vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

281 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, camber, manoslykos, goran, Doubt, Lazy Dog

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος kostas naxioths

  • **
  • 102
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5625 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 13:15 »
καλες γιορτες!!


Ενω δεν ειμαι νεος ατμιστης 2 χρονια τωρα ψαχνω να βρω εναν ατμο να με ικανοποιει εχω δοκιμασει αρκετους εδω και 2 χρονια και αν το πιστευετε κατεληξα σε ενα vision νανο(1ml)ο οποιος καπως με ικανοποιει.εχω μεινει εκει αλλα σιγουρα δεν ειναι η ενδεδειγμενη λυση λογω μικρου χρονου αντοχης και μικρης χωριτηκοτητας.


εχετε να μου προτεινετε καποιον εχω και vv μπαταρια αλλα ποτε δεν ανεβασα volt αφου δεν ειχα αρμοδιο ατμοποιητη.
κοιταω λιγο προς το nautilus mini

σας ευχαριστω καλες γιορτες μς υγεια

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5626 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 13:46 »
Αν ψαχνεις και καλυτερη γευση θα σου προτεινα Kanger aerotank ή aerotank mini .  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5627 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 13:51 »
kosta σου σε εστειλα μηνυμα

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
συμφωνω με τον caros

Αποσυνδεδεμένος e-akapnos

  • ***
  • 835
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum vivimus vivamus
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5628 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 13:53 »
έχω πάρει τον aerotank mega ο οποίος είναι από τους καλύτερους εργοστασιακούς ατμο σε κατασκευή, δίνει καλό ντουμάνι και πολλή ωραία γεύση στα υγρά. τον παίζω και με mod και vv μπαταρία (aspire CF 1600mA). ακόμη και στη πολυβολτική με αντίσταση 1,5 Ω πυροβολάει όλη μέρα. στον συνιστώ ανεπιφύλαχτα.

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5629 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 14:31 »
καλες γιορτες!!


Ενω δεν ειμαι νεος ατμιστης 2 χρονια τωρα ψαχνω να βρω εναν ατμο να με ικανοποιει εχω δοκιμασει αρκετους εδω και 2 χρονια και αν το πιστευετε κατεληξα σε ενα vision νανο(1ml)ο οποιος καπως με ικανοποιει.εχω μεινει εκει αλλα σιγουρα δεν ειναι η ενδεδειγμενη λυση λογω μικρου χρονου αντοχης και μικρης χωριτηκοτητας.


εχετε να μου προτεινετε καποιον εχω και vv μπαταρια αλλα ποτε δεν ανεβασα volt αφου δεν ειχα αρμοδιο ατμοποιητη.
κοιταω λιγο προς το nautilus mini

σας ευχαριστω καλες γιορτες μς υγεια


Δεν θα σου πρότεινα να πας σε ναυτιλο για την γευση,βεβαια όπως ολοι εχουμε μαθει τα παντα στο Η.Τ. ειναι υποκειμενικά.
Δοκίμασε πριν αγοράσεις.Επειδη ανεφερες οτι εχεις VV μπαταρια,σου προτεινω να παρεις τον Protank 3,πολυ οικονομικος
και μου αποδίδει παρα πολυ καλά με μια VV EGO μπαταρια.

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5630 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 19:47 »
Καλησπερα και χρονια πολλα !
Εγραψα αγγελια και ξεχασα να βαλω τιμη οποτε και δεν εγκριθηκε απο οτι υποθετω.. υπαρχει αυτη η αγγελια καπου να την διορθωσω ή πρεπει να την ξαναγραψω απ την αρχη?

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5631 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 19:49 »
Για δες εδώ υπάρχει η αγγελία σου; Αν δεν έχει εγκριθεί,ανάλογα πριν πόσες μέρες την έβαλες,σου παραθέτω
το κείμενο για την περίπτωση αυτήν.

==========================================================================
ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΘΕΙ Η ΑΓΓΕΛΙΑ ΣΑΣ: Εφόσον είδατε στην προς έγκριση αγγελία σας γραμμένο το λόγο της μη έγκρισης από τον συντονιστή, έχετε 3 μέρες περιθώριο (πριν διαγραφεί) να δημοσιεύσετε νέα αγγελία αντιγράφοντας από την παλιά σας αγγελία ό,τι χρειάζεστε και διορθώνοντας ή βάζοντας τα στοιχεία που λείπουν. Η λάθος αγγελία θα διαγραφεί και δεν θα μετράει στις 2 αγγελίες του μήνα που δικαιούστε να δημοσιεύσετε.Επίσης μη στέλνετε ΠΜ ή κάνετε αναφορά στους συντονιστές "Παρακαλώ να εγκριθεί", "Γιατί δεν εγκρίθηκε ακόμα;" κτλ. αν δεν περάσουν 24 ώρες από τη δημοσίευσή της. Οι συντονιστές δεν είναι όλη την ώρα παρόντες ή μπορεί να ασχολούνται με άλλα θέματα. Θα την εγκρίνουν με την πρώτη ευκαιρία που θα έχουν.  Αλλά καλύτερα να διαβάσετε όλους τους κανονισμούς για τις αγγελίες και να τους ακολουθήσετε ώστε να είστε σίγουροι ότι θα εγκριθεί η αγγελία σας:http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,695.msg11041.html#msg11041
==========================================================================

Αποσυνδεδεμένος Anubis

  • **
  • 486
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5632 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 19:54 »
οχι δεν υπαρχει, σημερα το πρωι την εγραψα αλλα δεν εβαλα τιμη..
μαλλον πρεπει να την γραψω ξανα?

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5633 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 20:03 »
Ποσταρε ξανά την αγγελία σου ακολουθοντας τις οδηγειες,ενω είσαι σίγουρος οτι το εχεις κανει σωστα.

Αποσυνδεδεμένος ChRiS82

  • ***
  • 817
  • Φύλο: Άντρας
  • Που είναι το VaporShark μου;
    • Personal Website
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5634 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 20:43 »
Αν την έβαλες σήμερα το πρωί θα πρέπει να την βλέπεις στο Link που σου έβαλα,απλά να λέει ότι είναι "προς έγκριση"
ή κάτι τέτοιο.Έχεις 3 μέρες να μπεις στην αγγελία,να την αντιγράψεις και να δημιουργήσεις μία νέα διορθώνοντας το
λάθος που έκανες την πρώτη φορά,στην συγκεκριμένη περίπτωση να προσθέσεις "τιμή". :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5635 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 20:48 »
Καλησπερα και χρονια πολλα !
Εγραψα αγγελια και ξεχασα να βαλω τιμη οποτε και δεν εγκριθηκε απο οτι υποθετω.. υπαρχει αυτη η αγγελια καπου να την διορθωσω ή πρεπει να την ξαναγραψω απ την αρχη?

Κάποιο λάθος έχεις κάνει μάλλον. Δεν βλέπω κάποια δική σου αγγελία για έγκριση σήμερα. Ούτε και κάποια διαγραφή. Το πιθανότερο είναι ότι δεν ολοκληρώθηκε ποτέ η υποβολή της αγγελίας.

Αποσυνδεδεμένος kostas1177

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5636 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 22:16 »
Παιδιά οι αγγελίες που γράφετε που ακριβώς φαίνονται? Εγώ δεν τις βλέπω.

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5637 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 22:24 »
Μετα τα 20 ποστ (νομιζω) θα τις βλεπεις

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5638 στις: Δεκεμβρίου 27, 2014, 22:40 »
Ρίξτε μια ματιά στο Προνόμια σε παλιότερα ενεργά μέλη του φόρουμ

Ο πίνακας των αγγελιών είναι ορατός μετά τα 50 μηνύματα και η δυνατότητα δημοσίευσης αγγελίας προϋποθέτει να είναι κάποιος μέλος για τουλάχιστον 90 μέρες.

Επίσης Μηνύματα χωρίς ουσιαστικό περιεχόμενο θα σβήνονται και Όχι στο SPAM και στο trolling

Γενικά ένα διάβασμα των κανονισμών δεν θα έβλαπτε!

Αποσυνδεδεμένος haytek

  • **
  • 106
  • Φύλο: Άντρας
  • Si vis amari, ama
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5639 στις: Ιανουαρίου 12, 2015, 21:58 »
Xαίρεται,
Είμαι νέος στο φόρουμ σας και συγχαρητήρια για την άψογη δουλειά που κάνετε πάνω στο Η/Τ.

Την πρώτη μου προσπάθεια την είχα κάνει με ένα eGo-T πριν 3 χρόνια, και δεν με κάλυψε ποτέ και το άφησα στο περιθώριο.
Πρόσφατα πήρα ένα ego-C και ούτε αυτό με κάλυψε.Πριν 2 εβδομάδες , αποφάσισα να πάρω :
1] Vision Spinner II 1650mAh
2] KangerTech Mini Protank 3
και ατμίζω με υγρό Ovale Old Tobacco-Riserva 16mg nicotine ..

Εδώ και 2 εβδομάδες λοιπόν,έχω κοψει το Κ.Τ. και δεν είχα καμία εντελώς τάση να ξανακάνω.Με καλύπτει πλήρως.Ήθελα να ρωτήσω εσάς όμως τους πιο έμπειρους,μιας και έκανα την κινηση να ατμιζω με πιο προχωρημενο εξοπλισμό,με τι ατμοποιητή θα μπορούσα να συνδυάσω την μπαταρία..
Επίσης, ήθελα να ρωτήσω αν συνεχίσω με τον Protank, σε τι αντίσταση να πάω για να δημιουργεί αρκετό ατμό; Και σε τι volt να χρησιμοποιώ τον spinner?
Να σημειώσω ατμίζω αρκετά την μέρα και με ενδιαφέρει να δημιουργεί αρκετό ατμό κατά κόρον..

Ευχαριστώ για το χρόνο, και που με καλύψατε σε άλλες απορίες που είχα , χωρίς καν να ρωτήσω !
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 12, 2015, 22:05 από haytek »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123625 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12760 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63888 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92933 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1126 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172998 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9637 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos