vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

512 επισκέπτες, 6 χρήστες
bloodlessz, Jorge, Sergios, manoslykos, giorgoscr, th3ofilos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος georgeps

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
  • Every human beings should be treated equally
Λάθος τα έχεις διαβάσει, προσπάθησε ξανά.
Αν θες σκέτη vg όμως μπορείς να το κάνεις προσθέτοντας λίγο νερό και καθόλου άρωμα ή άρωμα βασισμένο στην vg. Σε έτοιμα τέτοιο υγρό δεν έχω δει.
"προσπαθω ξανα" λοιπον
Για την τοξικότητα στο δέρμα λινκ

Notified classification and labelling according to CLP criteria

Summary of Classification and Labelling

είναι απο το ευρωπαϊκο οργανισμό ταξινόμησης όλων των χημικών. αν κατεβεις λιγο πιο κατω τη σελιδα στο πρωτο θα δεις καπου που γραφει Η302 harmful if swallowed

Οταν ρουφας καπνό δεν καταπίνεις? Το υλικό συσταση δεν αλλάζει οταν εξατμίζεται.

οταν το υλικο το ακουμπας στο δερμα σου και μπορει να στο κοκκινισει και να αρχισει η φαγουρα εμενα μου φτανει για να αρχίσω να το ψάχνω. Επειδή το έψαξα για αυτό ανησυχώ .

ναι ξέρω οτι είναι καλύτερο απο τσιγάρο (και ας εκανα μεσο ορο 5-6 τσιγαρα την ημέρα) αλλα προσπαθω να γυρισω σε κατι οσο πιο υγιεινο μπορώ.

Φιλικά



Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Το λάθος που σου αναφέρει ο φίλος, προφανώς αναφέρεται στην υπόθεση ότι η PG κάνει ντουμάνι. Το οποίο όντως είναι λάθος.

Επιπλέον, όταν ρουφάς καπνό:

α) Δεν καταπίνεις αλλά εισπνέεις
β) Προφανώς και αλλάζει σύσταση καθώς ο καπνός είναι προϊόν καύσης.

Όταν τώρα ρουφάς ατμό:
α) Δεν καταπίνεις αλλά εισπνέεις
β) Και η σύσταση να μην αλλάζει, η εισπνοή δεν έχει καμία σχέση με την κατάποση.

Αποσυνδεδεμένος phil_marlowe21

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Μήπως έχει κανένας υπόψιν τα υγρά της Pink Fury? Υπάρχει σχετικό νήμα;
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 04, 2016, 00:25 από phil_marlowe21 »

Αποσυνδεδεμένος cho oyu

  • **
  • 175
  • Φύλο: Άντρας
Πολυ καλα για την τιμη τους . Δεχονται αραιωση 1:1 χωρις να χασουν ιδιαιτερα τα αρωματα τους .
Καπνικα που δοκιμασα και μου αρεσαν

Morning Breath (δολοφονος αντιστασεων :)))

Good Sheep

Δεν νομιζω να εχουν νημα

Αποσυνδεδεμένος phil_marlowe21

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Είναι αρώματα για DIY ή ατμίζονται και μόνα τους; Πήρα ένα μπουκαλάκι και το άτμισα όπως ήταν   :hmmm:

διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 06, 2016, 01:39 από phil_marlowe21 »

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
RY4 καλό και σχετικά οικονομικό που να κυκλοφορεί σε online ελληνικό κατάστημα, ποιό προτείνετε;

Αποσυνδεδεμένος goran

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
RY4 Double από TPA..... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Υπάρχει και σχετικό θέμα εδώ.

Αποσυνδεδεμένος perelevas

  • **
  • 235
  • Φύλο: Άντρας
Φιλοι συνατμιστες καλησπερα .Ενας φιλος μου συνατμιστης :) εχει βαρεθει τωρα τελευταια φραουλοκρεμες φρουτα κτλ.
Ψαχνει κατι σε ξηρους καρπους,δημητριακα ξεροψημενα και αλλα τετοιου ειδους.Κυριως σε ετοιμο υγρο αλλα και το diy δεν το
αποκλειει.Ριξτε προτασεις παρακαλω :)

Αποσυνδεδεμένος mitsogrande

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
RY4 καλό και σχετικά οικονομικό που να κυκλοφορεί σε online ελληνικό κατάστημα, ποιό προτείνετε;
http://theliquid.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD/ry4-10ml/

Αποσυνδεδεμένος manton

  • **
  • 153
  • Φύλο: Γυναίκα
    • Allnetworks
Φιλοι συνατμιστες καλησπερα .Ενας φιλος μου συνατμιστης :) εχει βαρεθει τωρα τελευταια φραουλοκρεμες φρουτα κτλ.
Ψαχνει κατι σε ξηρους καρπους,δημητριακα ξεροψημενα και αλλα τετοιου ειδους.Κυριως σε ετοιμο υγρο αλλα και το diy δεν το
αποκλειει.Ριξτε προτασεις παρακαλω :)
So long, Castle & GrandMaestro από Follow the White Rabbit, ατμίζω αυτό το διάστημα, είναι με ξηρούς καρπούς και μου αρέσουν.

@mitsogrande Για αυτό πήγαινα εξ αρχής αλλά δεν έχει διαθέσιμο το 6άρι...

Αποσυνδεδεμένος seth2769

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
    • Cran e-liquis Russia SPB
της προαλλες ειδα σε Flash sale στη Gearbest  Τριμπεκα Halo στα 12 ευρω ...χμμ λεω και δεν παραγγελνω ενα μπουκαλακι ...αμα ειναι μαπα θα παει νεροχυτη .......και ομως η εκπληξη ! Το υγρο ειναι Καραοριτζιναλ με την γνωστη μας γευση....το μονο κακο οτι ειναι στα 6 mg οποτε για τους θεριακληδες ισως δεν....

θα παραγγειλω καμια 10αρια μπουκαλια να κανω στοκ οσο διαρκει το αποθεμα! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Φιλοι συνατμιστες καλησπερα .Ενας φιλος μου συνατμιστης :) εχει βαρεθει τωρα τελευταια φραουλοκρεμες φρουτα κτλ.
Ψαχνει κατι σε ξηρους καρπους,δημητριακα ξεροψημενα και αλλα τετοιου ειδους.Κυριως σε ετοιμο υγρο αλλα και το diy δεν το
αποκλειει.Ριξτε προτασεις παρακαλω :)
Δημητριακά με βατόμουρο και ξύσμα λεμονιού: Cloud Vapors Cloud Farmer. Όνειρο...

Αποσυνδεδεμένος stopapali

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Τελευταία πήρα ένα golden margy από ένα κατάστημα nobacco, μιας και ήθελα να πάρω κάτι καπνικό και έτυχε να βρω ένα κατάστημα στον δρόμο μου. Θυμάμαι στην αρχή μου στο η.τ. έλεγαν όλοι για αυτό μαζί με τα tribeca, bebeca κλπ, αλλά όταν το είχα δοκιμάσει μου είχε φανεί πολύ βαρύ και έντονο σε αντίθεση με τώρα που μου αρέσει πολύ και το πήρα άλλες 2 φορές.

Η ερώτηση μου είναι η εξής:

Υπάρχει κάποιο υγρό άλλης εταιρείας που να είναι γευστικά σχεδόν σαν αυτό (προσωπικά μου βγάζει ένα πούρο με μέλι), για να του κάνω μια δοκιμή, μιας και σε όλα μου είναι οκ το golden margy (ένταση γεύσης, ένταση γλυκάδας, κλπ) αλλά κάποιες φορές μέσα στη μέρα μου ενοχλεί ελαφρώς το λαιμό; 

ΥΓ: Σε περίπτωση που σκεφτεί κάποιος να προτείνει το cuban cigar, ας μην το κάνει, με κουράζει - μπουχτίζει, μου φέρνει βήχα, με ενοχλεί γενικά.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
"Μπόλικα" καπνικά με μέλι, μου έρχονται δύο στο μυαλό:

α) The Jack by After-8
β) Woody Snuff by Umami

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8406 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180800 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34069 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536875 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59927 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237846 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16038 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136212 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085447 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10352 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12