vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 9 χρήστες
dkostas, Koggiot, Tsimio, Eizomar, bloodlessz, camber, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #15 στις: Απριλίου 16, 2011, 09:12 »
χθες 1η φορα ειδα ατμιστη  :))

μαλιστα ηταν Γερμανιδα, μεσα στο αεροπλανο!  :))

ατμιζαμε και οι δυο μας διακριτικα.  ;)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #16 στις: Απριλίου 16, 2011, 09:59 »
ποιό μοντέλο άτμιζε η Γερμανίδα ?

Αποσυνδεδεμένος spiros

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #17 στις: Απριλίου 16, 2011, 10:55 »
ενα μαυρο με 901(?) με φωτακι στην μπαταρια.

zannia

Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #18 στις: Σεπτεμβρίου 07, 2011, 16:07 »
Εγω εχω χροοοοονια να μπω στο μετρο - αντιπαθω τα μεσα μαζικης μεταφορας - αλλα ετυχε προσφατα να χρειαστει να παρω προαστιακο . Μεσα στο βαγονι ελαχιστα ατομα αλλα ειχα παρατηρησει εναν παππου απεναντι να με κοιταει με μισο ματι. Εγω στο ενα χερι τον καφε στο αλλο το η.τ μου! Εννοειται οτι ατμιζα ανεμελη!!!  :D
Καποια στιγμη ο παππους αποφασισε να μιλησει:
-Δεσποινης απαγορευεται το καπνισμα!
-Ναι το ξερω, του λεω και συνεχιζω ακαθεκτη να ατμιζω γυρνοντας προς το παραθυρο.
-Και γιατι καπνιζετε τοτε; Ειναι ολα κλειστα εδω μεσα.
-Μα δεν καπνιζω, ατμιζω του λεω και ξαναγυρναω στο παραθυρο.
Ο παππους γουρλωνει τα ματια, κομπιαζει καποια δευτερολεπτα και κατακοκκινος απο τα νευρα του μου λεει
-Δεν ξερω τι κανετε αλλα καπνιζετε!
-Αυτο που κραταω ειναι η.τ , δεν βγαινει καπνος αλλα ατμος , δεν απαγορευεται η δημοσια χρηση του, λυπαμαι!
-Εγω ξερω οτι ειναι ολα κλειστα εδω μεσα! Σας ειπα κατι, απο κει και περα καντε οτι νομιζετε!
Εννοειται σαν αντιδραστικο πλασμα που ειμαι συνεχιζα κανονικα να ατμιζω και μαλιστα εκανα και κυκλακια στην εκπνοη!
Ο παππουλης δε ηθελε να σηκωθει να με πλακωσει στις σφαλιαρες! Οι υπολοιποι μας κοιταζαν και αρχισαν τα ψου,ψου,ψου!   ;D

Παντως δεν εχω αντιμετωπισει καπου αλλου προβλημα για το δημοσιο ατμισμα.
Σε σουπερ μαρκετ, σε καταστηματα, στο σαλονι του πλοιου, γενικοτερα σε μερη που απαγορευεται το καπνισμα. Ολα μια χαρα!  :thumbup_move_2:

Αποσυνδεδεμένος arisgn

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #19 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 14:55 »
Εγω δεν ειμαι ακομα ατμιστης, αλλα την προηγουμενη εβδομαδα ενα ζευγαρι μεσα στο μετρο ατμισε κανονικοτατα απο εθνικη αμυνα μεχρι μοναστηρακι που κατεβηκαν! Μια χαρα κανενας δεν μιλησε παντως!

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #20 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 15:39 »
ετσι μπραβο πρεπει να εισαι αντιδραστικο στοιχειο κανουμε κατι για των εαυτο μας κ εχουμε δικαιωμα να τοκανουμε παντου
Εγω παλι θα << κωλωνα>> Βαγγελη,
αν και συμφωνω οτι εχουμε το δικαιωμα....
...με στεναχωρει η γκρινια και χανω τον αυθορμητισμο της διασκεδασης του ατμισματος.

Αποσυνδεδεμένος predator

  • *
  • 31
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #21 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 16:07 »
Το οτι εχουμε το δικαιωμα να ατμιζουμε δεν σημαινει πως γνωριζουν ολοι τι ειναι το ατμιζμα(ποσο μαλλον ενας παππους).

Αν λοιπον δεν ειμαστε ευγενικοι(αλλωστε γιατι να μην ειμαστε? :dontknow:) και δεν εξηγησουμε καποια βασικα πραγματα
και το "παιζουμε μουρη" τοτε θα μας κραζουν και δικαιολογημενα!

