vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

240 επισκέπτες, 6 χρήστες
Milarepa, Mimhsdr, Jorge, Buliwyf, ZoeM, bloodlessz

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #135 στις: Αυγούστου 18, 2011, 03:10 »
Φοβερή ιδέα  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος geo

  • **
  • 289
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #136 στις: Αυγούστου 19, 2011, 14:05 »
Dekant κεράσι, πρέπει μάλλον να έχει την PG400, όσο το καπνίζεις τόσο βρωμάει.

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #137 στις: Αυγούστου 19, 2011, 14:59 »
Δοκίμασα να κάνω malibu με FA αρώματα  :idiot1: :idiot1:( ρούμι2% , καρύδα2% , μέντα1% ) σκέτοι αποτυχία   :wall: :wall:

Καλύτερα να το πάρεις έτυμο από Halo   



Θα κάνω μία δύο προσπάθειες μήπως το πετύχω  :idiot1: :idiot1:

Αποσυνδεδεμένος IVANN

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμισμα βλαπτει σοβαρα τις καπνοβιομηχανιες
    • σελιδα FB των αρειανων στη ΛΕΡΟ
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #138 στις: Αυγούστου 22, 2011, 19:35 »
 μου δωσε ενας φιλος να δοκιμασω αυτο εδω VAPURE  e-liquid latakia 24mg flavouart κ μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο κ π@π@ριες τετοιες.τι τον ακουσα...δεν εχω δει χειροτερη γευση στη ζωη μου,απιστευτη βρωμα κ γευση.ατμιζα κ ενοιωθα σαν  να με φτυνανε  ;D ;D ;D ;D
λοιπον εχω το nobacco hybrid,πως θα γινει να καθαρισω τον ατμοποιητη μου απο αυτην την  φωλα?plz σωστε με  8) 8)

Αποσυνδεδεμένος nikpoth

  • **
  • 262
  • Φύλο: Άντρας
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 22, 2011, 20:36 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος bazexa

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #140 στις: Αυγούστου 22, 2011, 19:48 »
μου δωσε ενας φιλος να δοκιμασω αυτο εδω VAPURE  e-liquid latakia 24mg flavouart κ μου ειπε οτι ειναι πολυ καλο κ π@π@ριες τετοιες.τι τον ακουσα...δεν εχω δει χειροτερη γευση στη ζωη μου,απιστευτη βρωμα κ γευση.ατμιζα κ ενοιωθα σαν  να με φτυνανε  ;D ;D ;D ;D
λοιπον εχω το nobacco hybrid,πως θα γινει να καθαρισω τον ατμοποιητη μου απο αυτην την  φωλα?plz σωστε με  8) 8)

To έχουμε πει.....η γευση είναι κάτι υποκειμενικό. Θεωριτικά το lataki είναι από τα καλά αρώματα (ουε εμένα μου αρέσει)...  κάποιες φορές τυχαίνει και αλλάουμε γνώμη, δώστου μια άλλη ευκερία.
σχετικά με το καθαρισμα το έχουμε πει στην ενότητα για το hybrid. Ζεστό νερό....οξυζενέ, φυσάς ....αφήνεις να στεγνώσει. ΑΝ και σε ένα κοστολόγιο 2-3 ευρο δεν μπαίνω στην διαδικασία καθαρίσματος...μπήκε ένα υγρό?? με αυτό θα πεθάνει το carto. Αλλωστε παρακολουθώντας σε , σε άλλα νήματα...πως και σου ξέφηγαν παραγγελία cartos??  :hmmm: :tongue_smilie: (πλακίτσα...όχι ειρωνία)

Αποσυνδεδεμένος IVANN

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
  • το ατμισμα βλαπτει σοβαρα τις καπνοβιομηχανιες
    • σελιδα FB των αρειανων στη ΛΕΡΟ
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #141 στις: Αυγούστου 23, 2011, 10:37 »
To έχουμε πει.....η γευση είναι κάτι υποκειμενικό. Θεωριτικά το lataki είναι από τα καλά αρώματα (ουε εμένα μου αρέσει)...  κάποιες φορές τυχαίνει και αλλάουμε γνώμη, δώστου μια άλλη ευκερία.
σχετικά με το καθαρισμα το έχουμε πει στην ενότητα για το hybrid. Ζεστό νερό....οξυζενέ, φυσάς ....αφήνεις να στεγνώσει. ΑΝ και σε ένα κοστολόγιο 2-3 ευρο δεν μπαίνω στην διαδικασία καθαρίσματος...μπήκε ένα υγρό?? με αυτό θα πεθάνει το carto. Αλλωστε παρακολουθώντας σε , σε άλλα νήματα...πως και σου ξέφηγαν παραγγελία cartos??  :hmmm: :tongue_smilie: (πλακίτσα...όχι ειρωνία)
xaxaxaxaxaxaxaxa ασε φιλος αρχη ειναι ακομα κ οτι βλεπω παραγγελνω.ουτε θημαμαι τι εχω παραγγειλει κ απο που.μερα παρα μερα ωλεπω κ εναν κουριερ.τους κερναω κ καφε  :))
χαθηκε να βαλουν καμμια κοπελιτσα να παραδινει τα δεματα 8) 8) 8)

Συγχώνευση μηνυμάτων: Αυγούστου 23, 2011, 12:00
xaxaxaxaxaxaxaxa ασε φιλος αρχη ειναι ακομα κ οτι βλεπω παραγγελνω.ουτε θημαμαι τι εχω παραγγειλει κ απο που.μερα παρα μερα ωλεπω κ εναν κουριερ.τους κερναω κ καφε  :))
χαθηκε να βαλουν καμμια κοπελιτσα να παραδινει τα δεματα 8) 8) 8)
κ μια κ το φερε η κουβεντα(αν κ λιγο οφτοπικ,σορρυ αρχηγε) απο το φανστορ ποια να παρω για το hybrid ατμοποιητη μου?
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 23, 2011, 12:00 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος bazexa

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #142 στις: Αυγούστου 23, 2011, 13:45 »
[spoiler]Οτι έχει 901 σπείρωμα....[/spoiler]

Αποσυνδεδεμένος kalafan

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #143 στις: Αυγούστου 24, 2011, 02:07 »
μια σταγόνα στα 10-12 ml  και πολύ είναι.

τι προσφερει αυτο το MTS βρε παιδια?

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #144 στις: Αυγούστου 24, 2011, 02:35 »
Mts ειναι ενα συμπληρωματικο υγρο που δινει ογκο στον ατμο και βαθος στη γευση. Βαζεις μολις 1% στο υγρο σου, γιατι παραπανω αλλιωνει τη γευση. Εγω προσωπικα το προτιμω, γιατι εμπλουτιζει αρκετα τα υγρα, αλλοι ομως δεν το χρησιμοποιουν καθολου. Ειναι προαιρετικη η προσθηκη του παντως και παει με ολες τις βασεις, ειτε ice blade, ειτε με τις υπολοιπες.

Αποσυνδεδεμένος trabakoulas

  • **
  • 218
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #145 στις: Αυγούστου 24, 2011, 19:53 »
Αν και δεν εχω δοκιμασει αρκετες γευσεις ακομα -25 μερες ατμιζω- πιστευω πως θα επανελθω αργοτερα σε αυτο το θεμα, αλλα μεχρι στιγμης:

Ειχα δοκιμασει την αρχη το maxboro απο natura που το ειχε παρει ενας φιλος μου. Σε αυτο το διαστημα λοιπον μιας και ειμαστε και συναδελφοι με αυτον εχουμε παρει καμια 10αρια γευσεις και ατμιζουμε.Προχτες φτιαξαμε τα δικα μας υγρα και πηρα απο funstore και 5 γευσεις για αρχη. Μια απο αυτες λοιπον ηταν και το maxboro που τωρα ονομαζεται maxx blend.  :wall:
Ετσι λοιπον σημερα ειπα να δοκιμασω κι απο αυτο, με traditional βαση και λιγο vg για να παει στα 18mg. Ε λοιπον μιλαμε για την απολυτη εμετιλα!!! Πραγματικα δε ξερω αν θα δοκιμασω κατι χειροτερο!!! Σου αφηνει μια γευση σαν χαμομηλι μετα που σου ρχεται να ξερασεις!! Προσπαθησα να το συνεφερω με λιγα latakia, μετα με vanilla και επειτα με cookies, αλλα τιποτα αυτο δε χαμπαριαζει!!!
Τουλαχιστον ευτυχως εκανα μικρη ποσοτητα 5-6ml ! Και γενικα απ'οτι καταλαβα οταν δεν ειμαστε σιγουροι καλο ειναι να φτιαχνουμε μικρες ποσοτητες 1.5-2 ml τουλαχιστον να μην πεταμε αδικα τις βασεις!!  :thumpup:

Y.Γ. οποιος εχει maxxblend αρωμα FA ας κανει τον κοπο να το μυρισει λιγο! Βεβαια η μυρωδια των υγρων δεν ειναι και η ιδια με αυτην που εχει οταν το ατμιζουμε, αλλα εστω και να το μυρισετε κατι θα καταλαβετε.  :oΜιλαμε για την απολυτη αηδια!!  :eyesplash:

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #146 στις: Αυγούστου 24, 2011, 20:15 »
Oντως, μονο του το maxboro δεν ειναι καλο, ουτε εμενα μου αρεσε, αλλα το χρησιμοποιω σε μειξεις με αλλα τσιγαρισια αρωματα και δινει ωρεα γευση  ;)

Αποσυνδεδεμένος Μάριος

  • *****
  • 92
  • Φύλο: Άντρας
  • Ψάξε και διάβασε,μετά δοκίμασε και μετά γράψε..
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #147 στις: Αυγούστου 25, 2011, 15:30 »
Τελείως υποκειμενικά το Tiki από Halo...δεν μπορώ να το ατμίσω με τίποτα και η γεύση του μένει για ώρα στον ατμο...
Έντονη γέυση και άρωμα...απλά όχι για εμένα..

Αποσυνδεδεμένος Arvacon

  • *****
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
  • Project *Atmopipes* ..coming soon?
    • Atmopipes.gr - Συντομα κοντα σας!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #148 στις: Αυγούστου 26, 2011, 02:56 »
Y.Γ. οποιος εχει maxxblend αρωμα FA ας κανει τον κοπο να το μυρισει λιγο! Βεβαια η μυρωδια των υγρων δεν ειναι και η ιδια με αυτην που εχει οταν το ατμιζουμε, αλλα εστω και να το μυρισετε κατι θα καταλαβετε.  :oΜιλαμε για την απολυτη αηδια!!  :eyesplash:

Αντιθετως, εμενα ειναι ενα απ' τα αγαπημενα μου υγρα  :o
Να ξερεις μιας και εισαι νεος ακομα στο χωρο, οτι απο ατμοποιητη σε ατμοποιητη υπαρχει τεραστια διαφορα στη γευση και στο αρωμα ενος υγρου. Πχ το maxboro apo FA σε 510 δεν ατμιζεται, ειναι σα να ατμιζεις κολονια, ενω σε ατμοποιητη 901 ΟPW ειναι φανταστικο, σαν καπνος πιπας.. Δοκιμασε το με αυτον τον ατμοποιητη αν μπορεις με 80pg-20vg και θα δεις οτι θα ειναι η μερα με τη νυχτα.. Φερνει σε κατι απο σοκολατα και καπνο πιπας οταν το πρωτοδοκιμαζεις.. Σε σκετη vg που ειχα φτιαξει δε μου αρεσε καθολου ουτε και μενα, και με 510 δε μπορω ουτε να το μυρισω.. Μην τα απορριπτεις με την πρωτη παντως τα υγρα, ισως αργοτερα με μια δευτερη δοκιμη να αλλαξεις γνωμη, ειναι γεγονος αυτο και εχει συμβει σχεδον σε ολους μας!
Πχ. το torque 56 στην αρχη δε μπορουσα να το μυρισω, το αφησα στην ακρη κανα 3μηνο και οταν ξαναδοκιμασα, πλεον δε μπορω να ξεκολλησω!  :)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #149 στις: Σεπτεμβρίου 01, 2011, 04:39 »
Και εκεί που λες χειρότερη δεν υπάρχει να που βρέθηκε...To όνομα αυτής Prime 15.Μάλλον με το νούμερο θέλουν να δηλώσουν τις ώρες που θέλει για να εξαφανιστεί η μπόχα?!Ή το πόσες φορές σου ρχεται να ξεράσεις?!Ότι και να ναι πάντως δε μ'αρέσε καθόλου! :thumpdown:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63350 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3772 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1029 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277965 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14146 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9505 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43701 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 471 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36443 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem