vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

78 επισκέπτες, 7 χρήστες
camber, lounik, bloodlessz, Doubt, Milarepa, manoslykos, Tem

Twitter

ΠΟΣΟ ΒΟΛΙΚΟ Η ΑΒΟΛΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ Η.Τ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ ΤΟΥ,ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΣΑΣ?

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
να σας δωσω παραδειγματα, για το τι εννοω π.χ, εαν ειναι καποιος υπαλληλος γραφειου, εχει χρονο για να γεμισει με υγρο το η.τ του η να το καθαρισει κ.τ.λ, εαν ομως ειναι π.χ καποιος που δουλευει σε ενα συνεργειο και ειναι με μουντζουρωμενα και βρωμικα χερια? υπαρχουν γενικα δυσκολιες?

Αποσυνδεδεμένος skopos

  • **
  • 485
  • Φύλο: Άντρας
    • Αερολεσχη Κομοτηνης
Εγω που ειμαι ανεργος ,καμια δυσκολια δεν εχω  :laugh1:
Αλλα και οταν δουλευα γερανο παλι καμια δυσκολια δεν ειχα ειμουν  4.5 μετρα ψηλα και δεν με ενοχλουσε κανενας  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος white varadero

  • ***
  • 871
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος.
διατηρω ενα συνεργειο αυτοκινητων ευτυχως δικο μου οποτε δεν εχω γκρινια της ταξεως τι κανεις εκει παλι ασχολεισαι με αυτα και τετοια πραγματα.οσο για την βρωμια εχεις δικιο,αλλα εχω ενα μοντακι που το εχω ονομασει πολεμικο και ετσι δεν με νοιαζει καθολου.ατμιζω ολη την ωρα και κανενα προβλημα.πιστευω οτι και υπαλληλος να ημουν παλι δεν θα υπηρχε δυσκολια.ισως γιατι ο δικος μου τροπος ατμισματος ειναι με τανκ και carto οποτε γεματος απο το σπιτι,φορτισμενες μπαταριες ολα καλα.

Αποσυνδεδεμένος MHNAS79

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
εγω δουλευω σε ενα κεντρο εχω μαζιμου μια μπαταρια ego (να μην κουβαλάω το gp ειναι και βαρη)
με εναν ατμο τ2 μεσα στο γιλέκο και οταν μπορω κανω καμια τζουρα...τορα να κάθομαι να καθαρίζω και να γεμίζω υγρά θα μου ειναι λιγο δύσκολο αν εχω και δουλειά..
και οσο για αυτουσ που κανουν "βρώμικες δουλειές"πρέπει να σκεφτούμε κατι
ετσι?

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
H δουλεια μου ειναι σε γραφειο οποτε δεν αντιμετωπιζω προβλημα ουσιαστικο.......καποιες φορες απλα λες και ειναι ολοι βαλτοι......παω να γεμισω υγρο και σκανε ολοι μαζι το αφηνω κατω δεν μου αρεσει να μου μιλανε πελατες και εγω να κανω κατι αλλο......με το που φευγει ο ενας παω να το πιασω χτυπαει τηλεφωνο......κλεινω το τηλ μπαινει αλλος...... :laugh1: :laugh1: :laugh1:  τα νευρα μου κροσια οταν τυχαινει.....ευτυχως σπανια ;D ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος MHNAS79

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
Εγω που ειμαι ανεργος ,καμια δυσκολια δεν εχω  :laugh1:
Αλλα και οταν δουλευα γερανο παλι καμια δυσκολια δεν ειχα ειμουν  4.5 μετρα ψηλα και δεν με ενοχλουσε κανενας  :laugh1:


βεβαία εσυ εκει επάνω μεχρι και διάλυμα για φαγητό είπες οτι εκανεσ :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
εγω εχω εργοστασιο με σκυροδεμα και λατομειο.εχω το vv350 το πλαστκο και το καινουργιο σε σωληνα για την δουλεια.δυο υπαληλους μου τους εκανα ατμιστες και δεν εχω κανενα προβλημα μαζι τους.μαλιστα τους δινω και ατμοποιητες-υγρα και τους φτιαχνω και τα μοντ τους αν παθουν κατι.

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
οπως ειπε και ο συνατμιστης white varadero καλο ειναι να υπαρχει και ενα η.τ εκστρατειας για μαχημες και δυσκολες καταστασεις :thumpup:  τα καλα μοντακια θα τα βγαζουμε οταν ερχεται η ωρα του διαλλειματος:)) :)) :))  efhkal, δεν το ξερεις? παντα ετσι γινεται, ειναι νομος αυτο πια  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος zantos

  • ****
  • 1139
  • Φύλο: Άντρας
τα προβατα τα εχω για εξω.για βοσκη. :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
οταν ειμαι στο μηχανοστασιο εχω θεμα... :confused1:
οταν ομως ειμαι στη γεφυρα, δεν τρεχει καστανο. ;)

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
εγω στην δουλεια που εκανα(τωρα ειμαι ανεργη και εγω) δεν επαιζε με τιποτα να μπορουσα να ατμισω. ημουν 8 ωρες στην περιπολια και μεσα σε τοσο κοσμο! για να γεμισω πχ το η.τ επρεπε να βρω λιγο χρονο να παω στο ποστο μου,(που να τα κουβαλας πανω σου) να παρω τα συμπραγκαλα, να το γεμισω και να βρω καμια γωνια να ατμισω. αλλιως στο διαλλειμα, μετα απο ποσες ωρες! :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος sifis

  • **
  • 109
  • Φύλο: Άντρας
  • ΛΕΥΚΟ CUBE,PROVARI MINI ΛΕΥΚΟ,spheroid,
καθολου βολικο.
εγω δουλεβω σε καναλι,οκ δεν εχω βρωμια αλλα ειμαι συναιχεια στην σπιντα δεν καθομε σε ενα σιμιο δεν εχω και χρονο να γεμισω με υγρα το τανκ ουτε των επισκεβασιμο.οποτε τσαντακι μεσης 3 τανκ γεμισμενα ενα προβαρι ενα vmax και ειμαι οκ.
ενοιτε δεν τα αφινω σε κοινη θεα τα μοντακια μου ,ηδικα η πολιτικοι ειναι απιστευτα περιεγοι

παντος και μετο τσιγαρο ειχα μεγαλο προβλημα μια που απαγορευεται μεσα στα στουντιο
ειχα καβατσομενο ενα ποτιρη με νερο και πεταγα εκει τα αποτσιγαρα μηλαμε για βρωμα,ευτυχος γλιτοσα

Αποσυνδεδεμένος STYLIANOS

  • ***
  • 725
  • Φύλο: Άντρας
  • δεν ΙΜΕΟ ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ
εγω εχω εργοστασιο με σκυροδεμα και λατομειο.εχω το vv350 το πλαστκο και το καινουργιο σε σωληνα για την δουλεια.δυο υπαληλους μου τους εκανα ατμιστες και δεν εχω κανενα προβλημα μαζι τους.μαλιστα τους δινω και ατμοποιητες-υγρα και τους φτιαχνω και τα μοντ τους αν παθουν κατι.


 Μα τι αφεντικό είσαι εσύ φίλος  :D
Αν φέρεσαι στους υπάλληλους σου έτσι έρχομαι και εγώ για δουλειά  :hmmm: :hmmm:
Είμαι και κοντά  :bye:
 
Εκπαιδευτικός από αύριο με σύμβαση με το καλό
 
Δύο μπαταρίες εγκο 1000, δύο άτμο και το μπουκαλάκι μου και όλα καλά
 
Και πολλές τζούρες στα κλεφτά ( εκεί που απαγορεύεται )
 
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 30, 2012, 19:28 από STYLIANOS »

Αποσυνδεδεμένος SO69

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
  • Με λένε ΣΩΚΡatty και εPVώνω
Οσο καιρο χρησημοποιουσα ego μπαταριες ολα καλα! Στην τσεπη με ενα steam machine βιδωμενο και κανενα προβλημα!
Με το προβαρι ομως δυσκολεψε το θεμα! Στην πλα'ι'νη δεν χωραγε ανετα, στην πισω ουτε κουβεντα (ειμαι οδηγος λεωφορειων αρα....)!
Τη λυση εδωσε ενα μικρο γυαλινο tankακι που βρηκα κι ετσι τα παντα ηρθαν στη θεση τους (στην τσεπη τους δλδ)! Μια μικρη extra μπαταρια και ενα μικρο μπουκαλακι υγρο στο σακιδιο για περιπτωση αναγκης (πολυ σπανιο) και παμε για δουλεια!!!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
εγω απο τα πρωτα πραγματα που καταφερα ειναι να κανω τον προισταμενο μου, τον διευθυντη μου και καποιους συναδερφους ατμιστες.. εχουν μεινει κανα 10μηνο ατμιστες πια και οταν φερνω.. "μαραφετια" καινουργια στο γραφειο ερχονται να δουν και να δοκιμασουν... :))

κανουν και καμια τρακα σε κανα υγρο, ή κανουμε καμια μινι ομαδικη γραφειου ;)
οποτε προβλημα δεν εχω. Το ατμισμα εχει γινει το πιο φυσιολογικο πραγμα σε ολη την εταιρια πλεον (ακομη και σε meetings με ξενους ατμιζουμε :)) )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές. Ερωτήσεις EXPRESS Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 4688 499415 Τελευταίο μήνυμα Ιουνίου 01, 2024, 11:00
από Xameno_Skli
Σύρματα MTL fused clapton & άλλα πλεκτά Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 1 212 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 31, 2024, 23:11
από chkontog
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 7341 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 29, 2024, 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 194687 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1642 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4801 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1109358 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 180733 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 2054 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 25451 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy