vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 1 χρήστης
camber

Twitter

Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #480 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 17:29 »
red bull απο nobacco

Αποσυνδεδεμένος panosfc

  • ***
  • 763
  • I am a Steam Machine Κιτσο μου!
    • OUR PRIDE!!!
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #481 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 17:31 »
red bull απο nobacco

Energy Cow το ονομαζει η NOBACCO.Το λεω μην τυχων το ψαξει καποιος και δεν το βρισκει.

Αποσυνδεδεμένος Darky

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #482 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 20:24 »
αναρωτιέμαι αν θα μπορουσε να προστεθει ψηφοφορία σ αυτο εδω το τοπικ, οπως ακριβως βρισκεται στους καλυτερους ατμοποιητες, και να μπουν οι 20 πιο αναγνωρισιμες γευσεις απο ολες τις εταιριες, μαζι με την επιλογη: άλλο (ποιο?).

θα μου πειτε, γιατι αυτο? γιατι καλο ειναι να τα βλεπει ο υποψηφιος αγοραστης συγκεντρωτικα, και να κανει μια λιστα ωστε να τα δοκιμασει.

αν μου δωσετε λιγο χρονο ισως το κανω εγω σε λιγες μερες, μια που διαβαζω ολες τις σελιδες του τοπικ και καταγραφω προσεκτικα τις προτιμήσεις..  ;D

φυσικα το ιδιο θα μπορουσε να γινει και στο τοπικ της χειροτερης γευσης..  ::)

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #483 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 21:35 »
Halo - Prime15  :thumpup: :thumpup: :thumpup:

η καλύτερη γεύση που έχω δοκιμάσει ποτέ  :-[

Αποσυνδεδεμένος bazexa

  • **
  • 271
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #484 στις: Σεπτεμβρίου 19, 2011, 22:07 »
HALO ( PRIME , TRIBECA, FREEDOM) με αυτήν την σειρά....
και Chocco , coffe. αρώματα που φτιάχνω μόνος από flav. (50/50 με 18mg)

Αποσυνδεδεμένος cpag

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #485 στις: Σεπτεμβρίου 24, 2011, 13:37 »
1 halo freedom juice  :thumpup: μου αρέσει πάρα πολυ κατα την διάρκεια της  ημέρας για πρωί με τον καφέ και βράδυ με ποτό προτιμώ το Tribeca .
Πολύ καλό για τα γούστα μου και το desert ship της nobacco

Αποσυνδεδεμένος Charas60

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #486 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 15:29 »
Marlborough Black Label της Decadent στα 18mg!

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #487 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 16:30 »
HALO Prime 15  :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: :thumpup: -tribeca

Αποσυνδεδεμένος minws13

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • Άντε να το κόψουμε το ρημάδι...
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #488 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 16:52 »
Ry4 και ΧΟ Supreme απο Liberty flights, τα σπανε!

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #489 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 17:55 »
Πως λένε στην μαγειρική "μια πρέζα αλάτι". Μην με ρωτήσεις πόσο είναι μια πρέζα δεν ξέρω. Μάλλον όσο πιάνουν τα τρία δάχτυλα
Επίσης αν και ασχολούμαι με την μαγειρική δεν κατάλαβα ποτέ τι είναι η "μια βράση". Πως μετριέται? Arxos?
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        το βρασιμο αρχιζει σταδιακα ,παρατηρωντας την επιφανεια του υγρου που βραζει θα παρατηρησεις οτι δε κοχλαζει ολη  ηεπιφανεια ακαριαια.οταν δεις ολο το υγρο να κοχλαζει για πρωτη φορα ειναι η πρωτη βραση :thumpup: :thumpup: :thumpup: στη βραση κολαει το σιδερο που λενε

Αποσυνδεδεμένος lionor

  • ****
  • 1167
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #490 στις: Οκτωβρίου 01, 2011, 23:33 »
Marlborough Black Label της Decadent στα 18mg!

Το δοκιμασα κι εγω απο περιεργεια αλλα...σαν αερας κοπανιστος μου φανηκε  :hmmm:
Αντιθετα πολυ καλο βρισκω το tobaco black label, ισως το πιο 'τσιγαρισιο' υγρο που εχω δοκιμασει...

Αποσυνδεδεμένος ambalos

  • *
  • 23
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #491 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:05 »
1) freedom halo
2) cigar tuscan flavourart
3) latakia flavourart
4) Cuban Cigar flavourart
5) tobacco decadence
6) ecopure regular

  με τα 2 πρωτα κορυφαια στην ατμιστικη μου προτιμιση :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #492 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:16 »
Απο τα λιγα που εχω δοκιμασει μεχρι σημερα , το καλυτερο μου ειναι το apple pie(μηλο, κανελλα, καραμελα) της nobacco, με δευτερο το banana foster (μπανανα, βανιλια, ρουμι, καραμελα)!!! :thumpup:
Απο τσιγαρογευσεις εχω δοκιμασει mlb, ry3 , απο nobacco κι αυτες χωρις να με ενθουσιασουν (στην αρχη μου αρεσε το ry3, αλλα πλεον ουτε να το μυρισω)!!! :thumpdown:
Οπως επισης και κανα δυο αλλα που ουτε καν τα θυμαμαι (τοσο χαλια)!!! :wall:
Εχω στο προγραμμα να δοκιμασω το royal steam και το ceo ευελπιστοντας σε κατι καλο...ειδωμεν!!! :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος striker

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #493 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:30 »
red bull απο nobacco

Το ειχα ξεχασει αυτο...πολυ καλο!!! :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Angelos

  • ****
  • 1045
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #494 στις: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:53 »

Πως λένε στην μαγειρική "μια πρέζα αλάτι". Μην με ρωτήσεις πόσο είναι μια πρέζα δεν ξέρω. Μάλλον όσο πιάνουν τα τρία δάχτυλα
Επίσης αν και ασχολούμαι με την μαγειρική δεν κατάλαβα ποτέ τι είναι η "μια βράση". Πως μετριέται? Arxos?
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        το βρασιμο αρχιζει σταδιακα ,παρατηρωντας την επιφανεια του υγρου που βραζει θα παρατηρησεις οτι δε κοχλαζει ολη  ηεπιφανεια ακαριαια.οταν δεις ολο το υγρο να κοχλαζει για πρωτη φορα ειναι η πρωτη βραση :thumpup: :thumpup: :thumpup:  στη βραση κολαει το σιδερο που λενε
off topic

Καλημέρα gerogeorge
Αυτό το ήξερα, την δεύτερη βράση πως την μετράμε?








« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 02, 2011, 11:54 από Angelos »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171784 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 04, 2024, 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15277 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13983 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9331 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 408 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35215 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558174 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182305 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 187 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9353 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364