Ας σταματησουμε να εχουμε την λογικη των "Βαλκανιων" ::)

Αποσυνδεδεμένος tiftiants

  • **
  • 138
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #22 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 17:18 »
..εντάξει ρε παιδιά,ας κάνουμε και λίγο χωρίς το η.τ... δηλαδή "χαρμανιάζουμε" τόσο, ώστε να έχουμε την ανάγκη να ατμίζουμε ντε και καλά μέσα στα βαγόνια,όπου υπάρχει συνωστισμός; :hmmm:
Και αν ναι,δεν μπορούμε διακριτικά να ατμίσουμε στις στάσεις και όχι μέσα σε συρμούς κτλ; ;)
Γιατί να μη δούμε τις μετακινήσεις μας με ΜΜΜ ως διάλειμμα από τη χρήση του η.τ...  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #23 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 17:28 »
Αποφευγω να ατμιζω σε μερη οπου απαγορευεται το καπνισμα . 1ον γιατι δεν γουσταρω τα περιεργα βλεμματα και 2ον βαριεμαι αφανταστα να εξηγω τι ειναι αυτο που ειναι σαν κινητο και βγαζει καπνους στον καθε ασχετο .  Εξαλλου , 10 μηνες μετα δεν εχω την ιδια αναγκη οπως ειχα παλια για τσιγαρο ( μου γυρναγε το ματι οταν ειχα λιγη ωρα να καπνισω ) Στο μονο μερος που επιτρεπω στον εαυτο μου να ατμισει ειναι στο σινεμα και παντα προσεχω να βρισκω θεσεις στα πλαγια και να κανω τζουρες μικρες , κρατωντας τες μεσα λιγο περοσσοτερο για να μην ντουμανιασω . Παλια εβγαινα 1-2 φορες απο την αιθουσα για λιγες γρηγορες τζουρες !! ( κι αργες αν το εργο ηταν πατατα  :)) ) Γνωμη μου ειναι να ειμαστε λιγο διακριτικοι . Σταση τυπου " εγω μ@λ@κες το,κοψα και βρηκα και την λυση !! " δεν μου ταιριαζουν . Ασε που ενω παλια μετα το φαγητο το τσιγαρο ηταν το αμεσως επομενο βημα , τωρα αποφευγω να ατμισω για κανα 10λεπτο για να μην μου φυγει η ωραια γευση του φαγητου και αντικατασταθει με... λατακια  :))

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #24 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 19:59 »
 :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος trap

  • ***
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #25 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 20:05 »
Καλά κάνεις και υποκλίνεσαι Γιάννη,και εγω της ίδιας φιλοσοφίας είμαι οσο πιο διακριτικά τόσο καλύτερα...

Μάλλον είμαστε λίγο off :)

Αποσυνδεδεμένος bazexa

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #26 στις: Σεπτεμβρίου 12, 2011, 20:06 »
Και εγώ θα συμφωνήσω. Αποφεύγω σε χώρους που δεν επιτρέπεται (ΜΜΜ , κτλ) γιατί θεωρώ οτι θα το κάνω ΜΟΝΟ για επιδείξει οτι εγώ  "βγάζω καπνό" ενώ στου άλλους απαγορεύεται.
Αλλωστε 30' 45' λεπτά αντέχονται άνετα χωρίς τζούρα... 

zannia

Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #27 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 02:35 »
Eμενα παλι πειτε με αναισθητη αλλα δεν με αποσχολει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!
Οπου δεν απαγορευεται το ατμισμα-δηλ πουθενα- εχω το η.τ μου στο χερι και του δινω και καταλαβαινει!
Οσο για τον συνατμιστη predator.... αν το "μουρη" πηγαινει στο προσωπο μου... επισης δεν με απασχολει και βαριεμαι αφανταστα να εξηγω σε παππουλιδες που ξυπνησαν στραβα τι ακριβως ειναι το η.τ ! Ενημερωνω οτι ειναι ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα μεχρι εκει. Δεν θα δωσω διαλεξη!!! Ας μην παρακολουθουν μονο τον Αφτια και ας ενημερωνονται καλυτερα για τα δρωμενα της εποχης!
Απο κει και περα οποιον τον ενοχλει... τα παραπονα του στον δημαρχο!!!

Αποσυνδεδεμένος bazexa

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #28 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 02:38 »
Eμενα παλι πειτε με αναισθητη αλλα δεν με αποσχολει ΚΑΘΟΛΟΥ!!!
Οπου δεν απαγορευεται το ατμισμα-δηλ πουθενα- εχω το η.τ μου στο χερι και του δινω και καταλαβαινει!
Οσο για τον συνατμιστη predator.... αν το "μουρη" πηγαινει στο προσωπο μου... επισης δεν με απασχολει και βαριεμαι αφανταστα να εξηγω σε παππουλιδες που ξυπνησαν στραβα τι ακριβως ειναι το η.τ ! Ενημερωνω οτι ειναι ηλεκτρονικο τσιγαρο αλλα μεχρι εκει. Δεν θα δωσω διαλεξη!!! Ας μην παρακολουθουν μονο τον Αφτια οταν μιλαει για τις συνταξεις και ας ενημερωνονται καλυτερα για τα δρωμενα της εποχης!
Απο κει και περα οποιον τον ενοχλει... τα παραπονα του στον δημαρχο!!!


"κακιά πεθερά"   :)) :)) 8)

zannia

Απ: Ηλεκτρονικό κάπνισμα στο μετρό
« Απάντηση #29 στις: Σεπτεμβρίου 13, 2011, 02:39 »

"κακιά πεθερά"   :)) :)) 8)

Οχι, απλα στριμενη νυφη !!!!   :laugh1:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 17 8319 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 20:56
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180604 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33962 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536231 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59781 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237451 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 583 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15619 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136128 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085320 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35411 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10240 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12