vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 4 χρήστες
JohnDag, manoslykos, agelosd, Milarepa

Twitter

Super T

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Super T
« στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 17:42 »
Μολις παρελαβα το Super T απο την Cloud 9 Vaping . MMMμμμ  :-\ ουτε κρυο , ουτε ζεστη . Και ειναι κι ακριβο... 62 ευρω. Το δοκιμαζω εδω και μια ωρα στο GG και στο e-go . ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ για το σπιτι . Αν με κοιταγαν παραξενα με το GG , φανταζομαι μ,αυτο !!!  Ευκολο στην χρηση , αν το παρακανεις θα ξεχειλισει . Γενικα... αδιαφορο προς το παρων . Θα το δοκιμασω λιγες μερες και θα επανελθω .

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Super T
« Απάντηση #1 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 17:43 »
Το κακό είναι ότι για το σπίτι καλύπτομαι και με dripping...

Αποσυνδεδεμένος craven.gr

  • *
  • 1238
  • Φύλο: Άντρας
  • Αν δεν είμαι εδώ... μάλλον κάτι μαστορεύω..
Απ: Super T
« Απάντηση #2 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 17:55 »
Ευκολο στην χρηση , αν το παρακανεις θα ξεχειλισει .

Μεγιές.. :)

Ερώτηση..   Είχα δεί σε κάποιο βιντεάκι, ότι ο τύπος η η τύπισα, παρόλο που πίεζε το μπουκαλάκι σχετικά σφιχτά, αυτό έριχνε μια και μόνο σταγόνα.

Αν ισχύει αυτό, είναι βολικό να έχεις ελεγχόμενη ποσότητα υγρού..
Δεν ισχύει τελικά.. :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Super T
« Απάντηση #3 στις: Φεβρουαρίου 03, 2011, 18:11 »
Καλοάτμιστο :thumpup:

Είναι αυτό που ΄το μπουκαλάκι είναι απ΄όξω ???

Αν ναι.......

Το γουστάρω πολύ και το θέλω στην συλλογή μου :thumpup:

Μπορεί να είναι λίγο τρελαμένο.... αλλά εγώ το γουστάρω. :thumpup:
Μου αρέσουν τα τρελά. :)

Δοκίμασέ το και πες μας :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Super T
« Απάντηση #4 στις: Φεβρουαρίου 05, 2011, 17:45 »
Περα απο το θεμα εμφανισης σαν gadgetακι πως ειναι?

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Super T
« Απάντηση #5 στις: Φεβρουαρίου 06, 2011, 00:50 »
Λοιπον , εκλεισα 2μιση μερες με το gadgetακι . Μολις το πιανεις στα χερια σου λες.. " παλι κωτσο με πιασανε.. τι μ@λ@κια ειναι αυτη που εχει και 62 ευρω  :wall: "  Ασε που σου θυμιζει χερι ασθενη με ορο !! Οπως ειπα , το χρησιμοποιω στο GG και στο e-go . Στο gg εχω αφαιρεσει το avs και το πανω δαχτυλιδι του κορμου και εχω αφησει το collection tank . Σε υψος ειναι ακριβως οσο το e-go . Ενω στο βιντεακι σου δειχνει οτι μπαινει σχεδον καθε μπουκαλακι απο 5 μεχρι 30 μλ , αυτο δυστυχως δεν ισχυει , πχ τα 12μλ μπουκαλακια του φανστορ δεν ταιριαζουν . Δυστυχως πεταξα τα μπουκαλακια των 5μλ που ειχα απο halo για να τσεκαρω . Στην συσκευασια υπαρχουν 2 μπουκ. των 5μλ που ειναι και πιο μ@λ@κα ( ο τονος στο κα γιατι δεν μπορω να βαλω τονους στο συγκ πλκτρλγιο ) ,οπως και ενας πλαστικος σωληνας που ειναι απαραιτητος και πρεπει να τον κοψεις οσο χρειαζεται . Μια χαρα ειναι ατμιστικα , το συνηθιζεις πολυ ευκολα . Λιγο προσοχη στα ζουληγματα θελει γιατι αν το παρακανεις ξεχειλιζει . Σε προειδοποιει ομως χωρις να σου ερθει καμενο ποτε ..Αλλαζει λιγο η γευση και καταλαβαινεις οτι θελει ενα δυο μικρα ζουληγματα για να παει υγρο στον ατμο . Μια χαρα ειναι , το εχω βολευτει , κανω πολυ λιγοτερα μλ απο πριν . Ειναι φυσικα παναλαφρο και ενω σε απογοητευει στην αρχη ,  σιγα σιγα σε κερδιζει με την πρακτικοτητα του . Γενικα καλο αλλα ζεις και χωρις αυτο...
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 06, 2011, 01:06 από nassos33 »

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Super T
« Απάντηση #6 στις: Φεβρουαρίου 06, 2011, 01:00 »
Για μεσα στο αμαξι θα πρεπει να ειναι λουκουμι................ :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Super T
« Απάντηση #7 στις: Φεβρουαρίου 06, 2011, 01:04 »
πολυ περιεργο στην οψη,πολυ ακριβο για αυτο που ειναι,και απο τις φοτο καταλαβαινω οτι θα ειναι και αβολο.Προτιμο Το Ρεταλια Ξυλο Μοντ.Την ιδια δουλεια ακριβως κανει.και δεν ειναι και ασχημο.

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Super T
« Απάντηση #8 στις: Φεβρουαρίου 06, 2011, 01:09 »
box mod, wood mod.............. :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Super T
« Απάντηση #9 στις: Φεβρουαρίου 06, 2011, 01:13 »
Λοιπον , εκλεισα 2μιση μερες με το gadgetακι . Μολις το πιανεις στα χερια σου λες.. " παλι κωτσο με πιασανε.. τι μ@λ@κια ειναι αυτη που εχει και 62 ευρω  :wall: "  Ασε που σου θυμιζει χερι ασθενη με ορο !! Οπως ειπα , το χρησιμοποιω στο GG και στο e-go . Στο gg εχω αφαιρεσει το avs και το πανω δαχτυλιδι του κορμου και εχω αφησει το collection tank . Σε υψος ειναι ακριβως οσο το e-go . Ενω στο βιντεακι σου δειχνει οτι μπαινει σχεδον καθε μπουκαλακι απο 5 μεχρι 30 μλ , αυτο δυστυχως δεν ισχυει , πχ τα 12μλ μπουκαλακια του φανστορ δεν ταιριαζουν . Δυστυχως πεταξα τα μπουκαλακια των 5μλ που ειχα απο halo για να τσεκαρω . Στην συσκευασια υπαρχουν 2 μπουκ. των 5μλ που ειναι και πιο μ@λ@κα ( ο τονος στο κα γιατι δεν μπορω να βαλω τονους στο συγκ πλκτρλγιο ) ,οπως και ενας πλαστικος σωληνας που ειναι απαραιτητος και πρεπει να τον κοψεις οσο χρειαζεται . Μια χαρα ειναι ατμιστικα , το συνηθιζεις πολυ ευκολα . Λιγο προσοχη στα ζουληγματα θελει γιατι αν το παρακανεις ξεχειλιζει . Σε προειδοποιει ομως χωρις να σου ερθει καμενο ποτε ..Αλλαζει λιγο η γευση και καταλαβαινεις οτι θελει ενα δυο μικρα ζουληγματα για να παει υγρο στον ατμο . Μια χαρα ειναι , το εχω βολευτει , κανω πολυ λιγοτερα μλ απο πριν . Ειναι φυσικα παναλαφρο και ενω σε απογοητευει στην αρχη ,  σιγα σιγα σε κερδιζει με την πρακτικοτητα του . Γενικα καλο αλλα ζεις και χωρις αυτο...


Πολύ καλή ανάλυση, καλοάτμιστο και καλοζουλιαξτο :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Super T
« Απάντηση #10 στις: Φεβρουαρίου 06, 2011, 01:17 »
Να,σαι καλα Φωτη ( κι ας μας πονεσατε στο 90φευγα .... off topic )

Αποσυνδεδεμένος fotis67

  • ***
  • 639
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα είναι ατμός...!!!
Απ: Super T
« Απάντηση #11 στις: Φεβρουαρίου 06, 2011, 01:23 »
Να,σαι καλα Φωτη ( κι ας μας πονεσατε στο 90φευγα .... off topic )

Όποτε μπορείς, βγαλτο μια φωτο με το GG.
Me to ego το έχω δει απο το ιντερνετ.
Σε ευχαριστώ.

Φευγουν τα ριμαδια τα λεφτα. εγω προχθες εδωσα για δυο σκατολοιδια για το τζιτζι, πιπακι και κουμπακι, ενα σορο λεφτα. Αλλά τι να κάνω μου αρεσει το θέμα.

κοβω απο εδώ κοβω απο εκει....... :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Super T
« Απάντηση #12 στις: Φεβρουαρίου 11, 2011, 13:45 »
Ενημερωνω σε οσους ισως ενδιαφερθουν πως τα μπουκαλακια των 5μλ της halo ταιριαζουν γαντι στο super T .

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Super T
« Απάντηση #13 στις: Φεβρουαρίου 11, 2011, 15:01 »
Θα ηθελα πολυ να το παρω αλλα μου πεφτει λιγο €€€€€βο κ λιγο μακρια, ισως αμα το εφερνε καποιος δικος μας.......................

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Super T
« Απάντηση #14 στις: Φεβρουαρίου 11, 2011, 17:22 »
........... τα μπουκαλακια των 5μλ της halo ταιριαζουν γαντι στο super T .
καλό αυτό  :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 267 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 212 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21247 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208105 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66709 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175078 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313401 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125164 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93821 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix