vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

312 επισκέπτες, 7 χρήστες
Mimhsdr, Panokali, dkostas, Tem, camber, giorgos1999, Jorge

Twitter

ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα"

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
το 16 τρωγεται, κ δεν τρωγεται. το 10 ομως ειναι καμπανακι.
γιατρο. να δει απο τι προερχεται η αυξημενη πιεση.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Δεν μίλησα μόνο για καρδιολόγο. Πήγαινε δες τις ζαλάδες και τους πονοκεφάλους. 

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
για πονοκεφαλο και ζαλαδες ειχα κανει μαγνιτικη και αυτη προσφατα... ζαλαδες ειχα πριν κανω ηλεκτρονικο...! δεν ξερω τι φαση... οπως και να εχει αν δω οτι συνεχιζει και υποφερο καθημερινα απο πονοκεφαλους θα το δω...!  πιθανων θα ειναι απο το Τ4 γιατι εχω και hashimoto... και περνω και xanax me συμβουλη ενδοκρινολογου γιατι ιμουνα σε χαλια κατασταση... 

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Αυτά που μας λες εδώ μήπως πρέπει να τα πεις και στον γιατρό σου?

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
εννοείτε πως θα επικοινωνήσω με γιατρό...αν και δεν ανήσυχο και τόσο για κάτι...! σήμερα έκανα μονο 15ml... νομίζω είναι ok...αλλα αν μου αρέσει ένα υγρό παρα πολύ μπορεί να κάνω και όλο το μπουκάλι σε μια μέρα :P


Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
πήγα σε καρδιολόγο και πνευμονολόγο όλα κομπλέ...! ο πνευμονολόγος όταν άκουσε για 50ml μου λέει εσύ ρε τρελέ τα πίνεις δεν τα ατμιζεις.. xaxaxaxaxa

λεει απο την στιγμη που κανω 50ml δεν θα παθω τιποτα αλλα μπορει να εχω καπιες ενοχλισης και δύσπνοια από το aroma... αλλα κρατάει για λίγο... γενικά μου λέει να το αποφεύγεις να κανεις το πολύ 20-30 ml που είναι ασφαλές σε πνευμονικές και όχι πάνω από 100W μου λέει..

ωραιος ο γιατρος...!!!!!  8)

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Ποιος είναι αυτός ο γιατρός να πάω να του δώσω συγχαρητήρια για ένα τόσο πετυχημένο τρολάρισμα. Και πέρα απ’ τ’ αστεία, για ιατρικά θέματα που μας προκύπτουν πρέπει να είμαστε σοβαροί. Καρδιολόγος ή πνευμονολόγος, που θα σχηματίσουν ιατρική γνωμάτευση τόσο χαλαροί πρέπει να κλείσουν το ιατρείο τους και ν’ ασχοληθούν με κάτι άλλο. [/justify]

Εκτός κι αν μας κάνεις πλάκα, αγαπητέ φίλε. 


Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Και μένα μου φαίνεται λίγο περίεργο γιατρός να λέει με άνεση περί watt, πνευμονικών και ml. Αν και ενθαρρυντικό αν όντως ισχύει.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ επειδή φημίζομαι για την τολμην κ μλκιαν μου, θα πω ότι αν ήμουν μπλε θα σε στελνα για μπαν_ακι με την καμία.
So simple  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Δεν υπάρχει περίπτωση καμία. Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο τότε καήκαμε. Δικό μου τωρινό παράδειγμα. Είμαι στη δεύτερη εβδομάδα εξετάσεων κι ακόμα δεν έχω ξεμπερδέψει, ναι, π.χ. τυπικές γενικές εξετάσεις μπορούν να γίνουν σε μία ημέρα, όμως, μόνο για μία ολοκληρωμένη απάντηση καρδιολόγου πρέπει να δω άλλες δύο ειδικότητες, με επιπλέον εξετάσεις και ξανά μανά επιστροφή στον καρδιολόγο. Ποιος γιατρός θα μου υπογράψει πόσα ml είναι ιδανικά ή τα αρώματα θα φέρουν μικρή ενόχληση αλλά οκ, είμαστε χαλαροί και περνάμε καλά. [/justify]


Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Εγώ συμφωνώ με τον Τζο. Τα λεγόμενα του γιατρού (αν είναι όντως δικά του, γιατί μας έχει πει διάφορα κουλά τις τελευταίες μέρες ο ρομπότ...) στερούνται κάθε σοβαρότητας και είναι ανάλογα με αυτά που λέει ο Μπεχράκης απλώς απ' την ανάποδη! Ούτε το καναρίνι μου δεν θα του πήγαινα!  :nope:


Αποσυνδεδεμένος anarxaki

  • **
  • 444
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ναι, εγώ είμαι :)
Σας τρολάρει 3 μέρες, κι εσείς απαντάτε στα σοβαρά.  ::)

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
 8) μου άνοιξες τα μάτια αναρχακι. 
Να σαι καλά  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος anarxaki

  • **
  • 444
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ναι, εγώ είμαι :)
Δεν κάνει τίποτα βρε. :)) 8)

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
[justify]Ο όρος ρομποτική χρησιμοποιήθηκε από τον Asimov ως σύμβολο της επιστήμης που είναι αφιερωμένη στη μελέτη των ρομπότ και διέπονται από τους παρακάτω τρεις βασικούς νόμους:[/justify]
ΠΡΩΤΟΣ ΝΟΜΟΣ
«Ένα ρομπότ δεν μπορεί να βλάψει άνθρωπο ή αδρανώντας να επιτρέψει να βλαφθεί άνθρωπος»

ΔΕΥΤΕΡΟΣ ΝΟΜΟΣ
«Ένα ρομπότ πρέπει να υπακούει στις διαταγές των ανθρώπων, εκτός και αν αυτές οι διαταγές έρχονται σε αντίθεση με τον πρώτο νόμο»

ΤΡΙΤΟΣ ΝΟΜΟΣ
«Ένα ρομπότ πρέπει να προστατεύει την ύπαρξή του, εφόσον οι ενέργειές του για να προστατευθεί δεν έρχονται σε αντίθεση με τον 1ο και 2ο νόμο»





Έτυχε πρώτη του μήνα να σπάσω το ποδαράκι μου (Αφεντικό, ΚΑΤΙ μου έλεγε να ΜΗΝ ανοίξω νήματα τότε).
Όχι, δεν έφταιξε το άτμισμα, η σκάλα μου έφταιγε.
Ε λοιπόν, για ένα τόσο κοινό θέμα, ο γιατρός Α λέει "μην το πατάς", ο γιατρός Β λέει "πάτα το" (με τις ακτινογραφίες μπροστά τους). Αυτό δεν σημαίνει επιστημονική ανεπάρκεια, φυσικά, αλλά διαφορετικό συνδυασμό εντυπώσεων, αναμνήσεων και εμπειρίας, θαρρώ.

Είναι αδύνατον κάποιος γιατρός να προτείνει μια δοσολογία για ένα χόμπι, άσχετα αν θα έπρεπε να...
Είναι σαν να λέει ο γιατρός στον ερασιτέχνη ψαρά πόση ώρα θα ψαρέψει, ή στον πιστό αναγνώστη πόσες σελίδες να καταπιεί από την μετεμψύχωση του Τίμοθυ Άρτσερ.

Ή τρολ είναι ο γιατρός, ή τα ρομπότ επαναστάτησαν.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 0 33 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 15:21
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8754 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181223 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34275 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537754 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60225 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238436 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 710 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16544 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 137496 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085797 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35708 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro