vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

128 επισκέπτες, 3 χρήστες
2Fdeal, Jorge, manoslykos

Twitter

Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2610 στις: Ιουλίου 13, 2017, 22:31 »
Η μίμηση είναι η ειλικρινέστερη μορφή κολακείας. Είμαι σίγουρος πως η Dinner Lady τρίβει τα χέρια της που υπάρχουν (και συζητιούνται...) στρατιές από κλώνους του lemon tart... :yes:

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2611 στις: Ιουλίου 13, 2017, 22:36 »
Ο Τρυφωνας δεν ξερω τι τριβει...
:fight_knuppel:

Αποσυνδεδεμένος dimgoua

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2612 στις: Ιουλίου 15, 2017, 20:52 »
Πηρα σήμερα να φτιάξω tribeca και πρόσεξα ότι η maltol ήτανε κρυσταλλική έτσι είναι;Την αραιώνουν κάπως η έτσι απλά μετράμε 3% και την βάζουμε;

Στάλθηκε από το LG-H440n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος lemon78

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2613 στις: Ιουλίου 15, 2017, 23:43 »
Ζυγισε 1 gr και διαλεσε το σε 10 ml PG..Ας ομως και καποιος αλλος

Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2614 στις: Ιουλίου 16, 2017, 00:20 »
ρε παιδιά , ελάτε να κλειστούμε όλοι μαζί σε ένα δωμάτιο , ένα μήνα , πέντε μήνες , όσο χρειαστεί να σκεφτούμε μια συνταγή επιπέδου lemon tart. 
Πόσες εκατοντάδες χιλιάδες μπουκαλάκια έχει πουλήσει αυτός που το σκέφτηκε το lemon tart?
Πόσα βιντιοφόρα φεύγουν κάθε μέρα από το εργοστάσιό του και πόσα βγάζει από κάθε μπουκαλάκι? 
Δεν μπορώ να σταματήσω να σκέφτομαι σε ποια παραλία στην Καραϊβική είναι τώρα ο τύπος και τι ζωή κάνει. 
Μα είναι τόσο δύσκολο να σκεφτούμε το επόμενο hit? Πως σκατά το σκέφτηκε το lemon tart? Ποιος μ@##κας τρώει lemon tart? Γιατί lemon tart και όχι ένα από τα χιλιάδες άλλα γλυκά? Γιατί ρε π#%$τη μου , γιατί? θα σκάσω...

Αποσυνδεδεμένος V2g

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2615 στις: Ιουλίου 16, 2017, 00:27 »
Γνωρίζει κάποιος καμία συνταγή για το earth brother apo Tin halcyon haze? Η έστω κάτι να του μοιάζει πλέον εδώ επαρχία δεν το βρίσκω και μάλλον από ότι μου είπαν δεν θα πλέον στην αγορά! 

Αποσυνδεδεμένος Chronisb

  • *****
  • 1772
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2616 στις: Ιουλίου 16, 2017, 02:00 »
Πηρα σήμερα να φτιάξω tribeca και πρόσεξα ότι η maltol ήτανε κρυσταλλική έτσι είναι;Την αραιώνουν κάπως η έτσι απλά μετράμε 3% και την βάζουμε;

Στάλθηκε από το LG-H440n μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Πιθανώς αγόρασες 5gr μαλτόλης. Αρα βάζεις σε ένα μπουκάλι 45ml PG και ρίχνεις τα 5gr της μαλτόλης και το ανακατεύεις ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ! Την επόμενη μέρα αν δεις κόκκους μέσα το ξανα-ανακατεύεις επίσης πολύ καλά! Λογικά την μεθεπόμενη δεν θα δεις τίποτα στερεό μέσα οπότε και το χρησιμοποιείς! Αυτό που μόλις έφτιαξες είναι η Ethyl maltol 10% όπως αναφέρεται! ;)
Εαν δεν αγόρασες 5gr αλλά άλλο βάρος τότε ή ακολουθείς αναλογικά αυτό που γράφω (πχ αν έχεις 10gr βάζεις 90ml PG κλπ) ή φτιάχνεις μόνο τα 5gr και το υπόλοιπο το φιλάς σε μορφή κρυστάλλων!

Αποσυνδεδεμένος valerou

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2617 στις: Ιουλίου 16, 2017, 13:19 »
ρε παιδιά , ελάτε να κλειστούμε όλοι μαζί σε ένα δωμάτιο , ένα μήνα , πέντε μήνες , όσο χρειαστεί να σκεφτούμε μια συνταγή επιπέδου lemon tart.
Πόσες εκατοντάδες χιλιάδες μπουκαλάκια έχει πουλήσει αυτός που το σκέφτηκε το lemon tart?
Πόσα βιντιοφόρα φεύγουν κάθε μέρα από το εργοστάσιό του και πόσα βγάζει από κάθε μπουκαλάκι?
Δεν μπορώ να σταματήσω να σκέφτομαι σε ποια παραλία στην Καραϊβική είναι τώρα ο τύπος και τι ζωή κάνει.
Μα είναι τόσο δύσκολο να σκεφτούμε το επόμενο hit? Πως σκατά το σκέφτηκε το lemon tart? Ποιος μ@##κας τρώει lemon tart? Γιατί lemon tart και όχι ένα από τα χιλιάδες άλλα γλυκά? Γιατί ρε π#%$τη μου , γιατί? θα σκάσω...
Για γεύση γαλακτομπούρεκο  count me in.  :offtopictelos:

Αποσυνδεδεμένος EΡΕΒΟΣ

  • **
  • 488
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2618 στις: Ιουλίου 16, 2017, 13:24 »
Καλημερα ,το βασιλειο μου για ενα κλωνο του vaquero της Λ.......... :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2619 στις: Ιουλίου 17, 2017, 08:44 »
ρε παιδιά , ελάτε να κλειστούμε όλοι μαζί σε ένα δωμάτιο , ένα μήνα , πέντε μήνες , όσο χρειαστεί να σκεφτούμε μια συνταγή επιπέδου lemon tart.
Πόσες εκατοντάδες χιλιάδες μπουκαλάκια έχει πουλήσει αυτός που το σκέφτηκε το lemon tart?
Πόσα βιντιοφόρα φεύγουν κάθε μέρα από το εργοστάσιό του και πόσα βγάζει από κάθε μπουκαλάκι?
Δεν μπορώ να σταματήσω να σκέφτομαι σε ποια παραλία στην Καραϊβική είναι τώρα ο τύπος και τι ζωή κάνει.
Μα είναι τόσο δύσκολο να σκεφτούμε το επόμενο hit? Πως σκατά το σκέφτηκε το lemon tart? Ποιος μ@##κας τρώει lemon tart? Γιατί lemon tart και όχι ένα από τα χιλιάδες άλλα γλυκά? Γιατί ρε π#%$τη μου , γιατί? θα σκάσω...
Εμένα πάλι ξέρετε τι μου κανει αντυπωση; :confused1: πως κανένας μα κανένας ρε παιδιά απο τους τόσους χιλιαδες ατμιστές δεν μπόρεσε να φτιάξει-να βρει αυτην την θεική συνταγη; :idiot1: τι στα @@@@@@ έχει πια μέσα; 8) Mου την έχει δώσει :wall:  :wall:  γιατι αυτοι πλουτιζουν και λιάζονται στην καραιβικη κι εμεις σαν τους @@@@ χρυσοπληρώνουμε την dinner lady. :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2620 στις: Ιουλίου 17, 2017, 10:10 »
...τωρα....θα ηθελα να απαντησω...αλλα θα γινω κλωνοmodivin....
γι αυτό ...απλά καλημέρα σας :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2621 στις: Ιουλίου 17, 2017, 10:20 »
Εμένα πάλι ξέρετε τι μου κανει αντυπωση; :confused1: πως κανένας μα κανένας ρε παιδιά απο τους τόσους χιλιαδες ατμιστές δεν μπόρεσε να φτιάξει-να βρει αυτην την θεική συνταγη; :idiot1: τι στα @@@@@@ έχει πια μέσα; 8) Mου την έχει δώσει :wall:  :wall:  γιατι αυτοι πλουτιζουν και λιάζονται στην καραιβικη κι εμεις σαν τους @@@@ χρυσοπληρώνουμε την dinner lady. :eyesplash:
Πίστεψε με.Και αυτός που θα την βρει θα κανονίσει να πάρει και αυτός ενα κομμάτι της πίτας.

Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2622 στις: Ιουλίου 17, 2017, 11:31 »
Αυτος που θα την βρει αν ειναι μαγκας , θα την βγαλει με αλλο ονομα και φιρμα και με πιο προσιτη τιμη θα τα κονομισει σιγουρα. και μετα bye bye dinner lady που ειστε πανακριβοι. Μετα ολοι θα στραφουν στην ποιο οικονομικη λυση φυσικα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2623 στις: Ιουλίου 17, 2017, 11:51 »
Tσέκαρε τo καινούργιo shake n vape της egoist,και μέσα στην βδομάδα βγαίνει η ασημί σειρά shake n vape της lamda που έχει και το lemon tart μέσα :thumpup:

Απ: Κλώνοι, αντιγραφές και συνταγές δημοφιλών υγρών
« Απάντηση #2624 στις: Ιουλίου 17, 2017, 12:24 »
Το έχει δοκιμασει κανεις αυτο το shake n vape της egoist, να μας πει τι ρόλο παίζει; :hmmm:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279778 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207707 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64934 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173755 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13508 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124315 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93328 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1364 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14560 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias