vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

300 επισκέπτες, 8 χρήστες
maprix, Jorge, tibolaso, Milarepa, Buliwyf, camber, manoslykos, Micha3L

Twitter

Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??

Αποσυνδεδεμένος pkiriakos

  • **
  • 185
  • Φύλο: Άντρας
Αν και συστήθηκα πριν λίγες μέρες το πράττω εκ νέου και εδώ.Καλησπέρα λοιπόν σε όλους.Ονομάζομαι Κυριάκος και διαμένω πλέον μόνιμα (σώγαμπρος)  ;D στην Θεσσαλονίκη.Είμαι στρατιωτικός και καπνιστής 25 χρόνια τώρα.Γνωρίζω οτι αυτά που θα γράψω εχουν απαντηθεί πολλάκις.

Είμαι νέος όμως χρήστης και οτι διάβασα στο φόρουμ περισσότερο με σύγχισε παρά με διαφώτισε.Στις επτά ημέρες χρήσης λοιπόν ενός e go t ovalle κατέληξα οτι υπάρχει ενα θεματάκι-πρόβλημα με τους ατμοποιητές γενικότερα.Και ενώ τις πρώτες 4 ημέρες άτμιζα και χωρίς κανένα πρόβλημα άρχισαν οι διαρροές.

Οι εισπνοές μου κανονικές και με διαστήματα.Η αμπούλα (πιπάκι διάφανο)  με υγρό και χωρίς ποτέ να τελειώσει αυτό.Πάτημα του κουμπιού και μετά απο ένα δευτερόλεπτο εισπνοή.Αλλάζω ατμοποιητή στον νο 2 που περιείχε το κουτί.

Καμμία σχέση με  πρίν αλλά γενικώς μια τάση για διαρροή καθώς και μια γλύκα στο στόμα απο υγρά που έρχονται επάνω την έχω.Θα πρέπει άραγε να συνηθίσω στην ιδέα οτι τέτοια μικροπροβλήματα με το η.τ θα έχω ή υπάρχει η τέλεια λύση την οποία γνωρίζεται λόγω εμπειρίας??

Βέβαια πιστεύω οτι ενα καινούριο προιόν και μάλιστα παρά την απλότητα της λειτουργίας του,επανασταστικό θα τελειοποιηθεί ίσως μετά απο κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα.Μέχρι να συμβεί αυτό μπορεί κάποιος ευγενής κύριος η κυρία να προτείνει εναν αξιοπρεπή συνδυασμό εξαρτημάτων πχ μπαταρία απο τάδε μάρκα με ατμοποιητή τάδε μάρκα??

Γενικότερα όποια πληροφορία παραπάνω παρασχεθεί ευπρόσδεκτη ούτως ώστε να μου γίνει και αυτού του είδους το κάπνισμα μια απροβλημάτιστη ασχολία και απόλαυση μιάς και μου αρέσει πολύ.Χωρίς το παραμικρό ίχνος διάθεσης προσβολής πρός τα μέλη του φόρουμ Θα παρακαλούσα μόνο μιάς και είμαι χρόνια σε φόρουμ και γνωρίζω αρκετά περί λειτουργείας αυτών να απαντήσετε με απλότητα ,ευγένεια και περιγραφικότητα.

Άλλωστε δεν είναι υποχρεωτική η απάντηση των όσων ερωτώ και τα πάντα πηγάζουν απο την ειλικρινή διάθεση των ανθρώπων για βοήθεια χωρίς ίχνη υστεροβουλίας η προσωπικού συμφέροντος.Σας ευχαριστώ πολύ όλους εκ των προτέρων και αναμένω.Την καλησπέρα μου.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 25, 2011, 20:33 από pkiriakos »

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 21:15 »
Κυριάκο,
αν κάνεις μια βόλτα στα σχετικά με το ego νήματα, θα δεις ότι οι διαρροές είναι το μόνο ουσιαστικά ενοχλητικό φαινόμενό τους στα χέρια πολλών χρηστών. Σε άλλων πάλι, όχι. Σ αυτά τα νήματα λοιπόν, θα βρεις κάποιες απαντήσεις. Κάποιες άλλες θα σου δώσουν εδώ.
Αυτό που έχω να σου πω εγώ είναι ότι ευτυχώς κρατάς στα χέρια σου μια μπαταρία συμβατή με το 90% των ατμοποιητών που κυκλοφορούν στο εμπόριο. Αν δεις ότι δε λύνεις το πρόβλημά σου με τις αμπούλες μπορείς να δοκιμάσεις κάποιο άλλο συμβατό εξάρτημα ατμοποίησης. Δηλαδή, ένα από τα πολλά καρτομάιζερ, ή σμοκιμάιζερ, ή κλιαρομάιζερ που κυκλοφορούν στην αγορά και είναι πλήρως συμβατά με τη μπαταρία σου αν έχουν σπείρωμα (βίδωμα) 510, σαν τη μπαταρία σου.
Στο κέντρο της Θεσσαλονίκης υπάρχουν 2 μαγαζιά που διαθέτουν οβάλ και συμβατά προιόντα.
Δες εδώ, αν δεν τα γνωρίζεις ήδη
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3570.msg111078/topicseen.html#new
Το πιθανότερο είναι να βρεις εκεί μια λύση. Είτε να σου προτείνουν ορθότερη χρήση των άτμο σου, είτε κάποιο συμβατό κάρτο/άτμο κλπ αν οι διαρροές δεν προέρχονται από λανθασμένη χρήση. Αν ούτε εκεί δε βρεις λύση, υπάρχουν τα διαδικτυακά καταστήματα. Σε κάθε περίπτωση, σίγουρα θα βρεις αυτό που σε καλύπτει. Γενικά πάντως να ξέρεις, ότι τα η.τ. δεν είναι το ίδιο αξιόπιστα όσο ένα πλυντήριο ας πούμε. Να περιμένεις μια περίοδο προσαρμογής και γνωριμίας με τις ιδιαιτερότητες του σπορ και των συσκευών και να έχεις και λίγη υπομονή.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 25, 2011, 21:26 από petra »

Αποσυνδεδεμένος eftihis.k

  • ***
  • 678
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 21:51 »
φιλε Κυριακο ειναι οπως σου τα λεει η Πετρα. και εγω ξεκινησα με το ego-t,και ειχα αυτα τα προβληματα.για το υγρο στο στομα σου πρεπει να πλυνεις τα φιλτρακια σου.απο τη μερια που το βαζεις στο στομα με μια καρφιτσα βγαλε τις δυο ταπες και βαλτο κατω απο τη βρυση. στεγνωσε το και ειναι οκ. να καθαριζεις τακτικα με χαρτι το εσωτερικο του ατμοποιητη,και απο την κατω μερια την επαφη με την μπαταρια. μολις νιωσεις οτι δεν τραβαει καλα,ναβγαζεις το φιλτρο και να φυσας δυνατα απο πανω προς τα κατω σε μια χαρτοπετσετα.και γενικα να προσπαθεις απαλες και αργες τζουρες.
μολις βρεις τους τροπους να το δουλευεις,θα φτιαξει η κατασταση ;)
λιγο υπομονη και θα σε αποζημιωσει!!

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 22:14 »
Καλησπέρα και από μένα. Θα συμφωνήσω με petra.
Να συμπληρώσω οτι αν τελικά δε μείνεις ευχαριστημένος με εμπορικούς άτμο, να προσπαθήσεις να βρεις επισκευάσιμο. Θα γλυτώσεις το κόστος αγοράς νέων άτμο αλλάζοντας μόνο φυτίλι και αντίσταση. Θα έχεις πάντα την αίσθηση που σου δίνει ένας νέος άτμο. Κάτι τέτοιο όμως προϋποθέτει να έχεις διάθεση να αφιερώσεις κάποιο χρόνο στον άτμο σου για να μάθεις να κάνεις τις αλλαγές. Αν πάλι είσαι τύπος 'δεν έχω χρόνο η διάθεση να ασχοληθώ', μείνε στους εμπορικούς και ακολούθησε τις συμβουλές που σου λένε τα παιδιά.

