vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

54 επισκέπτες, 5 χρήστες
Jorge, pngtszs1976, manoslykos, mathimatikos1966, Βασίλης Γ

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Αν ατμίζεις συνέχεια τα ίδια υγρά , μάλλον μιλάμε για κορεσμό γεύσης.

Ξεκουράσου λίγο απο τα συγκεκριμένα υγρά με σκέτη βάση ή κανένα λεμόνι. ;)

Αποσυνδεδεμένος GanaG

  • **
  • 371
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα είναι ατμός ... (Θρασύβουλος)
Μπούκωσες !

Για την ακρίβεια συνήθησε  αυτό το αρωμα ο οργανισμός σου και πλέον ουτε το μυρίζεις σωστά ούτε το γεύεσαι ... Στα τριμπεκοειδή που ατμιζω (και αναφέρεις) γίνεται συνέχεια, οποτε έχω τρία τουλάχιστον υγρα σε κυκλική χρήση. Πχ τριμπεκοειδές/αψεντι/λεμονοταρτα.

Συχνα κάνω και σκετη βάση ενδιάμεσα κυρίως για να καθαρίσουν οι γεύσεις από τα τανκ  ;D

Αποσυνδεδεμένος onelove

  • *
  • 14
  • Φύλο: Άντρας
πανω που βρηκα μια γευση να μου ταιριαζει για να κοψω το τσιγαρο. Η αληθεια ειναι οτι το ειχα πιπιλα το υγρο 

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Περνάει γρήγορα.  :)

Άλλαξε γεύση, διάβασε και λίγο το σχετικό νήμα με τις εμπειρίες άλλων. :yes:

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
όχι πάντα
εγώ είχα αρχίσει το ατμισμα με ένα καπνικό υγρό virginia της νατούρα
τις πρώτες εβδομάδες πίστευα πως δεν θα χρειαστεί να ξαναψαξω για υγρό
μια μέρα μετά από περίπου ένα μηνα δεν μου άρεσε αλλα καθόλου όμως
και από τότε σχεδόν 3 χρονια δεν μπορώ ούτε να μυρίσω καπνικό virginia  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Είσαι άστατος  :yes:

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Και μετά λέτε ότι εγώ χρειάζομαι βοήθεια... :laugh1:


Κωστάκη τη θες τη zelatini σου!  :yes:


Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
εγω το έπαθα απο την πρωτη τζούρα... έκτοτε ουτε να πλησιασω .....

Καλησπερα παιδια, μια ερωτηση ως νεος ατμιστης. 

Για τα υγρα shake n vape, αγοραζω το μπουκαλακι με το αρωμα, + βαση + booster νικοτινης και τα ριχνω στο 30ml μπουκαλακι του αρωματος ; Μπορειτε να μου δωσετε καποιο site με καλες τιμες και οδηγιες;

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1934
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Ναι, αυτό κατά κανόνα υποτίθεται ότι είναι το κόνσεπτ.

Αποσυνδεδεμένος mitroyolo

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
καλησπερα παιδια ειμαι καινουριος στο forum και απο οσα εχω δει δεν υπαρχει καποιο θεμα για τα charlie's chalkdust εχω δοκιμασει τεσσερα απο αυτα το Mr Meringue το Campfire και τα Pacha Mama Strawberry Guava Jackfruit ,Peach Papaya Coconut Cream . έχω κάνει αυτά καθώς αυτά έχει το μαγαζί στη περιοχή που μένω .Εχει δοκιμάσει κάνεις τα υπόλοιπα;
 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Για ρίξε μια ματιά στο Charlies Chalk Dust

Αποσυνδεδεμένος mitroyolo

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
ευχαριστώ πολύ θα γράψω εκεί την γνώμη για όσα έχω κάνει 

Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
Υπαρχει κανενα καλο υγρο με σοκολατα  + μπανανα η φραουλα η οτιδηποτε αλλο;Ας ειναι και diy δεν με πειραζει.

Αποσυνδεδεμένος karga

  • *
  • 68
  • Φύλο: Άντρας
Ως καπνιστής είχα συνδέσει το τσιγάρο όχι τόσο με τον καφέ όπως πολλοί, όσο με το να καπνίσω 2-3 τσιγάρα μετά το μεσημεριανό φαγητό ή το βράδυ με το δείπνο . Τώρα πλέον που έχω αντικαταστήσει το κάπνισμα με το άτμισμα , εξακολουθώ να  αποζητάω μετά το φαγητό το τσιγάρο, και πιάνω το η.τ. Το πρόβλημά μου είναι ότι τα καπνικά υγρά που έχω δοκιμάσει μέχρι στιγμής (pulp black honey blend, perino gold, vapemate cigar ) δεν μου "πανε" . Αφήνουν μια γλυκιά γεύση στο στόμα που δεν ταιριάζει με αυτό που είχα συνηθίσει. Υπάρχει κάποιος που να έχει το ίδιο θέμα ή πρόταση για το τί να ατμίσω ;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4684 498682 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:40
από treloneritis
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7219 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20718 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194228 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1481 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4627 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1108593 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180120 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1886 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1348 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25065 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 289479 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης