vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

359 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, TasMan, mode plagal, zamploutos, Αράπης, camber, Parolos

Twitter

Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος

Αποσυνδεδεμένος greeks

  • *
  • 42
  • Φύλο: Γυναίκα
Καλημερα,ξεκινησα το ατμισμα πριν απο τεσσερις μηνες περιπου με ενα Ego-t που αγορασα στις διακοπες Χριστουγεννων απο Πολωνια.Για κανα μηνα μου ηταν αρκετο...(ξερετε...καινουργιο κοσκινακι μου....) εως τη μερα που μου καηκε ο ατμοποιητης.Σαν καινουργια δεν ηξερα οτι ειναι αναλωσιμο...Ξεκινησα το κ.τ. παλι :wall:Αρχισα να ψαχνομαι για κατι το οποιο δεν θα χαλαει τοσο ευκολα και θα εχει καλυτερη αποδοση ατμου και χτυπημα.Ψαχνοντας στο google επεσα πανω στο e-kapnisma.
Ενιωσα σαν παιδι σε παιχνιδαδικο....τοσα καινουργια πραγματα ,τοσες μαζεμενες πληροφοριες που δεν τις ηξερα ...Δεν εκανα εγγραφη αμεσως,απλως διαβαζα τα θεματα και τις αποψεις.Τελικα απο αυτα που διαβαζα κατεληξα να παρω τον A2-TM και το GP PAPS mod και να κανω τα δικα μου DIY υγρα.
Με βοηθησε παρα πολυ το οτι διαβαζα πως και αλλα ατομα ειχαν τις ιδιες ανησυχιες με εμενα,τα ιδια προβληματα,τις ιδιες αποριες...και παντα υπηρχαν ατομα που εδιναν απαντησεις και λυσεις στις ερωτησεις μου.
Μαζι με τη θεληση μου για διακοπη του κ.τ. και τη βοηθεια του φορουμ συνεχιζω και ατμιζω μεχρι και σημερα. :thumpup:

Θα μου πειτε οτι υπαρχουν και αλλα φορουμ...αλλα για μενα αυτο ειναι το καλυτερο  :thumpup:(προσωπικη αποψη παντα)
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 21, 2012, 14:42 από greeks »

Αποσυνδεδεμένος nektarios1974

  • **
  • 258
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #1 στις: Απριλίου 21, 2012, 12:16 »
Αν δεν υπήρχε το παρόν φόρουμ, δεν θα συνέχιζα το άτμισμα ( αυτό τα λέει όλα)  :yes: :yes: :yes:

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #2 στις: Απριλίου 21, 2012, 12:24 »
πολυ μεγαλη υποστηριξη και χρησιμες πληροφοριες-εμπειριες για ελαττωση πιθανων λαθων-κακοτοπιων που καποιον καινουργιο στο αθλημα ευκολα θα αποθαρυναν με το γνωστο απεχθες αποτελεσμα...

Αποσυνδεδεμένος AIOLOS65

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
  • CARPE-DIEM
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #3 στις: Απριλίου 21, 2012, 12:29 »
Σημαντική η βοήθεια του φόρουμ στα πάντα σε ότι αφορά το άτμισμα και την αποφυγή λαθών.   :thumpup:

Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #4 στις: Απριλίου 21, 2012, 12:33 »
Για να φτάσεις όμως εδώ πρέπει να θέλεις και συ να κόψεις το κ.τ. ή να θες να το κόψεις.
Εδώ θα μάθεις τα "κολπάκια" του η.τ. συσκευών-υγρών ούτως ώστε να κάνεις τη διαφορά από το κ.τ στο η.τ. όσο το δυνατόν πιο εύκολη, λύνοντας σου τις όποιες ερωτήσεις και απορίες έχεις από άλλους που κουβαλούν την εμπειρία τους για την θέση που είσαι εσύ σήμερα  :)

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #5 στις: Απριλίου 21, 2012, 12:39 »
Πραγματικά πιστεύω πως χωρίς το φόρουμ θα τα είχα βρει σκούρα.
Και από πλευράς αναζήτησης γνώσεων και από πλευράς ψυχολογικής υποστήριξης, έστω και έμμεσης μιας που δεν έχω ανεβάσει κάποιο θέμα του στυλ "βοήθεια θέλω να ξεσκίσω ένα πακέτο κάμελ."

Βέβαια με έχει κάψει παράλληλα γιατί με τους κατασκευαστές εδώ και τα λαχταριστά καλούδια που φτιάχνουν, δεν έχει μείνει φράγκο... :D
Aν και από την άλλη, πάλι χωρίς το φόρουμ, φράγκο δε θα έμενε μιας και θα αγόραζα για δοκιμή ότι νά ναι στα κουτουρού.

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #6 στις: Απριλίου 21, 2012, 12:54 »
Αν δεν υπήρχε το παρόν φόρουμ, δεν θα συνέχιζα το άτμισμα ( αυτό τα λέει όλα)  :yes: :yes: :yes:
Αυτό το φόρουμ είναι το καλλίτερο σκαλί για να κατεβεί κανείς από την "κακιά" σκάλα του καπνίσματος!!!!!!!!!!
Οι άνθρωποι εδώ μέσα είναι άνθρωποι δυνατοί κ με απίστευτη θέληση !!!
Εδώ βλέπουμε ότι μόνο ενωμένοι μπορούμε να καταφέρουμε κάτι που φαίνεται δύσκολο μα τελικά είναι πολύ εύκολο όταν δεν είσαι μόνος!!!!!

Δίχως όλους εσάς κ εγώ σήμερα ακόμα θα κάπνιζα!  :yes:   :yes:    :yes:  Έλαβα απίστευτη βοήθεια κ καθοδήγηση εδώ μέσα κ ποτέ δεν  θα το ξεχάσω αυτό!!!
 :respect:      :respect:       :respect:       :respect:   :respect: 

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #7 στις: Απριλίου 21, 2012, 13:02 »
οχι μονο το φορουμ αλλα και οι συναντησεις βοηθανε αμα θες ολα αυτα να τα δεις live....  :bye:

Αποσυνδεδεμένος smoka

  • **
  • 408
  • Φύλο: Άντρας
  • Κάνε το καλό και ριξ΄το στον ατμό!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #8 στις: Απριλίου 21, 2012, 13:13 »
Αν δεν υπήρχε το παρόν φόρουμ, δεν θα συνέχιζα το άτμισμα ( αυτό τα λέει όλα)  :yes: :yes: :yes:

Aριβως.Αν κι ακομα οταν μπηκα διαβασα τοσα πολλα,αλλο τοσο μπερδευτηκα και απογοητευτηκα και πολυ μαλιστα.Αλλα λιγο χρονο παιρνει να μαθεις τι περιπου παιζει στο χωρο του η.τ. και μετα ολα καλα.
Μεχρι πριν 4 μερες εκανα κ.τ.  με τον καφε.Τωρα μονο η.τ. και ελπιζω να συνεχισω ετσι.

Αποσυνδεδεμένος mitsos_82

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
  • Devil Or The Blue Cat's Song
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #9 στις: Απριλίου 21, 2012, 14:22 »
Απίστευτη βοήθεια στην προσπάθεια που κάνουμε όλοι μας.  :respect:

Αποσυνδεδεμένος tornado

  • **
  • 403
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #10 στις: Απριλίου 21, 2012, 14:24 »
 8)

Αποσυνδεδεμένος Ares

  • **
  • 228
  • Φύλο: Άντρας
Re: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #11 στις: Απριλίου 21, 2012, 14:26 »
Εγώ ξεκίνησα το ατμισμα και μετά από 20 ημέρες βρήκα τον ιστοτοπο προσπαθώντας να συλλεξω πληροφορίες. Από τότε παρακολουθώ καθημερινά με τον απογευματινό καφέ. Τεράστια πηγή πληροφοριών και εμπειριών. Είμαι σίγουρος ότι χωρίς εσάς όλους δεν θα έφτανα να μετρώ 7 μήνες στον ατμό χωρίς ούτε ένα κ.τ. Φυσικά για το οικονομικό δεν το συζητώ, θα ξόδευα πολύ περισσότερα δοκιμάζοντας. Ευχαριστώ όλους μαζί και τον καθένα ξεχωριστά για τη βοήθεια.:D

Αποσυνδεδεμένος liapakos

  • **
  • 101
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την στιγμή,πριν γίνει ανάμνηση...
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #12 στις: Απριλίου 21, 2012, 14:28 »
Μια απ τα ιδια..Αν δεν υπειρχε το φορουμ εγω ακομη θα εστριβα τσιγαρα...  :wall: :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος captaincolly

  • *
  • 36
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #13 στις: Απριλίου 21, 2012, 14:40 »
καταλυτικα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Πόσο σας βοήθησε το e-kapnisma στη συνεχιση του ατμισματος
« Απάντηση #14 στις: Απριλίου 21, 2012, 16:58 »
H πιο σωστη περιγραφή. Οντως, καταλυτικά!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 62958 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3682 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 974 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172541 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277609 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15473 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 451 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36265 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560285 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem