vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

265 επισκέπτες, 7 χρήστες
ipomonias, dkostas, Aspirecigs, ΛΥΚ, Lazy Dog, laniel, manoslykos

Twitter

Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά

Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2205 στις: Απριλίου 29, 2018, 23:58 »
"" you should not twist or grind very hard on your cotton"

Μόνο το μούσι σας στρίψτε δυνατά, κάντε πυρήνα 1cm, με 200άρι clapton,ποτίστε το μούσι σας με κανά μονόλιτρο  lemon tart και με 300 watt δώσε φόκο.
Τρελλό γέλιο ο τύπος.

Στάλθηκε από το Lenovo A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2206 στις: Απριλίου 30, 2018, 03:37 »
Στήσε με πολύ σφιχτό cb prime μέσα σε αντίσταση
δίχως αφράτεμα με 70vg καί εάν έχεις καλή τροφοδοσία
σου χαρίζω λαγούς κοσμοναύτες φαινόμενα καί σύννεφα .

Πολύ ψηλά βάζεις τον πήχη.  ;D

Θα γράψω -τυχαία- σημερινή εμπειρία. Ο κολλητός δουλεύει Kayfun V5 στα 18-20W (crazywire kanthal 24g, 3άρης πυρήνας, KGD, εγώ του το στήνω)
με υγρά 60-70% pg. Κροκοδειλίσιο chain vape όσο πάει. Όλα καλά. Σήμερα μου ζήτησε να του δώσω υγρό 70% VG. Του δίνω, κουμπώνει και 25W, κάνει
μια super κροκοδειλίσια 7-8 δευτερόλεπτα. Μου λέει "και γ@μώ τις γεύσεις". Πάει να πάρει επόμενη, στην εκπνοή μόνο που δε ξέρασε από το καμμένο. Το
στήσιμο που δούλευε καλά με τα προηγούμενα υγρά, τώρα δεν ήταν αρκετό (απολύτως λογικό). Το ξαναβαμβακώνω... όλα καλά. Η διαφορά ήταν πως στο
1ο setup όπως έκοβα τα περίσσια βαμβάκια, τα έκανα ένα "τακ" με τη τσιμπίδα ίσα ίσα να ανοίξουν τα παχιά λευκά σημεία, ενώ στο 2ο setup μάδισα το βαμβάκι
να μείνει περίπου το μισό και το κούρεψα και ένα "τικ" παραπάνω. Επίσης στον Ammit (τον 22άρη) που είχε πρόβλημα, του κούμπωσα cb prime, όλα καλά επίσης.

Σίγουρα θα έχετε πολλοί, μπόλικες τέτοιες ιστορίες. Προσωπικά βαμβάκι που έχει στριφτεί τόσο ώστε ο όγκος να μειωθεί από 50 εως 100%+ (όχι ακριβή νούμερα,
αλλά το πιάνετε το σκεπτικό) πότε δεν είχα καλή απόδοση, σε κανένα ατμοποιητή και με κανένα στήσιμο. Δοκιμές με KGD, Cotton Bacon, Platinum. Σαφώς και
υπάρχει η περίπτωση να κάνω κάτι λάθος, just saying την εμπειρία μου μέχρι τώρα. Επίσης σε αυτά τα σφιχτά στησίματα, πολύ βαμβακίλα ρε παδί μου... χωρίς
να πλάσω βαμβάκι να πατικωθεί και ειδικά με KGD, ύπερ σπάνια θα πάρω γεύση από βαμβάκι, ίσα ίσα πολλές φορές η πρώτες 1-2 τζούρες είναι λες και είναι
ο τανκάτος... dripper. Τέλος, αν τα χέρια σας έχουν λιπαρότητα ή κάποιο δερματολογικό πρόβλημα και "μαδάτε" DNA, καλή τύχη με βαμβάκι που θα το έχετε
πλάσει με γυμνά χέρια...

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2207 στις: Απριλίου 30, 2018, 10:30 »
Καταρχάς, ο άνθρωπος δηλώνει πως όλες οι δοκιμές και παρατηρήσεις του, έχουν να κάνουν με την προσομοίωση της λειτουργίας των drippers, και όχι τανκάτων ατμοποιητών.

Αντίστοιχα συγκριτικά ( ως προς την τεχνική ) απορροφητικών υλικών, κυκλοφορούν χρόνια. Κάποια, μάλιστα, δημιούργησαν και τάση ( ή hype, ελληνιστί ) στην αγορά ( π.χ. Fiber Freaks ).

Επίσης, ο τρόπος που μιλά και χειρίζεται την αγγλική γλώσσα, η συγκροτημένη σκέψη του και τα πειράματά του ( όχι μόνον για την απορροφητικότητα του βαμβακιού ), σε εμένα δείχνουν άτομο και με επιστημονικό υπόβαθρο, εκτός από το λογοτεχνικό ( είναι βραβευμένος ποιητής ).

Αν δεν κάνω λάθος, μετά από τα δικά του βίντεο ήταν που "καθιερώθηκε", ως ιδανική, η κατεύθυνση του πλαγίως εισερχόμενου αέρα προς το κάτω μέρος των coils, και όχι "τσάαακ στη μέση".

Τέλος, θεωρώ απαράδεκτο το να απαξιώνεται με συνοπτικές διαδικασίες ο κόπος τινός συνοδοιπόρου, που αφιέρωσε ώρες παρατήρησης, καταγραφής και μελέτης φαινομένων, χωρίς την παραμικρή υποχρέωση έναντί μας. Πολλώ μάλλον, όταν αυτή η απαξίωση εδράζεται και στην επιλογή της εξωτερικής εμφάνισης.

Αλλά τι λέω... Οι Νορβηγοί έχουν άφθονο χρόνο να σπαταλήσουν σε "χαζαμάρες", σε αντίθεση με εμάς, που τρέχουμε και δεν προλαβαίνουμε...

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2208 στις: Απριλίου 30, 2018, 10:49 »
Θα συμφωνήσω με Θανάση πως δεν μπορούμε να απαξιώνουμε βάσει εμφανίσεως, ούτε να διαψεύσουμε την πειραματική παρατήρηση, εκτός κι αν πούμε ότι ο Νορβηγός "έκλεψε" με κάποιο τρόπο, που δεν έχει κανένα λόγο να το κάνει. Ούτε δικό του βαμβάκι έβαλε, ούτε κάποιον ατμοποιητή. Δεν έχει κανένα λόγο να βγάλει συμπεράσματα "πληρωμένα".

Γιατί, όμως, η παρατήρησή του έρχεται σε αντίθεση με τις δεκάδες - εκατοντάδες δικές μας παρατηρήσεις από τα δικά μας στησίματα;

Πρώτον, η παράτηρησή του αφορά Vertical coils. Κοινώς, την απορροφητικότητα του βαμβακιού σε κάθετες αντιστάσεις, όπως του dripper που ο ίδιος δημιούργησε. Όσοι έχουν στήσει με κάθετες αντιστάσεις αντιλαμβάνονται την διαφορά στο βαμβάκωμα.

Δεύτερον, μιλάει για pads. Όποιος είδε το βίντεο θα παρατήρησε ότι η όλη συζήτηση κινείται γύρω από το σπάσιμο των ινών και για αυτό λέει όχι αφράτεμα. Αν έκανε το πείραμα με Cotton Bacon θα είχε άλλα αποτελέσματα υποθέτω. Επίσης γνωστή η διαφορά μεταξύ των pads και των υπολοίπων στο θέμα βαμβακώματος.

Πάντως, εγώ σοκαρίστηκα με τα γάντια για το στρίψιμο του βαμβακιού!  ;D Τελικά, ή αυτός είναι πολύ ευρωπαίος ή εγώ πολύ ανατολίτης.

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2209 στις: Απριλίου 30, 2018, 10:53 »
Χρησιμοποιεί γάντια γιατί απλά δεν ήθελε να ποτισει το pad από λάδι σολωμού Νορβηγίας που έιχε φάει πριν και να του αμφισβητούν τα αποτελέσματα λέγοντας οτι στην αρχή έκατσε περισσότερο λάδι σολωμού απ οτι στο τέλος

Δεν είναι ζήτημα Ευρωπαίος vs Ανατολίτης. Είναι καθαρα θέμα διατροφής.

:idiot1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2210 στις: Απριλίου 30, 2018, 11:14 »
Να  πάει να  ανοίξει burgerαδικο ο τύπος να του πείτε...Καλά δούλευε τόσα χρόνια σε αυτά.Τι ήθελε να το παίξει και επιστήμονας...

Εβγαλε και ένα σκουπίδι σετ και προσπαθεί να ψήσει τον κόσμο οτι είναι οτι πιο γευσάτο υπάρχει  :))





Το σετ έχει σταλεί και σε Έλληνα reviewer(Πάνος vapearmy)  και καταλάβαμε και απο πρώτο χέρι γιατί σκουπίδι μιλάει ο Daniel

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2211 στις: Απριλίου 30, 2018, 12:13 »
Δε σου αρέσουν τα verticals palouk? Εγώ είμαι έτοιμος στην επόμενη βόλτα να πάρω τον VLS..  :)) Με φυτίλωμα γύρω απο το coil όμως
Δεν με απασχολει ο rda του καμα-σουτρα πωςτονλεν, τουλάχιστον όπως παρουσιάζεται, σιγά μη φυτεύω βαμβάκια σε ατσάλινες κουφάλες :)):))
Απλά αδράττω την ευκαιρία :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2212 στις: Απριλίου 30, 2018, 12:29 »
Μωρε τις κάθετες τις αγαπάω.Τελευταίο μου απόκτημα είναι  ο alcatraz RDA που έχει μείνει μόνιμα πάνω στο blasphemy μου.
Αλλά ο συγκεκριμένος rda καταφέρνει μέχρι και πυραζίνη να εξαφανίζει απο υγρό  :))

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2213 στις: Απριλίου 30, 2018, 12:48 »
Αλκατράζ εεεε; Αυτά τα λένε ρε παιδιά! :D



Ασχετο και σχετικά με τα βαμβάκια πάντως, δεν γίνεται να μην έχει σημασία η απορροφητικότητα που μας δείχνει ο Κάμα. Ok βεβαια δεν ειναι και το μοναδικό κριτήριο ή οι αποκλίσεις μικρές, σε κάποια θεματάκια χρήσιμες ομως. Χώρια που στο τεστ απουσιάζει το wick & coil priming που ειναι σημαντικό στο θέμα.

*Με την ευκαιρία πάλι, βάζω παρακάτω κάτι στοιχεία που μου ειχε πει ο cottonman σε συζήτηση που ειχαμε πριν 2 χρόνια. Δυστυχώς τα pst αρχεια μου του outlook ειχαν πάθει κάποια ζημιά πριν λίγο καιρό και έχασα μεγάλο αριθμό μηνυμάτων. Απο όλη τη συζήτηση ειναι το μοναδικό μηνυμα που σώθηκε ή τουλάχιστον που εντόπισα εύκολα και ειναι κρίμα γιατί ήταν πολύ απλόχερος στη πληροφορία. Απο την άλλη τα δικά του τα κουτάκια με βαμβάκι τα πουλάει 25$  αν θυμαμαι καλά, εγώ με τέτοια τιμή θα έλεγα και μερικά τραγούδια.
(  :hmmm:κανα 2, μη το *έσουμε ε;  )


The OB cottons have had the bath and most oils waxes have been removed. I have only one Japanese cotton pad someone had sent me. Not sure the name of that one ~ it had been scoured (oils and waxes removed) But I don't believe it had been bleached. Someone told me there was one Japanese brand on the market that was all natural. If a cotton has been truly scoured it will immediately sink in water. If the oils and waxes are intact it will float on water. Natural cotton also repels juices ~ it is a little difficult to get the natural cotton saturated with juice. Once you do it'll take every drop.
Natural cotton requires a longer break-in  ~ Mavaton's Select and Gold seems to be the fastest. I believe its because MS has less oils to begin with. My personal experience Natural Cotton seems to have more hits per dripping than the OB. Also, if you do not have a flavor issue with the natural oils the flavor seems richer. With OB the flavor seems to fade faster.  Either way ~ those Japanese pads were all developed for other purposes and are made from cotton by-products. Short nappy fibers. All my fibers are the best on the plant with the exception of MS (seeded, which has all the fibers) and Blondie.


**ΟΒ εννοεί Organic Bath δηλαδη καθαρισμό με οργανικά χημικά.
Επίσης αυτο που λέει με τα έλαια του βαμβακιού που στη σειρά Natural δεν τα αφαιρεί.. Κάποια νοστίμευαν τα υγρά και κάποια τα κατέστρεφαν. Γι αυτές τις πρωτεΐνες όμως ή ότι αλλο είναι, δεν ξέρουμε και πολλά. Αυτό το hits/per dripping ειναι/'ηταν καλό σημείο αναφοράς τότε για βαμβάκι, για ντριπερς αλλα και για τανκάτους , σχετικά με την τροφοδοσία
Δεν υπάρχουν πολλά πράγματα πιστεύω να ψάξει κανείς, πέραν απο ότι τον βολεύει, σε rta ή ντριπερς, σε γεύση, στο πέρασμα απο το κόιλ εγώ βάζω και τον χρόνο πχ κ.ο.κ.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 30, 2018, 14:51 από chillo »

Αποσυνδεδεμένος Aoratix

  • ***
  • 600
  • Φύλο: Άντρας
  • Once you`re gone , you can`t come back . . . . . .
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2214 στις: Απριλίου 30, 2018, 16:57 »
Πολύ ψηλά βάζεις τον πήχη.  ;D

Θα γράψω -τυχαία- σημερινή εμπειρία. Ο κολλητός δουλεύει Kayfun V5 στα 18-20W (crazywire kanthal 24g, 3άρης πυρήνας, KGD, εγώ του το στήνω)
με υγρά 60-70% pg. Κροκοδειλίσιο chain vape όσο πάει. Όλα καλά. Σήμερα μου ζήτησε να του δώσω υγρό 70% VG. Του δίνω, κουμπώνει και 25W, κάνει
μια super κροκοδειλίσια 7-8 δευτερόλεπτα. Μου λέει "και γ@μώ τις γεύσεις". Πάει να πάρει επόμενη, στην εκπνοή μόνο που δε ξέρασε από το καμμένο. Το
στήσιμο που δούλευε καλά με τα προηγούμενα υγρά, τώρα δεν ήταν αρκετό (απολύτως λογικό). Το ξαναβαμβακώνω... όλα καλά. Η διαφορά ήταν πως στο
1ο setup όπως έκοβα τα περίσσια βαμβάκια, τα έκανα ένα "τακ" με τη τσιμπίδα ίσα ίσα να ανοίξουν τα παχιά λευκά σημεία, ενώ στο 2ο setup μάδισα το βαμβάκι
να μείνει περίπου το μισό και το κούρεψα και ένα "τικ" παραπάνω. Επίσης στον Ammit (τον 22άρη) που είχε πρόβλημα, του κούμπωσα cb prime, όλα καλά επίσης.

Σίγουρα θα έχετε πολλοί, μπόλικες τέτοιες ιστορίες. Προσωπικά βαμβάκι που έχει στριφτεί τόσο ώστε ο όγκος να μειωθεί από 50 εως 100%+ (όχι ακριβή νούμερα,
αλλά το πιάνετε το σκεπτικό) πότε δεν είχα καλή απόδοση, σε κανένα ατμοποιητή και με κανένα στήσιμο. Δοκιμές με KGD, Cotton Bacon, Platinum. Σαφώς και
υπάρχει η περίπτωση να κάνω κάτι λάθος, just saying την εμπειρία μου μέχρι τώρα. Επίσης σε αυτά τα σφιχτά στησίματα, πολύ βαμβακίλα ρε παδί μου... χωρίς
να πλάσω βαμβάκι να πατικωθεί και ειδικά με KGD, ύπερ σπάνια θα πάρω γεύση από βαμβάκι, ίσα ίσα πολλές φορές η πρώτες 1-2 τζούρες είναι λες και είναι
ο τανκάτος... dripper. Τέλος, αν τα χέρια σας έχουν λιπαρότητα ή κάποιο δερματολογικό πρόβλημα και "μαδάτε" DNA, καλή τύχη με βαμβάκι που θα το έχετε
πλάσει με γυμνά χέρια...
Μοιράστηκα τις εμπειρίες πού έχω από τα καμμένα ,
σε σχέση με τα διαφορετικά  βαμβακώματα 
πού έπαιξα φίλος .

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2215 στις: Απριλίου 30, 2018, 17:10 »
Δεν ξέρω τι κατάλαβες, αλλά συμφωνώ μαζί σου.

Σου γράφω "πολύ ψηλά βάζεις τον πήχη", γιατί προσωπικά έχω αμφιβολίες με "ΠΟΛΥ
ΣΦΙΧΤΟ cb prime" αν θα τροφοδοτούσε υγρό ακόμη και με λιγότερη VG (από 70%)  ;)

Αποσυνδεδεμένος Aoratix

  • ***
  • 600
  • Φύλο: Άντρας
  • Once you`re gone , you can`t come back . . . . . .
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2216 στις: Απριλίου 30, 2018, 18:48 »
ΣΦΙΧΤΟ cb prime όπως το έθεσες , για εμένα είναι όταν 
υπάρχει πολύ μεγάλη δυσκολία στο βαμβάκι να περάσει μέσα από 
αντίσταση , οπότε αποφεύγω σκασίματα - μπουρμπουλήθρες κλπ 
καί λογικό είναι σε αυτή τη κατάσταση οι άκρες , να θέλουν τόσο
αφράτεμα , ώστε να υπάρχει γρήγορη τροφοδοσία αλλά ταυτόχρονα
να μην επιτρέπουν στο υγρό να περάσει μέσα στο ντεκ . 
Καί αυτό το έμαθα πάνω στον serpent smm .
Γι`αυτό παραδέχομαι στον τομέα τροφοδοδοσίας το 
Native Wicks Platinum Blend , επειδή συγχωρεί λάθη στο βαμβάκωμα .


Αποσυνδεδεμένος Eternal

  • ****
  • 1079
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2217 στις: Μαΐου 02, 2018, 21:14 »
[member=13664]Ribot[/member] τελικα το paronin τι λεει; πως το βλέπεις;

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2218 στις: Μαΐου 02, 2018, 22:56 »
Είναι πολύ καλό, αλλά αμφιβάλλω αν είναι καλύτερο από το prime κι έτσι αν έπρεπε να πάρω ένα από τα δύο, θα διάλεγα το δεύτερο λόγω της χαμηλότερης τιμής.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Japanese Organic Cotton pads, Fiber Freaks και άλλα παρόμοια υλικά
« Απάντηση #2219 στις: Μαΐου 06, 2018, 23:55 »
Μου έδωσε ένας φίλος για δοκιμή το γαλλικό Boss Device. Μεταλλικό πολύ βολικό κουτάκι, σε λωρίδες 10 γραμμαρίων συνολικά, κάτασπρο χωρίς κόμπους, με πολύ καθαρή γεύση εξαρχής και πολύ καλή απορροφητικότητα και αρκετά ανταγωνιστική τιμή. Αυτή τη στιγμή το δοκιμάζω σε squonking και το βρίσκω σούπερ, τις επόμενες μέρες θα το βάλω και σε τανκ. Δείτε το, είναι πολύ καλή επιλογή. :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123607 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:15
από Chris66
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12750 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63879 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206484 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172995 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15562 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14273 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9635 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos