vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

265 επισκέπτες, 2 χρήστες
dkostas, manoslykos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ

Αποσυνδεδεμένος vamaxin

  • ****
  • 1203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5160 στις: Ιουλίου 23, 2014, 19:41 »
Δόκιμασε και έναν αλλο φορτιστή, μέ άλλο usb καλώδιο και αν τά ίδια , τότε πρόβλημα τηε μπαταρίας.

Αποσυνδεδεμένος gosgot

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5161 στις: Ιουλίου 24, 2014, 09:02 »
 γεια σας.για να μην ανοιγω καινουργιο τοπικ ζηταω βοηθεια εδω.εδω και 2 χρονια ατμιζω με ενα Α2τανκ.επειδη το βαρεθηκα αλλα δεν πολυασχολουμαι με τις εξελιξεις θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο ατμοποιητη επισκευασιμο σ αυτο το στυλ πανω κατω και κυριως μια μπαταριοθηκη οσο γινεται πιο μαζεμενη.μπαταριες τοσο καιρο επαιρνα τις ego900 αλλα αρχισα να τις καιω και δεν βγαζω ακρη.αν δεν ειναι κοπος και ενα σαιτ να τα παραγγειλω να ξεμπερδευω  ;D . αυτα αρκουν
   

Αποσυνδεδεμένος Josephg

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5162 στις: Ιουλίου 25, 2014, 10:47 »
Καλημέρα σας
Ειμαι νεος ατμιστης και ενας φιλος μου συστησε ανεπιφύλακτα το φορουμ. Για να αποφυγω την γνωστη εκμεταλευση των καταστημάτων ζητώ την βοήθεια σας με τι μηχανημα να  :t. Σας ευχαριστώ :thank_you2:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5163 στις: Ιουλίου 25, 2014, 11:05 »
Φίλε μου καλημέρα και καλώς μας ήλθες. Πέρνα μια βόλτα και από εδώ να σε γνωρίσουμε.
Επίσης, πάρε το χρόνο σου να διαβάσεις λίγο καλύτερα το φόρουμ, υπάρχουν πίνακες και νήματα στα οποία ήδη οι απαντήσεις που ζητάς έχουν δοθεί.

Καλή συνέχεια.

Αποσυνδεδεμένος haigs

  • **
  • 159
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5164 στις: Ιουλίου 25, 2014, 11:15 »
Καλημέρα σας
Ειμαι νεος ατμιστης και ενας φιλος μου συστησε ανεπιφύλακτα το φορουμ. Για να αποφυγω την γνωστη εκμεταλευση των καταστημάτων ζητώ την βοήθεια σας με τι μηχανημα να  :t. Σας ευχαριστώ :thank_you2:


Καλημερα φιλε!
Απο μπαταρια δες vision spinner I ή την ΙΙ και απο ατμοποιητη protank mini 3 ή aspire bdc. Aν δεν σε χαλαει σαν εμφανιση δες και το mvp 2 (ηλεκτρονικο mod σε σχημα κουτιου).
Το κουτι προσωπικα με εχει σωσει με την αυτονομια και την αξιοπιστια του.
Απλα αν πας σε spinner θα θες 2 μπαταριες ωστε να εχεις καβατζα οταν φορτιζει η μια (γυρω στις 4 ωρες κραταει η φορτιση).


Αποσυνδεδεμένος guitars

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
  • Η δουλειά θα γίνει νύχτα!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5165 στις: Ιουλίου 25, 2014, 11:22 »
θα σου πω τη δική μου εμπειρία...

ξεκίνησα από την αρχή με 12'αρα vg 100% γιατί δεν ήθελα να μπλέξω με αρωματα και πιστεύοντας ότι είναι ίσως ότι πιο υγειινό στο ατμισμα...
πριν κάπνιζα 20 περίπου στριφτα samson μπλε αρκετα βαρύς καπνός

λοιπόν ενώ δεν είχα κανένα θέμα με την έλειψη αρώματος, ήθελα αυτό το κάτι παραπάνω στην αίσθηση ότι κάτι κατεβαίνει απο το λαιμό μου, το χτύπημα που λέμε...
επειδή δεν ήθελα να προσθέσω pg βάση μου, που ομολογουμένως δίνει αυτο το κάτι, είπα να αυξήσω νικοτίνη μια και τα κτ που πριν κάπνιζα ήταν αρκετά βαριά...

πήγα λοιπόν σε 18 mg όμως για μένα τουλάχιστον καμία διαφορά όπως κι εσύ παρα μόνο ίσως λίγο το πρωί στις πρώτες 2-3 τζούρες...

αυτό που έκανα ήταν στη σκέτη βάση μου να προσθέσω μερικές σταγόνες από ετοιμο υγρό με άρωμα δηλαδή εκεί που γέμιζα το dripper μου με 20 σταγόνες του έριχνα 17 + 3 από το έτοιμο δηλαδή σχεδόν τίποτα όμως μου έδωσε αυτό το κάτι ίσως λόγω γεύσης

από την άλλη εκει που ταβούσα 3 τζούρες μαζεμένες προσπάθησα να κάνω μόνο μια καλή και έτσι το συνήθισα να έινα καθε φορά 1 μόνο τζούρα με μία αναπνοή

αυτό που θέλω να πω είναι ότι χρειάζεται μία περίοδος προσαρμογής και ότι σε πολύ μεγάλο βαθμό ειναι ψυχολογικό το τι νιώθουμε αφού τόσο καιρό έχουμε εκπαιδευτεί (με το κ.τ.) να περιμένουμε άλλα αποτελέσματα ρουφώντας...

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5166 στις: Ιουλίου 25, 2014, 13:21 »
γεια σας.για να μην ανοιγω καινουργιο τοπικ ζηταω βοηθεια εδω.εδω και 2 χρονια ατμιζω με ενα Α2τανκ.επειδη το βαρεθηκα αλλα δεν πολυασχολουμαι με τις εξελιξεις θα ηθελα να μου προτεινετε καποιο ατμοποιητη επισκευασιμο σ αυτο το στυλ πανω κατω και κυριως μια μπαταριοθηκη οσο γινεται πιο μαζεμενη.μπαταριες τοσο καιρο επαιρνα τις ego900 αλλα αρχισα να τις καιω και δεν βγαζω ακρη.αν δεν ειναι κοπος και ενα σαιτ να τα παραγγειλω να ξεμπερδευω  (Image removed from quote.) . αυτα αρκουν
 

Ρίξε μια ματιά στους παρακάτω πίνακες, και στο κατάλληλο θέμα κάνε τις ερωτήσεις ξεχωριστά για επισκευάσιμο και ξεχωριστά για μπαταριοθήκη (mod).
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,72.0.html
http://e-kapnisma.gr/index.php/board,61.0.html

Αποσυνδεδεμένος Alfabravo

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5167 στις: Ιουλίου 25, 2014, 15:42 »
πήγα λοιπόν σε 18 mg όμως για μένα τουλάχιστον καμία διαφορά όπως κι εσύ παρα μόνο ίσως λίγο το πρωί στις πρώτες 2-3 τζούρες...

αυτό που έκανα ήταν στη σκέτη βάση μου να προσθέσω μερικές σταγόνες από ετοιμο υγρό με άρωμα δηλαδή εκεί που γέμιζα το dripper μου με 20 σταγόνες του έριχνα 17 + 3 από το έτοιμο δηλαδή σχεδόν τίποτα όμως μου έδωσε αυτό το κάτι ίσως λόγω γεύσης

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση.
 
Δεν έχω πρόβλημα με την γεύση. Άλλωστε αν και έχω καμιά 40αριά αρώματα, κατέληξα να ατμίζω σκέτη βάση. Ούτε μπορώ να πω ότι δεν με καλύπτει το ΗΤ.
 
Απλώς αυτό που αποκαλούν throat ή lug hit και βλέπω τα αμερικανάκια να πιάνουν τον λαιμό τους και να λένε "γκουχ, γκουχ, great vape", εγώ δεν το ένοιωσα.  :))
 
Δεν με απασχολεί βέβαια ούτε είναι και αυτοσκοπός. Περισσότερο από περιέργεια το ανέφερα. Ίσως τα 2 πακέτα Camel 100's επί 30 χρόνια να παίζουν κι' αυτά κάποιο ρόλο...
 

Αποσυνδεδεμένος Christos A.

  • 1
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5168 στις: Ιουλίου 26, 2014, 16:25 »
Παιδια ειμαι νεος στο φορουμ αλλα οχι στο ατμισμα και δεν ξερω τιποτα προς το παρων ουτε καν να ανοιξω δικο μου θεμα.Μετα απο μια συντομη ερευνα στο φορουμ και μαθαινοντας καποια πραγματα θα ηθελα να σας ρωτησω που μπορω να βρω επισκευασιμους ατμοποιητες σε μια φθηνη τιμη για αρχη απο Ελλαδα? Ευχαριστω εκ των προτερων!

Αποσυνδεδεμένος Pastafarai

  • *****
  • 2681
  • Φύλο: Άντρας
  • WE ARE AT WAR....CHOOSE SIDE!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5169 στις: Ιουλίου 26, 2014, 18:54 »
Χρήστο αν προσέξεις στην αρχική σελίδα του φόρουμ υπάρχει ένας πίνακας με τα ελληνικά καταστήματα ατμιστικων ειδών.
Στις μέρες μας τα περισσότερα απο αυτα τα καταστήματα διαθέτουν ποικιλία επισκευάσιμων ατμοποιητών απο φτηνούς, κινέζικους κλώνους μέχρι ακριβούς επώνυμους.
Τωρα που θα βρεις ακριβως αυτο που ψαχνεις για να σε βοηθησουμε καλυτερα να μας πεις τι ειδους επισκευασιμο ατμοποιητη ψάχνεις.
θες Dripping?  Meshάτο, με κεραμικό? Τανκ? Τύπου Kayfun? Τι ακριβώς?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 28, 2014, 01:32 από Pastafarai »

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5170 στις: Ιουλίου 28, 2014, 03:12 »
Ορισμένα μηνύματα που αφορούσαν τον ατμοποιητη Nobacco Epsilon BDC μεταφέρθηκαν στο κατάλληλο νήμα, εδω.

Αποσυνδεδεμένος Babisavramidis

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
  • Χριστιανός Ορθόδοξος Έλλην ατμιστής.
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5171 στις: Ιουλίου 29, 2014, 03:44 »
Ε μην πω τίποτα ρε συ να μου βγεί άχρηστο......Και βγαίνω μετά το τελευταλιο post εδώ σε μαγαζί βράδυ και μου ξανακαίγεται η κεφαλή λέω γ....... την τ.....δεν γ...........θα βάλω μια καινούργια.Αν και αυτό ρε παιδιά δεν μου έχει συμβεί ποτέ!!! αλλά ποτέ όμως εδώ και 3 μήνες και ξαναβάζω καινούργια και δεν ρουφάει ρε πάλι μετά απο κανένα τέταρτο...Ε τι να πω δλδ ρε σεις.Με κοιτάνε και με κοροιδεύουνε ρε.Ο και καλα δεν καπνίζω αλλά ατμίζω με το ένα μέτρο ματσούκι μου που τελικά δεν λειτουργεί οπότε δώστε μου να στρίψω ένα τσιγάρο.Έχω κάτι νεύρα τώρα...και πέιτε μου ρε παιδιά τι φταίει δλδ? έδωσα λίγα λεφτά? 2 αντιστάσεις σε μια μέρα 4 ευρώ ρε μ....... κανονικό υγρό έβαλα εργοστασιακό τι σκ...συνέβει και μόλις μπλέχτηκα να φτιάξω ένα υγρό και πήρα(άλλα λεφτά) 2 κ........βάσεις να φτιάχνω υγρό για μένα και γ..... ο δίας και καίγονται όλα? ¨εσπασε απο κάπου ο ατμοποιητής και δεν φαίνεται? Ε άντε και γ..... ρε συ έλεος.Μα την παναγία τώρα αν έδινα 3.30 για ένα γαμη....πακέτο τσιγάρα τίποτα δεν θα γινότανε.Και το ένα σπάει και το άλλο καίγεται και αυτό είναι για εκεί και το άλλο για εδώ και γ......σε με ρε.έχω δώσει μέχρι τώρα και εγώ δεν ξέρω πόσα για να μου καίγεται το ένα να γ..... το άλλο.Και με αυτό τον ατμοποιητή έτσι...και μαυτήν την μπαταρία αλλιώς έλα ρε φίλε έλα......Και για όσους αναρωτιούνται τι και πως μπαταρία aspire vision 1 και aspire bdc CE-S5.ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩς ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΑΤΜΙΖΕΙΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΣΕ 2 ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΙΓΟΝΤΑΙ 4 ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΟΣΤΑΣΙΑΚΕΣ!!!!! Τι να κάνω τώρα να πάω σε ένα μαγαζί και να κλαίω για να μου χρεώσουν κανένα 20άρικο ακομη? Θέλεις να αγιάσεις ρε μ.....κα και δεν μπορείς όλο παπα..ιες!!!! έλεος!!!! Πέιτε μου εσείς που ατμίζετε χρόνια και δεν ξέρω και γω τι,τι σκατά φταίει δλδ?Θέλει να βάζω και κανένα ευρώ στην αντίσταση? Ελάτε στην θέση μου και πέιτε μου ρε παιδιά!!! αξίζει τον κόπο ρε μ......μου τώρα? Μα τον θεό έβγαλα τον ατμοποιητή και τον έσπασα στον δρόμο με το παπούτσι και τον πέρασα και απο ρόδα.Είναι 4 το πρωί και είμαι τίγκα!!!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 29, 2014, 03:50 από Babisavramidis »

Αποσυνδεδεμένος Alfabravo

  • **
  • 344
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5172 στις: Ιουλίου 29, 2014, 09:44 »
1ον. Φροντίζουμε να έχουμε πάντα μαζί μας εφεδρική μπαταρία και εφεδρικό γεμάτο ατμοποιητή.

2ον. Πρίν πατήσεις τον ατμοποιητή με την ρόδα, είχες μετρήσει την αντίσταση και την βρήκες καμένη; Δεν είχες εφεδρικό ατμοποιητή, συνεπώς υποθέτω ότι πολύ περισσότερο δεν θα είχες μαζί σου και πολύμετρο για να την μετρήσεις. Πως κατάλαβες ότι ήταν καμένη;

Θεωρώ ότι αδίκως κατέστρεψες τον ατμοποιητή καθώς είναι πιο πιθανό να μην έκανε επαφή ο ατμοποιητής με τον πόλο της μπαταρίας. Συμβαίνει συχνά και η λύση είναι πολύ απλή, ελαφρό σήκωμα του πόλου με κάτι αιχμηρό (και φυσικά το χέρι μακριά από το κουμπάκι).
 
3ον. Ηρέμησε, θα σου κάνει καλό.

 

Αποσυνδεδεμένος vantamis

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5173 στις: Ιουλίου 29, 2014, 09:58 »
 :o

Ουάου!!!
Πολύ θυμό προκάλεσε ο ατμοποιητής!

Καταρχάς να συνιστήσω ψυχραιμία.

Κατά δεύτερον, ακόμη περισσότερη ψυχραιμία. Καταλαβαίνω ότι η προσπάθεια είναι δύσκολη, όμως 3 μήνες μετά δεν ξέρω αν δικαιολογούνται 2 καμμένες αντιστάσεις, όμως δεν δικαιολογείται τόσος θυμός.

Όπως προείπε κι ο φίλος συνατμιστής, καλό είναι να υπάρχει εφεδρεία σε μπαταρία και σε έναν ακόμη ατμοποιητή, έτοιμο προς χρήση, ελεγμένο και γεμισμένο.

Ετσι, οτιδήποτε κι αν συμβεί, θα έχεις εναλλακτική λύση για εκείνη την στιγμή. Αργότερα ή την επόμενη μέρα, με καθαρό μυαλό, ψάχνεις τους λόγους και τις αιτίες και διορθώνεις την κατάσταση.

Τέλος, υπόψιν ότι με τρεις (3) μήνες αποχής από το τσιγάρο με ένα (1) πακέτο την μέρα (λέμε τώρα!) ωφελήθηκες οικονομικά (3 Χ 30 ημέρες Χ 4€/πακ. = 360€). Είμαι σίγουρος ότι έχεις κάνει ήδη απόσβεση την επένδυση και τα αναλώσιμα που έχεις αγοράσει, ακόμη κι αν ήταν από τα ακριβότερα. Σε βάθος χρόνο το οικονομικό όφελος θα είναι ακόμη μεγαλύτερο, οπότε ακόμη και τυχόν αστοχίες σε υλικά (βλ. αντιστάσεις ή ατμοποιητές) που είναι πάντα μέσα στο πρόγραμμα, αν και δεν συμβαίνουν συχνά, δεν θα έπρεπε να σε στεναχωρούν.

Να χαίρεσαι που ακολούθησες τον δρόμο του ατμίσματος, ο οποίος κατά την γνώμη μου έχει πολύπλευρα οφέλη και στην υγεία και στην... οικονομία!

Επίσης, αν νιώθεις ότι δεν καλύπτεσαι σε μεγάλο βαθμό με το αποτέλεσμα, μην διστάζεις να κάνεις δοκιμές σε ατμοποιητές και υγρά. Το κόστος είναι πολύ μικρότερο από του κανονικού τσιγάρου και τα οφέλη μεγαλύτερα.

Φιλικά.

 :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΛΩΝ
« Απάντηση #5174 στις: Ιουλίου 29, 2014, 10:20 »
Οντως, ψυχραιμία κατ αρχην, αν και καταλαβαίνω πολύυυυυυ καλά τον συμπολίτη.


οκ, ξέχνα τα δυσάρεστα των 2 ημερών.
ή όντως έπεσες σε λάθος παρτίδα  ή όπως λέει ο έτερος συμπολίτης, οι 2 πολοι δεν έκαναν επαφή
Τρόποι μελλοντικής λύσης;


2 μπαταρίες 2 ατμο κατά προτίμησην άλλο μοντέλο ο καθένας. Ετσι τσεκάρεις ανά πάσα στιγμή αν φταιει η εκαστοτε κεφαλή ή χάλασε η βάση του άτμο ή δεν κάνει επαφή με τη μπαταρία. Αν νιωθεις οτι αυτός που εσπασες δε σε βόλευε, πάρε κάτι άλλο.


Βρίσκεις ένα καλό μαγαζί στη Θεσσαλονίκη, πχ e-smokers, vape club, carto.gr, dr antismoke, queen (σε κάλυψα για δυτικά, ανατολικά και κέντρο) και υπάρχουν βέβαια και άλλοι. Χρυσός κανόνας, όταν έχεις πρόβλημα, πηγαίνεις εκεί. Διότι πολύ καλά σου τα λέμε εδώ από μακριά, αλλά εκεί μπορεί ο πωλητής επί τόπου να δοκιμάσει διάφορα κολπάκια για να δει αν φταίει η αντισταση ή κάτι άλλο. Ακόμη και αντικατάσταση κεφαλής να κάνει αν αυτή που έβαλες ήταν ελαττωματικιά. Πώς αποδεικνύεται αυτό; Μόνο με την ολική καταστροφή της. Αν δεν παίζει καθόλου μια αντίσταση και στην αποσυναρμολόγησή της βρεθεί το σύρμα χωρίς σημάδια χρήσης (κατάλοιπα)


Καλού κακού ο εντοπισμός γειτόνων ατμιστών πάντα βοηθάει σε δύσκολες ώρες. Ειδικά οι παλιοί πάντα έχουν καβάντζα άτμο που δε χρησιμοποιούν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278670 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123804 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64009 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206732 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3922 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1152 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173159 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15611 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14329 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9677 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos