vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

276 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, Sergios, th3ofilos, Milarepa, pngtszs1976, lagoudakis

Twitter

Κουμπάκι Thank You (Bravo)

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Re: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #60 στις: Ιουλίου 20, 2012, 18:38 »
Ναι......!
Και εγώ Το ίδιο...

Sent from my A100 using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #61 στις: Ιουλίου 20, 2012, 19:01 »
Εγώ θα ήθελα να υπάρχει και κουμπάκι thanks μαζί με το κουμπάκι bravo σε όλα η σε κάποια θέματα
Όταν κάνει κάποιος έναν καλό πχ μοντ τότε το σωστό κουμπάκι είναι το bravo
Άλλα όταν πχ ψάχνω να βρω μια λύση σε ένα πρόβλημα και κάποιος με βοηθάει τότε το σωστό θα ήτανε να του πω ευχαριστώ thanks διότι το bravo μου ακούγεται παράξενα!!!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Re: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #62 στις: Ιουλίου 20, 2012, 19:05 »
Εντάξει...δεν μπορούμε να έχουμε κουμπάκια για κάθε διάθεση...
Το μπράβο είναι κάπως γενικό και ταιριάζει τις περισσότερες φορές..
Τώρα αν δεν σε καλύπτει σε κάποιο θέμα, γράψε ποστ από κάτω...

Πάντως στο παράδειγμα που έφερες,εγώ άνετα θα πατούσα μπράβο και στα δυο....

Sent from my A100 using Tapatalk


Παιδια ΜΗΝ το χρησιμοποιειτε ακομη.... τσεκαρετε εδω πρωτα:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,9090.msg445568.html#msg445568

συγχώνευση ποστ
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 03, 2012, 01:02 από petra »

Αποσυνδεδεμένος Ωμέγα

  • *****
  • 1113
  • Φύλο: Άντρας
  • Xsmokers.gr "Το δικό σου Eshop"
    • Xsmokers Your Vape Shop
Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #63 στις: Ιουλίου 21, 2012, 01:30 »
Εφτιαξε μολις και ηρθαν τα κοντερ στη θεση τους!

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #64 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 17:58 »
Ξεθάβω αυτό το θέμα για να κάνω μια απλή ερώτηση :) Τι γίνεται με τα Bravo ρε παιδιά; :hmmm: :hmmm: :hmmm: Τρέχει κανένας διαγωνισμός μέσα στο φόρουμ για το ποιος θα δώσει τα περισσότερα Bravo? :hmmm: :dontknow: Κάνουμε κόντρες με τα bravo? Παντού bravo βλέπω και μάλιστα από τα ίδια και τα ίδια άτομα :eyesplash: Δεν χρειάζεται καν να αναφέρω ονόματα έτσι; ::) Μόνο εμένα ενοχλεί αυτό; :hmmm: Μέχρι και σε μήνυμα του Φεβρουαρίου του 2010 βρήκα bravo :o :o :o Και για να ξεκαθαρίσω κάτι, δεν με ενοχλεί το bravo αλλά η κατάχρηση/λανθασμένη χρήση του ;)

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #65 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:01 »
Πιάσε τότε ένα μπράβο... ;D

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #66 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:10 »
Mα γιατι το λες αυτο Λαζαρε? :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Εδω εχει μπραβο σε μηνυμα με φατσουλες  :yes: :yes:
Τα μπραβο μπηκαν υποθετω για να γλυτωσουμε τα μηνυματα του στυλ  :thumpup: - :respect:  κτλ και εκτος οτι δεν τα γλυτωσαμε απο "καποιους" που θεωρουν ολους τους υπολοίπους να μην πω τι .......εχουμε γεμισει  και μπραβο

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #67 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:13 »
Σε γενικές γραμμές Λάζαρε συμφωνώ και επαυξάνω άλλα ποια είναι η σωστή χρήση τους? διότι ο κάθε άνθρωπος αξιολογεί προσωπικός τα brabo που δίνει?
Και γω διαβάζω δημοσιεύσεις παλιές και πρέπει να έχω δώσει μπράβο, δεν είναι κακό!

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #68 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:15 »
Μπραβο Βαγγελη :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:  να πω την αληθεια μου δεν τα κοιταζω...τωρα ομως που το λες θα τα ριχνω ενα βλεφαρο :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: οχι τιποτα αλλο περιεργεια για το ποιοι ειναι οι ιδιοι και ιδιοι ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::) :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #69 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:15 »
Κωστα αν το παρατηρησεις λιγες μερες θα καταλαβεις τι εννοει ο Λαζαρος. :yes: :yes: :yes:


Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #70 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:21 »
Λαζαρε καποιοι εχουν διαφορετικη αποψη για το ποτε πρεπει να μπαινει ενα μπραβο και βαζουν περισσοτερα απο τους αλλους. Εγω πχ βαζω οταν θα μπορουσα να ειχα πει και εγω τα λεγομενα αυτου που εγραψε ή οταν με βοηθησε καπου ή οταν θεωρω οτι εγραψε κατι σημαντικο.

Η Αγγελικη πριν λιγες μερες ειχε πει οτι η δικη της λογικη που βαζει μπραβο ειναι σε οσους (οσα ποστ) εχουν γραφει για να βοηθανε..

Να μοιράζεις απλόχερα τα "μπράβο" γιατί αξίζει!!!!!!  :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:
Τα "μπράβο" τα δίνω με χαρά  σε όλους που βοηθάνε με τις απαντήσεις τους ! Κάθε μέλος που κάνει τον κόπο να απαντήσει είτε να δείξει
έναν "δρόμο" για τους υπόλοιπους για μένα αξίζει  το "μπράβο"!!!

Δεν θα έχει να λάβει κανείς από εμένα "μπράβο" που δεν σέβεται τον εαυτό του κ το φόρουμ.
Τα μοιράζω λοιπόν απλόχερα σε όλους που προσπαθούν κ που δίνουν κουράγιο, δύναμη, γνώσεις,
χαρά κ κάθε είδους βοήθεια γιατί για μένα σημασία έχει  η ευγένεια (κ ο τρόπος)  της προσφοράς του κάθε ανθρώπου εδώ μέσα!!!
Δεν ξέρω αν είναι κακό αυτό που κάνω μα εγώ νιώθω όμορφα να δείχνω σε όλους σας πόσο πολύ εκτιμώ την ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΑΣ ΕΔΩ!!!!   :) :) :) :) :)

δεν το κρινω ουτε καλο οτι κακο αυτο... ειναι στον ανθρωπο το ποτε θα του βγει να πει μπραβο/ευχαριστω στον αλλον.

Τα Μπραβο κουμπακια παντως μας βοηθησαν τρομερα να μην ειναι τα νηματα γεματα "+1" ή φατσουλες για συμφωνια κλπ... και να πρεπει να ψαχνεσαι σε ενα σωρο σελιδες να βρεις τα ποστ με περιεχομενο..

Τωρα λιγα ή πολλα, οκ.. ψυχολογικα μετρανε (οταν τα παιρνεις ;) ), αλλα κοντρες στο ποσα θα δωσεις.. δεν νομιζω

Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #71 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:23 »
δεν ειναι κακο το μπραβο


αντι να γραφονται περιττα σχολια οπως


συμφωνω,ναι εχεις δικιο,φατσουλες χοροπηδηχτα κλπ(η απλα μπραβο),
πατας ενα κουμπι και γλυτωνεις τους μοντερ απο το ξεσαβουριασμα




εδιτ¨.οτι λεει ο απο πανω!

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #72 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:27 »
Να δώσω ένα παράδειγμα: Bravo σε δήλωση συμμετοχής σε κλήρωση; :o :confused1: :hmmm: Που κολλάει αυτό... :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #73 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:32 »
Αν θέλουμε να ελαχιστοποιήσουμε τα bravo τότε να βάλουμε περιορισμούς στον αριθμό που θα μπορούσε να δίνει κάθε μέλος ώστε να το σκέφτεται καλύτερα που δίνει το bravo
Μούτζες θα ήθελα να δώσω άλλα δεν μπορώ!!

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κουμπάκι Thank You (Bravo)
« Απάντηση #74 στις: Οκτωβρίου 02, 2012, 18:36 »
και οταν φτασεις το οριο τι γινεται?
δεν θα μπορεις να ξαναδωσεις μπραβο και θα βαζεις φατσουλες? :)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278373 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 22 12631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 21:34
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63798 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206422 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92888 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3884 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1115 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172925 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14251 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9624 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43921 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem