vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

107 επισκέπτες, 10 χρήστες
athanasiosm, e-akapnos, camber, myiorgos, grag, Jorge, Milarepa, tibolaso, vasim, Buliwyf

Twitter

Yaeliq E-liquids

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #315 στις: Μαρτίου 12, 2015, 23:44 »
Ari το zoosha τι θα το κάνω ;;
Τι άρωμα να βάλω ;
σε περιπτωση  που δεν υπαρχει περιπτωση να το ατμισεις με καμια δυναμη θα μπορουσες να το χαρισεις σε καποιον συνατμιστη του φορουμ π θα το εκτιμισει  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #316 στις: Μαρτίου 13, 2015, 17:07 »
Κανένα άρωμα να βάλω μέσα.
Αλλιώς θα δοθεί

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #317 στις: Μαρτίου 18, 2015, 09:35 »
παιδιά,έβαλα παραγγελία 3/3,έγινε shipped 8/3 οπότε κ παρελήφθη από το ταχυδρομείο τους και από 10/3 μου γραφει το ισραηλιτικο ελτα ότι ετοιμάζεται να σταλεί στη χωρα προορισμού,λογικό;εκεί κολλάει η δουλειά συνήθως;

Αποσυνδεδεμένος TakisCavo

  • *
  • 70
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #318 στις: Μαρτίου 18, 2015, 15:56 »
Το status του ταχυδρομείου του Ισραήλ δεν θα αλλάξει ξανά. Τώρα πρέπει να κοιτάς με το tracking στο site των ΕΛΤΑ να δεις πότε θα φανεί. Έχω κάνει 5 φορές παραγγελία από yaeliq και όλες τις φορές έτσι έγινε, δεν άλλαξε ποτέ το status του εκεί ταχυδρομείου. Πιθανώς να μην έχει απευθείας σύνδεση το σύστημα τους με των ΕΛΤΑ. Πάντως μην φοβάσαι από την μέρα που το έστειλαν υπολόγιζε 10-15 μέρες εκτός απροόπτου.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #319 στις: Μαρτίου 18, 2015, 16:02 »
Κανένα άρωμα να βάλω μέσα.
Αλλιώς θα δοθεί
Δοκίμασε να προσθέσεις είτε acetyl pyrazine είτε mts vape wizzard για να σπάσεις την "γαλατίλα" που αφήνει.
Κάντο βέβαια σε μικρή ποσότητα μη πάει άδικα όλο το μπουκάλι.
Εμένα πάντως, κανένα από τα δύο ενισχυτικά δεν το έσωσε και χάρισα και τα 200ml που είχα πάρει σε φίλο που του άρεσε.

Αποσυνδεδεμένος belgos

  • **
  • 208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #320 στις: Μαρτίου 18, 2015, 21:59 »
Πω Πω ρε φιλε Harris,μας έχεις κάνει σφουγγαρόπανο την ψυχολογία.Περιμένω παραγγελια 200 ευρώ,διαβάζω και αυτά που γραφίες για τα υγρά το εβραίου,και παο για εγκεφαλικό,ο ρε γλέντια

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #321 στις: Μαρτίου 19, 2015, 08:39 »
ελπίζω να μην είναι και τα 200 ευρώ σε αυτό το υγρό  :tongue_smilie:
Κατά τα άλλα μην αγχώνεσαι η γεύση τα έχουμε πει είναι τελείως υποκειμενική.Ας πούμε το saberblood που δεν του άρεσε το περιμένω πως κ πως, από την περιγραφή και μόνο,που ήταν μάλλον αρνητική εμένα μου τρέχουν τα σάλια.Έχω premium υγρά που τα τρώει η σκόνη στο ντουλάπι και τα πήρα από παρόρμηση από περιγραφές άλλων.Δοκίμασε και αν δε σου αρέσουν τα χαρίζεις,τα πουλάς, τα κάνεις μίξεις,θα δούμε.Το "δε @*&* κι εσύ κι ο γρύλος σου"δε βοηθαει στην ψυχολογία!

Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #322 στις: Μαρτίου 19, 2015, 10:51 »
Saberblood, tiramisu , peanut butter, bazooka bubble, hookah Apple, double chocolate, banana candy, zoosha, τα δύο custard όλα τα ατμισα. Το μόνο που πήγε Κούβα ήταν το ry4china γιατί το χα πάρει με μενθολη. Α και strawberry cream έχω πάρει. Το καλό είναι ότι όλα είναι νόστιμα και δύσκολα να μην βρεις κάτι. Βέβαια ο καθένας έχει γούστα το zoosha  εγώ και 3 φιλαράκια το γλεντισαμε ευχάριστα ενώ εδώ τρώει θάψιμο.

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #323 στις: Μαρτίου 19, 2015, 12:14 »
αγορά 3/3 η παραγγελία shipped στις 8/3 και σήμερα μου εμφανίστηκε στον αερολημένα αθηνών.Αααααααντε και στη θεσσαλονίκη  :hapy_jump: φαντάζομαι από βδομάδα.Όχι τίποτε άλλο καιρό έχω να πω τη γνώμη μου κι εγώ για κανα υγρό!Harris,από Αθήνα στο τοπικό σου ελτά πόσες μέρες έκανε το δέμα σου;

Αποσυνδεδεμένος γιωργος77

  • **
  • 139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #324 στις: Μαρτίου 19, 2015, 12:23 »
Υπαρχει καμια γευση που να φερνει προς tribeca/bebeca??

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #325 στις: Μαρτίου 19, 2015, 12:37 »
αυτό δεν το γνωρίζω, αλλά με παρόμοιες τιμές (22ευρώ τα 100μλ)και επιλογή σε vg/pg αλλά και σε ποσοστό αρώματος το smoke της after-8 είναι μία σχετικά safe επιλογή κατά πολλούς.Σορυ για το οφ τόπικ (αχ βρε παππού με στοιχειωσες!)

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #326 στις: Μαρτίου 19, 2015, 13:35 »
Πω Πω ρε φιλε Harris,μας έχεις κάνει σφουγγαρόπανο την ψυχολογία.Περιμένω παραγγελια 200 ευρώ,διαβάζω και αυτά που γραφίες για τα υγρά το εβραίου,και παο για εγκεφαλικό,ο ρε γλέντια
Γιατί δεν προτίμησες να πάρεις δείγματα πρώτα για να δοκιμάσεις τι σου αρέσει? :dontknow:


Αποσυνδεδεμένος belgos

  • **
  • 208
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #327 στις: Μαρτίου 19, 2015, 17:48 »
δεν είδα ότι έχει και δείγματα

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
ελπίζω να μην είναι και τα 200 ευρώ σε αυτό το υγρό  :tongue_smilie:
Κατά τα άλλα μην αγχώνεσαι η γεύση τα έχουμε πει είναι τελείως υποκειμενική.Ας πούμε το saberblood που δεν του άρεσε το περιμένω πως κ πως, από την περιγραφή και μόνο,που ήταν μάλλον αρνητική εμένα μου τρέχουν τα σάλια.Έχω premium υγρά που τα τρώει η σκόνη στο ντουλάπι και τα πήρα από παρόρμηση από περιγραφές άλλων.Δοκίμασε και αν δε σου αρέσουν τα χαρίζεις,τα πουλάς, τα κάνεις μίξεις,θα δούμε.Το "δε @*&* κι εσύ κι ο γρύλος σου"δε βοηθαει στην ψυχολογία!


 Τους τελευταίους 6 μήνες μονο tribeca.Από τον εβραίο "παρειγελα";latakia---red type blend---555---"zoosha".Τώρα ,"ο θεος" και η ψυχή του
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 19, 2015, 17:56 από belgos »

Αποσυνδεδεμένος Papadopoulou Ioanna

  • ***
  • 949
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #328 στις: Μαρτίου 19, 2015, 18:10 »
εύχομαι να σου αρέσουν ή έστω να σου είναι ψιλοαδιάφορα αλλά ατμίσιμα ώστε να μπορείς να τα αραιώσεις με βάση και να τους προσθέσεις άλλα αρώματα...Πάντως βρε παιδί μου, πρώτα παραγγέλνουμε δείγματα και σκάμε μια φορά το δεκάρικο μεταφορικά και μετά περιμένουμε να βγάλει κανένα που μας τρέλλανε σε προσφορά και βουρ στον πατσά,όχι 200 τυφλά με τη μία  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος snowflake

  • **
  • 164
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yaeliq E-liquids
« Απάντηση #329 στις: Μαρτίου 19, 2015, 18:22 »
από ότι βλεπω σ αρεσουν τα καπνικα αν καποιο δεν σ πολύ αρεσει το κανεις μιξη με ecetyl parazine π φερνει σε τριμπεκα αν δεν κανω λαθος κ ξαναπροσπαθεις απλ θυμησου...να τα αφησεις να ωριμασουν αρκετα διοτι είναι πολύ φρεσκα κ δεν εχουν την ιδια γευση ....άλλη λυση μιας κ είναι καθαρες γευσεις να παρεις αρωματα π σ αρεσουν κ πιστευεις ότι θα ταιριαζαν π.χ. σοκολατα,φιστικοβουτυρο,κερασι,μπισκοτο,κ.λ.π. κ να προσπαθήσεις να τα παραλαξεις για όλα υπαρχει λυσει κ στο κατω κατω θετικη σκεψη κ τουλάχιστον θα ατμιζονται με ευκολια .... :thumpup: :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 311 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 238 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21603 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282853 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67308 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175513 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314379 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14923 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125744 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94577 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4662 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix