vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

512 επισκέπτες, 5 χρήστες
takoulas, Sergios, dkostas, white varadero, camber

Twitter

Le Mirage by Vaponaute

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #90 στις: Αυγούστου 01, 2016, 15:07 »
@drakmor, καλησπέρα. Ευχαριστώ κι εγώ, γιατί πρώτος είπες αυτά που είδα τώρα. Είμαι διχασμένος, είναι αλήθεια. Με βαμβάκι τον στήνω σχεδόν πάντα, έχω κορυφαία απόδοση. Στο πλέγμα είδα πως θέλει χρόνο και χιλιόμετρα.
Αξίζει όμως, σίγουρα αξίζει και δεν θα το αφήσω (άσχετα αν δεν είναι 1η μου επιλογή).

@Cruiser79, καλησπέρα κι ευχαριστώ. Ναι, είναι 2 ξεχωριστά καλαμάκια πλέγματος.

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #91 στις: Αυγούστου 01, 2016, 16:43 »
[justify]Δεν εχω τον ατμ/τη , αλλα αν μου επιτρεπετε και λογο του οτι 3mm εχει και ο Le Magister τις τρυπες του , θα ηθελα να σας γραψω κατι που πιστευω  θα βοηθήσει οποιον θελει να του βαλει mesh...[/justify]

200sf εσωτερικα , 400 εξωτερικα .
200sf = 3,5 cm
400    = 3.0 cm

Φτιαχνετε τις αντιστασεις και τις δενετε στον ατμ/τη , χωρις το mesh .  Σα να θελατε να βαλετε βαμβακι.
Τυλιγετε το mesh σε ενα αξονακι 1.5mm
Σφιξτε το mesh στο αξονακι και μετα στριψτε το αναποδα 2 με 3 φορες για να λασκαρει ελαχιστα ωστε να δημιουργηθουν καποια κενα αναμεσα στα στρωματα.
Καιτε το mesh , αλλα οχι πολυ.  Απλα να ειναι το ιδιο καμενο σε ολο του το μηκος .
Δεν χρειαζεται να καει πολυ .
Δοκιμαζεται αν περναει ή αν ειναι πολυ λεπτο σε σχεση με τις αντιστασεις.
Αναλογα ανοιγετε κι αλλο ή σφίγγετε ελαχιστα και παλι . Αφου θα εχουμε βρει το μεγεθος που χωραει στις αντιστασεις , παμε στο επομενο βημα .
Καψιμο και  κρυωμα σε νερο για να σκληρυνει το mesh .
Αφου εχουμε κανει ολα τα παραπανω , βαζουμε τελικα τα κομματια στις αντιστασεις ενα ενα ή και τα δυο ... αναλογα οπως θελει ο καθενας ....

Προσεξτε αν ειναι δυνατον να μην ακουμπα το mesh στον πατο του τανκ.
Κοβουμε το mesh λοξα στο κατω μερος , για να υπαρχει πιο ανετη εισοδος του υγρου.

Δοκιμαζουμε με χαμηλα Watts ή σε μηχανικο με καποια πιο αδυναμη μπαταρια ή με καποια μπαταρια που δεν ειναι γεματη.
Προσπαθουμε κουνοντας τις σπειρες με καποιο εργαλειο ( το οποιο ομως αν γινεται να μην ειναι μεταλλικο οπως το κατσαβιδι για να μη πληγωσουμε το mesh  ) , ωστε να τις δουμε να αναβουν ολες μαζι και απο τις δυο αντιστασεις .

Μολις δουμε να αναβουν μαζι ολες οι σπειρες απο τις δυο αντιστασεις , τοτε εχουμε ενα ωραιo genesis ατμ/τη , ετοιμο να μας δωσει πραγματικα ξεχωριστη γευση απο το ηδη γνωστο μας υγρο.

Στην υγεια σας παιδες ...........

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #92 στις: Αυγούστου 01, 2016, 20:10 »
[justify]@shadockan, καλησπέρα.[/justify]
[justify]Ό,τι και να γράψεις είναι υπερπολύτιμο. Προσωπικά θα μιλήσω (θα βγω λίγο εκτός θέματος, βρήκα και άπλετο χρόνο σήμερα). Με το παράδειγμα του πλέγματος. Πριν το πιάσω στα χέρια μου είχα φροντίσει να συμβουλευτώ δικά σας θέματα, εδώ στο φόρουμ, κι ασφαλώς έπεσα επάνω σε σένα. Μίλησα και είδα φίλους ατμιστές. Πολύτιμη βοήθεια που δεν πρέπει να μένει στα σκοτάδια (γι' αυτό υπάρχει και παράπονο προς κάποια παλιά μέλη). Θέματα αλυσίδα, βασικά και απαραίτητα. Από μία απλή 18650, μέχρι την ασφαλή χρήση ενός μηχανικού μοντ, ή ακόμα, μέχρι τι είναι η ισχύς και τι όχι. Ασφαλώς και δεν λέω για μασημένη τροφή ή να κάτσει ο νεοεισερχόμενος να τα περιμένει στο πιάτο. Όμως κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται, όσες φορές κι αν χρειαστεί. [/justify]

[justify]Στο θέμα τώρα. Η διαδικασία που ακολούθησα ήταν πιο απλή, εκτός του ότι δεν ήθελα να πάω κατευθείαν στα βαθιά, ήθελα να είμαι και όσο πιο σίγουρος γίνεται. Δεν σκέφτηκα καν να παντρέψω 2 πλέγματα (π.χ. 200, 400), ή δεν ακολούθησα και τη διαδικασία με το νερό. Ελπίζω να φτάσω σε παραπάνω επιλογές όπως αυτή που λες. Όπως κι αν έχει, ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα. Ελπίζω να συνεχίσει να μαλλιάζει η γλώσσα σου γιατί είναι απαραίτητες αυτές οι συμβουλές. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος angelosdes

  • ***
  • 531
  • Φύλο: Άντρας
  • MTL+flavour
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #93 στις: Αυγούστου 01, 2016, 20:23 »
αντε λοιπον μια και είμαι κυριως ''μεσατος''4 χρονια να συμφωνησω με τον shado
ότι  με 200αρι sf μονο από εδωhttps://www.zivipf.com/epages/63862298.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/63862298/Products/ESS200x100/SubProducts/ESS200x100-400
και 400αρι μπορειται να στησεται σχεδόν τα παντα!

Αποσυνδεδεμένος Alx86

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #94 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2016, 12:33 »
Απίστευτος ατμοποιητής. Το over the rainbow το αποδίδει τέλεια καθώς και το venus in vapes που είναι από τα αγαπημένα μου υγρά. Έχω δοκιμάσει dual microcoil kanthal με 2,5 πυρήνα, 0.7Ω, καθώς και dual twisted kanthal στα 0.35Ω. Απίστευτη γεύση και με τα δύο στησίματα. Στο twisted είναι πιο έντονο. Όλα τα στησίματα γίνονται με kendo cotton gold edition. Ερώτηση: έχει δοκιμάσει κανείς clapton? Παίζει να μην χωράει λόγω της καμπάνας? Παίζει να καεί - μαυρίσει το υλικό σε περίπτωση που ακουμπήσει η όποια αντίστασει πάνω?

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #95 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2016, 13:18 »
δεν είναι για Clapton ο συγκεκριμένος

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Alx86

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #96 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 12:00 »
Η εταιρεία πάντως δίνει και ένα μεγαλο βιδάκι για τον κεντρικό πόλο που λέει πως είναι για clapton. Για να πιάνει καλύτερα το σύρμα. Το αναφέρει στο video του Leopold. Θα δοκιμάσω μέσα στη μέρα και θα ενημερώσω.

Αποσυνδεδεμένος zoulag

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
  • Lost in 3D
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #97 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 12:06 »
Φίλε μου, στήσε διπλή αντίσταση με 26GA, να σου βγει  0,3Ω με 0,4Ω. Προσωπικά εκει έχω βρει ότι αποδίδει τέλεια.

edit: Μιλάω για Kanthal σύρμα

Αποσυνδεδεμένος shadockan

  • *****
  • 4512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #98 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 12:28 »
[justify]
Στάλθηκε από: JoeBarTeam
[/justify]

[justify]@shadockan, καλησπέρα.

Ό,τι και να γράψεις είναι υπερπολύτιμο. Προσωπικά θα μιλήσω (θα βγω λίγο εκτός θέματος, βρήκα και άπλετο χρόνο σήμερα). Με το παράδειγμα του πλέγματος. Πριν το πιάσω στα χέρια μου είχα φροντίσει να συμβουλευτώ δικά σας θέματα, εδώ στο φόρουμ, κι ασφαλώς έπεσα επάνω σε σένα. Μίλησα και είδα φίλους ατμιστές. Πολύτιμη βοήθεια που δεν πρέπει να μένει στα σκοτάδια (γι' αυτό υπάρχει και παράπονο προς κάποια παλιά μέλη). Θέματα αλυσίδα, βασικά και απαραίτητα. Από μία απλή 18650, μέχρι την ασφαλή χρήση ενός μηχανικού μοντ, ή ακόμα, μέχρι τι είναι η ισχύς και τι όχι. Ασφαλώς και δεν λέω για μασημένη τροφή ή να κάτσει ο νεοεισερχόμενος να τα περιμένει στο πιάτο. Όμως κάποια πράγματα πρέπει να λέγονται, όσες φορές κι αν χρειαστεί.


Στο θέμα τώρα. Η διαδικασία που ακολούθησα ήταν πιο απλή, εκτός του ότι δεν ήθελα να πάω κατευθείαν στα βαθιά, ήθελα να είμαι και όσο πιο σίγουρος γίνεται. Δεν σκέφτηκα καν να παντρέψω 2 πλέγματα (π.χ. 200, 400), ή δεν ακολούθησα και τη διαδικασία με το νερό. Ελπίζω να φτάσω σε παραπάνω επιλογές όπως αυτή που λες. Όπως κι αν έχει, ευχαριστώ πάρα πολύ για όλα. Ελπίζω να συνεχίσει να μαλλιάζει η γλώσσα σου γιατί είναι απαραίτητες αυτές οι συμβουλές.



[/justify]



Εκτος του οτι παρα πολλοι δεν εχουν πλεον τη διαθεση να γραψουν , δυστυχως πολλες φορες υπαρχει και η νοοτροπια της αρνησης σε συμβουλες παλαιοτερων ατμιστων  απο πολλους νεοτερους.
Ειναι αυτο το κατι που εχουμε σαν ανθρωποι γενικα , που μας κανει να κοιταμε τα πραγματα μονο με τα δικα μας ματια και δεν βλεπουμε οτι αυτος που εγραψε ή ειπε κατι , μπορει να εχει βρεθει σε αναλογη θεση και βρηκε τη λυση.
Ανερουμε πολλες φορες καποιες συμβουλες , γιατι ... ''ο φιλος μου ειπε κατι αλλο και εσενα δεν σε ξερω....''
Υπαρχει ομως και μια πιθανοτητα ''ο φιλος σου να μην εχει και την καλυτερη γνωση''.
Απο τη στιγμη λοιπον που δεν θελει καποιος να ακουσει , ''εγω'' γιατι να ασχοληθω ;;;

Δε μαλλιαζει η γλωσσα μου και ας εχουν γραφτει με προσβολες και χαρακτηρισμους  , οτι γραφω σε πολλα και πολυ ..... για να γινω γνωστός .....
Γνωστός στο Facebook και στα φορουμς , ποτε δεν προσπαθησα να γινω.....
Αν δω ή αν διαβασω ομως κατι και μπορω να βοηθησω ή να ξεμπλεξω καποια κατασταση ....... , θα το κανω ...
Αν καποιος χρειαστει βοηθεια και μπορω / ξερω , θα τη δωσω .
Αυτη ειναι και η αποστολη του φορουμ.......  
Παντα κατα τη γνωμη μου .......


Τεσπα ......
Συμβαινουν κι αυτα ....
Παμε παρακατω ...... :)




δεν είναι για Clapton ο συγκεκριμένος

Sent from my SM-G925F using Tapatalk



Υπαρχουν Clapton και με πιο λεπτα συρματα ή μπορει καποιος να φτιαξει αντισταση Clapton και με πιο λεπτα συρματα .
Προσωπικα ομως πιστευω οτι τετοιου ειδους αντιστασεις , δεν εχουν κανενα οφελος .
Χρειαζονται πολυ ενεργεια για να αποδοσουν και στην ουσια ο ενθουσιασμος ερχεται απο το μεγεθος της καταναλωσης ενεργειας , δηλαδη τα Watts ..........
Η αποδοση ειναι ελαχιστα ανωτερη και δε νομιζω να αξιζει η ταλαιπωρια για τοσο μικρο ποσοστο βελτιωσης στην αποδοση......
Παντα προσωπικη αποψη βεβαια .
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 12:37 από shadockan »

Αποσυνδεδεμένος Alx86

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #99 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 13:43 »
Σας ευχαριστώ πολύ για τις άμεσες απαντήσεις! Θα δοκιμάσω kanthal διπλή στα 0,3-0,4. Ακόμα μία ερώτηση: τον χρησιμοποιείτε με Drip tip ή όπως έρχεται? Έχω χρησιμοποιήσει drip tip και νομίζω έχει μεγαλύτερη πυκνότητα ο ατμός όπως έρχεται στο στόμα (λογικό νομίζω αφού στενεύει η δίοδος). Δηλαδή, υπάρχει διαφορά στην απόδοση με Drip tip ή όλα είναι ιδέα μου γιατί το ψειρίζω πολύ? 

Αποσυνδεδεμένος drakmor

  • ****
  • 1081
  • Φύλο: Άντρας
  • Flavor chasing
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #100 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 13:53 »
για εμένα έχει τρομακτική διαφορά στην απόδοση με ή  χωρίς drip tip. από τη πρώτη μέρα μετά από δοκιμές το χρησιμοποιώ αποκλειστικά με drip tip.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Alx86

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #101 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 13:58 »
Και εγώ με drip tip καταλήγω. Καποια στιγμή θα πάρω και της vaponaute το drip tip το οποίο νομίζω ταιριάζει πάρα πολύ με το ήδη πολύ όμορφο mirage. 

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #102 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 15:36 »
[justify]@shadockan, καλησπέρα. Δεν ξέρω τι μπορεί να έχει ο καθένας στο κεφάλι του, και δεν μ' ενδιαφέρει. Αυτό που εγώ βλέπω σαν πολύτιμη βοήθεια ώστε να κρατηθεί ο κόσμος στο άτμισμα είναι η σωστή ενημέρωση. Και τι καλύτερο από γνώστες, από έμπειρα μέλη, από εξειδικευμένες γνώσεις. Μην ξαναλέω τα ονόματά σας, είστε συγκεκριμένα πολύτιμα μέλη. Τώρα, αυτός που δεν θέλει ν' ακούσει είναι το γνωστό απλό πυροτέχνημα, όπου μέσα σε λίγους μήνες ξέρει τα πάντα, δια πάσαν νόσον και πάσαν μ@##κίαν. Πάντα θα συμβαίνουν κι αυτά. [/justify]

[justify]@Alx86, καλησπέρα. Αν θέλεις τη γνώμη μου, πραγματικά μιλάμε για σπουδαίο ατμοποιητή όπου μπορεί να δώσει κορυφαίο άτμισμα (προσωπικά, ό,τι βγάλει η Vaponaute θα το χτυπήσω σαν χταπόδι). Συμφωνώ κι εγώ με τους αγαπημένους φίλους drakmor, zoulag και shadockan, με λεπτά σύρματα κερνάει παράδεισο ο Le Mirage. Πιστεύω επίσης πως χρειάζεται λίγο παραπάνω εμπειρία χρήσης (σαν τύπος ατμοποιητή). Έχω δει “καλό” αποτέλεσμα, έχω δει υπερβολική γεύση, έχω δει όμως και τρελό στήσιμο (από άλλο ατμιστή...) όπου πλέον μιλάμε για κορυφαία απόδοση. Σπουδαίο κομμάτι. [/justify]

[justify]Για επιστόμια. Τεράστιο θέμα. Προσωπικά, π.χ. με διπλή στα 0.5Ω, σε μπαταριοθήκη, δεν θέλω κανένα επιστόμιο. Από την 1η μέρα απολαμβάνω άτμισμα χωρίς επιστόμιο. Από κει και πέρα, αν θέλω ανάλυση (γιατί δεν μπορώ να ξεχωρίσω ακόμα πολλά πράγματα), τότε χρησιμοποιώ μακρύ/γευσάτο ss επιστόμιο. Αυτό μου δίνει κρύο ατμό με παραπάνω υγρασία. Φανταστικό αποτέλεσμα (απλώς απαιτεί συχνό καθάρισμα από την υγρασία). Περιμένουμε εντυπώσεις με τα σύρματα. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος zoulag

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
  • Lost in 3D
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #103 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 16:07 »
@JoeBarTeam
Μια χαρά τα λες! Ο Le Mirage ήταν ο πρώτος μου επισκευάσιμος και έπαθα μεγάλη ζημιά με την απόσοδοσή του. Πήρα μεταχειρισμένο τον Le Zephyr από τον Cruiser79 και τον έστησα με mesh από την αρχή, με τις πολύτιμες συμβουλές του ιερέα του mesh και μέγα μάγιστρο των Volts, shadockan. Άλλο shock από κει... Πραγματικά αυτή η εταιρεία μου έχει κάνει πάρα πολύ μεγάλη εντύπωση. Τέλεια γεύση, πυκνός βελούδινος ατμός, ευκολία χρήσης, τέλειο design, άψογη κατασκευή. 
Τώρα για το θέμα drip tip... Ξεκίνησα με drip tip, αλλά ήθελε συχνό καθάρισμα από την υγρασία. Τώρα πια, τον χρησιμοποιώ χωρίς και τον δουλέυω πάνω σε μηχανικό, όπου πραγματικά με διπλή αντίσταση γύρω στα 0,3Ω με 0,4Ω, το αποτέλεσμα για μένα είναι άκρως συναρπαστικό.

Αποσυνδεδεμένος Alx86

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Le Mirage by Vaponaute
« Απάντηση #104 στις: Σεπτεμβρίου 08, 2016, 16:37 »
Παιδιά μεγάλη διαφορα. Στα 0,4 πολύ καλύτερη γεύση, από το 0,7. Ζεστός ατμός αρκετά και αρκετό χτύπημα το οποίο δεν με ευχαρίστησε πάρα πολύ αλλά χρησιμοποίησα το drip tip του ναυτίλου όπου είναι ss μακρύ και στενό και το ισορρόπησα. Δοκίμασα το in to the wild με το οποίο είχα πειραματιστεί πολύ στον aromamizer rdta v2 και είδα άλλο πράγμα. Το κεράσι ακόμα δεν πολυκαταλαβαίνω (από ότι έχω μάθει το έχουν ελαττώσει στις καινούριες παρτίδες). Ένα άλλο θέμα είναι το εξής: στο εσωτερικό του peek βλέπω κάποιες μαυρίλες που δεν μπορώ εύκολα να τις καθαρίσω. Αυτό έγινε από το venus in vapes το οποίο έχω παρατηρήσει αφήνει αρκετα υπολείμματα. Παίζει να είναι από το υγρό ή είναι από αντίσταση η οποία ακούμπησε και το ψιλοέκαψε? Και αν είναι από το υγρό γιατί να μην καθαρίζει? 
Η vaponaute με έχει εκπλήξει με τα προιόντα της και με το design της, ακόμα και στο marketing. Έχω περάσει από nautilus, vaporesso target tank, aromamizer rdta v2, vaporesso gemini rta και avocado 24 και την απόδοση αυτού του ατμοποιητή δεν την βρήκα σε κανέναν άλλο. Είναι ατμοποιητής με πολλά επίπεδα και νομίζω βοηθάει η απόδοσή του για να αντιλαμβάνεσαι τη διαφορά από στήσιμο σε στήσιμο. Ώρες ώρες μου λείπει το ντουμάνι από τον avocado αλλά εδώ απολαμβάνεις την ευρωπαική φινέτσα και όχι την αμερικάνικη υπερβολή. Είναι προσωπική μου γνώμη καθαρά, χωρίς να ρίξω σε καμία περίπτωση τον avocado τον οποίο και απολαμβάνω πραγματικά. 

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13962 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 404 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35038 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557770 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182085 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9202 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364