vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

72 επισκέπτες, 6 χρήστες
Ηρακλης, ZoeM, lagoudakis, sakissalonika, camber, Tem

Twitter

Yaeliq E-liquids

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #480 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 16:10 »
Τελευταια ερωτηση παιδες...δεν πιστευω να εχουμε τιποτα ιστοριες με τελωνεια κ.τ.λ? Αν παρουμε με ενα φιλο απο 3 μπουκαλια των 100ml οπως σκεφτομαστε υπαρχει περιπτωση να αντιμετωπισουμε καποιο προβλημα? Γιατι θα ειναι και μεγαλη η αξια του δεματος

Αποσυνδεδεμένος amorealex

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
  • Αλέξανδρος
    • Το blog μου για το Reef
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #481 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 16:12 »
Η τελευταία δική μου ήταν 150 δολλάρια.
Κανένα πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος Olaf

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #482 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 16:17 »
δεν ξερω παιδια σε τι ποσοτητα αρωματος γενικα ατμιζεται σε υγρα ,εγω για να τα ατμισω αυτης της εταιριας τα 100μλ τα κανω 300....


Τι να σου πω! Νομίζω πως 3/1 αραίωση είναι υπερβολή. Για μένα μιλάω έτσι; Εγώ τα δοκίμασα όπως ήρθαν και ήταν μιά χαρά. Έκανα και μια δοκιμή με ενισχυτικά γεύσεων και μου βγήκαν πολύ δυνατά :-\


Όπως επισήμαναν και άλλα μέλη του φόρουμ, δεν χρειάζονται ενισχυτικά τα συγκεκριμένα υγρά. Μόνο κάνα μήνα ωρίμανση χρειάζονται, μερικά ίσως και παραπάνω!

Αποσυνδεδεμένος giorg0ss

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #483 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 16:30 »
Για να καταλάβω και γω ο έρμος τι εννοούμε όταν λέμε ότι τα αφήνουμε ένα μήνα περίπου να ωριμάσουν ρε παιδιά; Αφήνουμε το μπουκάλι ανοιχτό δηλαδή; :confused1:

Αποσυνδεδεμένος gigelis78

  • ***
  • 747
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #484 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 16:33 »
Κλειστό καπάκι σε σκοτεινό χώρο

Στάλθηκε από το XT1068 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος nas1

  • **
  • 391
  • Φύλο: Άντρας
  • Vaping.gr Blacksheep
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #485 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 16:34 »

Τι να σου πω! Νομίζω πως 3/1 αραίωση είναι υπερβολή. Για μένα μιλάω έτσι; Εγώ τα δοκίμασα όπως ήρθαν και ήταν μιά χαρά. Έκανα και μια δοκιμή με ενισχυτικά γεύσεων και μου βγήκαν πολύ δυνατά :-\


Όπως επισήμαναν και άλλα μέλη του φόρουμ, δεν χρειάζονται ενισχυτικά τα συγκεκριμένα υγρά. Μόνο κάνα μήνα ωρίμανση χρειάζονται, μερικά ίσως και παραπάνω!


σε πιστευω ,εγω προσωπικα ενα δοκιμασα οπως ηρθε και μιλαμε μπουκωσα ,,παντως ακομα και στο 3/1 η γευση παραμενει κατα εμε τουλαχιστον ,,,

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #486 στις: Φεβρουαρίου 14, 2016, 16:41 »
Nasios, είναι καθαρά θέμα προσωπικού γούστου.
ΘΑ συμφωνήσω μαζί σου ότι είναι κάπως λιγωτικά τα yaeliq.
Αν δε σου αρέσουν οι μεγάλες ποσοστώσεις αρωμάτων ή έχεις πολύ καλό εξοπλισμό, μόνο καλό κάνεις αραιώνοντάς τα. Δεν έχει αποδειχτεί 100%, αλλά η γενικότερη άποψη είναι πως όσο λιγότερα αρώματα, τόσο καλύτερο για τα πνευμόνια μας. Ειδικά ορισμένα από αυτά με διακετύλιο και συναφείς ουσίες.
Αν ξαναπαραγγείλεις, μια καλή ιδέα είναι να τα πάρεις με τριπλάσια ποσόστωση νικοτίνης από αυτήν που ατμίζεις, ώστε να αραιώνεις με μηδενική χωρίς να κάνεις περαιτέρω μίξεις βάσεων.

Ο λόγος που δεν αραίωσα τα δικά μου είναι ότι δεν έχουν τελικά τα υγρά του Υ τη λεπτή εκείνη γεύση που έχουν τα ευρωπαικά και τα αμερικάνικα ΤΡΑ. Δεν ξεχωρίζουν μεταξύ τους καθόλου τα διαφορετικά συστατικά. Δεν μπορώ ίσως να στο εξηγήσω καλύτερα, αλλά τώρα μου βάζεις στο μυαλό να το δοκιμάσω.

Πάντως θέλουν τουλάχιστον μήνα για να αποδώσουν. Ταυτόχρονα τα ήδη λίγο σκουρόχρωμα σκουραίνουν πολύ και γίνονται θάνατος για τις αντιστάσεις. Οπότε να άλλος ένας λόγος για αραίωση.

Αποσυνδεδεμένος giorg0ss

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #487 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 20:29 »
Παιδιά το Israel Coffee τι λέει; Ένα απ τ'αγαπημένα μου υγρά είναι το relax της e-iiquid France, έχουν καμιά σχέση ματαξύ τους; Και τα δυο καφεδάκια είναι

Αποσυνδεδεμένος Olaf

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #488 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:30 »

[size=78%]  Το  Israel Coffee ;[/size]
[/size][size=78%]Εγώ που το πήρα το...ξεπάτωσα κυριολεκτικά!![/size] :baby: :baby: :baby: :baby:
Είμαι και καφετζής εδώ που τα λέμε...! ;D
Χωρίς πλάκα, το προτείνω ανεπιφύλακτα γι' αυτούς που τους αρέσουν οι γεύσεις κεφέ. Αυτό και το Coffee Milkshake.
Αυτά τα δύο τάχω δοκιμάσει και μπορώ να πω πως θα μπούνε και στην επόμενη παραγγελία μου. Σίγουρα! :thumpup: :thumpup:
Γιώργο , στις προσφορές του Φλεβάρι έχει και το  Morning Vape sta 11,00$
Δεν τόχω δοκιμάσει, μα απ' ότι γράφουν τα μέλη και οι αξιολογήσεις που έχει πάρει μέχρι τώρα, πρέπει νάναι πολύ...γ@μ@το !
Πάντως, ότι και να πάρεις απ' τον Εβραίο πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να το αφήσεις ένα μήνα να ωριμάσει !

Αποσυνδεδεμένος giorg0ss

  • *
  • 53
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #489 στις: Φεβρουαρίου 18, 2016, 23:53 »
Mαλλον θα φύγει μεγάλη παραγγελία! Του κόβει του Εβραίου να στέλνει τα δέματα όπως οι Κινέζοι ως gift με χαμηλή αξία; Μην έχουμε τίποτα τρεχάματα

Αποσυνδεδεμένος Olaf

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #490 στις: Φεβρουαρίου 19, 2016, 02:53 »
10,00$ όσο μεγάλη και να είναι η παραγγελία. Αν εννοείς τελωνείο, δεν έχει!

Αποσυνδεδεμένος spirosbreak

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #491 στις: Μαρτίου 05, 2016, 11:18 »
παραγγελια απο τις 20 φεβρουαριου  ακομα δεν εχει ερθει 

Αποσυνδεδεμένος Olaf

  • *
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #492 στις: Μαρτίου 05, 2016, 11:41 »
Ο Εβραίος στέλνει γρήγορα, αυτοί που το καθύστερούν είναι τα ΕΛΤΑ :angry_orange:
Κάτσε να μείνει κάνα 15νθήμερο στο αεροδρόμιο, να πάει κατα λάθος στην Θεσ/νίκη, ΟΤΑΝ το διαπιστώσουν να το στείλουν πάλι πίσω στην Αθήνα, να μείνει πάλι κάνα 15νθήμερο εκεί, να το βάλουν στο καράβι, και αν δεν έχει καιρό, θα το παραλάβεις κατά το...Πάσχα ;D ;D
Κι άν το αφήσεις μετά να ωριμάσει...θα το ατμίσεις κατα τον Ιούνιο :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Χωρίς πλάκα, εγώ τα παρέλαβα στον Λαγκαδά σε 10 μέρες!

Αποσυνδεδεμένος spirosbreak

  • *
  • 56
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #493 στις: Μαρτίου 05, 2016, 11:47 »
την προηγουμενη που παραγγειλα σε 10 μερες τα παρελαβα 
τωρα βλεπω το πασχα χαχαχα να τα παιρνω 

Αποσυνδεδεμένος steve35

  • **
  • 453
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #494 στις: Μαρτίου 16, 2016, 20:11 »
Εχω παραλάβει μερικά μπουκάλια mothers milkshake εδω και 23 μέρες βάλε και άλλες 10 μέρες που έκανε να έρθει και η γευςη ειναι εντελώς αδιάφορη. Ενισχυτικό δεν πηρα γιατι διάβασα εδω οτι δεν χρειαζεται. Θελει περισοτερο διάστημα για να δείξει το συγκεκριμένο; Γιατι αν μείνει όπως ειναι τωρα δεν θα τολμήσω να παραγγειλω άλλες γευςεις.


Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12030 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499580 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194853 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1696 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4850 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109643 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181050 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos