vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

121 επισκέπτες, 7 χρήστες
bakoulini, manoslykos, bloodlessz, tibolaso, Milarepa, JohnDag, dimitraf

Twitter

Nobacco AEROMega

Αποσυνδεδεμένος gewre

  • ***
  • 649
  • Φύλο: Άντρας
    • Παρουσιάσεις και κριτικές ειδών ηλεκτρονικού καπνίσματος
Nobacco AEROMega
« στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 20:08 »
[youtube]8W40d6zBJZ4[/youtube]



Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #1 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 21:27 »
Μπράβο για την παρουσίαση :thumpup:

Για το προιον:
Από look = super με τη μικρη μπαταρία!
Απο ουσία =  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3875
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #2 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 21:50 »
Πολύ ωραία η παρουσίαση  :thumpup:
Διαφωνώ λίγο με το σχόλιο ότι δεν είναι κλαρίνο. Με 12 πόντους μήκος (χωρίς τον άτμο) πρέπει να είναι ο βασιλιάς των κλαρίνων στις μπαταριοθήκες που δεν είναι VV.
Σ' αυτή την τιμή και με αυτές τις διαστάσεις θα περίμενα κάποιες τουλάχιστον υποτυπώδεις λειτουργίες μεταβλητής τάσης.



Αποσυνδεδεμένος Giorgakis

  • *
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #3 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 21:53 »
Αυτή η κεφαλή κι αυτός ο σωλήνας μου θυμίζει evic joytech εσάς?

Αποσυνδεδεμένος zellps2

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙ-ΖΩ αρα ΖΩ!
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #4 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:03 »
Ειναι η κεφαλη του evic easy η καπως ετσι σε 16αρα υλοποιηση για τον ατμοποιητη εγω εχω να πω πως εχει παρα πολυ καλη γευση και ντουμανι και ολα απλά οταν ειναι εντελως γεματος θελει μια δυο κουφιες τζουρες μαλλον λογω υποπιεσης  γενικα παιζει καλα

Αποσυνδεδεμένος panos76

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #5 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:21 »
 Ωραίο το aeromega και η παρουσίαση. Ιδικά με την μικρή μπαταρία φαίνεται πολύ ωραίο.  Ίσως να έπρεπε να βγει  με μπαταρίες 18xxx που πολυχρησιμοποιούντα.
 

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #6 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:25 »
απορία. γιατί να δώσει κάποιος 50 ευρώ χωρίς τις μπαταρίες για να πάρει μια ego με περισσότερα mah (καλα, δε συζητώ το θέμα του μικρού, όταν κυκλοφορούν turbo 650ρες στην αγορά)
Με τα ίδια χρήματα παίρνει ένα κανονικό μοντ, που τουλάχιστον ανεβάζει πάνω από 4.2 βολτ και τα κρατάει σταθερά όσο ξεφορτίζει η μπαταρία.

Αποσυνδεδεμένος peter derek

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
  • "da mihi factum, dabo tibi ius"
    • ΕΛΛΗΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #7 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:29 »
μου το έφεραν εχθές, είναι μια χαρά , αυτονομία που ξεχνάς να φορτίσεις, τουλάχιστον με ότι είχα εγώ μέχρι τώρα....είναι πασθρου, έχει πολύ δύναμη, το δοκίμασα και με άλλους άτμο, βαράει αλύπητα, αναδεικνύει γεύσεις...είναι μεγάλο, το έβγαλα σήμερα στον δρόμο, μια χαρά στο δικό μου χέρι, δεν με κοίταξε κανένας περίεργα.....από τις 10 το πρωί , σχεδόν πιπίλα και δεν έχει πέσει ...το έχω όχι με τον δικό του αλλά με Τ3 και ce4 και evod bcc, αύριο θα βάλω τον δικό του ...λίγο που τον δοκίμασα έχει καλόν ατμό σε σημείο που στο γραφείο δεν έβλεπα, αλλά θέλει πολύ υγρό ως μίνιμουμ....  :yes: ...μου άρεσε  :thumpup:

Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #8 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:31 »
Διαφωνώ λίγο με το σχόλιο ότι δεν είναι κλαρίνο. Με 12 πόντους μήκος (χωρίς τον άτμο) πρέπει να είναι ο βασιλιάς των κλαρίνων στις μπαταριοθήκες που δεν είναι VV.
Σ' αυτή την τιμή και με αυτές τις διαστάσεις θα περίμενα κάποιες τουλάχιστον υποτυπώδεις λειτουργίες μεταβλητής τάσης.
Τα είπες όλα !  :respect_hat:

Με ρύθμιση 3,4 σταθερή ή με ελεύθερη τάση όσο η μπαταρία ξεκινώντας από 4,2
Συνδυάζει μια απλή μπαταρία eGo no name με μια μπαταρία Joyetech που μένει σταθερή στα 3,4 volts

Δεν βρίσκω κάτι ενδιαφέρον εκτός από το ότι είναι passthrough , ε και ?

Αποσυνδεδεμένος christos520

  • ***
  • 541
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #9 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:44 »
είναι αντιγραφή του joytech evic easy head, τίποτα το ενδιαφέρον πραγματικά.
με αυτά τα λεφτά έχεις πάρα μα πάρα πολλές επιλογές αν και η nobacco νομίζω απευθύνεται σε νέους ατμιστές πιο πολύ.

Αποσυνδεδεμένος DIMTH

  • ***
  • 790
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #10 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:47 »
Να το συγκρινετε με αλλα πακετακια για ξεκινημα ηλ.τσιγαρου (ego-style), κι οχι με το τι κουβαλαει ενας παλιος ατμιστης.  Ειναι μια προταση ομορφη (παιζει ρολο σε αυτη τη κατηγορια) ενδιαφερουσα, με υπερ και κατα σε σχεση με αλλες αντιστοιχες. 

είναι αντιγραφή του joytech evic easy head,
Πραγματι αλλα εκεινο παιρνει τις 18χχχ μπαταριες και δεν εχει pass νομιζω.


Συγχώνευση συνεχόμενων πόστ
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 09, 2013, 22:57 από DIMTH »

Αποσυνδεδεμένος istergios

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
  • Never Surrender
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #11 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 23:07 »
Χρησιμοποιω τον ατμοποιητη (AEROmega) εδω και 3 μερες σε Vamo με 3,3 εως 3,7 v και ειναι πραγματικα καλος και με γρηγορη εναλλαγη γευσεων . Σαν πακετακι για νεο ατμιστη πιστευω πως ειναι καλο .

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #12 στις: Οκτωβρίου 09, 2013, 23:47 »
Αυτό το μοντάκι θα πηγαίνει ωραια με protank, omega και davide μου φαίνεται... Τουλάχιστον ως προς το θεμα της διαμέτρου. Κατά τα άλλα, αδιάφορο.


Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Αποσυνδεδεμένος Στέλιος Κ.

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
  • http://edomilamemixanokinita.blogspot.gr
    • https://www.facebook.com/stelios.kandilas
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #13 στις: Οκτωβρίου 10, 2013, 01:00 »
Χρησιμοποιώ τον ατμο του στο Ζ πολύ καλός, έχει κάνει και 2ο-3ης πτώσεις δεν έπαθε τπτ, κατά την γνώμη μου είναι ένα πολύ καλό και φτηνό εργοστασιακό τανκ.

Αποσυνδεδεμένος zellps2

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙ-ΖΩ αρα ΖΩ!
Απ: Nobacco AEROMega
« Απάντηση #14 στις: Οκτωβρίου 10, 2013, 01:07 »
απορία. γιατί να δώσει κάποιος 50 ευρώ χωρίς τις μπαταρίες για να πάρει μια ego με περισσότερα mah (καλα, δε συζητώ το θέμα του μικρού, όταν κυκλοφορούν turbo 650ρες στην αγορά)
Με τα ίδια χρήματα παίρνει ένα κανονικό μοντ, που τουλάχιστον ανεβάζει πάνω από 4.2 βολτ και τα κρατάει σταθερά όσο ξεφορτίζει η μπαταρία.


η αγνοια ειναι ενας παραγοντας  και  πως υπαρχει  αρκετος κοσμος οπου περα του ενως κουμπιου δεν ξερει να κανει τιποτα αλλο... :wall:
πλην της twist ολα τα αλλα βεβε ειναι ασυληπτα για μεγαλη μεριδα χρηστων :wall: 
αλλα δεν εχει να λεει για καποιον μπορει να του αρεσει το σχεδιο το ντιζαιν, το οτι δεν χρειαζεται να βγαζεις μπαταρια για να φορτισεις δεν εχει σχεσει παντα οπως και στα ατμιστικα υγρα περι ορεξεως κολοκυθοπιτα, τι ψαχνεις τωρα?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 61 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 96 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20446 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 280295 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207813 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65302 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312506 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13664 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4132 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix