vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.

Αποσυνδεδεμένος maxtor10

  • *
  • 74
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #30 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 03:34 »
το μεγα λαθος μου ηταν να κατεβασω την νικοτινη απο 18mg  σε 0mg σε 1,5 μηνα.

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #31 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 10:24 »
Πιστεύω ότι είμαι από τους ατμιστές με τα λιγότερα λάθη. :yes: :yes: :yes:

Γιατί.?????

Απλά γιατί έτσι μου έτυχε δεν το επεδίωξα.Δεν το κυνήγησα. :dontknow:
Αρκέστηκα σε απλά φτηνά ατμιστικά εργαλεία. :yes: :yes: Ποτέ δεν αναζήτησα κάτι ακριβό και εξεζητημένο.
Από την αρχή της ατμιστικής μου πορείας μέχρι το τέλος (πρό μηνός) :) με απλά και βασικά ατμιστικά
εργαλεία. :yes: Δεν είναι ότι δεν είχα την οικονομική δυνατότητα να πάρω κάτι ακριβά.Απλά δεν έτυχε.

Να πω όμως και το άλλο.Και λάθη πολλά να είχα κάνει και πολλά χρήματα να είχα ξοδέψει αν το αποτέλεσμα
ήταν το ίδιο με αυτό που πέτυχα δεν θα μετάνοιωνα.

Γιαυτό εκείνο που μπορώ να πω.Δεν πειράζει να κάνουμε και λάθη ξοδεύοντας κάποια παραπάνω χρήματα
σε πράγματα που δεν τα έχουμε ανάγκη ή που μπορεί να μείνουν αχρησιμοποίητα.
Οταν έχουμε πετύχει το σκοπό μας ο οποίος είναι να μείνουμε μακρυά από το τσιγάρο ας κάναμε και
κάποια λάθη.

Το κέρδος ότι απαλαγήκαμε από το τσιγάρο είναι μεγαλίτερο.  :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #32 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 10:43 »
φυσικα παππου (και λοιποι που το αναφερατε..)
τα "λαθη" μας διδασκουν αλλα μπορουν να διδαξουν και αλλους.
Οι γονεις συχνα δεν αναφερουν λαθη του παρελθοντος στα παιδια τους με σκοπο να μην τα κανουν και αυτα? Κατι αντιστοιχο γινεται και εδω..

Απο την την αλλη μην βλεπετε μονο τα "σοβαρα λαθη" (πχ αγορασα το ταδε μοντακι ή πληθος ατμοποιητων και μου φυγαν χρηματα). Υπαρχουν και πιο μικρα, της καθημερινης ατμιστικης μας ζωης... οπως π.χ. οτι εγω σε καποια φαση μην θελοντας να αφησω εναν αγαπημενο μου ατμοποιητη (γιατι δουλεψε καλα απο την αρχη) τον πεθανα στα dry burns και τον κρατησα ενα μηνα.. Αποτελεσμα? Οταν το ανοιξα μεσα ειδα οτι ειχαν καει τα παντα γυρω του (μακαρονι κλπ) και αναρωτηθηκα τι στο καλο ατμιζα τις τελευταιες μερες, μεχρι να παρω αποφαση να τον αλλαξω.

Το παραπανω ειναι ενα "απλο" λαθος μου...που ισως το εχουν κανει και αλλοι ;)

Αποσυνδεδεμένος sifis

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • ΛΕΥΚΟ CUBE,PROVARI MINI ΛΕΥΚΟ,spheroid,
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #33 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 14:03 »
το μεγαλο λαθος μου ειναι οτι στους 13 μηνες που ατμοιζω εκανα 1 με 2 τσιγαρα την ημερα,λογο ανχους λογο προσοπικων σοβαρων προβληματων λογο βλακιας θα ελεγα.τεσπα τωρα δεν κανω.
τα υπολιπα λαθη π.χ πολλους ego ατμο,μοντακια που δουλεβανε 1 μηνα και μετα τα παρτησα στο σιρταρι,επισκεβασιμους πεταμενα λεφτα δεν τα κλαιω γιατι με τα λαθει εμαθα,
και τωρα το πολυ να δινω ενα 50αρι το μηνα για παρελκομενα (λαδια,καρτο,κτλπ.)
βεβαια ξενερωνω που απο την αρχη δεν πιρα ενα προβαρι η αν δεν ειχα δοση λεφτα για κατι αλλο μπορει να ειχα παρει και δευτερο.
οσο για τα υγρα πραγματικα εχω πεταξει πολλα λεφτα,γιατι ειμαι χαζος εμενα δεν μου αρεσουν τα καπνικα υγρα και συναιχιζα να αγωραζω και καπνικα με αποτελεσμα να τα χαριζω.

τελος πιστεβω οτι αν δεν κανουμε λαθη δεν μαθενουμε αλλα καλο ειναι να μην τα ξανακανουμε

Αποσυνδεδεμένος LKLO330

  • **
  • 312
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #34 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 15:17 »
και εγω παιδια μια απο τα ιδια δεν εκανα πολλα λαθη και αυτο λογο ενος φιλου που με εβαλε στο τρυπακι για να ξεκινησω ητ. παρολλο που το πρωτο μου ητ ηταν ενα διπλο noname starter κιτ που καταλαβαινεται δεν ειναι κατι αξιολογο δεν τα κλαιω τα λεφτα γιατι πηρα την αποφαση να μην παω σε κατι πιο ακριβο μην ξεροντας τι θα σηναντισω στη συνεχεια και αν θα μπορουσε να με αποτρεψει απο το κτ. ημουν τυχερος γιατι μου εδωσαν δωρο και ενα υγρο το οποιο χαιρομουν να το ατμισω χωρις κτ για δυο μηνες και οτι το φιλαρακι μου ειπε εξ αρχης οτι τα παντα ειναι αναλωσημα απο ατμο μεχρι μπαταρια. το ενα λαθος μου ηταν που αργοτερα εχοντας μονο εναν αντιπροσωπο στην πολη δεν κοιταξα φορουμ και ελληνικα e-shop για να μπορεσω να το κρατησω παρα ξοδευοντας λεφτα στη μια αποτυχια μετα την αλλη κυριως σε υγρα με συνεπια για κανα μηνα να εχω και ενα πακετακι για τις δυκολες ωρες.
τωρα 9 μηνες μετα παρολο που συνεχιζω με απλα υλικα με τις 2 μπαταριες Noname που εχουν απομεινει με την giant και t3 ή ce5 απο ατμοποιητες μετο tribeca και την bebeca μπορω να πω οτι κτρατιεμαι αρκετα καλα και το δευτερο λαθος και το ξερω οτι εχω καθηστερισει αρκετα να παω σε κατι καλητερο με mod και επισκευασιμους βεβαια μιας και τα οικονομικα μου μου επιβαρινουν λιγο την κατασταση αλλα που θα παει...θα ερθει και η σειρα μου

Αποσυνδεδεμένος kimmi

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
  • 생활은 아름답습니다
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #35 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 16:02 »
Tο σημαντικότερο λάθος είναι ότι άργησα περιπου 6 ημέρες, αφότου άρχισα το άτμισμα,
για να ανακαλύψω το φόρουμ αυτό.  ;)

Αποσυνδεδεμένος vantamis

  • **
  • 225
  • Φύλο: Άντρας
  • Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #36 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 17:56 »
Κι εγώ με την σειρά μου, ξεκίνησα χωρίς να το ψάξω το θέμα, αγοράζοντας ενθουσιασμένος ένα eclips που από τον πρώτο μήνα αποδείχθηκε μη ικανό να με κρατήσει στον χώρο τους ατμίσματος. Μικρή αυτονομία, υγρό στο στόμα και γρήγορο "μπούκωμα" του ατμοποιητή, ίσως λόγω VG.

Δεν προήθηκα όμως, το έψαξα περισσότερο, συν την βοήθεια του forum τούτου, και τώρα εδώ κι έναν χρόνο είμαι απολύτως ικανοποιημένος χωρίς να διανοούμαι ότι θα ξανακαπνίσω! Ναι, ξόδεψα 100-150 κάνοντας δοκιμές με ατμοποιητές και υγρά, εκ των οποίων πολλά πέταξα, αλλα το θεωρώ πολύ μικρό τιμημα για το αποτέλεσμα που κατάφερα.

Πάντως, θεωρώ ότι πολλά λάθη, που έχουν διώξει -ίσως και για πάντα- τους περισσότερους ατμιστές, έχουν κάνει και τα μαγαζιά που τα εμπορεύονται, κι αυτό εξαιτίας της ελλειπούς ενημέρωσης και επιλογών που έδιναν (ειδικά τα πρώτα χρόνια) στους καπνιστές και εν δυνάμει ατμιστές - πελάτες.

Κι αν διαβάζει αυτές τις γραμμές ένας καπνιστής που δοκίμασε κάποτε να ατμίσει, αλλά δεν του άρεσε και τα παράτησε, να ξέρει πως υπάρχει τρόπος για όλους ίσως τους καπνιστές, να "φτιάξουν" ένα ηλεκτρονικό τσιγάρο, το ποιό θα τους ικανοποιήσει παρόμοια, το ίδιο ή και περισσότερο από το κανονικό τσιγάρο, ρίχνοτας απλά μα ματιά σε ορισμένα άρθρα μέσα στο forum.



Αποσυνδεδεμένος vato

  • ***
  • 548
  • Φύλο: Άντρας
  • a toda madre o un desmadre
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #37 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 19:09 »
2 ηταν τα βασικα λαθη που οδηγησαν και στα υπολοιπα.
Το πρωτο και σημαντικοτερο ηταν οτι "ενημερωθηκα" απο καταστημα και δεν εψαξα αρκετα το φορουμ. Ενταξει, τοτε δεν υπηρχαν βεβαια τοσα καταστηματα και μαλιστα απο ατμιστες που μπορουσαν να σου πουν και 2 πραγματα σωστα.
Το δευτερο ηταν οτι με ενοιαζε τι θα λεει ο κοσμος.
Το πρωτο ητ που πηρα ηταν φυσικα ενα "τσιγαρισιο" 510. Δεν ειδα προκοπη και αποφασισα να παρω αυτο που τοτε ηταν το "νεο επαναστατικο" ego-t που οταν το ειχα πρωτοδει ειπα "τι ειναι αυτη η κουμουτσα?"
Αμετρητες δοκιμες, 600 διαφορετικα υγρα, ολα μου φαινοντουσαν ιδια εκτος απο τα πολυ εντονα που εζεχναν. Οτι και να εβαζα στο ego-t μου φαινοταν σαν να ατμιζα απο στιρελα. Οπως τοτε στο γυμνασιο που ενς συμμαθητης μου μου εβαλε να ακουσω sepultura. Αλλαζε τα τραγουδια και ελεγε "να, ακου αυτο. Αυτο θα σου αρεσει. To επομενο ειναι απο τα αγαπημενα μου" και εγω μεσα μου σκεφτομουν "WTF dude.... εμενα γιατι μου φαινονται ολα τα ιδια?"
Μετα απο χαμενο χρονο και χρημα τα παρατησα σκεπτομενος οτι δεν ειναι για μενα. Δεν το εχω.
Στη δευτερη προσπαθεια αρχισα να διαβαζω περισσοτερο το φορουμ, εβλεπα καποια πραγματα αλλα εψαχνα ακομα το διακριτικο και το απαρατηρητο. Εβλεπα καποια μοντακια, καποιους ατμοποιητες αλλα τα προσπερνουσα  γιατι ακομα ειχα το "πως θα βγω με αυτο εξω".
Οταν αποφασισα να τους γραψω ολους στα @@ μου, βρηκα την υγεια μου.

Αν λοιπον εχω να δωσω καποιες συμβουλες  σε καποιον που ξεκινα τωρα το ατμισμα και διαβαζει αυτο το νημα, ειναι οι παρακατω:

-Αν θες να δοκιμασεις πως ειναι το ατμισμα βρες ενα καταστημα που εξειδικευεται σε αυτο και κατα προτιμηση να το εχει ατμιστης που εγινε εμπορος ηλεκτρονικου τσιγαρου και οχι το αναποδο. Μην διανοηθεις να παρεις απο περιπτερο, φαρμακειο η "ηλεκτρικα ο Τακης" που το ητ το εχει διπλα στο ραφι με τα πολυμπριζα. Εινα σαν να θες να δοκιμασεις σαμπανια και να την παιρνεις απο το Σκλαβενιτη. Ουτε ο Σκλαβενιτης εχει τις καλες, ουτε ο υπαλληλος εχει τη γνωση να σε βοηθησει να διαλεξεις.

-Ψαξε το φορουμ για απαντησεις. Αν βαριεσαι να ψαξεις, η αν δεν ξερεις τι ακριβως πρεπει να ψαξεις, ρωτα. Μοιρασου τις αποριες σου. Στη χειροτερη περιπτωση θα εχουν ηδη απαντηθει και καποιος συνατμιστης θα σε παραπεμψει στο αναλογο νημα. Εδω δεν ειναι το κλασικο ελληνικο φορουμ που 9/10 ερωτησεις που θα κανεις θα βρεθει καποιος να σου βαλει χερι οτι δεν εψαξες πριν ρωτησεις, λες και τον πηρες 3 το βραδυ στο κινητο. Καμια ερωτηση δεν ειναι χαζη αλλα ακομα κι αν ειναι θα απαντηθει χωρις ειρωνιες.

-Βρες τους λογους που σε οδηγησαν στο ατμισμα και επικεντρωσου σε αυτους. Αν το κανεις για παρτη σου, οι "απ'εξω" δεν εχουν καμια δουλεια. Μην σκεφτεις αν θα σε σχολιασουν η αν θα σου κανουν πλακιτσα. Τετοιες σκεψεις απλα θα σε γυρισουν πισω στο τσιγαρο. Στο κατω κατω και να σε σχολιασει καποιος καπνιστης, μη φοβασαι, δεν θα ειναι για πολυ. Καποια στιγμη θα λαχανιασει.



Αποσυνδεδεμένος rastone

  • *
  • 21
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #38 στις: Δεκεμβρίου 28, 2012, 20:14 »
Λαθος μου μπορω να θεωρησω το εκατομπαλο που εδωσα πριν κανα 2 χρονια για γκαμουτσι.Ουτε μια βδομαδα
δεν το αντεξα και το χαρισα με αποτελεσμα να μην ξαναασχοληθω μεχρι προσφατα.
Αλλα αυτη τη φορα πρωτα το εψαξα(κυριως εδω) και μετα εκανα τις κινησεις μου με αποτελεσμα να κοντευει
μηνας χωρις τσιγαρο και συνεχιζουμε.
Γενικα πιστευω πως ειναι δυσκολο χωρις βοηθεια απο καποιον που ξερει το αντικειμενο ή χωρις διαβασμα (εδω ή
αλλού) να περασεις επιτυχως στο ητ


Αποσυνδεδεμένος Sunspear

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
  • Unbowed, Unbent, Unbroken
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #39 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 08:12 »
Το μοναδικό λάθος που μπορώ να σκεφτώ είναι οτι η μετάβαση μου από έτοιμα υγρά σε diy έγινε μετά το πρώτο εξάμηνο, και αφού είχα ρίξει αρκετό διάβασμα στο φόρουμ. Άργησα διότι πίστευα οτι η διαδικασία παρασκευής δεν θα έφερνε το επιθυμητό αποτέλεσμα, συν την εξτρα ταλαιπωρία με σύριγγες, μπουκαλάκια κ.λ.π. (είμαι άνθρωπος που για να φτάσω στο ίδιο αποτελέσμα θα επιλέξω τον εύκολο, και οχι τον δύσκολο, δρόμο).
Εννοέιται οτι αν είχα επιλέξει τον σωστό δρόμο σε πιο αρχικό στάδιο, θα μπορούσα να είχα επενδύσει την διαφορά σε ένα provari...  :wall:



Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #40 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 08:39 »
Απλά συμφωνώ μαζί σου!!! Είπες όσα ακριβώς νιώθω κ όσα  πραγματικά έκανα!!!!!!!!!!!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes:
Εγώ άργησα πολύ πολύ να φτάσω στα diy  ::) ::) ::) ::) Περίπου μετά από 2 χρόνια ατμίσματος το τόλμησα!  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[
Δεν έχω παράπονο από τα καταπληκτικά έτοιμα υγρά που άτμιζα (κ ακόμα έχω αρκετά κ ατμίζω ).

Από την ημέρα όμως που άρχισα να φτιάχνω τα δικά μου  υγρά είδα ότι μειώθηκαν κατακόρυφα τα έξοδα  μου!!
Το μεγαλύτερο αστείο όλων? Ότι πέτυχα γεύσεις που λατρεύω!!!!!!!! Δεν περίμενα ποτέ ότι θα ήταν τόσο εύκολο!!!!!!

Ρύθμισα κ την νικοτίνη μου κ έτσι δεν έχω κανένα πρόβλημα με το συνεχές άτμισα  που είχα στα 11 mg αφού κατάφερα
να φτάσω στα 6 mg!!!!!!!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #41 στις: Δεκεμβρίου 29, 2012, 11:07 »
Που αγοράζαμε μπαταριοθήκες φτηνές και στην πορεία μας βγήκαν πανάκριβες, που σε κόστος -αθροιστικά- θα είχαμε πάρει το όνειρό μας  το provari. :respect: :respect:
Που αγόρασα από τον Bulli το set >190 :wall: :wall:  για να πάρουμε τον επισκευάσιμό του τον Α2 , που παλαιότερα ήταν ανάρπαστος.   :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος Lucinda

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #42 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 03:06 »
Το λάθος μου ήταν που στην αρχή αφενός δίσταζα να παραγγείλω μέσω ίντερνετ και αφετέρου ήθελα να υποστηρίξω την τοπική αγορά, μέχρι που ένα μαγαζί μου πούλησε έναν επώνυμο ατμοποιητή αντί 5.5 ευρώ που είχε τότε στο επίσημο σάιτ, 7.5 ευρώ!!! Τον πήρα λόγω ανάγκης, επισημαίνοντας στον πωλητή τη διαφορά, αλλά αυτός υποστήριξε ότι δεν ήξερε τίποτα για την τιμή που του είπα. Αυτός έχασε! Anyway έκτοτε μόνο online παραγγελίες.

Αποσυνδεδεμένος aristarxos

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • H Τέχνη υπερτερεί της Ανδρείας
    • τα παντα για το στοιχημα
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #43 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 04:21 »
το μεγαλυτερο λαθος που εκανα ηταν να βρω αυτο το φορουμ...εχω χασει απειρες ωρες υπνου  :laugh1:


περα απο την πλακα, το φορουμ αυτο ειναι ο λογος που δεν εκανα καποιο λαθος...στα diy μπηκα μετα απο ενα μηνα και γενικα με βοηθησε να ζυγισω ολες τις αγορες που εκανα.  :yes:

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Λάθη που κάναμε ως νέοι στο η.τ.
« Απάντηση #44 στις: Δεκεμβρίου 31, 2012, 06:15 »
Πιστεύω ότι δεν έκανα κάποιο χοντρό λάθος -και αυτό οφείλεται 90% στο e-kapnisma.gr και 10% στο αντίστοιχο Ιταλικό forum το svapo.it- αν εξαιρέσω την αγορά στην αρχή μεγάλων ποσοτήτων από υγρά με πολύ χαμηλή νικοτίνη και άσχετα αρώματα που σίγουρα δεν κάνουν για τον αρχάριο ατμιστή ειδικά αν ήταν βαρύς καπνιστής έστω και ελαφρών τσιγάρων όπως εγώ....

Το ότι αγόρασα αρκετά πράγματα (ειδικά mod) που δεν μου χρειάζονταν άμεσα κάνοντας το άτμισμα hobby -και ως γνωστόν τα hobby στοιχίζουν- δεν το θεωρώ λάθος, γιατί αυτό με βοήθησε πολύ και ειδικά στην αρχή (shopping therapy) στο όριστικό κόψιμο του καπνίσματος και στην παραμονή μου στο άτμισμα...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64271 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173373 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311009 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:05
από ThioVag
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1396 207126 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:27
από gstamatos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1810 278984 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 21:25
από antiklitos140
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13122 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123995 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93104 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1195 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15643 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14390 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias