vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

53 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tem, bloodlessz, danys620, manoslykos

Twitter

Precice plus by Super T Manufacturing

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #15 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:18 »

ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΥΛΙΚΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ ΑΚΟΜΑ...(rhodium)  ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ  :confused1:



SORRY ΡΕ ΣΥ ΜΑΝΟ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!! (ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ)  :yes:


Και το ανοξείδωτο  ατσάλι μια χαρά είναι  νομίζω.  8)

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #16 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:19 »
Ρε παιδια ? Ειναι καλο αυτο ? Γιατι..δεν βλεπω να κυκλοφορανε και πολλα....

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #17 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:23 »
Φιλε το PROVARI ειναι NISSAN GTR, πολυ καλό μεν αλλά το νου σου απο νερά και υγρασίες  :tongue_smilie: (άλλη κατηγορια MOD), Επίσης βγάζει ERROR σε πολλά  ATOMIZER της αγοράς.   :confused1:

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:27 »
Φιλε το PROVARI ειναι NISSAN GTR, πολυ καλό μεν αλλά το νου σου απο νερά και υγρασίες  :tongue_smilie: (άλλη κατηγορια MOD), Επίσης βγάζει ERROR σε πολλά  ATOMIZER της αγοράς.   :confused1:
Όταν όμως δεν βγάζει error μήπως... οργώνει; :hmmm: :laugh1: Έχεις δοκιμάσει να ατμίσεις με παραπάνω από 3,7 volts? Ή τουλάχιστον με σταθερά 4,2 όσα βγάζει δηλαδή μια απλή μπαταρία;

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:28 »
Ρε παιδια ? Ειναι καλο αυτο ? Γιατι..δεν βλεπω να κυκλοφορανε και πολλα....

Δεν  έχει κυκλοφορήσει ακόμα.  Εκεί είναι και η ένσταση μου .  Άσε  να βγει πρώτα και να δοκιμαστεί και ας  γράψει οποίος  θέλει και ότι θέλει .  Κατά  την γνώμη μου δεν πρέπει να γράφονται τόσο θετικά σχόλια  για οτιδήποτε νέο βγαίνει γιατί πέφτουμε όλοι σε παγίδες που κοστίζουν . Πολλές φορές  έχει γίνει αυτό εδώ  μέσα και αποδεικνυεται  εκ των υστέρων ότι άνθρακες ήταν ο θησαυρός.

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:29 »
Φιλε το PROVARI ειναι NISSAN GTR, πολυ καλό μεν αλλά το νου σου απο νερά και υγρασίες  :tongue_smilie: (άλλη κατηγορια MOD), Επίσης βγάζει ERROR σε πολλά  ATOMIZER της αγοράς.   :confused1:

Το έχεις  δοκιμάσει ? εγω το είχα  και δεν είχε κανένα  πρόβλημα.

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:31 »
Πολύ καλά τα λες Μάνο, γιατί στις φωτογραφίες ολα καλά είναι, άντε και τις πρώτες μέρες του ενθουσιασμού...

Μετά έρχεται ο ''έρωτας''

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:37 »
Δεν  έχει κυκλοφορήσει ακόμα.  Εκεί είναι και η ένσταση μου .  Άσε  να βγει πρώτα και να δοκιμαστεί και ας  γράψει οποίος  θέλει και ότι θέλει .  Κατά  την γνώμη μου δεν πρέπει να γράφονται τόσο θετικά σχόλια  για οτιδήποτε νέο βγαίνει γιατί πέφτουμε όλοι σε παγίδες που κοστίζουν . Πολλές φορές  έχει γίνει αυτό εδώ  μέσα και αποδεικνυεται  εκ των υστέρων ότι άνθρακες ήταν ο θησαυρός.

Εχεις τα δίκια σου ρε Μάνο  :yes:, αλλά εγώ μιλάω γιατί υπάρχουν απίστευτα καλά σχόλια από κατόχους των P18650(το έχω πιάσει στα χέρια μου :respect:, το έχω ατμήσει  :respect: και θα είμαι κάτοχός του μάλλον την Παρασκευή, εύχομαι να έχει έρθει και ο Α2-Τ παράλληλα) & P16340 της ίδιας Εταιρείας και τa PRECISE PLUS είναι updated στα πάντα.  ;)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:45 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος zoobi

  • ****
  • 1159
  • Φύλο: Άντρας
  • Όπου υπάρχει καπνός... μπορεί να είναι ατμός.
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:41 »
Αχ αυτός ο νεανικός ενθουσιασμός... :laugh1:

Τα Super-T ανέκαθεν ήταν απο τα πιο καλοκατασκευασμένα mods και - αν χωρούσαν οι μπαταρίες σου - απο τα πιο απροβλημάτιστα.

Όσοι τα πάρετε, καλοάτμιστα!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:44 »
Το έχεις  δοκιμάσει ? εγω το είχα  και δεν είχε κανένα  πρόβλημα.

Αν εννοεις το PROVARI ναι το έχω δοκιμάσει πολύ καλό  :yes: αλλά δεν είναι του γουστου μου από εμφάνιση πάντα (σαπάκι σαν φακος)  >:(  και μου έχει κάτσει να δω να δουλεύει 2 στα 4 atomizer χωρις error  :dontknow:. Εσύ ρε Μάνο γράφεις ''είχα'', γιατί τον έστειλες αν θες μας λές... :hmmm:

Συγχώνευση μηνυμάτων: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 23:36
Πολύ καλά τα λες Μάνο, γιατί στις φωτογραφίες ολα καλά είναι, άντε και τις πρώτες μέρες του ενθουσιασμού...

Μετά έρχεται ο ''έρωτας''

Δεν πρόλαβα να ενθουσιαστώ καν  :eyesplash:
Ο έρωτας ήρθε  :tongue_smilie: όταν έπιασα στα χέρια μου τον P18650 φίλου.... ;)
Η γκόμενα (P18650) είναι π*ρνη πολυτελείας με πτυχείο  :)) που ξέρει να μαγειρεύει... :thumpup:
φαντάζομαι τι θα είναι η κόρη (P18500)  :)) :)) :)) :))
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 23:36 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 21:52 »

Παράθεση
Εσύ ρε Μάνο γράφεις ''είχα'', γιατί τον έστηλες αν θες μας λές...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kzU2BWDg4gM[/youtube]   Νομίζω πως  αυτό είναι σίγουρα  καλύτερο από το Provari.

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:01 »
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=kzU2BWDg4gM[/youtube]   Νομίζω πως  αυτό είναι σίγουρα  καλύτερο από το Provari.

Φυσικά και ειναι καλύτερο  :yes: ρε συ Μάνο απο PROVARIA PRECISIA KAI K.T. πιο πολύ....καλή ξήγα έκανες φιλαράκι  :thumpup: ... εγώ έχω ακόμα δρόμο 8)...νέος στο η.τ. και παλεύω να βρώ την άκρη μου  :wall:...μακάρι να αλλάξω stage σαν εσένα!!!  :bye:

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:03 »
Δεν πρόλαβα να ενθουσιαστώ καν  :eyesplash:
Ο έρωτας ήρθε  :tongue_smilie: όταν έπιασα στα χέρια μου τον P18650 φίλου.... ;)
Η γκόμενα (P18650) είναι π*ρνη πολυτελείας με πτυχείο  :)) που ξέρει να μαγειρεύει... :thumpup:
φαντάζομαι τι θα είναι η κόρη (P18500)  :)) :)) :)) :))


Ήταν γενικότερο το σχόλιο,δεν αφορούσε αποκλειστικά την συγκεκριμένη συσκευή.
Α και οσο για τους έρωτες,θα κουραστείς να ερωτεύεσαι με το η-τ ;D
Η κόρη θα σιδερώνει κιόλας  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:29 »
Εγώ επιμένω να ζητάω σχόλια  :dontknow: απο κατόχους των P18650 (και άποψη στα 6volt) & P16340, αλλά και ανθρώπους που τα έχουν δει από κοντά και τα έχουν ατμήσει... :thumpup:.
Ο φίλος ''kkostas'' (τον οποίο δεν ξέρω προσωπικά  :dontknow:) τους έχει μάλλον και τους 2  :thumpup:, θα τον παρακαλούσα να σχολιάσει...(είναι καλος γνώστης του αντικειμένου για όσους τον διαβάζουν  :yes:)
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:46 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868
Απ: Precice plus by Super T Manufacturing
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 21, 2011, 22:37 »
Εγώ επιμένω να ζητάω σχόλια  :dontknow: απο κατόχους των P18650 (και άποψη στα 6volt) & P16340, αλλά και ανθρώπους που τα έχουν δει από κοντά και τα έχουν καπνήσει... :thumpup:.
Ο φίλος ''kkostas'' (τον οποίο δεν ξέρω προσωπικά  :dontknow:) τους έχει μάλλον και τους 2  :thumpup:, θα τον παρακαλούσα να σχολιάσει...(είναι καλος γνώστης του αντικειμένου για όσους τον διαβάζουν  :yes:)

συγνωμη για το off topic αλλα η λεξη ''καπνισει''  :thumpdown:που την ανεφερες πανω απο μια φορα  μου ξενιζει καπως σε αυτο το φορουμ.
''ατμισει'' μου φενεται πιο καλη.

συγνωμη και παλι.
Καλοπροερετα παντα :respect_hat: :D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 202 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21069 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281988 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208040 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66428 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174978 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313203 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14643 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125045 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93748 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4250 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix