότητα !!!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος IEROFANTIS

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
Εχουνε βγάλει κωδικό για 50% έκπτωση (BOGO ο κωδικός και ισχύει για μία παραγγελία)
Εγω εβαλα τον κωδικο αυτο και μου βγηκε 63€ τα 180ml με μεταφορικά τα 20€ απο αυτα, νομιζω η τιμη ειναι πολυ καλη!!!

Αποσυνδεδεμένος IEROFANTIS

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
Ξερει κανενας για αγορα απο Αμερική και αποστολη με USPS εαν υπαρχει προβλημα με τελωνειο για υγρά αναπλήρωσης ;

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Μέχρι τώρα δεν έχω ακούσει τίποτα όλλα νορμαλ. Προσοχή όμως να μην είναι μεγάλη ποσότητα. Έχω παραλάβει αρκετά υγρά από USPS χωρίς κανένα πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος dallaskdp

  • **
  • 287
  • Φύλο: Άντρας
Παρομοίως δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα με USPS και παραγγέλνω τακτικά από Ηνωμένες Πολιτείες. Αντιθέτως σίγουρο τελωνείο είναι η DHL.

Αποσυνδεδεμένος IEROFANTIS

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
180ml ειναι πολλά;

Αποσυνδεδεμένος rott1914

  • **
  • 146
  • Φύλο: Άντρας
τα μεταφορικα απο ΗΠΑ νομιζω ειναι 20δολλαρια για μικρες ποσοτητες ,τα λεω σωστα? για πανω απο ενα κιλο γνωριζει κανεις ποσο ειναι?

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Παρήγγειλα ένα  60μελο absolute creme brulee και ένα 60μελο wakonda πριν κανα 2μηνο και ήρθανε κανονικά χωρίς να περάσουνε τελωνείο.Τα υγρά μου αφήσανε καλές έως πολύ καλές εντυπώσεις,στα συν η πολύ καλή απόδοση της βανίλιας,ότι δεν χρειάζονται ωρίμανση και  ότι δεν είναι πολύ γλυκά.Με τον κωδικό αξίζουνε με χίλια  να τα δοκιμάσει κάποιος,η τιμή είναι χώμα!Πάντως δεδομένων των διθυραμβικών σχολίων και της υψηλής δημοτικότητας τους τα περίμενα καλύτερα!

Αποσυνδεδεμένος joss rossi

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας


Τα διθυράμβικα σχόλια όντως εχουν υπόσταση λογω των πολυ καλών τιμών πώλησης .....η αλλιως τρομερό "best value for money"!Η εν  λογω εταιρια σε τακτά διαστήματα κάνει πολυ καλές προσφορές !!!!
Αξίζει να τα δοκιμάσετε!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος joss rossi

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Ενα απο τα πιο γρήγορα δέματα  που μου εχουν έρθει απο Αμερική με την "USPS first class" υπηρεσία !!!μονο 7 εργάσιμες !!!!!!!!



Sent from my iPhone using Tapatalk

Εχει δοκιμασει κανεις τα Aramax που φερνει η fasttech και η gearbest σε πολυ καλές τιμες? 


Από συγχώνευση.
Μην ανοίγετε νέο θέμα για υγρά τα οποία δεν έχετε στην κατοχή σας και δεν έχετε δοκιμάσει. Κάντε την ερώτησή σας στο παρόν νήμα
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 31, 2016, 20:35 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Ntinlanden

  • ***
  • 638
  • Φύλο: Άντρας
Μια βοηθεια καποιος ρε παιδια, ψαχνω απο witcher brew το blackbird, το ειχαν φερει εδω
αλλα δεν ξερουν αν θα το ξαναφερουν.
Κανενα αξιοπιστο και απο ευρωπη καταστημα, χωρις να υπαρχουν προβληματα κλπ, κατι το οτηδηποτε μια βοηθεια...
Μιας και δεν εχω ξαναπαραγγειλει υγρα απο πουθενα..
Και το θελω αυτο το υγρο να το ξαναατμισω πολυ...

γειά σας! θα πάω στις ΗΠΑ για ένα μηνα.
 μπορείτε να μου πείτε μερικες τοπ μάρκες σε καπνικά ΚΑΙ  με βανιλια-καφε-ξηρους καρπους νότες αρώματα;
επίσης με συμφέρει να αγοράσω απο αμερική ή απο ελλάδα; 

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
black note - five pawns - halo - cuttwood 
εννοείτε από εκεί
το πιο απλό από εδώ δεν θα βρεις και δεν ξέρουμε αν επιτρέπεται να τα κουβαλίσεις


edit + vaporfi αν και προσωπικά ποτέ δεν τα πολυγούσταρα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180533 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33940 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536081 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59759 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237355 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 576 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15510 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136108 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085278 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35378 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10211 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12