vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

380 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος Whitefog

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #270 στις: Μαρτίου 31, 2016, 09:42 »
Το συμβουλεύομαι καθημερινά από την πρώτη μέρα που ξεκίνησα το άτμισμα πρίν 2 χρόνια μέχρι σήμερα.   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος estrifan

  • *****
  • 1546
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #271 στις: Μαρτίου 31, 2016, 09:55 »
Δεν ξέρω ρε παιδιά αλλά εμένα με βοηθάει στη διακοπή του ατμίσματος...  :dontknow:
Μπαίνω εδώ μέσα και ξεχνάω και να ατμίσω...  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]Καλησπέρα σε όλους τους φίλους.[/justify]
[justify]Προβληματίστηκα αρκετά πριν ξεκινήσω να γράφω γιατί δεν θα πω πόσο με βοήθησε το e-kapnisma (που με βοήθησε είναι αλήθεια), ούτε παράπονο θα πω, ούτε κάτι που θίγει εμένα ή τα όποια συμφέροντά μου που μπορεί να έχω και να κρύβω. Δεν ισχύει τίποτα απ' όλ' αυτά, απλώς θέλω να πω τα στραβά που εγώ βλέπω. Ας έρθω όμως στο διά ταύτα.[/justify]

[justify]Μετά από 6 μήνες ατμίσματος, πέρα απ' τα όποια καλά, είδα και στραβά. Ένα από αυτά είναι πως δεν ξέρεις ποιος κοροϊδεύει ποιον. Το φόρουμ είναι καταπληκτική πηγή πληροφοριών, ενημέρωσης και εμπειριών, όμως, σε πολλά θέματα δεν ξέρεις -ειδικά ο νέος ατμιστής- αν πολλά απ' όσα λέγονται είναι αλήθεια ή ψέματα.[/justify]

[justify]Πέρα απ' το χαριτωμένο οφθαλμοφανές: Όλοι είμαστε ειδικοί, εγώ όμως είμαι ο πιο ειδικός, τέλος. Σε μία τηλεγραφική κουβέντα, και σε ανύποπτο χρόνο, που είχα με παλιό και αξιολογότατο μέλος τού φόρουμ, του είχα αναφέρει πως εγώ προσωπικά όταν έχω στην κατοχή μου ένα ατμιστικό προϊόν, θέλω πάντα να το συνοδεύω με τη φωτογραφία του. Εδώ θέλω να συμπληρώσω πως προσωπικά δεν πουλάω ποτέ τίποτα, δεν αγοράζω ποτέ τίποτα, ούτε από φόρουμ ούτε από πουθενά αλλού πλην των επίσημων καταστημάτων. Οι δε φωτογραφίες που αναρτώ το κάνω μόνο και μόνο για να δείξω την αλήθεια στα λεγόμενά μου, δεν το κάνω για να με πουν μάγκα ή δάγκα.[/justify]

Δυστυχώς όμως, βλέπω π.χ. γνήσιο και κλώνος να γίνονται ένα, να μην ξέρω ποιος λέει αλήθεια ή πόση αλήθεια. Βλέπω αόρατες ομάδες που χτυπούν η μία την άλλη, και μαζί με τα ξερά καίγονται και τα χλωρά. Συμπάθειες και αντιπάθειες πάντα θα υπάρχουν, όπως και σκοπιμότητες. Όμως, το ψέμα με τρελαίνει, κι άντε, από έναν πιτσιρικά να το καταλάβω, είναι στις φούριες του και θέλει να δείξει άγριο νιάτο, απ' τους υπόλοιπους όμως;  
[justify](δεν ξέρω αν γράφω και στο σωστό νήμα, συγγνώμη).[/justify]
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 09, 2016, 23:53 από JoeBarTeam »

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 590
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Εδώ στο φόρουμ , στην πλειοψηφία είμαστε μεγάλοι άνθρωποι ( εγώ είμαι 60 χρόνων ) εδώ μπαίνουμε για να μάθουμε κάτι παραπάνω , να βοηθήσουμε με εμπειρίες ο ένας τον άλλον , και όχι να σκεφτόμαστε καχυποπτα !!                                                                                                   Υ.Γ αν δεν υπήρχε το φόρουμ πιστευω οι περισσότεροι θα είχαμε ξαναγυρίσει στη παλιά κακή συνήθεια  :respect_hat: :palios:

Αποσυνδεδεμένος Atmogia

  • **
  • 492
  • Φύλο: Άντρας
Χωρις το φορουμ Θα ειχα ξανακαπνισει στην πρωτη εβδομαδα

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Το φορουμ με βοηθησε αρκετα.. ή μαλλον για να ειμαι πιο σαφης, με βοηθησαν τα ατομα που ηταν εδω κ γνωριζαν 5 πραγματα εκεινη την εποχη.. ο αειμνηστος φιλος Βασιλης, ο σεβ, η λεμυ, ο αθλιος σατογκαν :)), ο τσιβ, ο ποσειδωνας, ο μετρ του ΟΦτοπιτς ΠΑΠΠΟΥΣ, κ αρκετα ακομα φιλαρακια που ισως ξεχναω.
Στον ενα χρονο κ κατι που εφυγα απο εδω, λογο ΕΝΤΑΣΗΣ με μελος της τοτε συντονιστικης ομαδας, αλλα κ οτι ξαναγυρισα στον καπνο, αλλαξαν πολλα.. ή μαλλον αλλαξαν σχεδον ολα. Προσωπα, καταστασεις, υφος.....
Τεσπα... διαβαζω οσο μπορω, κραταω σε υψηλο δεικτη το χιούμορ μου, κ μαθαινω κολυμπι σαν πρωτομπαρκος...
Θα δειξει...

Αποσυνδεδεμένος kataigida21

  • **
  • 108
  • Φύλο: Γυναίκα
Δεν θα έλεγα ότι με βοήθησε στην συνέχιση του ατμίσματος, γιατί όταν το άρχισα δεν υπήρχε περίπτωση να ξαναγυρίσω στην μπόχα. ;) Αλλά με βοήθησε πολύ (και συνεχίζει) να αποφασίσω τί προϊόντα να επιλέξω στις αλλαγές του εξοπλισμού, να μάθω να στήνω σωστά αντιστάσεις, τί να αποφεύγω, τεχνικές πληροφορίες κ.λ.π.  :)

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
[justify]@Ηρακλή, καλησπέρα.[/justify]
[justify]Πρόσεξε, όλοι λίγο-πολύ έχουμε κάνει το “κομμάτι” μας. Αν με ψάξεις, στις πρώτες μου αναρτήσεις, θα δεις πως μπήκα κι εγώ αεράτος. Τι για μηχανή έγραψα, τι για λαμπάδες και αντίο ζωή, τι για τρελή νικοτίνη, τι για απίστευτο ατμοποιητή που ανακάλυψα, ό,τι θες. Όμως ψέματα δεν σου είπα. Δεν είμαι καχύποπτος, είμαι πάντα έτοιμος να σου αποδείξω την αλήθεια, πάντα. Αυτό ζητάω. [/justify]


[justify]Δεν θα σου πω πως έχω γνήσιο και κλώνο, και πως το γνήσιο είναι για τα σκουπίδια και πως απλά πέταξα κάποια χρήματα. Δεν θα σου πω, έχω γνήσιο μπλα μπλα και στην πραγματικότητα δεν είδα ποτέ γνήσιο. Γιατί; Αν συμβαίνει κάτι τέτοιο τότε ή αποσκοπώ σε πονηρό κέρδος ή απλά πουλάω μπόι. Φαντάζομαι πως δεν διαφωνείς. Και όχι, σαν άνθρωπος δεν μου αρκεί ν' ακούω μαγειρεμένες μπούρδες. Τέλος πάντων, δεν ψάχνω για κουβέντα, απλώς τα είπα. [/justify]

Εδώ στο φόρουμ , στην πλειοψηφία είμαστε μεγάλοι άνθρωποι ( εγώ είμαι 60 χρόνων ) εδώ μπαίνουμε για να μάθουμε κάτι παραπάνω , να βοηθήσουμε με εμπειρίες ο ένας τον άλλον , και όχι να σκεφτόμαστε καχυποπτα !!                                                                                                   Υ.Γ αν δεν υπήρχε το φόρουμ πιστευω οι περισσότεροι θα είχαμε ξαναγυρίσει στη παλιά κακή συνήθεια  :respect_hat: :palios:

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Δηλαδή μόλις κατάλαβες πως στον κόσμο υπάρχουν ψεύτες, λίγδες, λαμόγια, τσιράκια, γλύφτες, βαλτοί, ψευτόμαγκες, φαντασμενοι, κερδοσκόποι, κουτοπόνηροι, απατεώνες, συμφεροντολόγοι, ξερόλες, θύματα, ψωροπερηφανοι, οπαδοί, αδιάφοροι, ηλιθιοι, ξηγημένοι, ψωνισμενοι, απλοί καλοί άνθρωποι και ενα σωρό ακόμα επίθετα που μου διαφεύγουν.

Κατα τα αλλά όλα νορμαλ, εσείς πως είστε; :)

Αποσυνδεδεμένος giorgiokatr

  • **
  • 213
  • Φύλο: Άντρας
Χωρις το φορουμ θα ειχα ξανακαπνισει ή στην καλυτερη θα ειχα μεινει ακομη με το ναυτιλο :)) (αστειο ηταν αυτο ο ναυτιλος ειναι τελειος!!) και θα ειχα απογοητευτει σε πολλα πραγματα που εψαχνα και δεν εβρισκα λυση πριν μπω εδω!
Μπραβο στα παιδια που συντηρουν και σπαταλουν προσωπικο χρονο για αυτο το φορουμ και μπραβο σε οσους βοηθανε τους συνατμιστες!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63335 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1022 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172605 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277945 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15487 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14141 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43695 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 470 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36433 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560754 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem