vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

522 επισκέπτες, 10 χρήστες
dkostas, camber, Doubt, Tazz, manoslykos, Jorge, jim356, lounik, Ηρακλης, treloneritis

Twitter

Εθεάθη συνατμιστής!

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Εθεάθη συνατμιστής!
« στις: Ιουνίου 03, 2009, 00:13 »
προσωπικα εντελως τυχαια εχω δει μονο...2 ανθρωπους να χρησιμοποιουν η.τ. ως τωρα.
ο...δευτερος ηταν πριν λιγες μερες.μπαινοντας στο γραφειο ενος πελατη μου τσουπ βλεπω ενα τσιγαρακι σε μια ακρη.χωρις να τον πολυξερω(μια φορα τον ειχα ξαναδει)του λεω μου επιτρεπετε ?και το βουταω και το επεξεργαζομαι!το γνωστο μου ενο ηταν!
ειναι ηλεκρονικο τσιγαρο !μου λεει.
ε με αδιαφορο στυλ βγαζω και εγω απο το τσεπακι το δικο μου ;)
περιττο να σας πω οτι καμια ωρα γιαυτο μιλαγαμε!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 23, 2011, 23:42
σχετικα με τον πρωτο που ειδα του χρωσταω πολλα.
γι αυτο και τον βαζω σε ξεχωριστη ενοτητα.
ηξερα για το ηλεκτρονικο τσιγαρο.διαβαζα συχνα τα posts στο παλιο φορουμ.ειχα δει απειρα βιντεο.
ομως δεν το αποφασιζα.ελεγα σιγα εγω ο άρρωστος με το τσιγαρο μην ευχαριστηθω το ηλεκτρονικο.
ενα πρωι μπαινοντας που λετε σε ενα καταστημα βλεπω εναν κυριο να το κραταει με περηφανια και να το εξηγει στον κατστηματαρχη φιλο του.ειναι φοβερο,σαν το τσιγαρο και καλυτερο,σωθηκα και διαφορα τετοια του ελεγε.
για να ειμαι ελικρινης τον κυριο δεν τον θυμαμαι καθολου ως φυσιογνωμια.μονο οτι ηταν μιας καποιας ηλικιας και πολυ καλοντυμενος.ισως επειδη ειχα καρφωθει να κοιταζω το τσιγαρο του.δεν τον ρωτησα καν τιποτα.
φυσικα οταν μπηκα το απογευμα στο σπιτι το πρωτο πραγμα που εκανα ηταν να παρω τηλεφωνο και να παραγγειλω και εγω.
να σαι καλα καλε μου κυριε οποιος και να σαι!
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 23, 2011, 23:42 από Andreass »

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #1 στις: Ιουνίου 03, 2009, 02:21 »
Τον μοναδικο ανθρωπο που εχω δει με ηλ/κο τσιγαρο ηταν ο liquidx οταν συναντηθηκαμε χα χα . Εκτοτε κανενας αλλος εκτος των ανθρωπων της nobacco!!!

Αποσυνδεδεμένος GIORGOS1969

  • ***
  • 634
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #2 στις: Ιουνίου 03, 2009, 09:58 »
λες να ειμαστε κατι σαν μυθικα προσωπα ρε Θαναση? ;D

Αποσυνδεδεμένος cap

  • *****
  • 67
  • Φύλο: Άντρας
  • EGO/GG/NPRO
    • Γυρίζω και μυρίζω!
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #3 στις: Ιουνίου 03, 2009, 13:20 »
Εγώ ρε παιδιά, ποτέ και κανέναν! Εκτός από ένα φίλο μου που του παρήγγειλα ηλεκτρονικά τσιγάρα (ο οποίος τα έμαθε από εμένα). Δυστυχώς έξω ποτέ. Πάντα έχω τα μάτια μου ανοιχτά μήπως δω πράσινα, μπλε ή κόκκινα (fake) λαμπάκια, αλλά τίποτα.

Δεν συζητάμε βέβαια να δω συνατμιστές με epipe ή GG! :)

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #4 στις: Ιουνίου 03, 2009, 14:26 »
Ούτε εγώ. Αν εξαιρέσω το φίλο μου, που μου γνώρισε το η.τ. Είχε ένα η.τ. από Σουηδία που σου έβγαζε την πίστη στο τράβηγμα για να τραβήξεις μια τζούρα.

Επίσης βρήκα έναν ψιλογνωστό που μου είπε ότι το είχε δοκιμάσει για κάνα δυο μήνες αλλά το παράτησε γιατί είχε όλο προβλήματα με τις μπαταρίες και με τα ατομάιζερ.

Αλλά κάποιον να ατμίζει live δεν πέτυχα ακόμα!  ???

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #5 στις: Ιουνίου 03, 2009, 22:33 »
Γιωργο ειμαστε μυθικα προσωπα φιλε εχεις δικιο, ειμαστε απο τους πρωτους ατμιστες στην Ελλαδα. Σε 100 χρονια θα ειμαστε στις ηλ. εγκυκλοπαιδιες ;D ;D

Αποσυνδεδεμένος Cyan

  • *****
  • 477
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #6 στις: Ιουνίου 04, 2009, 00:35 »
μην βλεπεις το φορουμ κωστα.αυξανομαστε με γεωμετρικη προοδο.

Πιστεψε με, εγω κι αν το ξερω αυτο!
Απλα αναφερομουνα σε οσους ξεκινησαμε απο εδω μεσα.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #7 στις: Ιουνίου 04, 2009, 02:17 »
Λειπει ο 5557, ο tolis, ο gremule και καποιο αλλοι. Ποιος ξερει που βρισκονται

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #8 στις: Ιουνίου 04, 2009, 02:27 »
Ο 5557 εδώ είναι, απλά δεν είναι καθημερινός.
Οι άλλοι όντως εξαφανίστηκαν!  :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος nikdnik

  • *
  • 94
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #9 στις: Ιουνίου 04, 2009, 10:33 »
Λοιπόν παιδιά, παρακολουθώ ανελλιπώς το φόρουμ, χωρίς να συμμετέχω εγγράφως. Όμως αυτό πρέπει να σας το πω: Πριν 10 περίπου μέρες ήμουν στα Δικαστήρια Θεσ/νίκης, μάρτυρας σε μια υπόθεση. Ε λοιπόν μέσα στην αίθουσα, με τη δίκη σε εξέλιξη, υπήρχε άτομο, μπροστά και δεξιά, ακριβώς πίσω από  τη θέση των δικηγόρων, που κρατούσε η.τ.!! Στεκόταν όρθιος, ακουμπώντας στον τοίχο, κάπως διακριτικά και φρόντιζε να ρουφά ελαφρά κοιτώντας προς τον τοίχο. Καπνό δεν είδα, ούτε   φωτάκι αφού γύριζε προς τον τοίχο αλλά είμαι σχεδόν σίγουρος ότι ήταν η.τ.!!
Το πιστεύετε;
 

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #10 στις: Ιουνίου 04, 2009, 10:44 »
Υπάρχουν και κάποια που δε βγάζουν καθόλου ατμό αλλά έχουν το hit.
Στο δικαστήριο, ε;  ::)
Ωραίος!  :))

Αποσυνδεδεμένος andreas_scorpio

  • **
  • 377
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #11 στις: Ιουνίου 04, 2009, 20:43 »
Λοιπον μία και μόνο φορα εχω δει συνατμιστη πριν απο 6 μηνες,ο διπλανος μου στην πτηση για Κυπρο ο οποιος ειχε ενα janty kissbox classic και μου εδειξε το ολο συστημα,αφηνωντας με να ατμισω κιολας.Μετα απο 2 μέρες πηρα κ εγω το πρωτο μου e-cig.God bless him που μου εδειξε το δρομο :angel:

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #12 στις: Ιουνίου 04, 2009, 20:44 »
Οπως ειπα παιδια οχι μονο δεν κρυβομαι αλλα καπνιζω επιδεικτικα. Σημερα καπνισα στην ουρα της ΔΕΗ και στο ταχυδρομειο.

Το ωραιο ειναι οτι οταν πηγα να καπνισω σε μια συναντηση ασφαλιστων σημερα, ο διπλανος μου ειπε: "Καπνισε φιλε δεν με ενοχλει το τσιγαρο". Και εγω του απαντησα: "Το συγκεκριμενο δεν σε ενοχλει σιγουρα, ειναι απο ευκαλυπτο και χαμομηλι και θα σε βοηθησει και στην αναπνοη".

Παντως δεν μου εχει μιλησει ποτε κανενας. Μονο κοιτανε και μολις τους κοιταξω (φυσιολογικα εννοειται) απλως αλλαξουν οπτικο πεδιο.

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #13 στις: Ιουνίου 04, 2009, 22:28 »
Είμαι και εγώ εδώ ρε παιδιά. Έχω δύο μοντέλα : το κινέζικο Μιni Cig και το ΕVO. Στον πατέρα μου πήρα το Μini Cig αλλά καπνίζει παράλληλα. Άλλον  συνατμιστεί δεν έχω συναντήσει ακόμα.

Αποσυνδεδεμένος imeothanasis

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • Achilles was a modder
    • GG-GoldenGreek
Απ: Εθεάθη συνατμιστής!
« Απάντηση #14 στις: Ιουνίου 06, 2009, 23:24 »
Παιδια συναντησα τον πρωτο συνατμιστη σημερα!!!. Ειμαι πολυ χαρουμενος. Αν σας πω και το τελευταιο θα τρελλαθειτε. Ξερετε τι καπνιζε; GG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8335 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180646 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33975 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536281 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59790 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237494 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 587 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15662 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136134 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085334 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35418 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10253 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12