vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

513 επισκέπτες, 7 χρήστες
Doubt, dkostas, ZoeM, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

Νεος με απορίες! =)

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #435 στις: Ιουλίου 12, 2012, 16:59 »
βασικα αυτο που σε ενδιαφερει εσενα ειναι οι βολτες της μπαταριας σου.συμφωνα με αυτες αγοραζεις ατμοποιητες.και ειναι 510 αλα δεχονται και ego
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 12, 2012, 17:08 από zantos »

Αποσυνδεδεμένος Vlassader

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #436 στις: Ιουλίου 12, 2012, 17:00 »
Ευχαριστώ για την ενημέρωση και την υπομονή.

Έχετε να μου προτείνετε κάποιον άλλον, αλλά απλό στο γέμισμα;

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #437 στις: Ιουλίου 12, 2012, 17:04 »
Ναι, η Nobacco διαθέτει και αυτά  epsilon/nobacco-ego-epsilon-2-4-ohm τα οποία είναι πολύ εύκολα στη χρήση!
Μπορείς να τα βρεις και σε άλλα καταστήματα είτε ως CE5 ή crystal clear v2!
Είναι πολύ αξιόλογα.

Αποσυνδεδεμένος Vlassader

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #438 στις: Ιουλίου 12, 2012, 17:30 »
Ευχαριστώ Steamboy. Ελπίζω να μη χρειάζεται μόνο πολύπλοκη διαδικασία για να το γεμίσει κανείς.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #439 στις: Ιουλίου 12, 2012, 17:35 »
Καθόλου πολύπλοκο...
Ανοίγεις, γεμίζεις, κλείνεις... ατμίζεις ;) 8)

Αποσυνδεδεμένος Vlassader

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #440 στις: Ιουλίου 13, 2012, 20:06 »

Ευχαριστώ. Θα το κοιτάξω από κοντά. Αν και αυτοί που χρησιμοποιώ, μου αρέσουν πολύ (αλλά κάτι γίνεται με τους δύο τελευταίους).





Τελικά το πρόβλημα μόλις λύθηκε. Πήγα από άλλο μαγαζί και μου είπαν ότι οι ατμοποιτες που δίνουν στο πακέτο είναι με πιο μικρή αντίσταση απο αυτούς που αγορασα.
 
Τελικά πήρα καινούργιους μικρής αντίστασης και τώρα πετάει.
 
Ευχααριστω πάντως.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 14, 2012, 10:52 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #441 στις: Ιουλίου 19, 2012, 13:05 »
Λοιπον το αναφερω εδω και ειμαι πολυ λυπημενος με το γεγονος... στη  δουλεια μου εχουμε πολυ κοσμο που δουλευει , μια κοπελα πωλητρια εδω γουσταρε να κοψει το κ.τ και να περασε στο κοσμο του ατμου .. μετα απο προτροπη δικη μου ... το θεμα εξελικτηκε καλως ... αλλα η κοπελα πηγε σε ενα φυσικο καταστημα εδω β.ελλαδα (δεν θελώ να πω περιοχη) και εκανε μια αγορα ενος ητ σαν ego-c system απαραδεκτο .. της πασσαραν ενα μαιμου οχι εταιριας και μαλιστα  χωρις να της εξηγησουν τα βασικα πως να ατμιζει και τι να κανει ... η κοπελα 21 χρονων με καμια εμπειρια σε ατμισμα ... μαλιστα το τραγικο ηταν οτι της βαλανε ενα υγρο τελειως ασπρο (καταλευκο) απροισδιοριστου γευσεις  σαν νερο  Και  της το πασαραν σαν γευση μαρλμπορο επειδη η κοπελα αυτά καπνιζε πριν … 
Τραγικο γεγονος ηταν το επομενο …. Από εχθες το μεσημερι που το αγορασε και μεχρι μιση ωρα που με βρηκε ατμιζε ΚΑΜΕΝΟ γιατι το τανκακι ηταν από την μανα του με σιλικονουχο καπακι χωρις τρυπα και προφανως της ανοιξαντην τρυπα  εκει  στο μαγαζι αλλα όχι αρκετα να περναει καλα το υγρο και εκαψε το ατμο της … όταν τη ειδα ηταν σε μαυρο χαλι και μαλιστα ψιλονευριασμενη  γιατι ατμιζε  κατι ασκημο που δεν εμοιαζε με κ.τ αλλα σαν καμενα χαρτια …  κατι τετοια με τρελαίνουν .. δεν εχω μεγαλη εμπειρια και εγω αλλα τουλαχιστον μαθαινω.. και εχω βοηθεια  και εδώ παραπολυυυυυυυυυυυ….  Της αλλαξα τον ατμο και το τανκακι με ένα από τα δικα μου  και ειδε την υγεια της με ένα υγρο που της εβαλα από nobbacco  που ειχα προχειρο εδώ στην δουλεια… τι  να πω!!!!!!!!!!!!!!!!   Αντι επαγγελματισμος
 
Υ.Γ Η περιοχη είναι βορειο ελλαδα αλλα όχι στο νησι που μενω αλλα αρκετα μακρυα

Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #442 στις: Ιουλίου 19, 2012, 13:19 »
Πάλι καλά που το έκανες αλλιώς θα πήγαινε σίγουρα ... περίπτερο, μπράβο σου :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #443 στις: Ιουλίου 19, 2012, 13:22 »
Δεν ειμαι μονο αυτο Γιαννη ... το κοριτσι καπνιζε καμενο.. μια ολοκληρη μερα ... γιατι της ειπανε οι ασχετοι που διατηρουν αυτο το μαγαζι με τα η.τ  οτι ετσι ειναι η γευση του ητ αν το ατμιζει .... δηλαδη ελεος....



Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #444 στις: Ιουλίου 19, 2012, 13:56 »
Ποσες τετοιες περιπτωσεις θα υπαρχουν......   Μονο που στις περισσοτερες δεν θα υπηρχε καποιος ατμιστης να της εξηγησει καποια στιγμη πεντε βασικα πραγματακια...  Φταιει ο χωρος που  φαινεται να ειναι El-dorado αλεξιπτωτιστων ;;;  Φταιει η νοοτροπια του Ελληναρα να τα αρπαξει οπως-οπως καιγοντας το μελλον του;;;;  Ποιος ξερει.
Παρομοια περιπτωση γνωστου που ειχε καταχωνιασει στο συρταρι το η.τ. για 2 μηνες μετα απο 2 μερες χρησης-απογοητευσης.  Μετα απο καμια ωρα "μαθημα" και 2-3 πραγματακια που του εδωσα απο τα περισευουμενα μου, εχει γινει πια φανατικος ατμιστης, δυο μηνες τωρα!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #445 στις: Ιουλίου 19, 2012, 14:11 »

Υ.Γ Η περιοχη είναι βορειο ελλαδα αλλα όχι στο νησι που μενω αλλα αρκετα μακρυα
Εγώ πάλι Κώστα είμαι της άποψης ότι θα έπρεπε να αναφέρουμε τα μαγαζιά μαζί με τα αρνητικά σε κάθε περίπτωση προς γνώση και συμόρφωση.  Γιατί το κακό έχει παραγίνει από αντιεπαγγελματίες του χώρου.  Εγώ πλέον αυτό κάνω.  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος savvis66

  • *
  • 83
  • Φύλο: Άντρας
  • Carto με λεμόνι στο μπαλκόνι κ' η pg μου φουντώνει
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #446 στις: Ιουλίου 19, 2012, 15:00 »
Εγώ πάλι Κώστα είμαι της άποψης ότι θα έπρεπε να αναφέρουμε τα μαγαζιά μαζί με τα αρνητικά σε κάθε περίπτωση προς γνώση και συμόρφωση.  Γιατί το κακό έχει παραγίνει από αντιεπαγγελματίες του χώρου.  Εγώ πλέον αυτό κάνω.  :thumpup:

Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου.Στην τελική το άτμισμα αφορά την υγεία μας και δεν μπορεί να παίζει με αυτήν ο κάθε ελληνάρας...Οι εποχές που κάναμε τα στραβά μάτια τελειώσαν για όλους μας.Να δείχνουμε τα σωστά αλλά να δείχνουμε και τα λανθασμένα είναι προς όφελος όλων μας. Χαρά στο κουράγιο της κοπέλας που άτμιζε καμμένο μια ολόκληρη μέρα.Έλεος δηλαδή...

Αποσυνδεδεμένος mpoygatsa kollias

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #447 στις: Ιουλίου 19, 2012, 15:09 »
δεν νομιζω να ηταν κ οτι πιο υγειες το να ρουφαει καμενο μια ολοκληρη μερα η κοπελα .ας τους κανουν κανα σεμιναριο τους πωλητες πριν κατσουν πισω απο τον παγκο .

Αποσυνδεδεμένος ALATOPIPERO

  • *
  • 38
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #448 στις: Ιουλίου 19, 2012, 17:06 »
Βρε παιδιά αυτό είναι πάρα πολύ σοβαρό... είναι θέμα υγείας.... εδώ εμείς καθόμαστε και μετράμε την παραμικρή λεπτομέρια σε mg κλπ για να ξέρουμε ακριβώς τι βάζουμε στον οργανισμό μας τώρα που το γυρίσαμε στο άτμισμα, κι αυτός ο απατεώνας έβαλε το κοριτσάκι σε αυτή τη δοκιμασία και εισέπνεε ουσίες που δε μπορώ καν να φανταστώ. Και φυσικά επειδή δεν είχε ιδέα από άτμισμα, δεν καταλάβαινε αν αυτό που ρουφάει είναι προβληματικό ή απλά δεν άρεσε σε εκείνη. Πόσα ζώα υπάρχουν, πώς μπορούν τόσο εύκολα να βλάπτουν ανθρώπους, να τον καταγγείλεις.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #449 στις: Ιουλίου 19, 2012, 18:05 »
Πιστεύω ότι όταν κάποιος ανοίγει ένα κατάστημα ΗΤ ας κάνει πρώτα καμιά 10 άρια μαθήματα το τι και το πως και μετά να βάζει τους πωλητές στο μαγαζί να πουλάνε!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8339 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180649 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33978 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536290 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59801 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237498 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15668 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136147 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085335 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35419 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10257 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12