vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

303 επισκέπτες, 10 χρήστες
ΨΗΛΟΣ, gfilip, manoslykos, Tem, Buliwyf, maprix, dvelev, lounik, baggio, tibolaso

Twitter

ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ - ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΜΙΣΜΑ: Μια δική μας "έρευνα"

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Νομιζω πως η γελαστη φατσουλα ειναι αχρειαστη

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Επομένως να πας σε Μηδενική και είσαι οκ. Έχουμε όμως και την εγκύκλιο...……….. ;)
σε τπτ δεν θα παω... δεν θελω να καπνιζω ουτε να ατμιζω......  νομιζω πως 7 χρονια που ατμιζα ητανε μοναδικα.... ολα τα ωραια ομως εχουνε ενα τελος καπια στιγμη.....
ελπιζω και εσεις να κόψετε  και το ατμισμα σύντομα.....

@kkoumas η γελαστή φατσούλα είναι για την τρελα μου που ζάλισα και όλους τους γιατρούς και μου λέγανε δεν έχεις τίποτα μέχρι που ανακάλυψα με test αλλεργίας ότι είμαι αλλεργικός στην νικοτίνη.. με λίγα λόγια την ακούω συνεχώς και δεν την δέχεται ο οργανισμός μου... άρα δεν την χρειάζομαι καν... ;)

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
....ειπε ο ανθρωπος που κατα τα λεγομενα του εχει στοκαρει 543.000 μπουκαλια Odin   :idiot1: :idiot1: :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Αντε και στα δικά μας...

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
χαχα ε οχι και 543.000 απλα 90 Μπουκαλακια flavor shots odin 101  :)) ληγουνε το 2022 χαμενα δεν θα πανε...  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Γιατί όχι 101 μπουκάλια;

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος st2anger

  • **
  • 358
  • Φύλο: Άντρας
Μηπως φταιει το CBD για τις ζαλαδες και οχι η νικοτινη;

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Πάντως όταν και εφόσον αποφασίσεις εδώ είμαστε για τα ODIN...…….. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Εσύ είσαι εδώ....εκείνος ξέρεις που είναι;


Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Μηπως φταιει το CBD για τις ζαλαδες και οχι η νικοτινη;
οχι.. έχω όντως αλλεργία στην νικοτίνη... σε μικρό βαθμό βεβαια αλλα με ενοχλεί.. το CBD το περνώ 2 χρονια σαν θεραπεία δεν είχα ποτε ζαλάδες..

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
πωω ρε πστη μου.. πολυ ροκ φαση λεμε. :dance:

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC

@kkoumas η γελαστή φατσούλα είναι για την τρελα μου που ζάλισα και όλους τους γιατρούς και μου λέγανε δεν έχεις τίποτα μέχρι που ανακάλυψα με test αλλεργίας ότι είμαι αλλεργικός στην νικοτίνη.. με λίγα λόγια την ακούω συνεχώς και δεν την δέχεται ο οργανισμός μου... άρα δεν την χρειάζομαι καν... ;)
Το μηνυμα μου δεν απαντουσε στο δικο σου, αλλα στου cp

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μην περιμένεις απάντηση. Πάει αυτός...

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας



ΥΓ. Το φόρουμ είναι στον αυτόματο και πάει κατευθείαν για τα βράχια!  
...το ατμιζμα ειναι στον αΦτοματο, κ παει κατευθειαν για τα φάρσαλα :tomatos_01:

Αποσυνδεδεμένος Νάνσυ

  • *
  • 8
  • Φύλο: Γυναίκα
για πονοκεφαλο και ζαλαδες ειχα κανει μαγνιτικη και αυτη προσφατα... ζαλαδες ειχα πριν κανω ηλεκτρονικο...! δεν ξερω τι φαση... οπως και να εχει αν δω οτι συνεχιζει και υποφερο καθημερινα απο πονοκεφαλους θα το δω...!  πιθανων θα ειναι απο το Τ4 γιατι εχω και hashimoto... και περνω και xanax me συμβουλη ενδοκρινολογου γιατι ιμουνα σε χαλια κατασταση...
Το τ4 ουδέποτε μου ΄έφερε ζαλάδες εμένα

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8724 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 181181 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34233 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537659 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60183 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238332 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 697 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16504 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136675 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085727 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35677 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10563 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12