vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

502 επισκέπτες, 4 χρήστες
tibolaso, dkostas, camber, tony1976

Twitter

Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #555 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 01:58 »
Αλλάζει η γευση Μη βγάλεις εντελώς τοκαπάκι. ανοιξε το και άστο απο πανω. Δοκιμασε ξανα στις 24 και στις 48 ωρες


 :bye:
 :sign_oraios:
ευχαριστώ!!!!! 

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #556 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 10:21 »
Γεια σας!
καπνιζα νταβιντοφ χρυσο κ μαξιμ μωβ τελευταια.Δεν αισθανομαι τπτ στο ρουφηγμα κ ατμιζω μια μερα.Τι θα μου προτεινετε εσεις που ξερετε περισσοτερα?
το υγρο γραφει natura e - liquid, αρωμα dark vapure ,9 mg/ml

ευχαριστω πολυ πολυ
Εγω πολυ απλα σου προτεινω να δοκιμασεις κ αλλα υγρα! Ειναι τοσο απλο αυτο κ ας ειναι υγρα περισσοτερο κοντα στο κτ ωστε να νοιωθεις καλα.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #557 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 11:28 »

δηλαδή αν τα αφήσω ανοιχτά  και 'ωριμάσουν'  τι μπορεί να αλλάξει στα freedom και tribeca?

 :hmmm:    :confused1:
Eιδικά το Tribeca αλλάζει αρκετά με την ωρίμανση. Σε γενικές γραμμές στα συγκεκριμένα υγρά δίνουμε πάντα μια δεύτερη ευκαιρία αν δεν μας αρέσουν αρχικά. Βέβαια παίζει σημαντικό ρόλο και ο ατμοποιητής. Για παράδειγμα ένας μεγάλος dual coil θα σου δώσει πολύ έντονη τη γεύση του Tribeca ενώ ένας eGo-T θα σου δώσει μια πιο ισορροπημένη γεύση.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 05, 2011, 11:34 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Kris

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
  • Θέλω κάποια να μ’αγαπήσει για τα λεφτά της... ツ
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #558 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 13:40 »
Eιδικά το Tribeca αλλάζει αρκετά με την ωρίμανση. Σε γενικές γραμμές στα συγκεκριμένα υγρά δίνουμε πάντα μια δεύτερη ευκαιρία αν δεν μας αρέσουν αρχικά. Βέβαια παίζει σημαντικό ρόλο και ο ατμοποιητής. Για παράδειγμα ένας μεγάλος dual coil θα σου δώσει πολύ έντονη τη γεύση του Tribeca ενώ ένας eGo-T θα σου δώσει μια πιο ισορροπημένη γεύση.

Οκ ευχαριστώ! τα έχω ανοίξει και τα δύο freedom k Tribeca από χθες το απόγευμα και σήμερα που τα μύρισα το freedom μου άρεσε σαν μυρωδιά το tribeca ακόμα με χαλάει...

θα τα ατμίσω αύριο και θα σας πω τις εντυπώσεις μου... ελπίζω να αναιρέσω την αρχική μου γνώμη...

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #559 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 16:43 »
τελικά περι ορέξεως ....
εμένα το tribeca μ αρέσει πολύ και μου φέρνει κατι απο σοκολάτα αντιθέτως το freedom κάτι από ποδαρίλα :o    ;D 

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #560 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 23:20 »
αναφέρεσαι προφανώς στην οσμή που αφήνουν τα υγρά κατά τη διάρκεια του ατμίσματος. Μεταξύ των δύο υγρών θα έλεγα ότι το freedom είναι ουσιαστικά άοσμο αφού δεν ενοχλεί κανέναν. Αντίθετα όταν ατμίζεις το υπέροχο Tribeca θα ακούσεις συχνά την φράση "Kάτι καίγεται". Είναι μια ευχάριστη οσμή γλυκού και ζάχαρης που καίγονται. Γευστικά πάντως το freedom είναι σαφώς πιό γλυκό από το  Tribeca.

Αποσυνδεδεμένος apoplous

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • DD+ODYSSEUS -dual coil-mini&more-egoT-want-titan
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #561 στις: Νοεμβρίου 05, 2011, 23:55 »
Ναι Tem ακριβώς ,θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου.αν και το freedom δεν ειναι απο τα αγαπημένα μου

Αποσυνδεδεμένος DARK ANGEL

  • *****
  • 1508
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΠοτΕ ΔεΝ ΕφΥγα ΑΠο ΕδΩ.....
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #562 στις: Νοεμβρίου 06, 2011, 09:34 »
Eιδικά το Tribeca αλλάζει αρκετά με την ωρίμανση. Σε γενικές γραμμές στα συγκεκριμένα υγρά δίνουμε πάντα μια δεύτερη ευκαιρία αν δεν μας αρέσουν αρχικά. Βέβαια παίζει σημαντικό ρόλο και ο ατμοποιητής. Για παράδειγμα ένας μεγάλος dual coil θα σου δώσει πολύ έντονη τη γεύση του Tribeca ενώ ένας eGo-T θα σου δώσει μια πιο ισορροπημένη γεύση.
Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου Tem!!! οσο ατμιζα με τους 510 τα υγρα ειχαν καποια γευση! Μα με το Giant? εχουν απιστευτη διαφορα!!!!!! Ακομα κ το πιο ασχημο υγρο που εχω δυστυχως ακομα? ειναι πιο υποφερτο τωρα!!! Παιζουν ρολο τελικα κ οι ατμοποιητες!!

Αποσυνδεδεμένος foxergr

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα, είναι ατμός....
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #563 στις: Νοεμβρίου 06, 2011, 09:57 »
θα συμφωνήσω και εγώ παιδιά οι ατμοποιητές κ η γενικότερη φιλοσοφία λειτουργίας του καθενός δίνει διαφορετική "προσωπικότητα" στις γεύσεις...

απο καπνικά μου αρέσει : ry4,ry3   σε giant atomizer
απο φρουτένια : banana foster , desert fruits , φράουλα



Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #564 στις: Νοεμβρίου 07, 2011, 08:42 »
καλημερα
εχει δοκιμασει κανεις τα υγρα του vapeshop στον πειραια που αφορουν τον καφε ?
ηθελα να μου πειτε ποιο πλησιαζει σε γευση το espresso του funstore.
και γενικα αν εχετε ξεχωρισει καποια γευση απο εκει.
σοκολατινα- σαντιγυ - κρεμα με λεμονι κλπκλπ

ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος max

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #565 στις: Νοεμβρίου 07, 2011, 10:45 »
Παιδια καλησπερα.
Πριν 8 μερες ξεκινησα το η.τ. της nobacco και το υγρο που πηρα ηταν το cigar 16 της ιδιας εταιριας.
Οταν καπνιζα κ.τ. εκανα old holborn κιτρινο.
Με το cigar 16 ειμαι πολυ ικανοποιημενος λογω της τσιγαρισιας αισθησης που σου αφηνει.
Επειδη το μπουκαλακι ειναι στα τελειωματα εχει κανεις να προτεινει καμια καλητερη γευση απο το cigar 16 (και αν ειναι δυνατο της ιδιας εταιριας γιατι ειναι κοντα μου) η να παραμεινω σε αυτο?
Θελω να εχει καθαρα τσιγαρισια γευση!!!

Συγχώνευση μηνυμάτων: Νοεμβρίου 07, 2011, 11:07
και κατι τελευταιο...
Ξερετε που μπορω να βρω μαγαζι να δοκιμασω γευσεις στα νοτια προαστια?
ευχαριστω
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 07, 2011, 11:07 από Geraki »

Αποσυνδεδεμένος Kir Fanis

  • *
  • 862
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #566 στις: Νοεμβρίου 07, 2011, 11:34 »
φίλε max επειδή υπάρχει κ άλλος max στο Forum δεν το διαφοροποιείς κάπως για να μην σας μπερδεύουμε? :)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #567 στις: Νοεμβρίου 08, 2011, 01:04 »
Πολύ καλό το Halo Fusion για όσους έχουν κουραστεί από τα αρωματικά υγρά.

Αποσυνδεδεμένος sirkonsta

  • **
  • 424
  • 20-1-12
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #568 στις: Νοεμβρίου 08, 2011, 01:21 »
Nobacco ceo, tribecca

Αποσυνδεδεμένος thiaeleni

  • *
  • 18
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #569 στις: Νοεμβρίου 08, 2011, 01:31 »
Ξεκίνημα με maxboro της flavorart , αλλά μου άρεσε πολύ η γεύση μέντα της ovale.  Επίκειται βέβαια παραγγελία από τον Πολωνό, γιατί εδώ τα υγρά είναι πανάκριβα. Να δοκιμάσουμε να φτιάξουμε και μόνοι μας. Ε!!!! και αν φάμε τα μούτρα μας, τότε  :wall: :wall: :wall:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1457 171764 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:46
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275758 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15275 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13980 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9317 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35170 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558028 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9314 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364