vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

510 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, maprix, Sergios, white varadero, camber, Jorge, manoslykos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Διαφωνώ για το breakfast και αντιπροτείνω από την ίδια εταιρεία το bite me, 25 days later και φυσικά το Cake!

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Δεν έχω δοκιμάσει και πολλά "κέικ"αλλά σίγουρα θα πρότεινα το Mini Muffin Man και το Muffin Man από OHW.  :yes:

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Διαφωνώ για το breakfast και αντιπροτείνω από την ίδια εταιρεία το bite me, 25 days later και φυσικά το Cake!
Ναι αυτό εννοούσα και δεν θυμόμουν πιο ήταν και πως το λέγανε :)) :))
Τhanks Τρύφωνα

Αποσυνδεδεμένος LeftisGr

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Καλήμερα κύριοι!!!
Σας διαβάζω εδώ και πολύ καιρό...και με αφορμή τα υγρά από hempoil ( με CBD)  που κατέφθασαν πρόσφατα στην πόλη μου είπα να δοκιμάσω το πρώτο μου ποστ!! Η ερώτηση μου είναι η εξής λοιπον :
Τα έχει δοκιμάσει καποιός? Και αν ναι..εντυπώσεις? Πρέπει να ναι και λίγο τσιμπημένη η τίμη....
Ελπίζω να χω ποσταρει σε σωστό τοπικ :D


Υ.Γ. 1 χρόνο ατμιστής...με istick 40W kai istick pico 75W με kanger sub tank και απομίμηση hurricane..κάθε λογής υγρό έχει δοκιμαστεί!! Καλώς σας βρηκα :D
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 15, 2016, 11:07 από LeftisGr »

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2811
  • Φύλο: Άντρας
Για λέγε...για λέγε :work3:

Αποσυνδεδεμένος LeftisGr

  • 2
  • Φύλο: Άντρας
Σε γενικές γραμμές ότι ξέρεις ξέρω :D
hempoilshop.gr για λίγες λεπτομέρειες παραπάνω!!
Αλλά καλό θα ήταν κάποιος πιο έμπειρος στην διαχείριση των ποστ να κάνει ένα ολοκληρωμένο θέμα πάνω στα ''χασισόλαδα'' :P :P :P  

Αποσυνδεδεμένος Ntoumani

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για έτοιμο υγρό με γεύση φρούτων ή κανέλας με αυστηρή προϋπόθεση:
Nικοτίνη: 3mg/ml & VG > 90%.


Γνωρίζετε που μπορώ βρω?
Ευχαριστώ :)

Αποσυνδεδεμένος Fruitjee

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Ενα που μπορω να σκεφτω τωρα ειναι το Tropika απο Twelve Monkeys, για τα δικα μου γουστα πολυ καλο

Αποσυνδεδεμένος Dr.Feelgood

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • Μικρός Τυμπανιστής
Παίδες έχει παραγγείλει κανείς υγρά Halo από FT; Εϊναι αξιόπιστα;

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Μια γενική διαπίστωση για τα υγρά που πουλιούνται σε γυάλινα μπουκαλάκια των 20 ml (με σταγονόμετρο). Επειδή ανακατεύω 12άρια με μηδενικά για να πάω την νικοτίνη στο 9 που ατμίζω, δεν έχω ακόμα πετύχει ούτε ένα μπουκάλι που να περιέχει πάνω από 19 ml (πολλές φορές λιγότερο κι από αυτό). Δεν θα κατονομάσω τις εταιρίες ακόμα αλλά με πολύ ενδιαφέρον θα ακούσω για εμπειρίες άλλων που τα μπουκάλια τους περιέχουν την αναγραφόμενη ποσότητα... >:(
 
Δεν πιστεύω πως είναι μια εκ του πονηρού πρακτική. Θα ήταν άλλωστε εντελώς αφελές και αντιεπιχειρηματικό κάτι τέτοιο. Έχω την αίσθηση πως ο ‘ένοχος’ είναι κάποια συγκεκριμένα μπουκάλια των 20 ml που τυχαίνει να χρησιμοποιούν διάφορες εταιρίες. Με μπουκάλια των 30 ml δεν είχα ποτέ κανένα πρόβλημα...
 
ΥΓ. Μόλις τώρα ανακάτεψα ένα 12άρι και ένα μηδενικό. Δεν με τσίμπησε μύγα έτσι στο άσχετο...
 

Αποσυνδεδεμένος higraf

  • ***
  • 853
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνώ, και σε εμένα 5 μπουκαλάκια τον 20ml (όλα τις ίδιας εταιρείας) πήγα να κάνω δοκιμαστικά 5 γεύσεις και σε κανένα 
δεν χώραγαν τα 20ml (για την ακρίβεια χώραγαν αλλά δεν έμενε καθόλου αέρας) ενώ όταν τα είχα πάρει σαν 20αλεμα
είχαν και χώρο.

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Ίσως γεμίζουν με το μάτι μέχρι ένα σημείο και μπαίνει μετά μέσα η πιπέτα και πάει το υγρό πάνω πάνω. :)  Δηλαδή ο κατασκευαστής του μπουκαλιού λέει ότι είναι 20ml αλλά με γεμάτη πιπέτα. Μου έχει τύχει στο DIY να μην χωράει το υγρό στο μπουκάλι μέχρι να ρουφήξω αρκετό με την πιπέτα και μετά να το βιδώσω.

Αποσυνδεδεμένος Xxristos

  • *
  • 89
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα,εχει δοκιμασει κανεις αυτα τα υγρα?
http://www.hurricanevapor.com/
Πετυχα στο internet το "vanilla sky tobacco" και φαινεται ενδιαφερον!
Οποιος εχει δοκιμασει ας μας πει την γνωμη του και αν υπαρχουν στην ελλαδα
:)

Από συγχώνευση.
Για να ανοίξουμε νέο θέμα για κάποιο προϊόν, πρέπει να συνοδεύεται απαραίτητα και από μία παρουσίαση, έστω συνοπτική.

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 10, 2016, 10:01 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος spybet

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα σε ολους , 
Μηπως γνωριζει καποιος να μας πει κατι για τα υγρα humble juice co . Εψαξα αλλα δεν βρηκα πουθενα πληροφοριες και γνωμες.
Ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Nana

  • **
  • 198
  • Φύλο: Γυναίκα
Hρθανε προσφατα ελλαδα και δεν τα εχουνε πολλα καταστηματα ακομη απο γνωμες αλλων στο fb που διαβαζω ειναι πολυ καλα σε ολλες της γευσεις

διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 22, 2016, 22:00 από spectrum »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8460 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180861 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34095 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537162 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59992 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237980 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 616 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16217 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085502 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35551 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10401 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12