vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

69 επισκέπτες, 7 χρήστες
teo77, Ηρακλης, ZoeM, lagoudakis, sakissalonika, camber, Tem

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΟΛΙΚΟ Η ΑΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Η.Τ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ,ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΑΣ?

Αποσυνδεδεμένος Δερεκοπουλος νικολαος

  • ***
  • 691
  • Φύλο: Άντρας
  • monta πρωην καπνιστης νυν ατμιστης και υγιης
Eχω ταξι και δεν εχω κανενα προβλημα και ατο να ατμισω και στο να γεμισω τουσ ατμοποιητες μου η να αλλαξω μπαταρια γενικα νοιωθω πολυ ανετα  :) :) :) :)

Αποσυνδεδεμένος Πολυκράτης

  • *****
  • 1277
  • Φύλο: Άντρας
    • ΡΟΚ Α Μπίλυ ο ζουμερός!
Οι επιβατες δεν ρωτανε τι ειναι τουτο κλπ?

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Οξυγονοκολλητής/ηλεκτροσυγκολλητής είμαι και το μόνο πρόβλημα είναι με τα γάντια που στα χοντρά δεν μπορώ να πατήσω το κουμπί και όταν δεν φοράω γάντια με τα χέρια μου που είναι βρόμικα!!!

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Ναι αλλα τώρα δέν χρειάζεται να πας καμμια εικοσαριά μετρα μακρυά για να καπνίσεις!
Εγω δουλευω σπίτι και με υπολογιστή οπότε δέν υπάρχει πρόβλημα, αλλα το χόμπυ είναι η γλυπτική με Οξυγονοκόλληση.
Μεχρι το ΗΤ, η απομάκρυνση απο το προπάνιο ήταν επιβεβλημένη! Τώρα όλα οκ!!!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος crypton

  • ***
  • 987
  • Φύλο: Άντρας
εμενα μου εχει κατσει κουτι δουλευω σε καταστημα με ηλεκτρονικα τσιγαρα  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Ο τρόπος που βρήκα όταν λείπω από το μαγαζί μου και πάω σε κάποια βλάβη για 2-3 ώρες ή και παραπάνω πλέον είναι να μην ατμίζω. Εχω γίνει πλέον πιο παραγωγικός αφού όταν πάω σε δουλειά εκτός μαγαζιού δεν κάνω διάλειμμα, δεν κάνω καφέ, προκειμένου να γυρίσω πιο γρήγορα πίσω, να ατμίσω με την ησυχία μου. Η δουλειά μου έχει σχέση με μαυρίλα και βρωμιά, καθώς και λαδωμένα χέρια.


Αν χρειαστεί να μείνω παραπάνω ώρες εκτός, τότε εχω πλαστικό σακουλάκι με ζιπ κλείσιμο, στο οποίο βάζω μέσα μια φορτισμένη ego και ένα 510 cartomizer. Οπότε χωρίς να τα λερώνω, μπορώ και ατμίζω.

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
ναι... το ατμισμα με εχει κανει και εμενα πιο παραγωγικο ;)
ενα σωρο διαλειμματα για τσιγαρο εκανα στην δουλεια....
ενω τωρα ειμαι ανετος και ατμιζω στο χωρο μου :)

Αποσυνδεδεμένος snot

  • **
  • 126
  • Φύλο: Άντρας
Δουλεύω σε γραφείο και το βρίσκω πολύ βολικό. Παίρνω πάντα μαζί μου δύο ego μπαταρίες-άτμο για την περίπτωση που ο ένας παραδώσει πνεύμα και να μην χρειάζεται να ξαναγεμίσω υγρά.
Μάλιστα, παλιά που κάπνιζα έπρεπε να βγαίνω έξω για τσιγάρο με το αφεντικό να στραβοκοιτάζει με βλέμμα -καλά αυτός πάλι για τσιγάρο πάει- ενώ τώρα πετάγομαι στην κουζίνα κάνω 5-6 τζούρες, χωρίς να με πάρει χαμπάρι κανείς  ::)


Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Ναι αλλα τώρα δέν χρειάζεται να πας καμμια εικοσαριά μετρα μακρυά για να καπνίσεις! Αλλιώς  :angel: :))
Εγω δουλευω σπίτι και με υπολογιστή οπότε δέν υπάρχει πρόβλημα, αλλα το χόμπυ είναι η γλυπτική με Οξυγονοκόλληση.
Μεχρι το ΗΤ, η απομάκρυνση απο το προπάνιο ήταν επιβεβλημένη! Τώρα όλα οκ!!!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup:
:thumpup: Γλυπτική με οξυγονοκόλληση πολύ ωραίο χόμπι και καλλιτεχνικό Αλέξανδρε..... πρέπει να έχει αρκετά καψίματα :))

Αποσυνδεδεμένος chriscorfu88

  • **
  • 186
  • Φύλο: Άντρας
εγώ παιδιά στην δουλειά εχω ενα θέμα. Δουλεύω σε τράπεζα και συνέχεια έχω επαφές και ραντεβού με πελάτες. Το θέμα είναι ότι έχω βαρεθεί να απαντώ στις ερωτήσεις θαυμασμού τους.
τι είναι αυτό το μαρκούτσι.... γιατί είναι έτσι χοντρό (provari).... τι εργαλείο είναι αυτό και άλλοι αν δεν τραβήξω καμία....τζούρα δε πιστεύουν ότι είναι η.τ.

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis

 :thumpup: Γλυπτική με οξυγονοκόλληση πολύ ωραίο χόμπι και καλλιτεχνικό Αλέξανδρε..... πρέπει να έχει αρκετά καψίματα :))
Εχω να βάλω φωτιά κανα χρόνο, αλλα ήμουν ο μόνος μαυρισμένος το χειμώνα!!!! Ολοι νόμιζαν οτι κανω σολάριουμ!!! :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Τέλος ωφ τώπηκ! :tongue_smilie:  πρεπει να δίνω το καλό παράδειγμα!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος hliask1

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
  • ATMIZO FOUL
 κανενα προβλημα ακομα και με λαδια στα χερια full πιπιλα .....

Αποσυνδεδεμένος doctor76

  • *
  • 60
  • Φύλο: Άντρας
  • nemesis, kayfun L+ & DIY
εγω εχω ταξι οποτε δεν εχω καποιο προβλημα. πολλοι με ρωτανε κιολας τι ειναι αυτο και αν κανει δουλεια κ.τ.λ. το πιο σημαντικο ομως ειναι οτι τερμα πλεον το ντουμανιασμα και η ασχημη μυρωδια που ειδικα τον χειμωνα ηταν μεγαλο προβλημα !!

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Εγώ είμαι στο δικό μου γραφείο κ δεν ενοχλώ κανέναν κ κανένας εμένα. Όταν όμως έρχονται μέσα στο γραφείο οι συνάδελφοι
έχω κάποιο θέμα γιατί ακόμα δεν μπορούν να πιστέψουν ότι δεν καπνίζω!!!! Με βλέπουν με τον φορτιστή στην μπρίζα κ ακόμα ρωτάνε
τις ίδιες ερωτήσεις εδώ κ δυο χρόνια!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Έχω πάντα μαζί μου αρκετές μπαταρίες κ δυο φορτιστές αρκετά από τα υγρά μου στο ψυγείο.
Από τότε που άρχισα να ατμίζω η ζωή μου έγινε πολύ πιο απλή παρά πολύπλοκη!  :yes: :yes: :yes: :yes:

Εάν ακόμη πετούσα (σαν αεροσυνοδός) ούτε κ τότε θα είχα πρόβλημα γιατί γνωρίζω  ότι μπορώ να ατμίσω στην κουζίνα κ σίγουρα εγώ που
είμαι με τους Giant   θα είχα  πάντα την ίδια ευκολία πού έχω κ τώρα στο γραφείο μου.  :yes: :yes: :yes:






Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Γία κάποιο περίεργο λόγο δεν ατμίζω στη δουλειά. Όχι ότι μου το απαγορεύει κάποιος.... Απλά έτσι μου έχει κάτσει... Δεν το παίρνω μάζι μου στο γραφείο.  ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Σωλήνες (tube mods) με ηλεκτρονική πλακέτα [Ηλεκτρονικά mods] 85 12030 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:38
από Sergios
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499583 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 283 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20948 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1696 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4850 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109653 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 181059 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2100 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1482 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos