vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

527 επισκέπτες, 4 χρήστες
Tazz, manoslykos, Jorge, dkostas

Twitter

ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #90 στις: Απριλίου 07, 2016, 23:11 »
Στο αριστερο χερι το mod.Στο δεξι το κινητο και να στελνω μνμ.Στα μπουτια το τιμονι και αναμεσα το κουτακι της μπυρας! : :dance3::Α ξεχασα και παντα με ζωνη ασφαλειας.

Εφημερίδες που αποβλακώνουν να μη διαβάζεις κι όλα τα άλλα...
Κι εγώ με το αριστερό το μοντ, παρότι δεξιόχειρ. Όπως συνηθίσει κάποιος...

Ποτέ στο αυτοκίνητο γιατί με τις λακκούβες που έχουν οι δρόμοι κοντεύω να ξεμεινω από δόντια  

Ωραίο θέμα: "πόσα δόντια χάσατε εξαιτίας του ΗΤ και πόσες φορές χρειαστήκατε ανάπλαση γλώσσας;" Αλήθεια, λαστιχένια επιστόμια υπάρχουν;

Συνδεδεμένος Tazz

  • **
  • 137
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #91 στις: Απριλίου 07, 2016, 23:20 »
Ωραίο θέμα: "πόσα δόντια χάσατε εξαιτίας του ΗΤ και πόσες φορές χρειαστήκατε ανάπλαση γλώσσας;" Αλήθεια, λαστιχένια επιστόμια υπάρχουν;

Δεν βρήκα πουθενά αλιως θα ατμιζα και στο αυτοκίνητο

πόσα δόντια χάσατε εξαιτίας του ΗΤ
Αυτα σε νεο νιμα που θα ανοιξει προσεχως   :))





Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #92 στις: Απριλίου 08, 2016, 02:05 »
[1] Πού αφήνετε το ΗΤ, αφού δεν μπορεί να στηριχθεί στο στόμα;
Στην ειδική μασέλα που έχω φτιάξει με θήκη στήριξης από τον αριστερό κάτω γομφίο μέχρι τον έξω δεξιά άνω κυνόδοντα.

[2] Ατμίζετε στο αυτοκίνητο όταν είναι πίσω τα παιδιά ή δίπλα/πίσω κάποιος άλλος;
Όχι. Πρώτα κατεβάζω τα παιδιά κάτω να πάνε με τα πόδια και μετά ατμίζω.

[3] Έφυγε η τσιγαρίλα και εμφανίστηκε κάτι άλλο;
Εμφανίστηκε ένα τύπος που άρχισε να πλένει τα τζάμια, αλλά δε ξέρω αν έχει σχέση με την επιστημονική σας έρευνα.

[4] Έχετε το ΗΤ έξω από το παράθυρο, όπως πολλοί το έκαναν καπνίζοντας;
Τι εννοείτε; Άφηναν το ΗΤ έξω από το παράθυρο την ώρα που κάπνιζαν; Μεγάλη βλακεία το βρίσκω.

[5] Νομίζετε ότι είναι επικίνδυνο;
Φυσικά είναι επικίνδυνο να οδηγώ όταν ατμίζω! Με ασποσπά από το άτμισμα! Μα τί ερωτήσεις είναι αυτές;

[6] Αποσπά την προσοχή σας;
Όχι. Την έχω κολλημένη με εποξική κόλλα και δεν μου την αποσπάει τίποτα.

[7] Τι σχετικό κάνετε σε φανάρι που ξέρετε ότι κρατά αρκετή ώρα;
Παραθέτω εδάφια από το εορτολόγιο, διανθισμένα με άλλες καλλωπιστικές προτάσεις.

[8] Πώς σας αντιμετωπίζουν οι οδηγοί και οι πεζοί που σας βλέπουν;
Αν τρακάρουμε, βάναυσα. Οι πεζοί απ' την άλλη, δεν με αντιμετωπίζουν καθόλου. Το κάνουν οι πενθούντες συγγενείς στην κηδεία.

[9] Με ποιο χέρι κρατάτε το ΗΤ;
Με το άλλο από αυτό που κρατάω το ποντίκι. Όταν δεν είμαι στο φόρουμ με όποιο να 'ναι.

[10] Πώς αλλάζετε ταχύτητα;
Δύσκολα, διότι έχει πρόβλημα ο συμπλέκτης και χρειάζομαι αλλαγή στο δίσκο πλατώ.

[11] Συνήθειες που αποκτήσατε με τιμόνι, λεβιέ και ΗΤ ανά χείρας;
Με τα δύο πρώτα απέκτησα τη συνήθεια να μετακινούμαι. Με το τελευταίο απέκτησα τη συνήθεια να ατμίζω. Ευκολάκι.

[12] Συνήθειες που έμειναν από το ΚΤ;
Έμεινε στη γυναίκα μου η συνήθεια να έχει πάντα δίκιο, αλλά δεν είμαι σίγουρος ότι φταίει το ΚΤ γι αυτό.

[13] Τι γίνεται στα δίτροχα;
Χαμός. Έχει πλυμμυρήσει η αγορά από καινούργια μοντέλα.



Ευχαριστούμε πολύ για τον ωραίο διαγωνισμό σας.
Καλή τύχη σε όλους παιδιά!

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #93 στις: Απριλίου 27, 2016, 10:08 »

Τα ερωτήματα πολλά:
[1] Πού αφήνετε το ΗΤ, αφού δεν μπορεί να στηριχθεί στο στόμα;  
Στο κάθισμα του συνοδηγού ή σε θήκη όρθιο στην τσάντα
[2] Ατμίζετε στο αυτοκίνητο όταν είναι πίσω τα παιδιά ή δίπλα/πίσω κάποιος άλλος;
Με παιδιά γενικά μόνο στην μεγααααλη ανάγκη,δεν θέλω να με βλέπουν.
[3] Έφυγε η τσιγαρίλα και εμφανίστηκε κάτι άλλο;
Έφυγε!!! Εάν το καθαρίζω τακτικά  ;D δεν μένει τίποτε άλλο..
[4] Έχετε το ΗΤ έξω από το παράθυρο, όπως πολλοί το έκαναν καπνίζοντας;
Προς Θεού!!! Και το κ.τ. με το δεξί. Φοβομουν πάντα μην κάψω κανά μηχανάκι!
[5] Νομίζετε ότι είναι επικίνδυνο;
Ναι, όπως και με το κινητό... Καλό είναι να ρουφάμε μόνο στα φανάρια. Κι εγώ προσπαθώ μόνο σε ευθείες καλές με καλές αποστάσεις κ φανάρια.
[6] Αποσπά την προσοχή σας; ε...καμιά φορούλα . Τα`παμε θέλει πολύ προσοχή σαν το κινητό.
[7] Τι σχετικό κάνετε σε φανάρι που ξέρετε ότι κρατά αρκετή ώρα;
Ατμίζω λίγο παραπάνω. Αλλάζω και cd! Άσχετο!
[8] Πώς σας αντιμετωπίζουν οι οδηγοί και οι πεζοί που σας βλέπουν; Να πω ότι εγώ παρατηρώ μπας βρω συνατμιστή και κάπως χαίρομαι ταν βρίσκω
[9] Με ποιο χέρι κρατάτε το ΗΤ; Με το δεξί,με το δεξί!
[10] Πώς αλλάζετε ταχύτητα; Μαζί, με το δεξί!
[11] Συνήθειες που αποκτήσατε με τιμόνι, λεβιέ και ΗΤ ανά χείρας; Καλύτερα να μην αποκτήσω!
Το ερωτηματολόγιο με αφύπνισε λίγο θα έλεγα!
[12] Συνήθειες που έμειναν από το ΚΤ; μμμμ....να ξεπερνάω την ανία και το άγχος "φυσα-ρούφα-τράβατόνε";;;αυτό.
[13] Τι γίνεται στα δίτροχα;
Δεν έχω αλλά θα συμβούλευα... Παιδιά  μόνο με καλαμάκι!!! Ιδέα για μάστορες-μηχανικούς!

Αποσυνδεδεμένος xristakos2006

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΧΙ η.τ αλλά συσκευή ατμίσματος PLEASE
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #94 στις: Μαΐου 02, 2016, 20:29 »
αν και καπνίζω πάνω από 30 χρόνια , στο αυτοκίνητο το είχα κόψει τα τελευταία 20 και δεν μπορούσα να μπω σε αυτοκίνητο που κάποιος κάπνιζε. Σε αντίθεση κάπνιζα στην μηχανή !!!!! σε μεγάλες διαδρομές εντός της Αθήνας για να μπορώ να το σβύσω.
Οπότε δεν ατμίζω σε αυτοκίνητο αλλά ας απαντήσουμε όμως για τους στατιστικούς λόγους και μόνο σε όσες μπορώ
[1] Πού αφήνετε το ΗΤ, αφού δεν μπορεί να στηριχθεί στο στόμα;
Όρθιο στο Τασάκι !!!! έτσι κο αλλιώς στα τελευταία μου αυτοκίνητα δεν χρησιμοποιείται για τσιγάρα.

[2] Ατμίζετε στο αυτοκίνητο όταν είναι πίσω τα παιδιά ή δίπλα/πίσω κάποιος άλλος;
Δεν ατμίζω ποτέ σε αυτοκίνητο

[3] Έφυγε η τσιγαρίλα και εμφανίστηκε κάτι άλλο;
ναι η οσφρηση  μου :)

[4] Έχετε το ΗΤ έξω από το παράθυρο, όπως πολλοί το έκαναν καπνίζοντας;
οχι , θα το αρπάξει ο πρώτος μηχανόβιος :)

[5] Νομίζετε ότι είναι επικίνδυνο;
αναλόγως το βάρος του ΗΤ

[6] Αποσπά την προσοχή σας;
Εάν παίζεις με τις ρυθμίσεις

[7] Τι σχετικό κάνετε σε φανάρι που ξέρετε ότι κρατά αρκετή ώρα;
[8] Πώς σας αντιμετωπίζουν οι οδηγοί και οι πεζοί που σας βλέπουν;
[9] Με ποιο χέρι κρατάτε το ΗΤ;
[10] Πώς αλλάζετε ταχύτητα;
[11] Συνήθειες που αποκτήσατε με τιμόνι, λεβιέ και ΗΤ ανά χείρας;
12] Συνήθειες που έμειναν από το ΚΤ;
[13] Τι γίνεται στα δίτροχα;
σε αντίθεση με το κανονικό τώρα τέλος

Αποσυνδεδεμένος adespotos

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #95 στις: Φεβρουαρίου 17, 2021, 14:04 »
Πολυ ενδιαφερον....
[1] Πού αφήνετε το ΗΤ, αφού δεν μπορεί να στηριχθεί στο στόμα;
Στη δευτερη θηκη καφε που ειναι ακριβως διπλα η αλλιως καθισμα συνοδηγου.

[2] Ατμίζετε στο αυτοκίνητο όταν είναι πίσω τα παιδιά ή δίπλα/πίσω κάποιος άλλος;
Οταν ειναι παιδια ΠΟΤΕ. Με ενηλικες ναι.

[3] Έφυγε η τσιγαρίλα και εμφανίστηκε κάτι άλλο;
Ναι! Μυριζει μονο το αρωμα αυτοκινητου εφοσον 9 στις 10 ατμιζω σκετη βαση.

[4] Έχετε το ΗΤ έξω από το παράθυρο, όπως πολλοί το έκαναν καπνίζοντας;
οχι

[5] Νομίζετε ότι είναι επικίνδυνο;
Ναι σε περιπτωση ατυχηματος μπορει να πνιγει καποιος να σπασει κανα δοντι , να βγαλει κανα ματι....

[6] Αποσπά την προσοχή σας;
οχι

[7] Τι σχετικό κάνετε σε φανάρι που ξέρετε ότι κρατά αρκετή ώρα;
ντουμανι!

[8] Πώς σας αντιμετωπίζουν οι οδηγοί και οι πεζοί που σας βλέπουν;
κοιτανε να δουν αν εχω παρει φωτια....πλακα κανω...αδιαφορουν νομιζω.

[9] Με ποιο χέρι κρατάτε το ΗΤ;
με οποιο τυχει.

[10] Πώς αλλάζετε ταχύτητα;
ευκολα.

[11] Συνήθειες που αποκτήσατε με τιμόνι, λεβιέ και ΗΤ ανά χείρας;
μπα..

12] Συνήθειες που έμειναν από το ΚΤ;
μπα...

[13] Τι γίνεται στα δίτροχα;
το κοβεις μαιχαιρι.

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #96 στις: Φεβρουαρίου 17, 2021, 23:10 »
[1] Πού αφήνετε το ΗΤ, αφού δεν μπορεί να στηριχθεί στο στόμα;
Άμα δε ντόχου στα χέριαμ, ανάμισα στα πουδάριαμ, δίπλα απ ναγκλίτσαμ
[2] Ατμίζετε στο αυτοκίνητο όταν είναι πίσω τα παιδιά ή δίπλα/πίσω κάποιος άλλος;

Πουώς????
[3] Έφυγε η τσιγαρίλα και εμφανίστηκε κάτι άλλο;

Δε γκάπνιζα στου κάρου....... Ντιπ ζουρλός είμι???;; Νανάψου κανια φουτιά στάχυρου;;;;;;
[4] Έχετε το ΗΤ έξω από το παράθυρο, όπως πολλοί το έκαναν καπνίζοντας;

Απόξου απ του παραθύρ???? Χαμένου τόεις????
[5] Νομίζετε ότι είναι επικίνδυνο;

