vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

536 επισκέπτες, 6 χρήστες
grag, dkostas, manoslykos, sakissalonika, Jorge, camber

Twitter

Νεος με απορίες! =)

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #120 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 00:54 »
ξεχασα να σου πω πως με τανκ θα φρικαρεις στην αρχη γιατι θα αδειαζει γρηγορα, τωρα τα υγρα ειναι μεγαλη ιστορια και με πολυ δρομο, εγω ξεκινησα με virginia μετα πηγα tobacco μετα desert ship που κολλησα για πολυ καιρο βεβαια επαιρνα και ενα μηλαρακι για να σπαει η μονοτονια ολα 16mg νικοτινη της nobacco ακομη ψαχνομαι με τα υγρα ορεξη και λεφτα να εχεις  :D αυτες ηταν οι επιλογες μου τωρα ο καθενας δοκιμαζει και κρινει, οταν θα πας να το παρεις βρες ενα σωστο μαγαζι με εξυπηρετηση σωστη να μπορεσεις να δοκιμασεις μερικα υγρα.

Αποσυνδεδεμένος r1der46

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #121 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:00 »
Ευχαριστω για τις απαντησεις , το ξερω οτι θελει ψαξιμο και αυτο θα κανω  :thumpup: ειναι μεγαλα τα οφελη του ε.τ.

Να ρωτησω μονο κατι ασχετο, επειδη πηρα ενα πμ αλλα δε μπορω να απαντησω μου βγαζει αυτο "Δεν μπορείτε να στείλετε προσωπικά μηνύματα." τι παιζει?

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #122 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:03 »
πρεπει να εχεις κανει 5 δημοσιευσεις για να μπορεις να στειλεις πμ...
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:10 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος jeke04

  • *****
  • 976
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιάννης
    • www.seatclub.gr/forum
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #123 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:03 »
Μέχρι να συμπληρώσεις 5 ποστ δεν μπορείς. ;)

ΕDIT : Κατερίνα είσαι πολύ γρήγορη. :)) :))

Αποσυνδεδεμένος anima

  • **
  • 104
  • Φύλο: Γυναίκα
  • DD+Iatty--------super little choco..-)
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #124 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:05 »
 ;D ;D ;D

Μαθαινω απο τους παλιους γι αυτο....σαινι θα γινω... :respect:
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2011, 01:11 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος r1der46

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #125 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 18:11 »
Καλησπερα παλι  ;D
Πηγα να παραγγειλω σημερα ε.τ. και ψαχνοντας για υγρο ηθελα να παραγγειλω απο halo 3-4 διαφορετικες γευσεις τα μπουκαλακια των 7ml, απογοητευτηκα ομως οταν ειδα οτι τα μικρα μπουκαλακια ερχονται με μικρες περιεκτικοτητες νικοτινης, και αναγκαστικα θα πρεπει να διαλεξω ενα 30ml... με βλεπω για tribeca 18 η 24 απ οτι βλεπω μιλανε οι περισσοτεροι με κολακευτικα σχολια, αλλα το ψιλοφοβαμαι να παρω με τη μια το 30μλ... μ αρεσει δε μ αρεσει βεβαια θα το κανω γιατι φραγκα δε θα χω μετα :))
Υπαρχει κανενα μαγαζι να πουλαει μικροτερες συσκευασιες για να κανω τις δοκιμες?
Απο nobacco δεν παραγγελνω αυτη τη στιγμη γιατι θελω να παρω και giant ατμο να δοκιμασω, ο οποιος αυτη τη στιγμη δεν ειναι διαθεσιμος... (πορτα κι εκει)

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #126 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 19:31 »
Ρίξε μια ματιά εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1907.0.html  :)

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #127 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 19:40 »
να βρεις ενα μαγαζι σωστο να μπορεσεις να το δοκιμασεις πρωτα, δικαιολογιες δεν εχω ανοιχτο εμενα δεν μου κανουν, υπαρχουν και σωστοι επαγγελματιες

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 21, 2011, 21:17
επισης αν θελεις εχω ενα carto giant ελαφρως μεταχειρισμενο στο χαριζω αν μενεις αθηνα κοντα βυρωνα
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 21, 2011, 21:17 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #128 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 21:15 »
εγω πηγα nobacco τους ειπα οτι καπνιζα σαν ....... και μου προτεινανε το giant με καλυψε και απο τοτε δεν εχω ξανακαπνισει ψαξε εκει κοντα τι επιλογες εχεις και αναλογα βλεπεις

Αποσυνδεδεμένος ΓΙΩΡΓΟΣ 52

  • **
  • 191
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #129 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 21:34 »
Συμφωνώ.Giant. Ότι ποιο πρακτικό

Αποσυνδεδεμένος striftos

  • **
  • 285
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #130 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 21:58 »
ψαχνοντας για υγρο ηθελα να παραγγειλω απο halo 3-4 διαφορετικες γευσεις τα μπουκαλακια των 7ml, απογοητευτηκα ομως οταν ειδα οτι τα μικρα μπουκαλακια ερχονται με μικρες περιεκτικοτητες νικοτινης, και αναγκαστικα θα πρεπει να διαλεξω ενα 30ml... με βλεπω για tribeca 18 η 24 απ οτι βλεπω μιλανε οι περισσοτεροι με κολακευτικα σχολια, αλλα το ψιλοφοβαμαι να παρω με τη μια το 30μλ... μ αρεσει δε μ αρεσει βεβαια θα το κανω γιατι φραγκα δε θα χω μετα :))

Το συγκεκριμένο φίλε μην το φοβάσαι καθόλου... αν δεν σου αρέσει, είναι πολλοί οι οπαδοί του tribeca εδω μέσα που θα είναι πρόθυμοι να το πάρουν από τα χέρια σου ;)

Αποσυνδεδεμένος r1der46

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #131 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 22:44 »
επισης αν θελεις εχω ενα carto giant ελαφρως μεταχειρισμενο στο χαριζω αν μενεις αθηνα κοντα βυρωνα

Μπα φιλε εχω φυγει απο Αθηνα για σπουδες , αλλα ευχαριστω για την προταση !  :thumpup:

Αν ημουν αθηνα κιολας θα πηγαινα σε κανα μαγαζι να δοκιμασω αλλα εδω πατρα ενα μαγαζι που χω δει δε μου γεμισε το ματι, δε φανηκε να χει στοκ σχεδον τιποτα.

Το συγκεκριμένο φίλε μην το φοβάσαι καθόλου... αν δεν σου αρέσει, είναι πολλοί οι οπαδοί του tribeca εδω μέσα που θα είναι πρόθυμοι να το πάρουν από τα χέρια σου ;)

Πιθανοτατα αυτο θα παρω, και μαλλον για 24αρι το βλεπω.

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #132 στις: Νοεμβρίου 21, 2011, 23:13 »
Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις πρώτα και το 18αρι και το 24αρι και μετά να διαλέξεις ποιο σου αρέσει. Επειδή τα έχω δοκιμάσει και τα 2 βρίσκω μεγάλη διαφορά. Το 18αρι αποδίδει πιο καλά την γεύση σε σχέση με το 24αρι. Πιο γεμάτη, πιο πλούσια, πιο δυνατή. Το 24αρι ναι μεν έχει καλύτερο χτύπημα αλλά από γεύση δεν την αποδίδει όπως το 18αρι

Αποσυνδεδεμένος r1der46

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #133 στις: Νοεμβρίου 22, 2011, 00:10 »
Ισως να ναι καλυτερη λυση το 18αρι τεσπα θα δω αυριο που θα παραγγειλω Θα το χω υποψην  :thumpup:


Οσο για το
Ρίξε μια ματιά εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,1907.0.html  :)

Ειναι μες στα σχεδια, για οικονομικους λογους κυριως, αλλα ειναι νωρις ακομα για τετοια κολπα. Μολις εξοικειωθω με τα απλα θα αρχισω τις αλχημειες σιγουρα.

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Νεος με απορίες! =)
« Απάντηση #134 στις: Νοεμβρίου 22, 2011, 02:00 »
Καλησπερα και καλως σας βρηκα !
Διαβαζω αρκετα το φορουμ κανα μηνα αλλα δεν εχω ξαναποσταρει.

Μεσα στη βδομαδα λεω να παρω το πρωτο μου ε.τ. θελω να ρωτησω 1-2 πραγματα τους παλιους, ελπιζω να μην ειμαι σε λαθος τοπικ  ;D

1)Λοιπον εχω δοκιμασει προσφατα ενα ego-T ενος φιλου, δε μπορω να πω οτι μου πολυαρεσε, thoat hit ειχε λιγο "καψιμο" στο λαιμο, αλλα μηδεν γευση .
Δλδ τραβαγα τζουρα αλλα δεν καταλαβαινα να μπαινει ατμος στο στομα, μονο στην εκπνοη σιγουρευομουν οτι καπνιζω γιατι εβλεπα το ντουμανι  ;D Τωρα αυτο θα ταν λογω υγρου φανταζομαι.
Αυτο που λεω να κανω ειναι να παρω ενα σετ ego-T και εξτρα 1 Giant carto που απο οτι ειδα τα παιδια λενε οτι εχει πιο ανετη-γεματη τζουρα που δεν ενιωσα στον απλο ατμο του egoT.
Στεκει σαν ιδεα ή εχετε κατι αλλο να προτεινετε ?
Να αναφερω πως καπνιζω εδω και χρονια καπνο craven 25γρ ημερησιως.

2)Κατι αλλο βλεπω διαφορα στην τιμη του ιδιου πακετου alter egoT Και nobacco egoT, απ οτι καταλαβα ολα κινεζικα με πολλαπλασια τιμη ειναι?  Οι περισσοτεροι παιρνετε απο κει για λογους εγγυησης κι εξυπηρετησης? Η ειναι πιο αξιπιστα?

Αυτα, αν και ψιλοξενερωσα με την πρωτη επαφη θα αγορασω και θα ψαξω να βρω κατι που να με καλυπτει απο αισθηση !  :thumpup:

Giant+Golden Margy της Nobacco (μιας και καπνιζες craven) και θα με θυμηθεις!!! ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180510 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8298 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33928 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536029 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59741 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237326 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 573 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15481 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136100 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085271 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35371 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10206 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12