vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

516 επισκέπτες, 6 χρήστες
Tazz, manoslykos, Jorge, dkostas, ZoeM, bloodlessz

Twitter

1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ

Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #15 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 11:41 »
Σε κάποια φάση νόμιζα ότι θα ρωτήσουν ποιους θεωρεί ο σύλλογος καλούς ατμοποιητές. Ό άλλος πριν ξεκινήσει ρώταγε για μέρλιν. Συγνώμη αλλά δεν μπόρεσα να παρακολουθήσω μέχρι τέλους. Τα λεφτά τα λεφτά και που είναι τα λεφτά και ποια δράση και που θα πάνε τα λεφτά αν δώσουμε κτλ.
Δυστυχως κατάλαβα ότι μεγάλη μερίδα ατμιστών από αυτους τους ενεργούς που λέει κ ο πρόεδρος που ειναι σοβαροί και κάποιας ηλικίας, είναι εμπλεκόμενοι με το επαγγελματικό κομάτι και κατ επέκταση ΣΕΕΗΤ . Οί άλλοι όλοι για κανά διαγωνισμό και καλά είναι. Μην έχουμε αυταπάτες. Τι να κάνει ο καημένος ο σύλλογος με τρακόσιους ρομαντικούς? Αν ήταν 30.000 θα μιλάγαμε αλλιώς.
Αύριο να καταφέρει σημαντικά πράγματα ο σύλλογος για όλους, πάλι την ίδια κατάσταση θα βλέπαμε από πλευράς προθυμίας να γραφτούν και ν συμετέχουν κ άλλοι. Τα φορεμένα μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος και tpd μέχρι να πεθανεί ο χαιλάντερ δεν έχουν ειπωθεί τυχαία για τον νεοέλληνα. Η συλλογικότητα έχει πάει περίπατο εδώ και χρόνια και δεν βγάζω τον εαυτό μου απ έξω. Θαύματα δεν γιονται από την μια στιγμή στην άλλη.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #16 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 12:26 »
Έχουμε πει ότι οι ατμιστές ως μέλη της κοινωνίας, έχουν τα θετικά και τα αρνητικά του κοινωνικού συνόλου.
Ο αρνητισμός, η κριτική που δεν συνοδεύεται από τεκμηριωμένες και εφικτές προτάσεις, η απάθεια και η μη συμμετοχή, είναι όλα χαρακτηριστικά της κοινωνίας και φυσικά αυτό ισχύει ακόμα και για θέματα πολύ πιο κρίσιμα από τον όποιο φόρο ή απαγεόρευση στο η.τ.
Συνεπώς και τα της συμμετοχής στο σύλλογο είναι καθρέφτης της υπόλοιπης κοινωνικής ζωής.

Προσωπικά δεν παρατάω την προσπάθεια με τον σύλλογο, αλλά δηλώνω απογοητευμένος. Οταν και όποτε έρθει η νέα ευρωπαϊκή νομοθεσία για το η.τ. που πιθανολογείται ότι θα βάλει κεντρικό φόρο στα υγρά (που δεν θα είναι 10λεπτο/ml) και όταν πάρει η μπάλλα και τα snv που πωλούνται χωρίς ΕΦΚ λόγω τρύπας στη νομοθεσία, οι ίδιοι άνθρωποι από τον καναπέ τους χωρίς να έχουν συνεισφέρει σε τίποτα, θα λένε για άλλη μια φορά "τι έκανε ο σύλλογος για αυτό?" Τουλάχιστον ας μην αναλώσουμε χρόνο για να τους απαντήσουμε για άλλη μια φορά...


Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #17 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 12:29 »
προτασεις σαβο.αυτο χρειαζεται.
προφανως δε θα αλλαξει η νοοτροπια του νεοελληνα.δεν ειναι και στοχος του συλλογου αυτος.
σε πεισμα των καιρων κ ετσι για την αλλαγη ας μεινουμε στα θετικα και ας δωσουμε ωθηση.και εγω βλεπω παθογενειες.και αστοχιες.και δυσλειτουργιες.δεν ειμαι κανενας χαζοχαρουμενος.βλεπω ομως οτι ειναι η αρχη.βλεπω ομως και καλες προθεσεις στο δσ.βλεπω και μερακι να ασχοληθουν με εξ'ορισμου φουλ βαρετα πραγματα.βλεπω και περιθωρια δρασης και βλεπω και τερατωδεις νομους που αν αφορουσαν σε πρωτευοντα ζητηματα (αν και η υγεια ειναι ΤΟ πρωτευον) και επαιζαν κερδη θα ειχε σηκωθει ο ντουνιας αναποδα.και προφανως συγκεκριμενες διαταξεις του νομου θα ειχαν ανατραπει και δικαστικα.αντ'αυτου περιμενουμε χωρις να εχουμε καταβαλει τα μελη την παραμικρη ορατη προσπαθεια, με τα 15 ευρω που δινουμε εκαστος να ορμηξουμε στο ΣτΕ, να παρουμε κεντρικα περιπτερα σε διεθνεις εκθεσεις, να γεμισει ο τοπος διαφημισεις και ενημερωτικες καμπανιες και να γινουμε προνομιακοι συνομιλητες.Ε δε γινεται.τουλαχιστον με τετοια λογικη δε γινεται.Για αρχη ας εστιασουμε στα θετικα μπας και δουμε καμια δυναμικη να αναπτυσσεται.
Στην τελικη τι εχουμε να χασουμε?15 ευρω το χρονο?μην τρελαθουμε.
λιγη θετικη σκεψη.

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #18 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 12:48 »
Ό άλλος πριν ξεκινήσει ρώταγε για μέρλιν.
είδες όμως τι του απάντησα ε?  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #19 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 12:55 »
H ατάκα του χθεσινού chat ανήκει στον [member=14501]modivin[/member] πάντως...Δεν μπορούσα να ξεκολλήσω τα μάτια μου και να σταματήσω να γελάω κάθε φορά που ήταν στο πλάνο ο Κώστας 

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #20 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 12:56 »
Για το σκύλο λες? :))

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #21 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 12:57 »
για τα @@ του σκύλου?  :laugh1:
το είχα σκεφτεί πριν το πει αλλα βαρέθηκα να το γράψω

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #22 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 13:55 »
Να κάνω και εγώ ένα ρεζουμέ του χτεσινού.

Προσωπικά, περίμενα πολύ περισσότερη καφρίλα. Και μάλιστα θα τη δικαιολογούσα ως ένα σημείο καθώς από τον Ιούλιο μέχρι και τον Οκτώβριο, ο Σύλλογος ήταν υπερβολικά χαλαρός. Χωρίς ίχνος κριτικής για τα παιδιά, επειδή εγώ τυχαίνει να γνωρίζω κάποια πράγματα και έχω ανεκτικότητα, δεν σημαίνει ότι είναι και όλοι έτσι.

Το ότι κάποιοι προτίμησαν να παρακολουθήσουν άλλο live και μια κλήρωση αντί να ενημερωθούν, να κάνουν ερωτήσεις, να υποβάλλουν ενστάσεις, να δουν τι γίνεται βρε αδερφέ, μου είναι ειλικρινά αδιανόητο. Και με κάνει να μπαίνω στο τριπάκι "βρε δε γ... εσείς και η TPD σας, εγώ τις άκρες μου τις έχω." 

Θέλω να ελπίζω ότι παρέα με το Γιάννη (και άλλους), βοηθήσαμε κάπως την κατάσταση απαντώντας σε πιο "ανούσια" πράγματα και γλιτώνοντας τα παιδιά από το να πρέπει να απαντήσουν και αυτά.

Δηλώνω το σεβασμό μου στο Νίκο το Σαρακηνίδη. Ο τύπος παραδέχτηκε ευθαρσώς ότι αν συμμετείχε στο Σύλλογο, οι απόψεις του και ιδέες του θα τάραζαν τη συνοχή του και γι αυτό προτιμάει να μην συμμετέχει. Αλλά δεν τον είδα να κράζει. Και αυτό το σέβομαι. Κάτι άλλοι όμως, πραγματικά τους χρειάζεται τόοοοοοση TPD που να βλέπουν το Ovale Elips ως το υπέρτατο ατμιστήρι...

Βρισκόμαστε σε ένα κομβικό σημείο. Πρέπει να αποφασίσουμε αν θα ενισχυθεί κι άλλο μία προσπάθεια που γίνεται, ή αν θα περιμένουμε να μας δώσει γραμμή ο reviewer μας.

Σαν Τρύφωνας και σαν διαχειριστής, ξέρω πολύ καλά τι πρέπει να κάνω. Να παραμείνω το "σκυλί το μαύρο" που είμαι από το πρώτο δευτερόλεπτο που ακούστηκε η λέξη "Σύλλογος".

Εμπιστεύομαι το ΔΣ και πιστεύω ότι μπορεί να κάνει τα πράγματα που πρέπει. Μία και μοναδική πρόταση: πιο συχνή επικοινωνία με τον κόσμο. Ο Σπύρος, λόγω των σπουδών του, γνωρίζει πολύ καλά πόσο σημαντικό είναι αυτό. Πρέπει ο κόσμος να γνωρίζει τις "ανακοινώσιμες" ενέργειες του Συλλόγου. Και εδώ πρέπει να πω και για την "εξέλιξη" του ΔΣ: όταν τελείωσαν οι εκλογές, μίλησα με τα παιδιά για κάποια διαδικαστικά θέματα. Από εκείνη τη στιγμή και μετά, μπορώ να πω με σιγουριά ότι οι γνώσεις τους πάνω σε θέματα με τα οποία δεν είχαν την παραμικρή σχέση στο παρελθόν, έχουν αυξηθεί γεωμετρικά. Και μπράβο τους.

Το ξέρετε ήδη, αλλά θα το πω ξανά: για ότι χρειαστείτε που να μπορώ να βοηθήσω από το ΒΔ άκρο της Ελλάδας, εδώ είμαι!

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #23 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 14:25 »
Τρύφωνα, θα συμφωνήσω σε όλες τις παρατηρήσεις σου και θα τραβήξω λίγο παραπάνω το ακόλουθο σχόλιο σου


Το ότι κάποιοι προτίμησαν να παρακολουθήσουν άλλο live και μια κλήρωση αντί να ενημερωθούν, να κάνουν ερωτήσεις, να υποβάλλουν ενστάσεις, να δουν τι γίνεται βρε αδερφέ, μου είναι ειλικρινά αδιανόητο.
Μιλάμε για επικοινωνιακή πολιτική και για ατμιστές που παρακολουθούν τον reviewer αντί να ενημερωθούν.
Ακόμα όμως και αν ο reviewer μιλήσει για το σύλλογο, όπως για παράδειγμα ο prince of the void και εχθές και άλλες φορές, ή ο Vapelikegeek στην αρχή αρχή με τις εκλογές, εγώ πραγματικά δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει κάτι. Το είδαμε και στην αρχή, μετά από τις συνεντεύξεις στα κανάλια των reviewers, πόσοι τελικά γράφτηκαν στον σύλλογο.
Δυστυχώς, ο κόσμος μπαίνει στα κανάλια μαζικά (5-10Κ εγγεγραμμένοι) για να πάρει μέρος στις κληρώσεις για υγράκια, μοντάκια, σκατουλάκια και για να ποστάρει μετά στο fb τα καλούδια του.
Παρακλήσεις για συμμετοχή σε ένα σκοπό (ακόμα κι αν ο σκοπός αυτός είναι προς ώφελος του ατμιστή), δεν μπαίνουν καν στο ένα αυτί για να βγουν από το άλλο. Ακούγονται ως θόρυβος...

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #24 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 14:45 »
Το τι θα κάνει ο κάθε καναλάρχης, ποσώς με ενδιαφέρει Γιάννη. Το κανάλι του είναι ιδιοκτησία του και το διαχειρίζεται και το τρέχει όπως αυτός νομίζει. Κάποιοι βρίσκουν ευχαρίστηση με το να τρέχουν για ένα σκοπό στον οποίο πιστεύουν, άλλοι βρίσκουν ευχαρίστηση στα like, μπράβο, ζήτω, "είσαι η ελπίδα μας, πήδα πήδα πήδα μας". Αυτό που με ενδιαφέρει, είναι το τι θα κάνει ο ατμιστής για το δικαίωμά του να ατμίζει. 

Και για χτες βράδυ, είχε 4 επιλογές:

1) Να κρατήσει τον προσωπικό του χρόνο για αυτόν, την οικογένειά του και να ασχοληθεί με κάτι άλλο.

2) Να δει το live του Συλλόγου και να συμμετέχει.

3) Να δει οποιοδήποτε άλλο live

4) Να δει το Ολυμπιακός - ΤΣΣΚΑ.

Προσωπικά, για να κάνω το 2, ακύρωσα το 1 και το 4. Το 3 δεν ήταν καν στα πλάνα μου. Έτσι κι αλλιώς γενικά δεν παρακολουθώ live και βίντεο, εκτός αν είναι για κάποιο θέμα που με καίει. Όπως το χτεσινό.

Αποσυνδεδεμένος majoragi

  • ***
  • 702
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #25 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 15:36 »
για να παρακολουθησω το χθεσινο live (οσο αντεξα μεχρι να κανω shut down) εφυγα γρηγορα απο την σχολη που ειμαι τα βραδια και δεν παρακολουθησα οπως θα ηθελα το voice.
ισως ειμαστε μειοψηφια αυτοι που ειπαμε να αφιερωσουμε αυτες τις ωρες μια Τεταρτη βραδυ για κατι που μας ενδιαφερει αλλα αφου ετσι πρεπει να γινει ας γινει
αν και σχετικα νεο μελος στον συλλογο μπορω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω για οτι εχουν κανει τα παιδια και αξιζουν πολλα ευχαριστω απο ολους τους ατμιστες πρωην νυν και μελλοντικους για οτι εχουν κανει και οτι θα κανουν στο μελλον
ολοι εχουν δικαιωμα να κρινουν και ολοι κρινονται αλλα πως μπορεις να κρινεις οταν δεν συμμετεχεις σε αυτη την κοινη προσπαθεια? Οποιαδηποτε συμβολη θα την θεωρουσα αποδεκτη και ευπροσδεκτη και ας μην προερχεται απο μελος του συλλόγου. ο καθενας προσφερει οπως μπορει
δυστυχώς μερικοι το μονο που μπορουν να προσφερουν ειναι το καφριλικι τους.

Θα επρεπε ο καθε καναλαρχης και καθε reviewer κλπ να καταλαβει τι σημαινει ο συλλογος και γιατι πρεπει να τον στηριξει
ναι θα επρεπε πρωτα να μιλησει ο συλλογος και μετα να δωσει απαντησεις και ειναι μεγαλη τους τιμη οτι δεν βγηκαν να χαιδεψουν αυτια και να φανουν αρεστοι
και αυτο δεν αρεσει στον καθε καφρο που το μονο που τον νοιαζει ειναι η παρτη του
μακαρι να ηταν δυνατον να ωφελουνται μονο τα μελη και οσοι στηριζουν τον συλλογο απο τις πραξεις του αλλα αυτο δεν γινεται. θα ωφεληθουν και ολοι οι αλλοι οι οποιοι μετα θα γελανε και θα λενε οτι αυτο που κερδισε με κοπο ο συλλογος αυτοι το πηραν τσαμπα.

καταλαβαινω πως αισθανονται μερικοι που ασχολουντε περισσοτερο χρονο με τα κοινα των ατμιστων αλλα ειναι κατι το οποιο παντα θα υπαρχει κατα την αποψη μου

αρκετα εγραψα. πρεπει να κανω και καμια δουλεια.

ενα τελευταιο. οπως εγραψα και στο chat. αν θελετε να κανετε το επομενο live με μια καμερα και ενα μικροφωνο εδω ειμαι

Αποσυνδεδεμένος BigSur

  • *****
  • 2958
  • Φύλο: Άντρας
  • Την παλεύω...
    • Vapeorama
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #26 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 15:38 »
Προσωπική γνώμη για την χτεσινή συζήτηση:
1. Χτες διατέθηκε πολύ προσοχή από νωρίς στο τσατ. Θα ήταν προτιμότερο αν συνοπτικά λέγαμε τι έχει γίνει και τι δουλεύουμε για το μέλλον, πριν ασχοληθούμε με σχόλια και ερωτήσεις. Την άλλη φορά καλύτερα.
2. Σαν άνθρωποι, παρασυρόμαστε από τρολιές, ενώ δεν αντανακλούν την πραγματική διάθεση του κόσμου -ούτε καν των αδιάφορων. Ελπίζω σε καλύτερη κατανόηση του πραγματικού κοινού μας στο μελλον. Έτσι, όσοι θέλουν να πληροφορηθούν για κάτι να μην πελαγώνουν σε άπειρες ώρες βίντεο με περιττούς διαπληκτισμούς.
3. Υπήρξε τουλάχιστον ένας που έγραψε "δεν είχα ενδιαφερθεί για τον σύλλογο αλλά σήμερα έμαθα κάποια χρήσιμα πράγματα που δεν ήξερα". Αυτό άξιζε τις δικές μου 4 ώρες.

Γενικότερη εκτίμηση για τον σύλλογο:
Δεν είναι κατοστάρι. Είναι μαραθώνιος. Δεν μπορούμε να κάνουμε εισαγωγή άλλης κοινωνίας από τον Σείριο. Αυτοί είμαστε, με αυτό έχουμε να δουλέψουμε. Θέλει υπομονή και επιμονή. Οι μίζεροι ακούγονται περισσότερο αλλά ΔΕΝ είναι περισσότεροι. Χωρίς την βοήθεια των μελών λίγα μπορούν να γίνουν. Αλλά και τα μέλη θέλουν να δουν περισσότερη κινητικότητα για να συμμετάσχουν ενεργά.

Προσωπική αυτοκριτική:
Έχω κάνει λιγότερα από αυτό που θα μπορούσα, πολύ λιγότερα από όσα θα ήθελα. Έχω κάνει και λάθη που ελπίζω να μην επαναλάβω.

Για ατμιστές youtubers και άλλους "vip":
Έχουν κάθε δικαίωμα να κάνουν ότι θέλουν με το κανάλι και το κοινό τους. Έχω κάθε δικαίωμα να έχω άποψη γι αυτό που επιλέγουν να κάνουν. Υπάρχουν κάποιοι πλήρως αδιάφοροι για τα κοινά και προτιμούν να λειτουργούν σαν κομματάρχες. Υπάρχουν και άνθρωποι που ενδιαφέρονται και το δείχνουν. Εγώ διαλέγω ποιούς θα τιμήσω και ποιούς θα ξεγράψω. Μπορούμε να το κάνουμε όλοι.

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #27 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 17:20 »
Εγω θα ειμαι πιο περιεκτικος όπως πάντα φυσικά....
Σαν να μην πέρασε μια μέρα....
Καλη συνέχεια.... 

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #28 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 17:51 »
Παρακολούθησα και εγώ εχθές μεγάλο μέρος του live. Διαδικαστικά ήδη αναφέρθηκε και συμφωνώ ότι έπρεπε να υπάρξει αρχικά μια τοποθέτηση για τα πεπραγμένα, ένας μίνι απολογισμός καθώς και μια παράθεση σχεδίων για το μέλλον και κατόπιν να επακολουθήσει διάλογος και απαντήσεις σε σχόλια του τσατ. Όντως σπαταλήθηκε χρόνος και νεύρα σε απαντήσεις σε σχόλια που δεν έπρεπε όπως το χιλιοσυζητημένο θέμα της συνδρομής. Προσωπικά θεωρώ ότι κύριο μέλημα του συλλόγου στο χρόνο που πέρασε θα έπρεπε να ήταν η διάδοση της ύπαρξης του σε όσο το δυνατόν ευρύτερο ατμιστικό κοινό και δευτερευόντως άλλες ενέργειες. Να κάνει δηλαδή γνωστή την ύπαρξη του σε όλους για να αυγατίσει. Από την άλλη γνωρίζω ότι το ΔΣ έκανε, κάνει και θα κάνει ό,τι καλύτερο μπορεί. Κατά τα άλλα το ποστ του BigSur με κάλυψε για ακόμη μια φορά, να μη λέω τα ίδια. Υπομονή και επιμονή. Αγαπάμε σύλλογο, στηρίζουμε σύλλογο  :victory: .

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: 1η Ζωντανή Συνέντευξη του Δ.Σ. της ΚΕΑ
« Απάντηση #29 στις: Δεκεμβρίου 21, 2017, 17:58 »
Εγώ να κάνω λίγο μια ερώτηση,γιατί εχθές άντεξα και παρακολούθησα μόλις για 25 λεπτά...(εξού και το προηγούμενο μου post).
Πόσα μέλη ήμασταν το 1ο μήνα και πόσα αυτήν την στιγμή μετά από 1 χρόνο?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180601 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33961 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536225 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59779 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237442 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136127 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085319 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35410 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10239 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12