ΝΑΙ, νια βουλά του ξάμνου π κατιβαίνου στμπόλ, σκιάζουμι λιγάκ... Είνι κατ αμάξια π'παέν'ν μι διακόσια..... κι λαχταράει ου Ντουρής κι κάνου νια ώρα να τουν σμάσου.... Κ είνι κι κατ διαλόπιδα μι κάτ κινούριις φλουρέτις π πιράν απού δίπλα σα σιρσέγκια, βζιν βζιν βζουν... Ετς μόρτι κατ φουρές, να ταρπάξου να τα βαρέσου απου καταή... Κι μι πιρνάν κι δε γκτάν μπρουστάτς... Γυρνάν πίσου κι γιαλάν,  λες κείμι κανας αξιουθέατους... Νια βουλά, έπισε ένα τέτοιου ψλα σι νια κουλώνα.... Ζβήσκα στα γέλια.... Χσά μόλιγι ου πάππους μ, όποιους γιαλάει στου μπάτου γιαλάει καλύτιρα .....
[6] Αποσπά την προσοχή σας;
Α??
[7] Τι σχετικό κάνετε σε φανάρι που ξέρετε ότι κρατά αρκετή ώρα;

Φανάρ;;; Του θκόμ του φανάρ μίνια φουρά τανάβου κι μι βαστάει ολ νύχτα.... Μάλλουν ιπειδής τβάζου πιτρέλ απ του κόκκινου του μπουκάλ. Μπορεί κιπειδή στρίβου του φτιλ κι μιτά του ξιφτίζου, μπορεί να κρατάει αρκιτή ώρα παραπάν.
[8] Πώς σας αντιμετωπίζουν οι οδηγοί και οι πεζοί που σας βλέπουν;

Που να μι ιδοιύν απάν στου βνο???? Δεν ανιβέν καένας ιδώ απάν πιδάκιμ....
[9] Με ποιο χέρι κρατάτε το ΗΤ;

Μόποιου νάνι....
[10] Πώς αλλάζετε ταχύτητα;

Βαράου λίγου παραπάν μι του καμτσίκιμ....
[11] Συνήθειες που αποκτήσατε με τιμόνι, λεβιέ και ΗΤ ανά χείρας;

Νια βουλά, πήγα να τραβήσου του διξί του χαλνάρ κι κράταγα μι ταριστιρό του χέριμ ναγκλίτσα κι του μουντάκιμ.... Μόπισι παραλίγου απ τα χέρια η αγκλίτσα.... Δε ντου ματακάνου... Στου ένα χέρ ναγκλίτσα κι στάλλου του μουντάκιμ......
[12] Συνήθειες που έμειναν από το ΚΤ;

Κανιά φουρά, θμάμι ικιά τα ροζ τα χαρτάκια πόστριβα τσγάρα... Ετς μφαντάζ έμαθα να στρίβου αντίστας πατκιούτ, τσάκα τσάκα κι στου άψι-ζβήσι!!!
[13] Τι γίνεται στα δίτροχα;

Τίπουτα, κανουνικά όλα... Οι αραμπάδις οι μκροί απλά θέλνε λίγου παραπάν προυσουχή στου φόρτουμα για να μη μπαέν όλου του βάρους μπρουστά κι γουνατίζ ου Ντουρής.... Κατά τάλλα, σαν τουν τρανό είνι.....
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 17, 2021, 23:19 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: ΑΤΜΙΣΜΑ και ΟΔΗΓΗΣΗ
« Απάντηση #97 στις: Φεβρουαρίου 18, 2021, 14:14 »
 :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :laugh_cantstop: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :lotpot: :heat: :heat: :heat:

Εννοείται πως με ακούει όλη η περιοχή από τα γέλια κ ειλικρινά θα λένε ότι είμαι
τρελή κ μάλιστα τώρα κ με το δίκιο τους!

Να είσαι καλά Ηλία που μας έκανες να γελάσουμε !!!!  :respect: :respect: :respect:
Να είσαι πάντα καλά κ να είναι η ζωή σου γεμάτη από στιγμές χαράς κ γέλιου!

Εγώ για να μην είμαι εκτός θέματος.. Δεν οδηγώ αλλά το αμάξι που με πάει κ με φέρνει
είναι μια χαρά αφού κ η αδερφή μου ατμίζει  ;) Έχω την προσωπική μου οδηγό... :laugh1: :laugh1: :laugh1:


« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 18, 2021, 14:22 από DARK ANGEL »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8322 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180628 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33965 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536249 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59784 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237462 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 586 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15633 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136131 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085324 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35415 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10245 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12