Αποσυνδεδεμένος pkiriakos

  • **
  • 185
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 22:35 »
Αν πάλι είσαι τύπος 'δεν έχω χρόνο η διάθεση να ασχοληθώ', μείνε στους εμπορικούς και ακολούθησε τις συμβουλές που σου λένε τα παιδιά.
Διάθεση υπάρχει πολύ.Χρόνος περιορισμένος αλλά ναί υπάρχει.Εγώ είμαι νέος και δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα.Αν είχα εναν ανθρωπάκο κοντά μου με τον οποίο να πίναμε και κανά καφεδάκι που και πού ώστε να με καθοδηγήσει και να με εκπαιδεύσει..............Δεν ζητώ υπηρέτη για να μην παρεξηγηθώ απλά έναν άνθρωπο να μου εξηγεί διότι όλα αυτά που διαβάζω μου φαίνονται βουνό.Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις άσχετα αν τις γράφετε στα κινέζικα  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 22:50 »
Κυριάκο στον τομέα των επισκευάσιμων άτμο υπάρχουν 2. Α2 και iatty. Δεν θα σου πω ποιον να πάρεις, ούτε καν θετικά και αρνητικά. Αν πρόσεξες τους έβαλα και με αλφαβητική σειρά. Έχει καταντήσει Ελληνοτουρκική διαμάχη το θέμα (Α2 κατασκευαστής Cetin/Τούρκος, iatty κατασκευαστής imeothanasis/Έλληνας)!!! :laugh1: :laugh1: και δεν θέλω να παρεξηγηθώ από κανέναν εδώ μέσα, γιατί θα γίνει πανικός. Πρέπει να διαβάσεις τα αντίστοιχα νήματα και να αποφασίσεις.
Ύπάρχουν όμως 3 βασικά θέματα
1) Διαθεσιμότητα (τους βρίσκεις και τους 2 δύσκολα για να τους αγοράσεις)
2) Τιμή (αρκετά υψηλότερη από τους εμπορικούς. Δεν συζητώ ότι κάνεις απόσβεση αργά ή γρήγορα)
3) Εξοικίωση με το σπορ. Θα σου πρότεινα να μείνεις λίγο διάστημα σε εμπορικούς ώστε να μάθεις την 'φιλοσοφία΄ των άτμο και μετά να μπεις σε αυτή την κατηγορία. Διαφορετικά ενδέχεται να απογοητευτείς, να σου φανούν δύσκολα και να τα παρατήσεις.
Όσο για καφεδάκια, οργανώνονται τακτικά εδώ μέσα και θα μπορούσες, ανάλογα που μένεις να συμμετέχεις. Εκεί όλο και κάποιος θα έχει να σου δέιξει κάποια βασικά πράγματα. Υπάρχουν όμως και βιντεάκια και αναλύσεις για τα διάφορα θέματα που μπορείς να αντιμετωπίσεις. Όπως είπα πρέπει να αφιερώσεις λίγο χρόνο για να έχεις ένα καλό αποτέλεσμα.

Συγχώνευση μηνυμάτων: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:42
Υπάρχει και η τρίτη λύση στους άτμο που όμως δεν ξέρω αν δουλέψει με σένα.
Να μετατρέψεις ένα εμπορικό άτμο σε επισκευάσιμο. Προσωπικά αυτό έχω κάνει μέχρι να βρω να αγοράσω επισκευάσιμο.
Το έκανα όμως κατόπιν ψαξίματος στα νήματα εδώ μέσα και από διάφορα βιντεάκια που πραθέτουν οι εμπειρότεροι εδώ.
Αυτό δεν ξέρω καθόλου αν σου 'κάτσει' εσένα. Εξαρτάται από τον άτμο που θα μετατρέψεις μιας και έχουν κατασκευαστεί για να είναι 'μιας χρήσης' και όχι για να επισκευάζονται
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:42 από Geraki »

Αποσυνδεδεμένος leondas

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:13 »
Υπάρχει και η τρίτη λύση στους άτμο που όμως δεν ξέρω αν δουλέψει με σένα.
Να μετατρέψεις ένα εμπορικό άτμο σε επισκευάσιμο. Προσωπικά αυτό έχω κάνει μέχρι να βρω να αγοράσω επισκευάσιμο.
Το έκανα όμως κατόπιν ψαξίματος στα νήματα εδώ μέσα και από διάφορα βιντεάκια που πραθέτουν οι εμπειρότεροι εδώ.
Αυτό δεν ξέρω καθόλου αν σου 'κάτσει' εσένα. Εξαρτάται από τον άτμο που θα μετατρέψεις μιας και έχουν κατασκευαστεί για να είναι 'μιας χρήσης' και όχι για να επισκευάζονται
τι ατμο μετετρεψες φιλε μου?σε ρωταω γιατι αν και νεος ατμιστης βλεπωντας καποια θεματα στο φορουμ σκεφτομαι να φτιαξω εναν επισκευασιμο γιατι οι επισκευασιμοι εμποριου μου φαινονται κοματι ακριβοι

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:16 »
Διάθεση υπάρχει πολύ.Χρόνος περιορισμένος αλλά ναί υπάρχει.Εγώ είμαι νέος και δεν γνωρίζω σχεδόν τίποτα.Αν είχα εναν ανθρωπάκο κοντά μου με τον οποίο να πίναμε και κανά καφεδάκι που και πού ώστε να με καθοδηγήσει και να με εκπαιδεύσει..............Δεν ζητώ υπηρέτη για να μην παρεξηγηθώ απλά έναν άνθρωπο να μου εξηγεί διότι όλα αυτά που διαβάζω μου φαίνονται βουνό.Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απαντήσεις άσχετα αν τις γράφετε στα κινέζικα  :laugh1:
Kυριακο αν εισαι  θεσ\νικη κανε υπομονη γιατι δεν θα αργησει η επομενη συναντηση θεσσαλονικεων και εκει θα σου λυθουν ολες οι αποριες ;)

Αποσυνδεδεμένος crisx

  • ***
  • 567
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:24 »
τι ατμο μετετρεψες φιλε μου?σε ρωταω γιατι αν και νεος ατμιστης βλεπωντας καποια θεματα στο φορουμ σκεφτομαι να φτιαξω εναν επισκευασιμο γιατι οι επισκευασιμοι εμποριου μου φαινονται κοματι ακριβοι
Το κλασσικό κάρτο του hybrid με σπείρωμα 901.

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:26 »
Αν και συστήθηκα πριν λίγες μέρες το πράττω εκ νέου και εδώ.Καλησπέρα λοιπόν σε όλους.Ονομάζομαι Κυριάκος και διαμένω πλέον μόνιμα (σώγαμπρος)  ;D στην Θεσσαλονίκη.Είμαι στρατιωτικός και καπνιστής 25 χρόνια τώρα.Γνωρίζω οτι αυτά που θα γράψω εχουν απαντηθεί πολλάκις.

Είμαι νέος όμως χρήστης και οτι διάβασα στο φόρουμ περισσότερο με σύγχισε παρά με διαφώτισε.Στις επτά ημέρες χρήσης λοιπόν ενός e go t ovalle κατέληξα οτι υπάρχει ενα θεματάκι-πρόβλημα με τους ατμοποιητές γενικότερα.Και ενώ τις πρώτες 4 ημέρες άτμιζα και χωρίς κανένα πρόβλημα άρχισαν οι διαρροές.

Οι εισπνοές μου κανονικές και με διαστήματα.Η αμπούλα (πιπάκι διάφανο)  με υγρό και χωρίς ποτέ να τελειώσει αυτό.Πάτημα του κουμπιού και μετά απο ένα δευτερόλεπτο εισπνοή.Αλλάζω ατμοποιητή στον νο 2 που περιείχε το κουτί.

Καμμία σχέση με  πρίν αλλά γενικώς μια τάση για διαρροή καθώς και μια γλύκα στο στόμα απο υγρά που έρχονται επάνω την έχω.Θα πρέπει άραγε να συνηθίσω στην ιδέα οτι τέτοια μικροπροβλήματα με το η.τ θα έχω ή υπάρχει η τέλεια λύση την οποία γνωρίζεται λόγω εμπειρίας??

Βέβαια πιστεύω οτι ενα καινούριο προιόν και μάλιστα παρά την απλότητα της λειτουργίας του,επανασταστικό θα τελειοποιηθεί ίσως μετά απο κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα.Μέχρι να συμβεί αυτό μπορεί κάποιος ευγενής κύριος η κυρία να προτείνει εναν αξιοπρεπή συνδυασμό εξαρτημάτων πχ μπαταρία απο τάδε μάρκα με ατμοποιητή τάδε μάρκα??

Γενικότερα όποια πληροφορία παραπάνω παρασχεθεί ευπρόσδεκτη ούτως ώστε να μου γίνει και αυτού του είδους το κάπνισμα μια απροβλημάτιστη ασχολία και απόλαυση μιάς και μου αρέσει πολύ.Χωρίς το παραμικρό ίχνος διάθεσης προσβολής πρός τα μέλη του φόρουμ Θα παρακαλούσα μόνο μιάς και είμαι χρόνια σε φόρουμ και γνωρίζω αρκετά περί λειτουργείας αυτών να απαντήσετε με απλότητα ,ευγένεια και περιγραφικότητα.

Άλλωστε δεν είναι υποχρεωτική η απάντηση των όσων ερωτώ και τα πάντα πηγάζουν απο την ειλικρινή διάθεση των ανθρώπων για βοήθεια χωρίς ίχνη υστεροβουλίας η προσωπικού συμφέροντος.Σας ευχαριστώ πολύ όλους εκ των προτέρων και αναμένω.Την καλησπέρα μου.
συγνωμη που παρεμβαινω...αν και καινουργιος στο "ατμισμα" ειχα το ιδιο ακριβος προβλημα....
το ελυσα απλα...
αγορασα "πιπακια" με σιλικονη μπροστα και οχι πλαστικο...δεν εχει ξανατρεξη απο τοτε
την περασμενη παρασκευη τα αγορασα και δεν εχει ξανατρεξη απο τοτε
ελπιζω να σου ελυσα το προβλημα προς το παρον

Αποσυνδεδεμένος leondas

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:32 »
Το κλασσικό κάρτο του hybrid με σπείρωμα 901.
:hmmm:δεν το εχω τσεκαρει...ειμαι πολυ νεος ατμ...εγω σκεφτομαι να φτιαξω ενα Α2Τ(η κατι τετοιο τελος παντων)εχω ξεκινησει με τανκ και μου φενεται βολικο.εχω αρκετα εργαλεια(χρυσοχοος) και πιανει το χερι μου.ελπιζω μη μου βγει ακριβοτερα απο την αγορα του καινουργιου και :wall:

Αποσυνδεδεμένος manos3906

  • ***
  • 715
  • Φύλο: Άντρας
  • GGTS+Ιatty/VV by SEB / οδυσεα για καβαντζα
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:37 »
εγω ειμαι πολυ πιο νεος
ουτε τη ειναι το  Α2Τ δε ξερω....

Αποσυνδεδεμένος leondas

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:42 »
υπαρχει σχετικο θεμα "Α2,Α2Τ "

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 25, 2011, 23:48 »
Ρίξε μια ματιά εδώ:http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,3479.0.html ;)

Αποσυνδεδεμένος leondas

  • *
  • 20
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εστίαση προβλήματος στους ατμοποιητές αλλά γιατί??
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 26, 2011, 00:06 »
 :thumpup:ακριβως αυτο!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1102853 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176768 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 523 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 359 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 285447 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209563 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68749 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315732 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15615 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem